Fórum - Zobrazit téma - Jak zabránit útokům? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Jak zabránit útokům?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Jak zabránit útokům?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 7:46 am    Předmět: x Citovat

Damao: díky. Napadla mě k tomu taková diskuzní otázka: kdo je vlastně ten pravý? Ten se kterým si máme dát novou zkušenost nebo lekci, kterou právě pro svůj vývoj potřebujeme? Zkušenost a velký vývoj, jak všichni víme, velmi často obnáší bolest, trápení, zdolávání ne zrovna snadných úkolů.
Nebo konečně někdo, kdo nám dá do života idylku, po jaké teoreticky všichni toužíme. Teoreticky zní dost kacířsky, ale vidím pořád dokola, kolik lidí o ní mluví a v praxi ji nechce - nudí se, odmítá partnery kteří by jim ji mohli dát a vybírá si zásadně typy se kterými zažijí divočinu.
Je nás dost co k tomu máme sklony....
Co si o tom myslíte?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 7:59 am    Předmět: Citovat

Podle mého názoru ve by ve vztahu idylka neměla bez přispění obou partnerů snad ani vzniknout... Mr. Green leda bychom potkali jinou inkarnaci vlastní duše ("své druhé já"), v ostatních případech vždy budou nějaké odchylky, na nichž bychom měli pracovat... Podle mě je harmonie ve vztahu zkrátka dána prací obou partnerů na vztahu a sama od sebe prostě nevznikne... Však tu jsme hlavně proto, abychom "ladili" co nám nejde, ne?

Je spousta lidí, kteří očekávají právě od toho druhého (partnera), že jim nějak plnohodnotně vyplní život, a když se tak nestane, jsou nespokojení a stále hledají, než zjistí, že mají hledat hlavně u sebe... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 9:29 am    Předmět: Citovat

Vracím se k původnímu tématu a dávám odkaz na zpověď jedné ženy, která prožila něco podobného

http://tajomstva.org/magia/cerna-magie/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 9:53 am    Předmět: Citovat

mamko, moc ti děkuji, že jsi to sem dala. Právě sem to dočetla a je hrozný, když tohle musí někdo prožít. Asi by sme měli mít stále na mysli, že máme věřit svému instinktu a nenechat se ovlivňovat někým jiným, ale taky vím, že někdy je to těžké a někdy člověk doslova naletí aniž by si toho byl vědom.

PS:určitě si to lidi přečtěte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 11:13 pm    Předmět: Citovat

Tady k tomuto tématu bych chtěl říct to, že každý dostane jen to, co si zaslouží a co si přitáhne. (A už vůbec nevíme, jaký ten dotyčný byl v minulých životech, třeba to je protilekce za jeho činy v minulosti)

Vím, že to někdy tady v těto naší realitě vypadá dost strašně, ale je to jenom o úhlu pohledu na celou věc. Učíme se tu na naší matičce Zemi vlastně skoro jen přes negativní myšlenky, činy a pak hlavně strachy. Negativní myšlení můžeme ale změnit, když to negativní v sobě bezpodmínečně přijmeme. Pak to negativní ztrácí moc a my můžeme zase popojít trochu vpřed/dál. U pozitivního se ani nezastavíme nad tím, že by nám to snad mohlo vadit, že?

Skoro 90% všech negativních vzorců myšlení a chování získáváme od našich rodičů a blízkých... Pak si tu naši iluzi žijeme a dostáváme ji k nám od druhých zpět a pořád dokolečka, než si ty naše negativity v nás vyřešíme. Confused Ale určitě nemusíme na to jít přes utrpení. Je na každém z nás, jakou cestu si zvolíme.

Nedávno jsem byl na jednom velice dobrém semináři, právě jak tyto naše negace v nás přijmout a tím přetransformovat. Bližší zde:
http://www.instantheal.com/viewtopic.php?t=431
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 6:13 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Damao: díky. Napadla mě k tomu taková diskuzní otázka: kdo je vlastně ten pravý? Ten se kterým si máme dát novou zkušenost nebo lekci, kterou právě pro svůj vývoj potřebujeme? Zkušenost a velký vývoj, jak všichni víme, velmi často obnáší bolest, trápení, zdolávání ne zrovna snadných úkolů.
Nebo konečně někdo, kdo nám dá do života idylku, po jaké teoreticky všichni toužíme. Teoreticky zní dost kacířsky, ale vidím pořád dokola, kolik lidí o ní mluví a v praxi ji nechce - nudí se, odmítá partnery kteří by jim ji mohli dát a vybírá si zásadně typy se kterými zažijí divočinu.
Je nás dost co k tomu máme sklony....
Co si o tom myslíte?
šamanka

Ten pravý, šamanko, je přece ten, co JE po Tvé PRAVÉ ruce. Je to takový muž, který Ti bude tak dobrým zrcadlem, že se do něj budeš potřebovat koukat co nejčastěji a s radostí.
Upřesňuji:
- každý partner je ten pravý, pokud funguje v lásce jako zrcadlo
- někteří partneři sice mohou být těmi pravými, ale natolik upoutávají naši pozornost, že už na nic jiného než na řešení partnerských příležitostí nám nezbyde čas ani síla (když se láska vytratila a zbylo jen zrcadlo)
- někteří partneři mohou být natolik "praví", že jak vtipně glosuje astrložka Goodmanová, poté, co jsme ustáli partnesrtví s nimi si můžeme rovnou požádat ve Vatikánu o svatořečení....
Může se ale stát, že nenacházíme řešení, jestliže zrcadlo - partner - nám zrcadlí nevyrovnané vztahy s našimi vlastními rodiči, leda žebychom to pochopili a ty vztahy s rodiči zvládli ve smyslu 4. přikázání: Cti otce svého a matku svou, abys měl dlouhá léta...!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 8:15 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

Co si o tom myslíte?

šamanka


Já si o tom raději nemyslím nic.
Říká se že přátele bychom si měli vybírat takové, kterým se líbíme my a ne ty, kteří se líbí nám.

V životě jsem potkal spousty děvčat, ty co jsem chtěl jsem často neměl a ty co jsem nechtěl jsem nakonec měl nebo mohl mít.

Takže to raději neřeším. Osm let mám jednu přítelkyni a nestarám se o to. Vždy někoho potkám když bude třeba a tohle vědomí nám musí stačit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 10:44 pm    Předmět: Citovat

Jednou mi moje duchovní učitelka řekla:
Miluj ty, kteří milují Tebe. Měj ráda ty, kteří Tě milují, je to cesta.
Opak je také možný - miluj toho, který Tě nemiluje... Hmmmm, zamotané. Tak miluji a miluji a píši Vám, co mohu více. Jo jo, ten Puškin to také tak hezky psal... Krásnou dobrou noc a jdu si namalovat obrázek, jestli ten Pravý stojí po mé pravé ruce nebo jestli jej vidím napravo čelně nebo co že to bylo - zrcadlo do Vatikánu... Surprised) Díky za hezké postřehy a krásnou dobrou snovou noc. M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 10:53 pm    Předmět: Citovat

Damao: Je -li mi partner Pravým a stojí-li napravo ode mě, stojím mu já následně po Levé ruce, jsem tedy Levou? Nebo je to obraz z konstalací, která se staví obvykle jednomu? Dle tohoto bych snad viděla spíše pohled stejným směrem nebo ? Díky za Tvé vyjádření a těším se na Modrobránové mantrování. papá, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 7:08 am    Předmět: Citovat

Já to sice neumím formulovat do tak krásných vět, ale pravý bude asi ten, o kom jsme přesvědčeni, že pravým je.
U někoho je to jen jeden za život, u někoho každý, se kterým se rozhodneme jít životem. Může jich být třeba pět, sedm.....
A že vydrží třeba jen chvíli? Co když byl tím pravým právě pro tu chvíli?
Pro další etapu života přijde jiný "ten pravý".

A princ na bílém koni nebo krásná víla z dob našeho dětsví, klidně může v našich srdcích zůstávát Wink . Proč ne? Je to taková "duševní onanie" pro doby zklamání a hledání. A taky jistota, po které toužíme Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 10:05 am    Předmět: Citovat

okenko napsal:
Damao: Je -li mi partner Pravým a stojí-li napravo ode mě, stojím mu já následně po Levé ruce, jsem tedy Levou? Nebo je to obraz z konstalací, která se staví obvykle jednomu? Dle tohoto bych snad viděla spíše pohled stejným směrem nebo ? Díky za Tvé vyjádření a těším se na Modrobránové mantrování. papá, M.

Míšo, původně byla naše levá ruka ta důležitější. Potřebujeme ji mít volnou a necítíme se dobře, když nám ji někdo blokuje - třeba při masáži nebo působení Reiki. Když stojí po naší levé ruce, jakmile ležíme na zádech - cítíme se ohroženi, blokováni.
Levá ruka, levá strana těla - naše ženství, vnitřní žena. Potřebuje být svobodná, cítit se tak.
V kulturách demonstrujících podrobení ženy muži - jako Eva Adamovi, stojí pak žena na straně pravé. Je to společenský úzus, který respektuji. Avšak všude tam, kde potřebujeme pracovat s energií ženy a muže, má byt muž vpravo a žena vlevo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund