Fórum - Zobrazit téma - Energie v místech výskytu starobylých civilizací - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Energie v místech výskytu starobylých civilizací
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Energie v místech výskytu starobylých civilizací
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

Možná moje dva příběhy jsou z trochu jiného soudku, ale v podstatě jsou taky "zvláštní".
První mám z kostala v Rotterdamu. Prohlížela jsem si interier a najednou mě zachvátil zvláštní pocit, šla jsem pomalu a koukala na dlažbu a viděla jsem se, jak jdu s jeptiškami ze mše a slyšela jejich šoupavé krůčky. Nebyl to nepříjemný pocit,ale uklidňující silný - že tomu kdysi tak bylo.
Druhá příhoda je z městečka Gouda s malým náměstím, to mě nijak neoslovilo, tak jsem zabočila do jedné uličky a jakobych se octla v jiném století - stará úzká kamenná ulička a kostel - najednou jsem poznala jeho boční dveře, sáhla na ně a najednou mě na mysli vyvstalo "tak jsem se vrátila". Otočila jsem se, uviděla dveře do domku, věděla jsem, že ty dveře prostě znám. A pak jsem se podívala po té ulici dál a najednou jsem věděla, že jsem zhruba v 17.století /něco mi to říkalo/ a uviděla jsem ženu v oblečení z té doby, jak rychle jde po té ulici, za pár vteřin zmizela. Věděla jsem najedou, že ta doba nebyla bezepčná a chodit jen tak po ulicích se nevyplácelo, proto spěchala. Přesto jsem se nebála a měla v sobě zvláštní pocit klidu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 7:09 am    Předmět: Citovat

To Lilaa: zajimave.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 8:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Každý máme nějakou kamarátku.Ta moje byla zvaná na návštěvu do krámku na náměstí kde bydlí.Ona to odmítala.že přes to náměstí(před lety se tam přistěhovala) nepůjde,protože ona vidí a slyší nářek těch zazděných lidí v katakombách v podzemí.Majitel krámku se jí vysmál,protože tam ve mněstečku nikdy katakomby nebyli.Teprve po několikerém odmítnutí mou kamarádkou mu to nedalo a pátral.Zjistil,že zhruba před třista lety při nějaké epidemii(snad mor) zazdili do podzemí všechny nemocné a jejich členy rodin.Oni tam umřeli hlady.Jelikož se v nich ozvalo svědomí,tak se o tom nemluvilo a každý chtěl na to zapomenout.A zapomnělo se.Díky kamarádce se katakomby znovu objevily i s pozůstatky nebožtíků.Jo je vědma.Doufám že se nebide zlobit,neptal jsem se jí zda to mohu napsat, ale není to nic osobního.Stalo se to v Německu.Víš,ber to tak jak to příjde.Pro tebe je to normální,tak to tak ber,že se ti to děje.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 9:22 pm    Předmět: Citovat

Hej samane nemáš ICQ, skype?

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jafik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.10. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 7:02 pm    Předmět: Citovat

Letos se mi poštěstilo navštívit Egypt, kde jsem cítil energie v různých hrobkách, pyramidách, mastabách, ale nejvíce jsem cítil energie (až mě to překvapilo) v různých chrámech na jihu Egypta.Zejména v místnostech, kde kněží prováděli ty své zasvěcovací rituály, rituály plodnosti apod. Tady jsem cítil silné vibrace rukou až po loket. Nevnímal jsem žádné negativní pocity.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 9:16 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Pro všechny.ICQ nebo jak se to píše bych si mohl pořídit,ale nemám čas.Já žiju dnes a nevím co bude zítra,ale vím,že mám novou práci a zatím si nosím ještě práci na internet domů,než se zapracuji,tak nevím jak dlouho a který den tak že zatím né.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 8:45 am    Předmět: Citovat

Tak ať se ti daří Šamane.
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund