Fórum - Zobrazit téma - Velká prosba o pomoc - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Velká prosba o pomoc
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Velká prosba o pomoc
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 9:44 am    Předmět: Velká prosba o pomoc Citovat

Ahoj všem,
Mám velikánskou prosbu o pomoc pro mého kamaráda Milana. Setkala sem se s ním na dovolené. Je to veliký optimista, ale mám pocit, že tím spíš zastírá svou bolest. Je to úžasný mladý muž, který je na vozíku, ale ještě na něj není odkázán úplně. Zvládne i chůzi o berlích, ale říkal, že mu to už začíná jít i do rukou a má velký strach, že jednou bude odkázán aby se o něho staral nekdo jiný. Doktoři mu řekli, že se jeho stav bude už jenom zhoršovat.. já si ale myslím že je veliká naděje mu pomoci, přinejhorším, aby se alespoň stav už nezhoršil. Když mi poprvé proběhla hlavou myšlenka že bych mu mohla pomoci, ucítila sem u srdce něco nepopsatelného, co se mi nikdy předtím nestalo. Bylo to znamení z hora, že to dokážu. Když sem se "jich" na to zeptala, tak mi řekli, že mu opravdu můžu pomoci a mám do toho jít! Vím že víra je hlavní a já opravdu věřím že to s "jejich" pomocí dokážu.

Teď chci ale poprosit o pomoc i Vás. Najde se někdo, kdo by byl ochotný alespoň ze začátku posílat energii se mnou? Víc lidí víc zmůže a já věřím, že většina z Vás má srdce na pravém místě. Potom ho budu léčit klidně každý den sama, ale aspoň ze začátku by bylo lepší, aby energie měla větší intenzitu. Bylo by úžasné, kdyby sme dokázali Milanovi opět vrátit chuť do života. Moc Vás teď ještě jednou prosím, ne za mně, ale za něj. Jestli mi někdo s tímto problémem chce pomoci, tak mi sem odepište.
Moc děkuji a přeji slunečný den. B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
gzam
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 16.5. 2007
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

Ahoj
A kdy budeš posílat?Skusil bych se připojit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 10:49 am    Předmět: Citovat

to, co si zvolil tvůj přítel, je veliká duchovní škola. Tak veliká, že jeho cesta ke zdraví musí být zcela vědomá, takže tím, že mu budeš posílat způsobem v Reiki obvyklým, mu nepomůžeš. Neuškodí mu to, ale je to nefunkční, tebe to vyčerpá a výsledek pravděpodobně žádný. Dokonce ani nestačí, že si bude vědom toho, že posíláš, a i kdyby nás bylo deset mistrů reiki, kteří bychom ti pomáhali, nepomůže mu to. Vnímám jeho problém na straně přijímání té energie. Ona je všude, ale on se od ní odřízl, jeho cestou je znova se na ní napojit, přijmout jí a umožnit svému tělu další život. Pokud cítíš, že pomáhat mu, je tvým záměrem, můžeš mu pomoct právě s napojením na tuhle energii a s jejím přijímáním. A to všechno může být i velká duchovní lekce pro tebe, protože jen když ty sama budeš absolutně napojená, můžeš ten prožitek předat jemu.
Takhle silné odpojení od zdroje, jaké má tvůj přítel, si většinou dávají ty nejsilnější duše, cítím, že nejlepším léčitelem si je on sám, on sám je zdrojem svého zdraví. Můžeš ho vést k uvědomění toho, co opravdu z hloubi srdce chce, co je nejvnitřnější podstatou jeho bytí. Tohle uvědomění je ovšem i tvoje cesta. Nápověda - jeho odpověď: "chci být zdravý", tvoje odpověď "chci dávat zdraví"...nebo tak něco podobného. Pěkně o tom píše Valerij Sinelnikov v knize Dohoda s nemocí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 10:59 am    Předmět: Citovat

Bathory, napíšu ti o jedné starší paní, kterou jsem před několika lety potkala. Tehdy chodila s jednou berlí.
Říkala, že už seděla na vozíku, hrozné bolesti, doktoři jí předpovídali absolutní ochrnutí. Ona někde chytla informaci o léčivé schopnosti stromů, takže to zkusila a vyprávěla mi o tom.
Našla si krásný, zdravý a mohutný dub. Syn ji k němu dovezl,jak často mohl, posadil ji ke kmeni ze strany, do které svítilo slunce tak, aby se zády dotýkala kmene. Prosila dub o pomoc a on pomáhal! Říkala, že cítila proudění energie, které proudilo kmenem a současně její páteří. Nejdřív se zvedla z vozíku za pomoci dvou berlí, pak jedné a věřila, že skončí o hůlce. Od té doby jsem se s ní nesetkala a nevím, jak to dopadlo. Když jsem ji potkala, chodila ke svému dubu už 2.rok.
Doktoři, když viděli ten úspěch, tak řekli, že se asi zmýlili v závěrečné diagnoze.

Bathory,samozřejmě pomáhej, jak nejlíp umíš. Ten příběh jsem napsala jako další možný způsob pomoci. Stromy mají opravdu velkou sílu a rády se o ni podělí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 11:10 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
gzam: moc ti děkuju, potom ti dám vědět, nejdřív se s ním musím domluvit, on teď byl odjetý mimo domov. Potom sem dám i jeho fotku. Díky moc Smile

ilumauir: mám obavy, že on sám neví jak si pomoci a proto mu budu pomáhat jak jen budu moct, už i proto, že mi to řekli andělé kteří mi pomáhají. Já to prostě mám a musím udělat, jestli mi rozumíš.
A nemyslím si, že by to mně vyčerpávalo. Já sem jen pouhý prostředník, energie jde jen skrze mně. A spíš mi to dává větší radost ze života, když můžu někomu pomoci.

mamko: Tobě taky moc děkuji za radu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 11:14 am    Předmět: Citovat

Pro gzam:
taky jsem doufala, že se najde víc lidí s tak dobrým srdcem, jako máš ty. Opravdu ti budu moc vděčná, když se připojíš alespoň párkrát ze začátku. Víc sem nechtěla. Ještě jednou ti moc děkuju a vážím si tvé nabídky.Potom se ozvu
Měj se B. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 11:15 am    Předmět: x Citovat

Bathory: nic nepíšeš o tom, co chce on. Mluvila jsi s ním o tom? Jestli má zájem o pomoc (teď nemluvím o slovech, ale co skutečně chce)? Co si myslí o alternativním způsobu léčení? Chtělo by to víc informací.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 11:21 am    Předmět: Citovat

Šamanko: jistě že jsem o tom s ním mluvila. On věděl že dělám Reiki.
Já sem se k tomu dřív neodvážila, až jednou ta myšlenka přišla, (myslím tím, že bych to opravdu měla udělat), tak sem mu napsala a nabídla mu pomoc. A on mi napsal " no to je dost, že si se ozvala". Very Happy
Všechno má svůj čas, a mám pocit že ten jeho čas k uzdravování právě nastal.
Můžete si o tom myslet co chcete, ale já věřím své intuici, a když se "jich" zeptám, jestli to opravdu mám udělat, tak je odpověď jednoznačná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

A taky se všem omlouvám, že sem neposlala víc informací o něm, ani fotku. Nejdřív chci zjistit, jestli mi vůbec někdo z vás chce pomoci.
Později sem veškeré informace dám.
Zatím se nabídl pouze GZAM.

Ale doufám, že se najde víc lidí, kteří chtějí pomáhat.
Všem děkuji
Ahoj B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 12:25 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Dorazila tvá žádost ke mně až dnes.Souhlasím, že by se mněl sám uzdravovat, ale i když mu zrovna teď a tady nepomůžeme, tak tam nahoře si to uvědomí a posune ho to dál a taky mu připravíme lekci.On je silná duše, když si to vybral, a tak proč osamnělému poutníku nedát napít trochu reiki.Tak to cítím já.Bathory, možná tě to oslovilo, protože jste se možná mněli setkat.A možná se v tobě ozvala matka,pomáhající slabším.Pochopil jsem dobře,že jsi žena...neodpovídéj.
Samozřejmně potřebuji vedět kdy, v kolik a jestli to bude možné aspoň jmeno,příjmení a datum narození.To foto je dobrý nápad.Prosím dva dny předem.Né každý den jdu internet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 12:39 pm    Předmět: Citovat

Bathory, nesmutni a nezlob se, když se ti nepřihlásí hodně lidí. Já se nepřihlašuji určitě. Pokusím se ti vysvětlit, proč ne.
Ještě před dvěma lety bych určitě byla mezi prvními. Dnes už vím, že posílání na dálku člověku kterého vůbec neznám (nejde o fotku, jméno...) to prostě dělat nebudu. Dostala jsem pár "lekcí", které mne dotlačily k pochopení, že tenhle způsob určitě ne. Samozřejmě nemám nic proti tomu, když to jiní dělají. Prostě to tak cítí, tak proč ne.

Dnes jsem ve stádiu, kdy sama nabídnu pomoc jen člověku, u kterého dostanu informaci, že tady můžu zasahovat. Jak jsem pochopila, tak ty jsi tuhle informaci obdržela. Ale jseš si jistá, že pomáhat a vstupovat mohou i jiní lidé, kteří notabene nikdy nezkřížili cestu toho chlapce?
Já bych to viděla spíš tak, že posílat energii tobě, abys to zvládla jak nejlépe to půjde. Tedy - když už posílat. Ale popravdě říkám, že ani tobě posílat nebudu. Není v tom nic osobního. Jen nemám pocit, že do tohoto dění mám právo zasahovat. Každý máme své úkoly, ruce natažené pro naši pomoc. A těch rukou je docela dost.

Báthory, nechci se nějak omlouvat. To určitě ne. Píšu to jen proto, abys zbytečně netříštila svou energii kvůli zklamání z nedostatku nabídek s pomocí. Je to zbytečné. Měj se moc krásně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 1:28 pm    Předmět: Tohle Mamko můžeš. Citovat

SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 1:48 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Tooro Very Happy
moc to tedy nechápu Shocked . Ten symbol sice od někud znám, ale nevím, co s ním. Můžeš přiblížit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 2:20 pm    Předmět: MAMCE Citovat

Ahoj Mamko, jo ráda. Smile

Je to:

ÓM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 6:28 pm    Předmět: Citovat

Šamane: Moc ti děkuju a více informací o něm sem napíšu později jak už jsem se zmiňovala. A potom se můžeme domluvit na přesnějším čase. Díky moc za nabídnutou pomoc a měj se.

Mamko: Já se na tebe nezlobím, sice to moc nechápu, ale přesto díky.
Já vím, že by si určitě měl pomoci i sám a nějakým způsobem čerpat energii, ale když člověk není zasvěcený do reiki a nic o tom neví, tak si myslím, že tu první pomoc (pomocnou ruku) opravdu potřebuje, aby mohl jakýmkoliv začít s uzdravováním. Ale děkuju ti za tvůj názor.
Měj se B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund