Fórum - Zobrazit téma - automatická kresba - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - automatická kresba
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

automatická kresba
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 7:13 am    Předmět: automatická kresba Citovat

Chtěla bych se zeptat, kdo a jak jste se dostal k automatické kresbě.

Jaké máte s jejím použitím zkušenosti?

Kde jste se ji naučili? Jak dlouho takový kurz trvá.

Co všechno můžete pomocí automatické kresby zjistit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 8:25 am    Předmět: Citovat

cauky,ja sem se k tomu dostal sam od sebe,otevrelo se mi to po jednom zasveceni,pracoval jsem s tim asi tak pul roku a potom se to u me rozvinulo do malovani obrazu,které maluji az do ted(asi tak dva roky)a naucil jsem se napojovat pri malování na ruzne energie a hlavne vkladat do obrazu zámery,což je super,kdyz ho chce nekdo na neco konkrétního.
tady jsou nejaky ukazky.jinak kdyby mel nekdo zajem,tak budu delat workshopy malování mandal v praze a v brne.

tady je pár ukázek;)

http://www.ao.cz/pics/1075_3.jpg

http://www.ao.cz/pics/1075_1.jpg

http://www.ao.cz/pics/1075_4.jpg

http://www.ao.cz/pics/1075_5.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 9:17 am    Předmět: Citovat

Ageusi, je to nádhera.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 11:11 am    Předmět: Citovat

Jsou to hezké mandaly, Ageusi.

Takže ty jsi nepotřeboval žádný kurz automatické kresby.

Všude na internetu jsou nabídky kurzů buď jednodenínch nebo vícedenních.
Pochybuji o tom, že se to dá naučit během jednodenního kurzu.

Taky se o to pokouším. Začala jsem vymalováváním předloh mandal, a to mě přestalo bavit. Tak zkouším něco jako automatickou kresbu - nechat si ruku malovat co chce - ale pak to nakonec domaluji vědomě, aby z toho něco kloudného vzniklo.

Ale nevím, jestli mám absolvovat nějaký kurz automatické kresby nebo jestli je to jenom chyták na peníze?

Prošel jste někdo kurzem, a když ano, co vám to přineslo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 11:22 am    Předmět: Citovat

wendys:
popravde receno,ja sem do zadneho kurzu nesel,protoze me neprisli kvalitni.hodne lidi o sobe prohlasuje,jak maluji a pouzivaji AK na diagnostiku,leceni a ja nevim co jeste a kdyz se na to podivas,tak to z toho moc citit neni,navic kdyz sem slysel o prubehu techto kurzu,tak je to v podstate o tom,ze si ve skupine namalujes nejakej svuj obrazek:)
zalezi na co to chces a co od toho cekas.kdybys chtela nejake blizsi info o tech mych kurzikach,tak dej vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 1:16 pm    Předmět: Citovat

Wendys: Šel jsem na kurz automatické kresby. Shodou okolností jsem tam byl jen já sám. Skvělá paní na mne: "Vem si papír a maluj !!!!" A já, co? Nevím jak?
Pak člověk přijde opravdu na to, že to vše dávno umí. Jen chtít a otevřít se tomu.
Moje rada tedy je, že naprosto nepotřebuješ žádný kurz... Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 1:17 pm    Předmět: Citovat

Ageus: To je fakt nadhérné Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 1:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Wendys,

já jsem se naučil automatickou kresbu od své kolegyně, s níž děláme duchovní léčení. Ona ji používá k získávání informací k tématu, které klient potřebuje řešit a pro diagnostiku. Brněnský léčitel Karel Kožíšek byl známý diagnostikováním nemocí pomocí této metody. Napsal například knihu Kniha která léčí, kde jsou myslím uvedeny příklady takových diagnóz. Kolegyňka to dělá také a navíc i tzv. informační obrázky, kde se zobrazuje jaké síly a energie - harmonické a, pro účely terapie, zejména ty disharmonické na člověka působí a jakým způsobem. V jejím případě se personifikují, ale například její dceři, která často nakreslí obrázek nezavisle na ní pro srovnání, to kreslí spíše schematicky. Je to pro nás veliká pomoc, protože již předem víme, s čím budeme pracovat, jak vážný ten problém asi je atd.

Automatickou kresbu lze zřejmě dělat různě, ale pokud jde o způsob, jakým to dělá ona (a teď už začínám zkoušet i já), tak tam podle mne není vcelku co učit. Jde to asi dělat různě, v jejím případě jde o bezmeznou důvěru v andělské bytosti, které o informace požádá a ony jí je zprostředkují. Je tam určitý jednoduchý postup, který tady nechci rozepisovat, ale nejde o žádnou techniku. Pouze o napojení a důvěru. Každému to kreslí nějak jinak - někomu mandaly, někomu různé hřejivé obrázky, třeba pro radost, naději, útěchu, povzbuzení... Anebo i ty informační. Záleží také na tom, o co si člověk požádá. Zpočátku obrázky často vypadají spíše jako klubíčka barevných nití, ale s praxí se stávají stále zajímavějšími a mají větší vypovídací hodnotu. Například, když jsme začínali, tak jeden obrázek trval cca půl hodiny, dnes trvá i přes hodinu, zobrazuje se v něm více informací, je detailnější. Zajímá-li Tě k tomu více, tak se můžeš zeptat na adrese: sunnyi@centrum.cz.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Kožišek byl skvělej,škoda že takových tady moc už přes automatickou kresbu neni.Jeste jsem videl obrazky od p.Brzobohate z brněnskeho Agape,ty stojí určitě taky za to,ta ale myslim AK neuči,ale mužeš si od ni nechat udělat rozbor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 3:52 pm    Předmět: Citovat

Wendy,
před pár lety jsem se zúčastnila semináře Bohunky Truhlářové na téma reinkarnace. Pomáhala tenkrát (bylo to v době, před tím než vyšla její první kniha Karmická učebnice) účastníkům rozkrývat různé životní zašmodrchance. Smile
Jak to tak chodí, nejvíc lidí se zajímalo o problémy vztahové a zdravotní.
Jakousi součástí all-inclusive (cca dvou víkendového setkání) bylo i automatické kreslení. Nakonec, při individuálních sezeních Bohunka udělala tomu, kdo měl zájem, kresbu jeho - jak to nazývala, „harmonie osobnosti“.
Líbilo se mi, že to nebylo hlavní zaměření kurzu, jen součást a vlastně takový bonus.
Takže v podstatě souhlasím s tím, že si to každý může zkusit sám doma, bez návštěvy nějakého speciálního kurzu.
Předpokládá to v první řadě ztišení mysli – protože jedině při něm dokážeme dobře naslouchat intuici a potom je to třeba i pro „vypnutí“ nežádoucí nápovědy, neboli projekce osobního chtění do kresby samotné.
No a prostě to zkoušet. Wink
Hodně zdaru ti přeju. Laughing

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 7:58 pm    Předmět: Citovat

Ageusi chvála Tobě.Vypadá to, jak fotka.Jsi machr!! Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 11:05 am    Předmět: Citovat

Tak dík všem.

Budu to tedy zkoušet sama.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 8:45 am    Předmět: Citovat


Za hranici rozumu
Karel Kožíšek

Karel Kožíšek patřil k našim nejvýznamnějším psychotronikům, který proslul zejména jako diagnostik prostřednictvím automatické kresby. V této vzpomínkové knize, jejíž název předjímá setkání s jinými dimenzemi skutečnosti, můžeme jeho vlastními slovy nahlédnout do osudů, které formovaly na povrch prostý, v nitru však zcela mimořádný život. Automatická kresba se mu stala jedinečným nástrojem, s jehož pomocí získával „vnitřní vidění“ a dokázal nahlížet do jevů a světů, které jsou běžnému zraku a rozumu skryty.

Vypráví o spojení s mrtvými, hledání pohřešovaných, ale také o pohledech do minulosti, jež mu automatická kresba zprostředkovávala prostřednictvím archeologických nálezů a v nichž ožívaly mnohé z biblických postav.

Vedle poutavých příběhů z léčitelské a psychotronické praxe se čtenář dozví i řadu informací o fenoménu automatické kresby. Text doprovází víc jak 80 původních Kožíškových kreseb.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
pip
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 1:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, začátečnickou zkušenost s autoamatickou kresbou mám z Brna ze semináře Psychografie léčitelky paní Machkové - www.machkova.cz. Mám za sebou 1. víkendovou část ze 3., já tam šla spíše ze zvědavosti s kamarádkama a poté jsem se rozhodla absolvovat i další 2 navazující semináře. P. Machková vydala na podnět svých žáků i knihu. Vše je na jejích stránkách. Na základě vlastní zkušenosti bych tento seminář doporučila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 8:14 pm    Předmět: Citovat

pip: Moc díky za tip
Knihu jsem objednal. Snad z ní něco vyčtu Very Happy
_______________________________________________________________
Takto vypadá obálka knihy z těch stránek: http://www.machkova.cz./img/ucebnice.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund