Fórum - Zobrazit téma - Oživení - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Oživení
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Oživení

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 8:26 pm    Předmět: Oživení Citovat

Ahoj všem..
mám reiki 2.stupně, ale dlooouho jsem nepraktikovala...chtěla bych toto umění znovu oprášit....jak začít?? Poradí někdo??? ICQ i Skype mám..nebo na mailík..
Díky a hezký večer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 10:35 am    Předmět: Citovat

jak se říká, jakýkoli krok je lepší než žádný krok. A taky se říká, že ten první krok tě navede k druhému kroku.

Takže nějak začni. Třeba kreslením symbolů (když máš tu dvojku) a snaha něco z nich pocítit, jejich energii.

A pak taková ta oblíbená fráze lidí na reikiwebíku - "otlapkávej se".
Všude kde tě napadne. Intuice je nejlepší průvodce. Na intuici je dobrý to, že obchází rozum Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 12:09 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, děkuji za odpověď..tak něják jsem si jí představovala Smile ..s "otlapkáváním" problém nebude, jen ty znaky mi něják vypadly..už jsem si obědnala knížku, náš mistr nám říkal, že nemáme mít doma žádné znaky a když už ho nakreslíme, tak hned spálit, takže nic nemám a na knížku už se těším..
Všem hezkou neděli Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 7:41 am    Předmět: x Citovat

Interesantní. Proč nemáš mít doma žádné znaky (třeba v knížce, skryptech)?
Proč je máš spálit? Kam si budeš dávat tu knížku?
Ufff nezlob se, ale jsou to dosti divné nápady, proto mě zajímá smysl těchto opatření.
Jak začít, no vlastně jen pokračovat. Otlapkávání je vždycky přínosem. Sebe obzvlášť - cítím co se děje, jsem si pořád k dispozici, dávám i dostávám
zároveň, samá výhoda. Jen bych ti vřele doporučila si nejdřív prožít a naučit využívat možnosti dvojky a nehnat se zbytečně do trojky. Ta už mi připadá jako rozinka na dortu. Když se nenaučít základy ve dvojce, nepochopíš o čem je řeč, možná nepochopíš nic. Nespěchej. Mistr není ten kdo si zaplatil kurz a má na to papír!!! Možná by ti nový mistr spíš mohl pomoci s tím rozvojem znalostí dvojky.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 8:48 am    Předmět: Citovat

Ahojky šamanko,
no, to já taky nevím, proč nemám mít u sebe nakreslený znaky, prý to nedělá dobrotu a působí to negativně..
Já se nechci hnát do trjky, to ani náhodou, spíš jsem právě chtěla začít pořádně pracovat z dvojkou a toho mistra bych potřebovala, aby mě občas poradil..
Na trojku mám určo dost času..
Papa a hezký den
Karolína
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 9:18 am    Předmět: Citovat

Ahoj Černoočko,
možná by taky pomohlo zopakovat si II kurz nebo se poohlídnout v místě bydliště, jestli se nekonají nějaké sezení pro reikisty, kteří se scházejí jednou za čas na pokec Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 9:26 am    Předmět: Citovat

Pověra, že symboly Reiki by měly být nakresleny na papír pouze v rámci výuky druhého stupně Reiki je stará, překonaná - vždyť symboly byly mnohokrát zveřejněny v knížkách různých autorů - a hlavně nemá žádné opodstatnění.
Nejde však pouze o to, jak symboly Reiki vypadají, ale především, jak se používají a podle mě je také důležité, aby bylo objasněno, co se vlastně v naší mysli při použití symbolů děje. K čemu to všechno je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 1:38 pm    Předmět: Citovat

No..mně právě bylo divné, že jsem našla symboly v knížkách a nějáký i na netu..ale náš mistr nám fakt kladl na srdce, že to nemáme nechávat doma namalovaný..
To se mi fakt ulevilo...Smile mám sešit plný poznámek, jak znaky používat..tak to snad zmáknu..
No, nějáká skupinka by bodla, už jsem zapátrala, ale všechno je v Praze..Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 12:41 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Kdysi bylo reiki tajná nauka,proto se nesmněli zveřejňovat ani nakreslané symboly.Navíc,žák byl u mistra a učil se práci se symboly několik dlouhých let,ale mi se za pár dnů tyto symboly ani nemůžeme naučit pořádně kreslit,natož zapamatovat.Proto toto omezení padlo.Sám vím,že mozek je hajzlík a usnadňuje si práci,kdo ho to naučil,že,a sám jsme po půl roce zjistil,že si jeden symbol zjednodušuji.Ale kdybych nemněl mustr,vzor,tak bych ten svůj výtvor pokládal za originál.Ale tvůj mistr ví,že i symbol nakreslený na papíře je silný,nemá být jen tak volně položen na stolku,působí do prostoru a všeho moc škodí a taky přitahuje.Dát do desek do skříně a zavřít dvířka.Šaman.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 1:39 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Černoočko,skutečně máš černé oči.Nějak nemůžu najít ten příspěvek,jak jste někdo napsal,že se bojíte duchů.Domnívám se,že jsi to byla ty,černoočko.Jestli se mýlím,tak to odpusť starci již paměti mdlé a vzpomínek děravých.
Proč se bojíš duchů,špatných a zlých lidí se máme bát.Duchové nás chrání,vedou cestou života,učí nás a někdy zase prosí o pomoc či se bojí a odhání nás,ale nemůžou nám ublížit.Můžou si brát energii,aby přežili,můžou nám přivolat bolení hlavy,postrašit nás,dotknout se nás ledovou rukou,dokonce nás můžou přemlouvat k sebevraždě jako náš vnitřní hlas,aby pak s námi odešli do světla.Ale to dělají jen starým lidem a nebo umírajícím v nemocnici.Ale mi se jich nemusíme bát.Přál bych ti někdy zažít rodiné konstelace,kdy si hrajete ve skupině lidí a oni představují jejich předky.Tam cítí všichni tu energii předků.Tam si každý uvědomí,že za námi stojí všichni naši předkové.Stojí za námi a chrání nás.Pomáhají nám.A proč bych se jich za to mněl bát.Nebo když v nějakým nevhodně postaveným domně na hřbytově (samozřejmně už před dvěma sty zrušeným) pak straší.Vždyť ty duchové mají právo na klid.A stejně tu zůstali jen ti,kteří tu mají něco nevyřešeného.To znamená,že spíše než náš strach potřebují naši pomoc.Nevím,ale všem i nevěřícím doporučuji,když ho cítím,tak ho požádám nahlas nebo v duchu,ve jménu božím,odejdi do světla k pánu Bohu a tam ti řeknou,kde je tvoje místo.A ještě se za jeho dušičku ale skutečně upřímně pomodlím,aby lépe našel cestu do světla a Bůh ho přijal pod svou ochranu.Nevím proč,ale i duchové odchází zpravidla zavřenými dveřmi.Když stojíte u dveří,najednou ucítíte ledový závan či průvan tak 2 až 5 vteřin.Dokonce mi lidé z místnosti někdy nahlásili,že se najednou ochladilo a brali si třeby i svetry a nevěděli co jsem konkrétně dělal.Pomáhá to jim i nám.Šaman.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 12:49 pm    Předmět: Citovat

šamane zase si předvedl svoji velikost a skládám Ti svou poklonu. Nesejdeme se asi ve fyzickém světě, ale již teď se na Tebe těším ve sféře klidu a světla!

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 12:55 pm    Předmět: Citovat

Ahojky šamane,
děkuji za vyčerpávající odpověď, co se týče reiki symbolů.
Já jsem si je pamatovala asi tři měsíce a pak jsem pár dní nereikovala a už bylo okno Sad
No a to okno se zvětšovalo a protože jsem se neměla do čeho podívat, kde bych je měla nakreslený, tak jsem s tím přestala úplně, nemohla jsem je nikde sehnat, ani na netu..
Dlooouho,dlouho jsem přemýšlela, jak se k tomu vrátit, za mistrem jsem se jít styděla Sad
Pak jsem našla tenhle Váš webík a HURÁ!!!!! Mám i symboly i kam se obrátit pro radu, takže díky.
Co se týče černých očí Smile mám je hodně tmavě hnědé, že skoro není vidět zornička.
Ten příspěvek o duchách není ode mně, zatím jsem s nimi nepřišla do styku a ani po tom moc netoužím Smile, ale věřím, že se s nima dá zažít spousty "zajímavých" věcí.
Přeji hezkou neděli všem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 6:17 pm    Předmět: Citovat

Co máte proti duchům? Jsou moc fajn(až na opravdový tvrďáky viz.Choronzon a spol.), ale takovej Belzebub je neškodnej. Co je člověk? Tělo s duší nebo duše s tělem. Jsme na stejné lodi Cool .

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 1:49 pm    Předmět: Citovat

Filio, mám z tebe hrozně pocit, že všechno bereš na lehkou váhu. Měli bychom ke všemu a se vším přistupovat trošičku víc s pokorou a rozvážně. A co je myslím si hlavní, tak by to chtělo trochu víc respektu! Vžycky mě dokážeš dostat větami typu: a takovej belzebub je neškodnej.
Trošku se nad tím zamysli. Z tvých výroků mám pocit, že ses ve skutečnosti s ničím takovým nikdy nesetkal. Nebo snad za tebou přišel belzebub? Myslím že kdyby za tebou opravdu přišel, mluvil bys jinak. To mi věř.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Teď nebudu mluvit k ničemu konkrétně,ale týká se to všeho.Ničeho se nebojím,všechno si jdu vyzkoušet,protože mám zdravé sebevědomí,protože mne za ručičku vede maminka.To všichni známe.Ale když to budu tvrdit v případě,že mne za ruku maminka nevede,tak mám zdravé sebevědomí,ale může se dříve či později stát,že mi někdo silnější rozbije hubu.A já se vrátím k mamince,a nebo se oklepu a nechám si tak dlouho rozbíjet hubu,až se dokážu sám ubránit.Vždy tu je ale nebezpečí,že ten můj hazard jednou skončí a najde se někdo ještě silnější.Taky se může lehce stát,že než se dopracuji k tomu,abych se dokázal ubránit sám,tak mne někdo zmrzačí bud duševně,a budu se bát i svého stínu,a nebo fizicky či mne i zabije.To je daň za to,že odmítneme pomoc maminky či jiných přátel.
Teď se vrátím k sobě.Já už to několikrát psal,ale nezdůraznil,aby to bylo jasné.Mojí maminkou jsou mí ochránci.Já mohu a dělám většinu věcí sám,ale vždy i jim poděkuji,protože oni mi dodávají sebedůvěru konat sám a taky nemohu vyloučit možnost,že mi pomáhají a nechají mě při tom,že jednám sám a to proto,aby mi dodali sebedůvěru.Je to moc šroubovaný to vysvětlení,ale snad je to jasný.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund