Fórum - Zobrazit téma - Endoprotéza - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Endoprotéza
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Endoprotéza

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 6:59 pm    Předmět: Endoprotéza Citovat

Máte někdo zkušenosti s působením reiki na vyměněný kloub (jedno jaký) ?
Jak brzy po operaci, jestli přímo na ránu nebo jiné rady?
Nemůže kost, ve snaze o harmonii, vypudit implantát?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 11:50 am    Předmět: Citovat

TOto téma mě hodně zajímá, kamarád si takto nechal implantát zubu. Nebyla jsem si jistá. Díky za otevření tématu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 6:38 pm    Předmět: Citovat

Myslím si, že když do toho půjdete se strachem, dostanete to, čeho se bojíte. Reiki ten strach ještě zesílí víc, než kdybyste neměli žádnou energii.

Mám dvě paní, které ke mě chodí na masáže, které mají v srdečních cévách Stents. Jsou to kovové pružinky, které drží cévy roztažené, aby mohlo být srdce lépe zásobované. Vůbec ani ve snu by mě nenapadlo, že by snad Shamballa 1024 měla tyto pružinky šoupnout někam jinam... A taky tomu tak je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 7:50 pm    Předmět: Citovat

Mílo,
taky by mne to ani ve snu nenapadlo. A ani tu paní. Jenže po první obrovské úlevě začala druhý den rána mokvat a krvácet.
Proto mne tohle napadlo. Já nikdy nepřikládám ruce na člověka, kdybych měla nějaké pochybnosti.
Pochybnost pro mne znamená NESAHAT ! To si moc dobře uvědomuji.
Pokud se rozhodnu dávat někomu nemocnému reiki, NIKDY nepochybuji o blahodárném vlivu.
Pochybnosti se někdy dostaví až po. Zřejmě nemám dostatečnou důvěru v sebe. V reiki ji mám určitě.

Navíc jsem si (po nečekané reakci) vybavila svého prvního človíčka, který měl taky po operaci nohu plnou železa. Po reiki došlo k útlumu bolesti na minimum a vše bylo v pohodě. Po třech působeních se dostavil prudký zánět do rány.
Já na to sice úplně zapomněla, ale je možné, že někde v koutečku mysli to zůstalo zasunuté a teprve dnes se mi to vybavilo.

Od té doby jsem už měla pod rukama jiné nohy se železem, ale ne hned po operaci. Tam bylo vše O.K.

Vím, že učit se budu celý život, ale nechci, aby to bylo naúkor zdraví lidí, kteří ke mně přijdou pro pomoc. Proto ten dotaz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 8:51 pm    Předmět: Citovat

Mamko, mám stent ve femorální žíle (koleno-pas). Půl roku co mám Reiki, si ho dopřávám denně. Nikdy mne nenapadlo, že by mohlo uškodit, naopak. Od zákroku (před 4mi lety) mi něco pod kolenem překáželo, takže jsem nemohla sedět v poloze "na bobku". Poslední dva měsíce, co neopomíjím Reikovat nohy, problém zmizel.
Zkušenosti teprve sbírám. Pokud to ale správně chápu, tak veškeré informace o Reiki, ke kterým se dostávám, mají jedno společné - s dobrým úmyslem ( s vyloučením ega ) by mělo probíhat vše jak má. Reiki je přeci inteligentní, hodná energie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 10:13 pm    Předmět: Citovat

Arimo, díky.
Nerada bych vnesla tady mezi lidi pochybnosti o reiki. Vážně nepochybuji o reiki a o její schopnosti nastolit harmonii a soulad v člověku.
A právě v tom je zakopanej pes. Možná o tom příliš přemýšlím, ale takový kus železa v těle asi moc k harmonii nepřispívá. Tak snad bych to měla brát tak, že v konečné fázi zkvalitní život pacienta?

Když o tom přemýšlím ještě dál, tak mě napadla třeba plomba. To je vlastně taky kus kovu v zubu a reiki ji nevypudí.... takže snad je vše, jak má být. A snad by ten zánět byl bez reiki ještě silnější...?

Děkuju vám za odpovědi, hodně jste mi pomohli Very Happy . Samozřejmě další názory jen uvítám.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 11:28 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Reiki je inteligentní energie.O tom nepochybuji,tak nevidím důvod, proč se bát ji dávat po jakékoliv operaci.Smůla je,že nikdy nezjistíte, jak by se to vyvíjelo bez reiki. Ale zamyslete se nad mou zkušeností. Po operaci nohou došlo po měsíci k zarudnutí zahojené rány a začínala horečka.Dal jsem poprvé reiki a pacientka během 5 minut cítila, jak z rány něco vytéká.Rána se znovu otevřela ale teploty zmizeli.Celkem jsem dával reiki asi 3 nobo 4 ale pacientka marodila ještě 4 měsíce a vybrala postupně 12 různých antibiotik.Po celou dobu z rány vyhnisávaly stehy.Původně jí tvrdili lékaři, že na vnitřní stehy se dávají nitě, které se sami vstřebají, ale jí dali omylem jiné nitě a ty jí vyhnisávaly ven.Rana byla po celou dobu jen slabě zarudlá, a přes to, že to hnisalo až od kosti, nedošlo k rozšíření infekce, přesto že to lékaři neustále čekali. A proč tolik druhů antibiotik.Pokaždé ji udělali výtěr po dobrání antibiotik a zjistili v ráně nový bacil.Podle lékařů se z ní dostávalo ránou všechen sajrajt, co nachytala do té doby.Reiki jí otevřelo nohu, kdyby jí to začalo hnisat u kosti a zasáhlo kost, možná by došlo i na amputaci.Reiki je skutečně účiná na čištění rán, tak že, když se to zanítí, tak ta infekce tam byla, a ne že ji tam reiki donesla.Jen tak na okraj, máme v těle hodně zapouzdřených hnisavých ložisek, a v případě oslabení imunity se infekce provalí, ale zpravidla jinde to pocítíme, než kde je počátek.To je objev MuDr.Jonáše, homeopata a ....hodně pomohl mé rodině.
Jinak k vytlačení(vypuzení) endoprotézy může dojít při některých energetických cvičeních, kdy dochází k omlazování kostní dřeně.Je jich několik,mne dokáží na mnoho let vyléčit tenisové lokty a můžu kopat krumpáčem nebo hrát tenis a nic necítím.Ale sám za sebe se domnívám, že reiki po operaci ano co nejvíce a taky nezapomínat na příčinu těch problémů a posílat reiki do minulosti do okamžiku vzniku problému přes mentální symbol. Vše souvisí se vším.Ještě mne napadlo pro tvojí orientaci.Já když léčím hnisavou ránu, tak je zarudlá jen okolo,ne jak bývá zvykem, že máš zarudlou ránu až do poloviny údu.Reiki ji nechá vyčistit, ale zabranuje infekci.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 8:20 am    Předmět: Citovat

Ahoj mamko,
já si myslím, že reiki nemůže uškodit nikdy a dává tolik léčivé energie kolik je jí zrovna třeba, takže oni si vlastně sami ohlídají, kolik tomu léčenému můžem dát. Myslím že jakýkoliv implantát se díky reiki spíš lépe uchytí a spojí s tělem. Ale vím, že se nesmí léčit čerstvá zlomenina, dokud není ještě srovnaná, protože by se mohla natolik zacelit a srůst křivě, takže až ji srovnají, teprve potom pomocí reiki doléčit. A taky sem četla, co nikdy nemáme dělat Very Happy , jako jeden pán, který si uřízl prst a po cestě do nemocnice ho natolik poléčil (cesta trvala 20 minut) a doktoři mu nadali, proč přijel tak pozdě(vypadalo to, že si ho uřízl před 2 dny) a už bohužel nešel přišít spátky. Takže uříznutej prst nikdy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

saman napsal:
..
Jinak k vytlačení(vypuzení) endoprotézy může dojít při některých energetických cvičeních, kdy dochází k omlazování kostní dřeně.Je jich několik,mne dokáží na mnoho let vyléčit tenisové lokty a můžu kopat krumpáčem nebo hrát tenis a nic necítím....

Šaman se vším bych souhlasil, ale s tím loktem ne. Nevím, co děláš na omlazování kostí, ale tenisový loket to určitě nespraví. Ten tenisový loket je spíš o tom, zda se pohybuješ správným směrem. Pokud ve svém životě stagnujeme a nebo nejdeme tam, kam máme jít, dostáváme bolesti v kolenou a v loktech. Tam jsou brány pohybových energií...


Naposledy upravil Lightworker dne so září 22, 2007 12:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 11:17 am    Předmět: Citovat

LW:
Tak na tom asi něco bude! Já mám snad všechny nemoci kostí a kloubů které jsou možné, nebudu je tady psát Very Happy , ale od té doby co mám reiki mně vůbec nebolí kolena, lokty, ani žádné jiné klouby, takže už vůbec nepotřebuji prášky od bolesti jako dřív.
Ale nevím, proč by to nemohlo tak být s tím loktem, jak šaman píše?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 12:40 pm    Předmět: Citovat

BATHORY Very Happy

Protože tenisový loket a i oštěpářský loket je o zánětu úchytů šlach na kosti. Nemá to co do činění s osteroporozou nebo jinou nemocí/degenerací kostí, nebo s degenerací kloubů. Na těchto místech - lokty, kolena, kotníky - jsou čakry,které jsou bránami pohybových energií.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 5:27 pm    Předmět: Citovat

Hmmm,tak to jo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 10:13 pm    Předmět: Citovat

Co vím, tak za kvalitu kostí (dále krve a tekutin v těle)můžou hlavně ledviny, takže narušení jejich okruhu po psychické stránce-každý stres, rozhození, problémy ve vztazích a sebepřijetím může po nějaké době dojít i k potížím na těle. Dál- když si promítneme meridián třeba tenkého střeva, který běží mj. taky přes loket, taki i disharmonie na něm může ovlivnit tenisový loket. A Mistr Janča přisuzoval tenisový loket špatné funkci žlučníku (tj. spolknutá hořkost). Když uvážíme jak je v těle všechno provázáno ......To jen k tomu tenisovému lokti Wink

Dávám za pravdu Šamanovi, Reiki pomůže moc. Synovi se udělal na noze opravdu hnusný absces, z ničeho nic. Když mu dělali na chýře drenáž, tak nás upozornili, že to je minimálně na 2 měsíce, jak to vypadalo. Pomocí reiki a homeopatik byl syn za 3 týdny v pořádku.
Někdy , myslím , má hodně na svědomí i zákrok ve špatný den podle luny. Pak se to hůř hojí, jsou pooperační komlikace. MOhl to být i ten případ s komplikacemi. To, že by se riki mohla poprat s endoprotézou by mě tedy nikdy nenapadlo.....Je tedy fakt, že se před "šamaněním" ptám přes Vyšší Já, jestli do toho můžu zasáhnout a jestli to bude lepší tím nebo oním....Ale reiki je opravdu velice inteligentní energie, jednoduše řečeno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 10:53 pm    Předmět: Citovat

Máte pravdu.tenisák souvisí jak se žlučníkem, tak se na tom podílí i ty ledviny a taky ta stagnace.Ale když cvičím energ.cviky, tak mne to ovlivnuje jak fyzicky, tak i duchovně. Je známí fakt, že kdo toto cvičí tak dříve či později zjistí, že dokáže touto energií léčit. Je to jenom jiný druh energie než reiki, ale asi mne posouvá tím správným směrem, zároveň léčí i ty ledviny, protože harmonizuje čakry a disharmonie těla. Ale o otm jsem nikdy nějak neuvažoval. Já jsem ji vnímal jako prostředek k ovládání těla a jeho energii, jejich zkulturnění. Jestli chci být dlouho živ, tak jedině ve zdravém těle.Dík za námět k zamyšlení.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund