Fórum - Zobrazit téma - chci pomáhat druhým s reiki jak to udělat? kdo mi poradí? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - chci pomáhat druhým s reiki jak to udělat? kdo mi poradí?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

chci pomáhat druhým s reiki jak to udělat? kdo mi poradí?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 4:40 pm    Předmět: Citovat

Jj maj pravdu a pokoru se naučíš zaručeně to ti klidně můžu říct na 100% , páč tě tady za všechno vypucujou a když nebudeš pokornej tak budeš mít na svym foru jednu přestřelku vedle druhy Very Happy Laughing Ale to je jedině dobře. Wink Všechno je pro něco dobry že jo.... Idea a "spasitelsky komplex" je fakt normální. Když jsem já byla zasvěcena do 1. stupně , tak jsem lítala po foru jako střelená a chtěla se stát světlonošem Laughing Very Happy Njn...Střelená jsem furt , ale světlonošem už být fakt nepotřebuju . Stačí mi , co jsem teď a snažím se na sobě pracovat .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kaja
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 11.12. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 10:25 pm    Předmět: Citovat

moc diky za radu nejak sem to prehledl Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 1:29 pm    Předmět: Citovat

To Katrin:
Jsi úžasná. Mám dojem že jsi v poslední době přeskočila "několik tříd". Jen dál... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 1:49 pm    Předmět: Citovat

ten její příspěvek je fakt sqělej Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 10:15 pm    Předmět: Citovat

Wink taky z toho mám velkou radost. Vždyť jsem vám to říkala, že je to holka šikulka. Takhle bych to nenapsala. Má to švung a je to pravda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
medea
Nováček
Nováček


Registrace: 11.10. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 8:19 am    Předmět: Citovat

moje zkusenost s reiki1,je taková,že je potřeba vyčistit nejprve sebe a získat tak zkušenosti a potom to vyzkoušet na ostatních.Doporučovala bych ti praktické prožití a zpracování 5pravidel reiki- hodně věcí to vyřeší a spoustu se naučíš.Ale hlavní je,aby tě práce na sobě bavila,aby se z ní nestala povinnost.hodně štěstí a krásný den Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 4:38 pm    Předmět: Re: chci pomáhat druhým s reiki jak to udělat? kdo mi poradí Citovat

jc napsal:
mám první stupeň reiki a jsem tím úplně nadšený. chci se tomu rozhodně aktivně věnovat. chci pomáhat druhým, vidím, jak to blahodárně působí na mě samotného, na mé blízké. vím, že kolem je tolik lidí, kterým reiki dokáže ulevit v jejich životech a ukázat jim konečně tu sluneční stranu života. můžete mi někdo poradit jak začít? budu vám moc vděčný. předem děkuji


JC:Chápu tvoji euforii z prvního zasvěcení, taky jsem ji měl.Nechci tě nejak brzdit.Ale já mám pocit, že na mě reiki zabírá daleko víc než na jiné lidi.Např:bolí mě koleno a ja jsi představím ruce světla na koleni a ono přestane bolet a strašně se mi rozpálí.Ale když je někomu něco a já tohle udělám necítí absolutně nic(i přesto že má reiki 3)a bolí ho to dál.A nevím jestli si to pak vyléčí sám.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 5:12 pm    Předmět: Citovat

Filio, neboj, to se neděje jenom tobě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 7:52 pm    Předmět: Citovat

Bathory to je zajímavé, to se děje i Tobě??Já zas myslel, že jsem zas vyjímka. Laughing Laughing Laughing

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2007 10:16 pm    Předmět: Citovat

Podělím se se svou zkušeností a docela by mne zajímalo, jaké na to máte názory.
Zpočátku se mi taky stávalo, že na druhé Reiki nezabírala, zatímco na mne rychle a bezvadně. Dost mi to vrtalo hlavou a zkusila jsem takovou fintičku, která kupodivu zabírá. Řeknu človíčkovi, že energie, kterou mu zprostředkovávám, sama o sobě neléčí, že se léčí vlastně on sám. Energie vlastně "donutí" organismus aby zahájil samoléčení. To říkám lidem, kteří o Reiki neví nic a přichází ke mně trochu s obavou. Samotnou mne překvapilo, že to začalo "fungovat". Dokonce jsem to zkusila i na osmiletého kluka, který byl plný strachu, co že mu budu dělat. Měl ošklivý úraz kolene, následně zánět chytl kost a i po operaci se mu neustále plnilo vodou, kterou doktoři neustále vytahovali. Druhý den voda zmizela a koleno je zatím pořád O.K.
U lidí, kteří mají představu o reiki, tohle říkat nemusím. Oni vědí, že a jak Reiki pomáhá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 1:01 pm    Předmět: Citovat

Mamko já mám s lečení na blízko dobré zkušenosti, perfektní efekt.Ženy které byly v menopauze po skupinovém lečení opět dostaly menstruaci Shocked .(nu nebyly z toho zrovna nejšťastnější Laughing Laughing )Ale já mluvil o léčení na dálku.

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 6:58 pm    Předmět: Citovat

Ano, Filio,
myslím, že to platí i při léčení na dálku. Řekla bych, že se jedná jen o blok léčeného. Pokud v něm jsou skryté obavy nebo nedůvěra, prostě Reiki přes to nejde. Je to stejné jako při přímém léčení.
Naopak, když o tom dotyčný neví a tudíž vůči reiki nezaujme žádný postoj, pak působí.
Uvedu ti jeden příklad. Chlápek byl v pivovaru při vymývání trubek politý od hlavy po paty louhem (myslím, že to byl louh?). Sice měl první a účinnou pomoc, ale přesto poleptán na 80% těla. On sám by se určitě vysmál nějaké Reiki(navíc byl udržován v umělém spánku), ale jeho žena to zorganizovala, takže jsme mu posílali ve třech na dálku. A že to fungovalo, to potvrdili nepřímo doktoři, protože rodině vyhrožovali jeho smrtí a on se uzdravoval přímo zázračně.
Takže si myslím, že pokud Reiki nefunguje na druhých, pak je to čistě jejich záležitost a "chyba" není u tebe.

mamka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 7:04 pm    Předmět: Citovat

Taky bych ráda dala jeden příklad. Důkaz je můj manžel Very Happy On to nikdy neodsuzoval, respektuje to, ale vím že měl vždycky ve skrytu duše takový to nevěřícný: jo, jo, stejně to prdlajs pomůže. Takže když ho něco bolelo a on chtěl poléčit, měla sem pocit že je to strašně slabý, nebo, že snad to ani u něj nefunguje. Ale skoro vždycky u toho usnul a jakmile usnul, to byl frčák Very Happy ruce mě pálili jako ďas! Teď už to naštěstí vnímá úplně jinak a taky když ho začnu léčit, tak energie okamžitě proudí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

Přesně!Lidi který si říkaj jsou to jen blaboly, jsou strašně dychtivý po ukázce npař.:"Ty máš reiki, tak mě poleč, jestli něco ucítím?!?"A co ono prd, akorát vám pak řekne, že je to hovadina a máte z toho problémy samy,"Funguje to, nebo snad ne??".To je asi jedniná nevýhody reiki systému Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Exclamation Exclamation

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 10:00 pm    Předmět: Citovat

Filio,
nemyslím si, že to je nevýhoda Reiki. Je to lekce pro nás, když si myslíme, že Reiki potřebuje, abychom někomu něco dokazovali.
Ale to potřebujeme my, nikoli reiki Laughing
Časem asi každý zjistí, že nic není třeba dokazovat.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vyzkoušejte si Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund