Fórum - Zobrazit téma - Servitor - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Servitor
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Servitor
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 2:35 pm    Předmět: Citovat

Filio napsal:
A nechci být viděn jako supermág. člověk má ty schopnosti, tak proč je nevyužít??Filio


Filio,
ano, proč je nevyužít a proč se sám rovnou nestát takovým Supermanem? Jenže....komu by se chtělo makat na sobě, když nám ta mysl tvoří takovýhle úžasnosti a k tomu bez práce.




Já vím, Filio, to je na světě takových lákadel, viď.... Wink


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Silenec
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 22.9. 2003
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 7:06 pm    Předmět: Citovat

Já nejsem v zásadě proti ničemu, ale zkuste mi pls někdo, nejlíp ten kdo to ví Smile popsat co je to ten Servitor? Sice s magií taky trošku koketuji, ale toto jméno jsem ještě neslyšel.
Díky a práci zdar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 11:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Já taky nevím přesně.Už jsem se s tím Servitorem někde setkal, že to někdo říkla, ale nevěnoval jsem tomu pozornost.Není to pro mojí náturu.Proč vyvolávat něco, co není potřeba.Copak máme málo bohů,andělů,energií planet,energií znamení zvěrokruhu.Vždyť já když dělám esence reiki tak dle potřeby žádám o pomoc i Budhu,Ježíše,Boha všemohoucího,Krišnu atd.Proč si vytvářet dalšího kovaříčka a nejít rovnou ke kováři.Já to neodmítám, když to někomu pomůže, tak mu to požehná i Bůh,protože ten pro něj chce to nejlepší.Ale já sám jsem už zažil, že se do naší přízně vetřou různí elementálové.Všichni jsou tu pro náš rozvoj, ale smněr má dva konce.Jeden nás vede kupředu a druhý dozadu.A osobně má intuice mi říká že to v tuto chvíly Fílio není dobrý nápad.Zkus se mne zeptat za mněsíc, ale dnes to není dobré.
Nemá každý za sebou tolika pomocníků a ochránců a učitelů jako já, proto mohu vystupovat sebevědomně a odvážně, ale jen proto, že mám jistotu,znám svojí cestu a vždy už mohu po ní jít jen s láskou.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 6:49 pm    Předmět: Citovat

Servitor je uměle vytvořená ineteligence, síla, zhuštěná energie.Vytvoří si jí sám člověk.Aby mu sloužila, popř pomáhala, je to něco jako spiritus familiaris.
Mě se zdá, že šamanka nebo tora chodí(nebo chodily) do katolického kostela, popř mají doma silně věřící rodiče, milá "děvčata" tak trochu se mi zdá, že ve vás zůstaly některá církevní dogmata tak zakořeněna, že se ani nemusí zakládat na pravdě.Zrovna dnes jsem byl v kostele, a pan farář povídal věci které se mi zdály absurdní(pro někoho možná ne, ale pro mě ano), musel jsem některé informace tak vehementně blokovat až jsem se zpotil.Ti kněží jsou velice dobří v sugesci Laughing .Ale jestli to není pravda tak sry, možná si to samy ani neuvědomujete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 10:18 pm    Předmět: Citovat

Filio,
sice jsi neoslovil mne, ale taky k tomu něco řeknu.
Nemám katolickou výchovu, moji rodiče byli ateisté, k církvi (jakékoli) mám zásadní výhrady. To jen aby bylo jasno Laughing .

Jsem přesvědčena, že nic uměle vytvořeného nemůže zastoupit člověka.
Pokud dozraje k určitému stupni, pak nepotřebuje žádného servitora.
A pokud ho vytvoří jako protézu neschopnosti svého ducha, pak ...
by měl mít bobky on sám....
Používám tvoje slova,Filio.
Citace:
Já nemůžu za to, že máte bobky u zadku když vám někdo řekne jméno servitor..

Řečičky o servitoru lásky, jak tu někdo navrhoval, tě sice mohou utvrzovat ve správnosti tvého úmyslu, ale dovedeš si představit umělou lásku?
Vnímáš tu posloupnost? Servitora je už schopen vytvořit člověk, který ho jako protézu potřebuje.....ten, kdo odolá pokušení a tohle stádium překlene, ten ho potřebovat nebude.

Myslíš si, že jsme banda ustrašených bab, které neví nic z toho, co víš ty?
Přemýšlel jsi vůbec o tom, proč ti to říkáme?

mamka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 5:29 pm    Předmět: Citovat

To se ví, že přemyšlel.Vždy byl v těchto vědách spor viz.Wu-tang vs. Šaolin, máme prostě jinou školu.Já nenutím vám me myšlenky.A vy mě nenuťte vaše.O.K? Wink

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 8:19 pm    Předmět: Citovat

Filio napsal:
To se ví, že přemyšlel.Vždy byl v těchto vědách spor viz.Wu-tang vs. Šaolin, máme prostě jinou školu.Já nenutím vám me myšlenky.A vy mě nenuťte vaše.O.K? Wink

Filio


Mám dojem že tu hraješ prapodivnou hru: "když vy nebudete poslouchat mě, ani já vás nebudu. A dejte mi pokoj"

Nemyslím si že by ti tu chtěl někdo ublížit Filio. Jestli toho servitora chceš stvořit klidně do toho, dej pak třebas vědět jaké s ním máš výsledky, co ti přináší/nepřináší, zda je k užitku či nikoliv. Co ti to dává. Může to být opravdu něco nového a přínosného.......a třeba také ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 8:39 pm    Předmět: Citovat

Milí zeto, špatně sis to vyložil.Chci tím říct, že naše přamýšlení, chápaní světa, adt...Jsou zcela rozdílné!

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2007 10:19 pm    Předmět: Citovat

Filio napsal:
Milí zeto, špatně sis to vyložil.Chci tím říct, že naše přamýšlení, chápaní světa, adt...Jsou zcela rozdílné!

Filio


Já myslim jen na to jedno:)......... a dle mého názoru, na světě se nedá nic chápat:).......... ale jak říkám, můj názor........ dá se radovat, dá se smutnit...... dá se cítit......ale chápat...... heh......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund