Fórum - Zobrazit téma - Prosím o pomoc pro ochrnutou fenku - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosím o pomoc pro ochrnutou fenku
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosím o pomoc pro ochrnutou fenku
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 8:25 pm    Předmět: Krásný pozdrav všem, Citovat

už jsem od včerejška zase v práci a vrátím se zítra.Dnes byla Peťulka na kontrole a veterinář se prý netajil tím,že se uzdravuje skoro zázračně!Nevím,jestli manžel říkal něco o Reiki (asi ne).Ale pan doktor snížil dávky léků v injekcích,které ještě Peťulka bude dostávat,o polovinu a zatrhl nápad podávat jí Wobenzym jako další chemikálii.Neusnu na vavřínech,Reiki bude dostávat pořád,až se úplně uzdraví,bude to pro ni i nejlepší prevence.Jojo,láska dělá divy.Potřebovala jsem lekci a přišla - v podobě roztomilého pejska.Ve srovnání s jejím zdravím se mi všechno ostatní zdálo nepodstatné a začalo se mi i líbit v práci.Vám všem ještě znova moc děkuju za pomoc a podporu,sama bych to nezvládla!A hodně štěstí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 3:53 pm    Předmět: Citovat

Nu, nevím co je na Wobenzymu špatného, urychluje hojení a dělá mnoho dalších věcí, zdraví prospěšných.Ale jak to chodí u psů nevím.Slyšel jsem, že obsahuje minimum chemikálií.


Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 1:03 am    Předmět: Wobenzym Citovat

Já nevím,v tomhle se nevyznám,poradil nám to kamarád,kterej měl jezevčíka se stejným problémem,ale s lehčím průběhem a téměř bez ochrnutí.Něco jsem si o Wobenzymu přečetla na internetu a zdál se mi dobrý.Zatím ještě máme dvoje injekce a Peťulka má dobrat Triamcinolon,ten vychází do středy.Možná bude Wobenzym vhodný na doléčení + prevence až skončíme s těmihle léky?Nakonec,i bylinky se mezi sebou dokážou potřískat,semtam některá vzbuzuje alergii a některé by se zase neměly brát dlouho.Takže asi bude rozumnější počkat a až nebude mít Peťka nic jiného,zkusit to.Menší balení je dávka na cca 7 měsíců a v té době ještě musíme pořád dodržovat režim tepla a snížené námahy.Znovu se na to přeptám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 8:26 am    Předmět: Citovat

Ahoj Dagmary,
Já myslím, že, na to jaký vážný problém Peťulka měla, je někdy dobré spojit reiki i medicínu. Pochopitelně, když jí budeš stále reiki dávat, tek je to moc dobře, ale nějaký vitamíny asi nejsou na škodu. Tak hodně štěstí a ať se vám moc dobře daří a uzdravuje Smile ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 11:32 pm    Předmět: Citovat

Zní mi to povědomně,Wobenzym,ale ted si nevzpomenu.Tak kdybych trochu ujel,omlouvám se. Já si trochu myslím, že je spíše určen lidem, než zvířatům. My máme jiné potřeby.Spíše bych zkusil veterináře ať poradí jaký psí vitamín ji dávat.
Ale taky trochu pokárám.Nemněli by jsme si plést zvíře s mazlíčkem a nebo dítětem. Je výborný jako terapeut,takový domácí mazlíček nás zbaví stesu natotata,učí nás dotekům a mnoho dalších plus, ale je to jen zvíře a my by jsme mu nemněli přiřazovat jiné místo. On už svoje místo má, i on má svůj osud, a je to jako s dítětem. Když ho budu neustále hlídat a zametat mu cestičku životem, tak prožije náš život, ale svůj si bude muset znovu odžít v dalším životě.Ale aby jste si nemysleli,já si myslím, že když bych mněl volit přírodu a nebo člověka na zemi, koho bych si asi vybral.Kdo je k naší matičce zemi shovívavější.Co bych si asi vybral. Šaman
PS:Neber to osobně,kdy můžeme tak musíme pomoci.Reiki doporučuji, časem si o ni bude říkat sám.Držím palce a hodně radostných společných chvil na procházkách a doma.Je to krásný pocit vědět, že nás má někdo rád a my mu nejsme lhostejní.Je to smutné konstatévání, že jedině pejsek dokáže udělat ty skutečně nejvěrnější oči na světě.A on těmi očima i mluví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 4:44 pm    Předmět: Citovat

Tak co Dagmary jak je na tom to tvoje psisko?

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dagmary
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 25.9. 2004
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 11:32 pm    Předmět: Citovat

No tak už je to paráda. Very Happy Peťulka nejen chodí,i když občas ještě škobrtne a na hladkém lině se jí nožičky sem tam rozjedou,ale i běhá! Very Happy To by opravdu neměla,musíme jí hlídat.Sama na zahradu už kvůli tomu nesmí,pořád jsme někdo u ní.Uhlídat ale temperamentního a veselýho pejska je věc. :DSamozřejmě,že do a ze schodů se nosí.Pije diamantovou vodu a pro pobyt ve velké kuchyni,kde je klouzavé lino jsem jí koupila napřed kobereček,ten se jí moc nelíbil,a pak měkkou a barevnou deku.Ve středu jsem píchla poslední injekci.Asi díky medikamentům se jí ale před týdnem objevily po celém tělíčku ošklivé puchýře,plného mazlavého fujtajblu.Samozřejmě,že si je Péťa prokousala a na místě,kde jich bylo nejvíc,jí úplně slezla srst.Tedy hlavně na kořenu ocasu a přesně vprostřed zádíček,kde má místo cca 10x10 cm úplně holé.To už jsou doufám jen dozvuky.Dnes jsem při reikování cítila chlad právě uprostřed nad ocáskem,který během cca 20ti minut zmizel.Pořád má reiki ráda a chodí si ke mně pro něj sama.Doufám,že tahle situace už je stabilní,Peťulka se doléčí,času máme dost a za rok zase bude moci stopovat v lese,tohle jí bavilo a teď jí to chybí.Moc vás všechny zdravíme a přejeme spoustu sluníčka!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 10:24 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za krásnou dobrou zprávu.Radost druhých hřeje mnohdy více než radost naše.Šaman.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 8:00 am    Předmět: Citovat

Ahoj Dagmary,
Tak to sem hrozně moc ráda za Vás obě Smile
Přeju, ať to zdravíčko Peťulce moc moc dlouho vydrží. Mějte se moc hezky a hodně štěstí. B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund