Fórum - Zobrazit téma - Prosba o partnerku a cisteni - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosba o partnerku a cisteni
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosba o partnerku a cisteni
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Mel bych ji podle vas kontaktovat, ikdyz to tak necitim?
Ano, mel bych se ji ozvat...
40%
 40%  [ 2 ]
Ne, nemam ji kontaktovat...
40%
 40%  [ 2 ]
Ona se ozve sama...
20%
 20%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 5

Autor Zpráva
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 1:06 pm    Předmět: Citovat

jj ja vim, pravda.... Bohuzel myslim, ze uz je dobojovano Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 7:07 pm    Předmět: Citovat

kawasaky: Co se stalo?

Omlouvám se, že jsem to psal tak tvrdě... Dělal jsem to schválně Smile
Prožil jsem si to ne jen jednou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kawasaky
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.11. 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 9:29 pm    Předmět: Citovat

1.Stavil jsem se u ni doma na motorce, chtel jsem ji ji ukazat, byla zrovna v koupelne a jeji mati me zvala, at jdu nahoru a pockam na ni, nebyl jsem si jist, zda to neni nejaka vymluva, nebo tak neco, tak jsem radsi rekl, ze musim jet, ze by to bylo jen na chvili a kdyztak at se klidne ozve, ze bych prijel jindy.

2. Pred asi dvema mesici jsem ji potkal ve meste v doprovodu jedne slecny a jednoho muze. Z dalky jsem ji nepoznal, sli jsme uplne presne proti sobe, kdyz jsme se blizili a uz bylo mozne s urcitosti cloveka rozeznat, tak me poznala, sklopila oci a kolem sebe jsme jen tak prosli. Toto bylo to, kdy jsem pochopil, ze jsem si nejspis neco nahlaval, ze ona chce byt se mnou.

Kazdopadne ji doted mam v srdci jako zadnou jinou dosud. Je v tom proste mnohem vic, nez muj vztah k jakekoliv jine zene, bohuzel asi jen ja stojim o to byt s tim druhym. Je to na pytel, ale zivot ma zkratka i tyto stranky.

Jo, a co je opravdu velka, velka nahoda je to, ze v patek jsem videl zenu, ktera jako by ji z oka vypadla, to jsem opravdu nechapal. Kazdopadne hned druhy den na to jsem si precetl Tvuj prispevek v teto diskuzi, kde se uz hodne dlouho nic nenapsalo, docela nahoda.... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 7:52 am    Předmět: Citovat

kawasaky: Nebuď smutný Smile Buď naopak rád, že si s ní prožil něco pěkného a že máš na co vzpomínat.
Když jí doopravdy miluješ v Tvém srdci zůstane stále...

Není k zbláznění, když víš, že jste vedle sebe tisíce let. Viděl jsem i její podobu v minulém životě. No a teď s ní němůžeš být... Crying or Very sad

Obvykle se tohle stává u lidiček, co byly partnery nebo sourozenci...

Vidíš - náhody ... Very Happy
Stalo se mi úplně to samé Smile Smile Potkal jsem dívku, která jí byla velmi podobná... Vnímám to jako určité signály... Bylo by dost hloupé, aby na jednoho člověka připadla jen ta jedna "pravá"...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 1:10 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Předně naokraj, píšeš,že matka byla zdrcena nějakým zážitkem z mińulých životů.Terapeut tě k němu vede, aby jsi ho během terapie zpracoval a pochopil, a terapie nesmí dříve skončit, než se to stane. Pak to má léčivý dopad.Je to jen vzpomínka,zkušenost a ty už to nemusíš znovu zažívat, protože terapeut by ti mněl pomoci to pochopit. A tečka.Jinak je to šarlatán a hazardér a né terapeut.
Jinak klidně se snaž očistit, vždyť láska z nás dostává to nejlepší co je v nás.Všichni zamilovaní by nejraději byli nejdokonalejší, aby si zasloužili lásku toho druhého.Přestáváme kouřit, nadávat, a snad se i koupeme a voníme ( to myslím ironicky, hygiena v lásce je velmi důležitá ). To je příznak zamilovanosti, a být zamilovaný je výsada vyvolených.Užívéj si toho plnými doušky.Neboj, ono to samo přejde. Ale jestli ten pocit ti vnucuje druhá strana, jdi od toho.Láska je o dávání bez očekávání, ty to chceš udělat pro něj a nic za to nechceš, ale jestli někdo podmiňuje nebo požaduje za svou lásku třeba byť jen popelčin střevíček je to sobec,ignorant a vypočítavá mrcha.Pak máš dvě možnosti, nechat sebou manipulovat a nebo jít od toho se zlomeným srdcem.Obě varianty bolí a moc, ale jen přetěžké zkušenosti a překážky nás nejvíce naučí vyznat se v nás a posunou nás.Je to jako s Bohem.Nejvíce ho potřebuje ten, co má všechno.Ten nejposlednější ho nepotřebuje,on ho má neustále sebou ve svém srdci.Nehledéj rady,jdi si natlouct nos ( v dobrém ) a pak se ozvi. Znáš to, nic tak nepotěší jako neštěstí druhých. To ti jen odlehčuji, aby jsi se zasmál. Vždyť zamilovaní se neustále smějí, nefilozofují ale užívají si života. a třeba si i natlučou kokos, ale jednou až zestárnou jim ostatní budou závidět ty chvíle štěstí.ty chvíle kdy si nevěřili, dávali a nebrali. Držím ti palce a věř že zkušenost se nedá přenést, pouze si ji musíš zažít sám. Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund