Fórum - Zobrazit téma - Knížka, která mě v poslední době oslovila - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Knížka, která mě v poslední době oslovila
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Knížka, která mě v poslední době oslovila
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 3:30 pm    Předmět: Citovat

H. To po mě chceš moc Laughing .Mám nedostatek financí!Ale můj mist je přímo ve spojení s Karikou tak se ho optá Wink.No já bych řekl, že se nic nenaučíš, prostě se staneš pánem servitora a budeš tam natvrdo prát program např:Hodně peněz!A bede to , myslím, že to vše udělá servitor.Ale nezkoužel bych se na něj napojovat bez té příručky.Na 100% to bude mít extra silnou obranu pro nepovolené uživatele, jak znám Kariku, tak by to s námi dopadlo dost špatně Twisted Evil .

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 4:34 pm    Předmět: x Citovat

Filio a Damao: pak mám jednoduché řešení:
http://www.vestirna.estranky.cz - zázračné finanční kurzy.
Zaplatíte, nakapete a máte vyřešeno.

Člověk se žasne, člověk se diví.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 9:54 am    Předmět: Citovat

Myslím, že v jednom z posledních čísel Media jsem si početl - je tam článeček o jisté duchovní skupině v USA, která pracuje na principech kvantové fyziky. Učí zájemce vstupovat do takového stavu mysli, kdy jsme schopni materializovat své myšlenky. Redaktorka tam popisuje, jak ji překvapilo, když jí zmaterializovali míček - jednou před ní, aby si jej mohla ošahat, pak někde u stropu a zase v koutě. Požádala, aby jí zmaterializovali milion dolarů. Lektor zvážněl a řekl jí, není problém ty peníze zmaterializovat, ale uvědomujete si ten šok, až je zase nechám zmizet?
Nakonec se dal umluvit na nějakou menší částku - paní redaktorce na přilepšenou na dovolenou.
Filio, myslím, že by ses měl naučit anglicky a vypravit se na ty jejich lekce. To by byla panečku sidhi! Určitě bys to svedl potom i s Eurem a dokonce nakonec možná - po troše cvičení - i s českýma korunama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
SONTEN-REIKI
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2004
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 1:27 pm    Předmět: Citovat

Tak, abychom se vrátili k tématu Wink tři typy na zajímavé knihy:

1. Jóga snu a praxe přirozeného světla od Namkhai Norbu Rinpočhe,

2. I-ŤING - nový překlad starobylého textu , K.a R.Huangovi.

3. O třetí knize napsal Deepak Chopra: Nejlepší,nejúplnější a intelektuáně neju spokojivější integrální teorie všeho, jakou jsem kdy četl. Přesahuje vize Darwina, Newtona, Einsteina, kvantových průkopníků a mnoha dalších vědeckých gigantů.

Jedná se o knihu:
Věda a ákášické pole, integrální teorie všeho, napsal: Ervin Laszlo.

O autorovi se zde mimo jiné píše: posledních 30 let stojí E.L. v čele vědeckého výzkumu. Tato kniha je dalším kvantovým skokem v poznání vesmíru a člověka. Laszlova fascinující vize mysli, vědy a vesmíru je nepostradatelným čtením pro lidi jednadvacátého století.

Určeno pro ty, kteří přemýšlí ..... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:17 am    Předmět: Citovat

SONTEN-REIKI napsal:

Věda a ákášické pole, integrální teorie všeho, napsal: Ervin Laszlo.



Vydal kdo? K dostání kde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:55 am    Předmět: Citovat

jeste bych doplnil,ze pokud by nekoho zajimala joga snu trochu vice,tak vysla kniha:
Tibetska joga snu a spanku od Tanzina Wanjala,kde je tato praxe rozebrana do hloubky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
SONTEN-REIKI
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2004
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
SONTEN-REIKI napsal:

Věda a ákášické pole, integrální teorie všeho, napsal: Ervin Laszlo.



Vydal kdo? K dostání kde?


Nakladatelství Pragma, V Hodkovičkách 2/20,14700 Praha 4, 2005,
Katalogizace v knize - Národní knihovna ČR,

ISBN 80-7205-216-0
113/119
Kvantová fyzika

Název originálu: Science and the akashic field
An Integral Theory of Everything

Přeložil Jan Brázda

Jinak to najdeš, když dáš do vyhledavače např. Seznamu heslo: ákášické...

Knihu lze objednat na těchto a dalších stránkách:

http://www.osud.cz/hledajici/search.php?action=skniha&ssearch=%E1k%E1%9Aick%E9

http://www.pragma.cz/index.php?page=search

http://www.alman.cz/cze/searchImage/?subject=%E1k%E1%B9ick%E9&typ=books

........

stačí? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 8:32 am    Předmět: Citovat



TICHO PROMLOUVÁ
Eckhart Tolle

Citace:
Opravdový duchovní učitel nemá nic, co by vás naučil v konvenčním slova smyslu, nemá nic, co by vám předal - žádné nové informace, názory ani pravidla chování. Jeho jediným úkolem je pomoci vám odstranit všechno, co vás odděluje od reality toho, čím už jste a co už v hloubi duši víte. Duchovní učitel je tu proto, aby vám odhalil onen rozměr vnitřní hloubky, kterému se říká klid.
Citace:
Co zbyde z vašich obav a tužeb spojených s problematickými situacemi vašeho života, jež zaměstnávají vaši pozornost. Pomlčka - pět centimetrů dlouhá pomlčka mezi datem vašeho narození a datem vašeho úmrtí na náhrobní desce.
Citace:
"Žádné já. Žádný problém." odpověděl jeden mistr, když byl požádán, aby vysvětlil hlubší smysl buddhismu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 9:14 am    Předmět: Citovat

Vlado, moc dobrý tip.
Už dříve u nás vyšla Tolleho jedinečná kniha - "Moc přítomného okamžiku" stále se ještě dá koupit.
Je to, dle mého úsudku, jedna z nejvýmluvnějších knih určená hledajícím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 8:40 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Filio, myslím, že by ses měl naučit anglicky a vypravit se na ty jejich lekce. To by byla panečku sidhi! Určitě bys to svedl potom i s Eurem a dokonce nakonec možná - po troše cvičení - i s českýma korunama.



Nedělej si ze mě srandu jo Laughing Laughing Laughing.Slyšel jsem o tom, sice ne ve spojitosti s kvantovými fyziky, ale s africkými šamany.Ty lidi mají jiný náhled na svět než my.Nikdo jim ve škole neříká kouzla neexistujou, tobě asi hrabe apod.Tak proč ne?Lidské možnosti jsou neomezené.A příště prosím trochu méně sarkasmu ve Tvých slovech Laughing

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 1:22 pm    Předmět: Citovat

Ale musím se na to dívat jako genius, vezmu v potaz, že by sis ze mě nemusel tropit blázny.Jestli Tě můžu poprosit o odkaz na ten časopis?Můj mistr mě o to požádal.Je to velmi mocný člověk Cool , tím chci říct, že je velmi daleko.A zakoupil si tu příručku na mag. servitora. Wink

Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 12:39 am    Předmět: Citovat

Ahoj Filio. Máš pravdu, že omezení dané výchovou je obrovské. Já osobně se přimlouvám za tvrzení, že všechny vlastnosti, které jsme přiřkli bohům, jsou jen naše schopnosti, které jsme zapomněli využívat. Je to stejné, jak jeden (ale jména si skutečně nepamatuji ale je to podle pravdy ) student na vysoké škole nedával pozor a pan profesor jim napsal na tabuly 3 matematické příklady které nemají řešení a jsou známé už snad 100 let. Zazvonilo a ten student si ty přiklady opsal a odešel domů.Příští týden se přihlásil a řekl:Pane profesore, dva příklady jsem vypočítal, ale ten jeden nemá řešení. Prostě mu neřekli že to nejde.
Když neumím materializovat, neznamená že to nejde. Co takhle velký třesk.Na počátku vesmíru byla nepatrně malá tečka a zní při velkém třesku vznikl celý vesmír.Tato tečka byla nekonečně hmotná.Tak nějak to řekl v televizi pan Grigar, náš vědec. Já říkám, na začátku bylo slovo,myšlenka a ta dala vzniknout celému vesmíru, jen prostě někdo umí materializovat lépe než já, ale co když se někdo narodí a nebude vědět, že to neumí a udělá to taky tak. Jo omezení je obrovská tíha,vědět že to nejde už dopředu.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 4:45 pm    Předmět: Citovat

Nové !!! Frank Arjava Petter
Praktický průvodce Reiki - jak se dostat k podstatě Reiki

________________________________________________________________________

Jak se mohu otevřít a vytvořit v sobě prostor pro energii Reiki? Co je to vlastně práce s energií?
Jak mohu pracovat v krizových situacích a co mám dělat v krizových stavech? V knize je mnoho
typů k vyučování Reiki a jsou zde doporučení, jaké znalosti by měli být zprostředkovány na
jednotlivých stupních Reiki. Praktický, vtipný, pragmatický a laskavý průvodce, jenž nám pomůže
být s Reiki v přítomném okamžiku! (brož., 184 str., 14x21cm)

_________________________________________________________________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

toora: Dík za tip. Už mám knihu půjčenou Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
vlada
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.7. 2002
Příspěvky: 147

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 8:47 am    Předmět: Citovat


Za hranici rozumu
Karel Kožíšek

Karel Kožíšek patřil k našim nejvýznamnějším psychotronikům, který proslul zejména jako diagnostik prostřednictvím automatické kresby. V této vzpomínkové knize, jejíž název předjímá setkání s jinými dimenzemi skutečnosti, můžeme jeho vlastními slovy nahlédnout do osudů, které formovaly na povrch prostý, v nitru však zcela mimořádný život. Automatická kresba se mu stala jedinečným nástrojem, s jehož pomocí získával „vnitřní vidění“ a dokázal nahlížet do jevů a světů, které jsou běžnému zraku a rozumu skryty.

Vypráví o spojení s mrtvými, hledání pohřešovaných, ale také o pohledech do minulosti, jež mu automatická kresba zprostředkovávala prostřednictvím archeologických nálezů a v nichž ožívaly mnohé z biblických postav.

Vedle poutavých příběhů z léčitelské a psychotronické praxe se čtenář dozví i řadu informací o fenoménu automatické kresby. Text doprovází víc jak 80 původních Kožíškových kreseb.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  Další
Strana 7 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.40 sekund