Fórum - Zobrazit téma - atmosféra kolem Čachtického hradu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - atmosféra kolem Čachtického hradu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

atmosféra kolem Čachtického hradu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 9:41 am    Předmět: Citovat

No né, moc děkuju Mirku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 1:15 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Co napsat,vy mi dáváte.Předně zopakuji,že není nutné znát minulé životy,jen z důvodů teraupetických.Mamko,ten pocit který si neseme z minulého života je klíč k vyřešení příčin a následků.Něco se nám těmi životy táhne jako zlatá nit osudu a stále se opakuje,dokud to nepochopíme,nepřijmeme a nepřestaneme hodnotit.Když něco chápu,tak už to nehodnotím.Báthory,pocit viny je hodně silný ale krásný pocit.Hodně nás učí.Ale teď přemýšlej se mnou.Upozornuji tě,že tvoje hlava a logiga přijme mé tvrzení,ale duše...Kde je vina.Než se narodíme,tak se rozhodujeme sami co chceme zažít,s kým to chceme zažít,a ti co nás tam nahoře nejvíce milují se rozhodnou,že půjdou s námi na tento svět,aby nás něco naučili.A nebo mi je hodně moc milujeme a proto je něco učíme.A jsou to naši přátelé,manželé či naše děti.MI SAMI ROZHODUJEME CO ZAŽIJEME A NEMUSÍME VĚDĚT PROČ.Už dokola omýlaný můj argument.Proč Ježíš při poslední večeři na dotaz učedníků,kdo ho zradí,řekl,bude to ten,koho obejmu. Vstal a objal Jidáše se slovy ty jsi můj přítel nejvěrnější.Proč ho tak nazval.On jediný mněl odvahu a natolik Ježíše miloval,že se před narozením rozhodl ve jménu své lásky k synu božímu,že se ujme role zrádce.Skutečně role.protože to je jen divadlo života.On jediný pomohl Ježíši naplnit svou úlohu zde na zemi.Vzít hříchy světa a smít je svou prolitou krví a životem.Nikdo jiný ho natolik nemiloval,aby byl ochoten riskovat svou pověst dnes už přes dva tisíce let.Víš paní Foučková pomohla Michalu Davidovi,dle jeho slov v televizi,překonat a hlavně pochopit,smrt jeho malé dcerky.Tím že pochopil,neumřela zbytečně.V minulých životech vždy Michal odcházel první a ona mu v tomto životě chtěla ukázat jak moc ho vždy milovala a jaké to bylo,když jí chyběl.Chtěla mu ukázat jak je láska velká.A ona s toho mněla a má radost,že mu to ukázala a on,kdyby ji za to nemiloval,že mu umřela,tak by její smrt byla zbytečná.Když nám někdo umře,tak to nás natolik miluje,že se pro nás vzdá i života.A to je skutečná láska.Já když někoho zabiju,tak proto,že ho natolik miluji tam nahoře,že jsem ochoten pro tu velkou lásku si vzít na sebe i část jeho karmy a nebo vzít na sebe odsouzení celého světa.Já to ale skrze tu lásku k němu udělám.Já bych možná taky zradil Ježíše,natolik ho miluji.
A teď mi řekni,kde je vina.Copak to je vina,že milujem.Že vše děláme ve jménu lásky.Já vím,mně se to píše.Mne to trvalo tisíce životů a pět let.Mamko,když už něco cítím,tak to můžu zpracovat,ale máš pravdu,že jen ze zvědavosti nemám nikam chodit,protože,když nejsem sto to pochopit,tak mi to akorát přidá ať už pocit viny,nebo nedůvěru v sebe,že zase zklamu a nebo...Bathory,strašně moc by ti pomohlo,ale jestli máš zájem,tak mi napiš na jozka.maca@seznam.cz.Víš,týkalo by se to jenom tebe,proto to nechci zveřejňovat tady.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 7:27 pm    Předmět: Citovat

Šamane, děkuji ti za nabídnutou pomoc a moc si toho vážím, ale troufám si říct, že už to nebudu asi potřebovat. Mám pocit že už sem to pochopila, myslím tím opravdu pochopila Smile Pomohl mi i rozhovor s člověkem kterého stále otravuju kvůli všem problémům a ptám se ho na všechno co prostě nevím jak dělat a tak.. Wink ale můj mistr je nesmírně hodný člověk a vím že mi vždycky poradí dobře a hlavně je taky moudrý a má aspoň podle mého hodně zkušeností takže se skoro vždycky na něj obracím. Ale ještě jednou děkuji za nabídku. Wink
Měj se B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 2:15 pm    Předmět: Citovat



Naposledy upravil Wendys dne čt listopad 29, 2007 2:38 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 10:52 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Bathory.Děkuji ti.Víš je strašně důležitý vědět,že člověk má ještě nějakou možnost,nějaké řešení.To mu dodá trochu klidu a jistoty a dost často to pak nepotřebuje.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 2:39 pm    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund