Fórum - Zobrazit téma - Krásné myšlenky - teorie a praxe - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Krásné myšlenky - teorie a praxe
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Krásné myšlenky - teorie a praxe
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 8:47 am    Předmět: Citovat

Ahoj Mrtvybrouku
Dovoluji si s tebou opět nesouhlasit! Nezlob se za upřímnost, ale fakt ti hodně nerozumím!
Já osobně mám malýho syna, kterej je v mým životě to nejdůležitější (jako každý dítě pro svýho rodiče). Takže kdyby na něho někdo jen vstáhl ruku, věř tomu, že jako milující matka, bych byla schopná holýma rukama toho člověka klidně i zabít, stejně tak věřím tomu, že ve stejné situaci bys jednal stejně i ty. Ovšem pokud dítě máš, ale podle toho jak mluvíš si myslím že děti asi nemáš.
Nebo kdyby tě někdo mlátil, tak by ses nechal, a řekl si, asi se na to dívím jen ze špatnýho úhlu???
Realita je úplně jiná a mi v ní bohužel žijeme, takže by si měl stát pevnýma nohama na zemi.
Tak to aspoň vidím já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 8:51 am    Předmět: Citovat

A omlouvám se, jestli sem to napsala moc tvrdě, ale život takovej fakt je a myslím si, že žádnej člověk kterýmu se ubližeje (nebo někomu z jeho blízkých, nedokáže netrpět a necítit bolest a myslím si, že ani ty ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 8:54 am    Předmět: Citovat

Bathory:
podle mě máte pravdu oba;)
mrtvý brouk se snaží vidět a žít nevim,jak to říct "vyšší" skutečnost tehle reality a ty žiješ natvrdo tu "pozemskou"a to je super.Zkuste si každý vzít něco z toho druhého a přiblížíte se středu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 9:02 am    Předmět: Citovat

Asi teď vypadám jako hrozně necitelná ženská, ale tak to není. Když vidím kolik na světě je nenávisti, bídy a bezpráví, tak se natolik o své dítě bojím, že musím někdy být tvrdá. Ale to neznamená, že bych nedokázala uvažovat na duchovní úrovni, hodně často mně navštěvují a je to nádherný pocit, neznám nic hezčího, než když vidíš malý andílky, jak kolem tebe poletují a obdarovávají tě třeba jen úsměvem. Tak strašně tvrdá zase nejsem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 9:08 am    Předmět: Citovat

ja si rozhodně nemyslim,že si tvrda;)právě naopak,tvá opravdovost a tvé obavy ukazují na to,že jsi citlivá a krásná.a to že si i duchovní,o tom už vůbec nepochybuji,protože když máš malýho prcka,tak to je nejlepší učitel:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 9:26 am    Předmět: Citovat

Děkuju Very Happy
Takový krásný slova někdy potěší víc než pohlazení a moc si jich vážím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 10:34 am    Předmět: Citovat

Ageusi, nějak jsem byla dostrkána někam, kde všechny dosavadní střípky mého života začaly do sebe zapadávat a tvořit postupně části obrazu Smile Na druhé straně vnímám i předešlé postoje, které dosud zčásti platí a nahrazuji je novými. Už bude jen otázka času, až to staré odejde úplně. Nevím přesně kudy jdu, ale jak se znám, tak se nikdy nedržím definovaných cest, ale vybírám si ze všeho to svoje Wink Přece jenom by byla škoda, kdyby cesty byly JENOM dvě Wink
Navíc... asi ten střed bude spíš o tom najít pro ten univerzální pohled místo ve svém životě, co? Smile

Bathory, rozumím tvým pocitům, jen se na věci dívám jinak, proto se neboj, tvoje slova nejsou tvrdá ani žádná jiná, prostě zachycují svět viděný tvýma očima... Není to o špatném a dobrém úhlu pohledu, ale prostě jen o jiných úhlech... Stejně jako cítit bolest není špatné, bolest nám totiž přináší další zkušenosti a poznání a rozšiřuje nám obzor. Wink Stejně nakonec závisí jen na tom, jak život žijeme a ne jak se na život díváme Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 11:08 am    Předmět: Citovat

MB:až do ted sem si myslel,že si muž:)každopadně vím,že život každého je moc bohatý na to,aby se dal vsunout do krátkého příspěvku na webu;)cest je nekonečně mnoho,jako je nekonečně mnoho příběhů osudů a okamžiků.to byl můj chabý pokus rozdělit práci na sobě do dvou postojů,pod které se ale vleze mnoho metod,naboženství a ja nevím čeho pro osobní růst.nevím proč, ale nějak mě to do tehle diskuze vtahlo,cítil sem něco hodně blízkého mému srdci na tobe i na bathory,proto jsem se do toho zapojil.s tebou bych rad zasel i osobne treba na kafco,nebo caj,když jsme z toho Brna:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 11:40 am    Předmět: Citovat

Musím přiznat že sem si taky myslela, že MB je muž, ani nevím proč, nějak mi to tak vyznělo Smile Každopádně sem ráda, že sme se ve finále nezačali nějak moc hádat Wink Každý má právo na svůj vlastní názor a nikdo nemá právo nikoho jiného soudit jen podle toho, jak by se choval on sám. Takže jak tobě Ageusi, tak i tobě MB děkuji za vaše názory Laughing
Sem ráda, že si tady můžeme o všem v klidu pokecat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 11:45 am    Předmět: Citovat

Ono se podle té přezdívky ani není co divit Wink Kdysi to plnilo svou funkci dokonale Very Happy

Bathory, ten můj postoj je důsledkem toho, čím jsem si procházela v posledním cca půl roce, sama se nestačím divit, ale je to tak a jsem ráda, že tomu tak je Smile

Agi, kafčo může být, že by mi osud zase přihodil dalšího človíčka..? No zjistit bysme to určitě měli Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 11:56 am    Předmět: Citovat

MB:skvělý,už se těším,až tě poznám,v nedeli odjizdim na seminar do karlových varu a vracim se ve ctvrtek,takze se potom ozvu;)jinak je i sranda,ze agi me rikalo par mych starych známých:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 12:02 pm    Předmět: Citovat

Moc přeju ať vám to osobní pokecání vyjde a dejte si jedno kafčo i za mně Very Happy
Ráda sem vás oba poznala Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund