Fórum - Zobrazit téma - Knížka, která mě v poslední době oslovila - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Knížka, která mě v poslední době oslovila
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Knížka, která mě v poslední době oslovila
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 6:38 pm    Předmět: Citovat

No teď jsem objevil úplně výbornou knihu.Symboly reiki-Walter Lübeck(možná ji znáte) a Mark Hosak.Je to super.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 3:22 pm    Předmět: Citovat

Zaujaly mě tyto 4 knihy od Michaela Newtona: Cesty duší, Vztahy duší, Učení duší, Osudy duší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 10:10 am    Předmět: Citovat

Zcela "náhodou" jsem potkal knížku Kvantová mysl a léčba od Arnolda Mindella Vydala Eugenika 2007. Skvělé pro všechny, zvlášť pro vás, koho okouzlil film Kvantová fyzika.

Další knížečka z Eugeniky - Zlozvyky a co o nás říkají od Ann Gadd - je skvělou pomůckou pro každého, kdo se zabývá "řečí těla". Je to velmi dobře zpracovaný přehled o popudech které vedou k nutkavému jednání - k zlozvykům jak se lidověji říká. Najdete tu ale i symboliku toho, v jaké poloze spíme, jaké tvary malujeme nejraději ... Za sebe říkám, že je to skvěle napsáno a zpřehledněno.
Tahle knížka mi pomohla hodně pochopit, třeba i to, proč tolik dětí dnes tzv. "sbírá zvířátka", co za tím stojí. Hned jsem měl možnost využít této znalosti i při terapii - psychosomatika "seděla" a klientka tak mohla jednoznačněji formulovat svoje rozhodnutí, jak řešit své partnerství.
Prolistujte, přečtěte tu a tam něco - pak si ji nejspíš koupíte, přesto, že ceny knížek u Eugeniky jdou stále nahoru.


Naposledy upravil Damao dne po listopad 12, 2007 12:55 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 10:28 am    Předmět: Citovat

Damao zrovna včera jsem tu knížku objevila v internet. knihkupectví. Taky mě hodně zaujala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 2:05 pm    Předmět: Citovat

Jo teď si chci koupit knohu Liber Null a Psychonaut-Peter Caroll.To bude požužňáníčkkkkooo Razz Razz Razz

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 5:28 pm    Předmět: Citovat

Damao, ta knížka o zlozvycích mi taky padla "náhodou " do ruky, máš recht, je fakt hezky zpracovaná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 10:13 pm    Předmět: Citovat

Kurz odblokování čaker
Léčení pomocí čaker
Ega Rasch



Čakry mají mimořádný vliv na lidské zdraví. Jsou li tato tělesná energetická centra nějakým způsobem blokována, má to neodvratně za důsledek onemocnění. Autorka vypracovala na základě dlouholetých zkušeností z praxe novou „terapii barev a energie“, která relativně snadným způsobem umožňuje uvolňovat blokády a napětí uvnitř čakrového systému. Těžiště její práce spočívá v intenzivní součinnosti pacienta, který může pomocí meditačních a imaginačních cvičení rozhodující mírou přispět ke svému vlastnímu uzdravení. Tato originální publikace zprůhledňuje příčiny k vytváření blokád a najdete v ní nejdůležitější a nejúčinnější cvičení k jejich úplnému a dlouhodobému uvolnění . Z působivých příkladů se dozvíte, jak může nevhodné chování nebo přístupy vést ke konkrétním zdravotním poruchám a jak lze tyto stavy napravovat. Knihu Egy Raschové doporučujeme jako jedno ze základních děl pro práci s čakrami a jako skvělého rádce pro překonávání tělesných i duševních problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 10:15 pm    Předmět: Citovat

Jsem si jí dnes prohlížel. Paní prodavačka říká: "Ta je fakt dobrá!".
Pak jsem ji koupil. Ona se naklonila ke mě a říká: "Já už jí mám doma Smile"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 10:06 am    Předmět: Citovat

V loňském roce (2006) mi nějak unikla knížka Mýty a astrologie - od Ravena Kaldera (VOLVOX GLOBATOR). Vřele doporučuji všem, kdo dělají intuitivní astrologii. Vedle karet Symbolon je to další způsob jak vnímat astrologické aspekty v horoskopu intuitivně. Mám z té knížky obrovskou radost a doporučuji vám, abyste do ní alespoň nahlédli a přečetli si tam o Slunci ve znamení, ve kterém jste se narodili a pokud víte, kde v nativním horoskopu (radixu) máte postavenou Lunu, v kterém znamení, tak i o Luně. Pak - troufám si předpovědět - sáhnete do peněženky nebo úspor v bance či spořitelně a dopadnete jako já - bude číst a žasnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
GeorgeLD
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 2.12. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2007 6:38 pm    Předmět: Citovat

Tak ja bych prispel knihou od Dana Millmana -Cesta pokojneho bojovnika. Uz to tady nekdo psal, ale je to ten nejlepsi pribeh ktery jsem kdy cetl a dojal me k placi, ale to snad temer kazdeho. Je to o ceste Dana k poznani a jeho Ucitele, kteremu dal jmeno Sokrates. Sokrates uci Dana, jak se vytrhnout z iluze ponekud nevsednimi lekcemi a krasne jde na tom videt dojemny vzath, ktery panuje mezi Ucitelem a zakem. Pribeh byl napsan podle skutecne udalosti.
Tady je vytazek, kdyz Dan, mistr sveta v gymnastice, lezi v nemocnici po tezke autonehode:
Kousl jsem se do rtů a vyhrkly mi slzy. Joy mi jemně obrátila hlavu k sobě a dívala se mi do očí.
"Mám pro tebe vzkaz od Sokrata, Danny. Mám ti vyprávět příběh." Zavřel jsem oči a pozorně naslouchal.
Jeden starý muž hospodařil se svým synem na malém statku; měli jediného koně. Jednoho dne jim kůň utekl.
"To je strašné," litovali ho sousedi.
"Taková smůla!"
"Kdož ví, jestli je to smůla, nebo štěstí" odpověděl sedlák.
Za týden se kůň vrátil z hor a přivedl s sebou do stáje pět divokých klisen.
"To je ale štěstí" říkali sousedi.
"Štěstí? Smůla? Kdož ví?" odpověděl starý muž.
Druhý den se jeho syn pokoušel zkrotit jednu z klisen a zlomil si nohu.
"To je hrozné, taková smůla!"
"Smůla? Štěstí?"
Do kraje přišli verbíři a odváděli mladé muže do války. Sedlákův syn se jim nehodil, a proto ho nechali doma.
"Štěstí nebo smůla?"
Smutně jsem se usmál a znovu jsem pevně sevřel rty, protože jsem pocítil další nápor bolesti.
Joyin hlas mě uklidňoval: "Všechno má svůj smysl, Danny; záleží jen na tobě, v čem ti to může být prospěšné."
"Jak mi může být tahle nehoda prospěšná?"
"Žádné nehody neexistují. Všechno je lekce. Všechno má svůj smysl, smysl, smysl," opakovala mi šeptem do ucha.
"Ale co má gymnastika, můj trénink - to všechno je pryč."
"Tohle je tvůj trénink. Bolest očišťuje mysl i tělo; spálí mnoho překážek." Viděla v mých očích otázku a dodala: "Bojovník bolest nevyhledává, když ale přijde, využije ji. A teď odpočívej, Danny, odpočívej." Vyklouzla z místnosti za zády přicházející ošetřovatelky.
"Neodcházej, Joy," zamumlal jsem a hned nato jsem tvrdě usnul a na všechno zapomněl.
pokracovani: http://www.ini.cz/ranka/knihy/cesta_pokojneho_bojovnika.htm

...jestli chcete, sehnal jsem ji jako jako e-book, ale nevim jestli je vhodne tady davat jeho odkaz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 9:30 am    Předmět: Citovat

Velmi pozoruhodná kniha Kvantové vědomí - Stephen Wolinsky, tvůrce nového směru psychologie - vydavatelství Paprsky 2007.
Skvělá experimentální příručka pro každého, koho oslovila Kvantová fyzika. Kvantové vědomí - způsob jak se kvantovými skoky přiblížit poznání /tudíž vhodné zejména pro Vodnáře a ty, kdo mají v radixu významně aspektovanou uranskou energii... Very Happy Very Happy Very Happy
Považuji tuto knihu za velmi důležitý podnět pro všechny, kdo už mají dost výletů za anděly a elfy a rádi by se vrátili ke svému životu tady a teď. Kniha na první pohled málo ezoterická, zato o to praktičtější. Cítím, že dobře navazuje na Lvantovou mysl a léčení Arnolda Mindella - o kterém jsem již referoval.

Další zajímavost - knížka Pauline Willsové Harmonizace čaker, cesta k větší vitalitě, vydavatelství Beta, 2005 - velde dvoudílného pojednání Cyndi Dale Čakry - nový systém léčby (z Eugeniky Bratislava 2006) je to knížka, kterou v záplavě dosti povšechné až často nekvalitní literatury o čakrách mohu s klidným svědomím doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 11:53 pm    Předmět: Citovat

V Levných knihách se fakt občas dobře nakupuje. Nejnovější úlovky (prodejna poblíž Anděla): Joanna Wattersová Tarot pro každý den z Knižního klubu - hezká, výpravná kniha s obrázky, ale hlavně s popisem nejen Velké arkány, ale i Malé... Dobrá cena.

Další: Měsíční znamení od Sashi Fentonové a Jonathana Dee - velmi krásná a dobře udělaná krom tabulek pro výpočet domů - je lepší podívat se na radix zhotovený v některém z astrologických programů.
Nádherně ilustrovaná a za velmi vstřícnou cenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 12:35 pm    Předmět: Citovat

Nedávno jsem se dostal ke knize Duchovni zakony-Kurt Teppenwein. Je to úžasná kniha a je to to co mně už dávno chybělo. Tuhle knihu by si měl přečíst asi úplně každý. Je tam velmi pěkně a srozumitelně popsané jak fungují všechny duchovní zákony. Taková menší ochutnávka je zde:
[url]
http://www.instantheal.com/viewtopic.php?t=213&postdays=0&postorder=asc&highlight=duchovn%ED+z%E1kony&start=0
[/url]

Jinak absolutně užasné jsou knihy Hovory s bohem. Když mám náhodou depku, tak tyhle knihy fungují spolehlivě. Mám je elektronicky, mohu zaslat.

Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 3:32 pm    Předmět: Erhard Freitag - Poznej svou duchovní sílu Citovat

Ahojenky, dostávám vždy knihu ve správný čas. Byť zlevněná knížka od E. Freitaga - otázky a odpovědi- dostala jsem odpovědi, které jsem přesně potřebovala. Jinak reaguji na předešlý příspěvek - Neal Walsch je mi také blízký.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se, v předmětu jsem napsala autora a název knihy, ale nevidím je. Erhard Freitag - Poznej svou duchovní sílu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  Další
Strana 8 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund