Fórum - Zobrazit téma - Žádost o zprostředkování přísunu enerie - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Žádost o zprostředkování přísunu enerie
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Žádost o zprostředkování přísunu enerie
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 5:48 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Toro s tebou bych tak rád zašel na kafe (myslím si že ho nepiješ)


Krabe,
zajít na kafe? Proč ne.
Už jen pro zbourání všech představ.

Jo, dobrý kafe si dávám.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 7:54 pm    Předmět: Citovat

tak to jsme na tom stejně, já si dobrou kávu jednou za čas taky dám.

Máš nějaký email abychom se domluvili?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 8:05 pm    Předmět: mám Citovat

t.aura@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 9:14 pm    Předmět: Citovat

Tedy - jestli to nemá být schůzka jen tak tét a tét, tak bych si - s dovolením - taky dal..
Osobně piju kávu rád, často a nejlépe po italsku - picollo e forte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 11:26 pm    Předmět: Citovat

Se rozumí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 1:46 pm    Předmět: Citovat

tak to je super, něco vymyslíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 5:35 pm    Předmět: Citovat

Lightworkere, nebyl to ani pokus o legraci, i když to tak mohlo vypadat. Tehdy mi vůbec do smíchu nebylo...Ale to nevadí.
Myslela jsem to tak, že podmínky pro Tebou popsaný způsob nebudu ještě dlouho moci splnit, vzhledem k tomu, že okolní energetické bytosti necítím ani nevidím. To ale neznamená, že jejich existenci popírám.
Knihu Uvidíte to, až tomu uvěříte napsal Dr.Wayne W. Dryer a vydalo ji nakladatelství Pragma. Začala jsem ji už číst a připadá mi dost zajímavá.

Ještě na vysvětlenou. Když na RW vložím nějaký dotaz, je to proto, že bych se ráda dozvěděla názor někoho zkušenějšího, nebo názor z jiného úhlu pohledu než mám já. Vážím si každého názoru a ani by mne nenapadlo si dělat legraci ( možná ani smysl pro legraci nemám Embarassed )

Lightworkere, Mirku, Krabasi, Tooro; díky názorům zde mi zase něco došlo. Promluvily jsme si s kamarádkou. Myslím že pochopila, s berličkou kterou ji mohu poskytnout, se daleko dojít nedá. Že se musí starat hlavně ona. A když bude potřebovat občas pomoc ode mne, přijde nebo si zavolá.
Takže opět děkuju. Mějte se pěkně. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 6:29 pm    Předmět: Citovat

Arima a proč si to podle toho návodu jednoduše nevyzkoušíš? Uvidíš pak, jak je to velice jednoduché. Nejseš vůbec taková, jakou máš o sobě představu. Jseš úžasná, šikovná a mocná andělská bytost, která dokáže všechno, na co si jen vzpomene. Hlavně se, prosím tě, nepodceňuj.

Říkej si každý den i třeba několikrát: "Důveřuji v sebe" a "Důvěřuji životu"


Naposledy upravil Lightworker dne st červenec 11, 2007 9:19 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
arima
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

Děkuju.
Určitě to zkusím. Storage i autosugesci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 8:55 am    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:

Připadá mi to u té tvé kámošky, jako když se chodí každý týden do kostela. Zpovědí a oplatkou se zbaví hříchů, a další týden má na to, aby opět nějaké hříchy udělala, protože přeci jí je v kostele znovu odeberou... Rolling Eyes Není to nádherný život?

To bylo to první, co mi hned napadlo. Ale může to být samozřejmě i jinak.


Neodpovím sice na otázku Arimy, ale hned první odpověď mě přiměla k takovému zamyšlení. Proč když se někdo na něco ptá, tak řada lidí neodpoví na dotaz, ale přetransformuje si otázku podle svého a odpovídá OSOBNĚ vůči nějaké osobě (ať už autorovi dotazu nebo někomu jinému).
Mě se to v tomto fóru taky mockrát stalo a proto už sem tak moc nepíšu... Jako dnes v práci, říkám kolegům: "Včera jsem se naštval na to a to..." A teď jsem to popisoval... A jejich reakce byla, světe div se: "To by mě zajímalo jak moc ses naštval." místo vyjádření k věci, o které jsem pak mluvil. Já tu mou řeč mohl uvést samozřejmě jinými slovy a pak by tato reakce nemohla nastat, ale je to takové zvláštní.
V knize Čtyři dohody se praví "Neberte si nic osobně", to je jedna s dohod. Tak proč tolik lidí, když se jich někdo na něco zeptá nebo jim sdělí tak se vyjadřují k nějaké osobě a nikoliv k tématu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 9:20 am    Předmět: Citovat

grasshopper napsal:
V knize Čtyři dohody se praví "Neberte si nic osobně", to je jedna s dohod. Tak proč tolik lidí, když se jich někdo na něco zeptá nebo jim sdělí tak se vyjadřují k nějaké osobě a nikoliv k tématu?


Ahoj Grassi.

Protože nese nelibě to, co slyší. V podstatě ale nemá žádné věcné argumenty, potom je přeci mnohem jednodušší trefit bleskem samotný prst, který na tu pravdu ukazuje, než pravdu samu.

Z hlubšího pohledu vzato-protože nerozumí sám sobě a podvědomě hledá viníka svojí naštvanosti. A přeci, když se chce, viník se vždy najde. Jen ne Proboha, aby to byl on sám! Wink . To by taky nemusel zvládnout. Smrádek, ale teploučko. Tak ho to bude tak dlouho a stále mohutněji fackovat, až na to jednou přijde.
No co taky jinýho.
Záleží jen na tom, jakou míru snesitelnosti utrpení zkze vlastní blbost máme nastavenou na tom našem teploměru žití.

Smile

"Bolest se zrodí z pohledu, vrženého do vlastního nitra, a toto utrpení nás donutí proniknout za oponu."

(Chvalozpěvy a modlitby)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2007 4:53 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:

Protože nese nelibě to, co slyší. V podstatě ale nemá žádné věcné argumenty, potom je přeci mnohem jednodušší trefit bleskem samotný prst, který na tu pravdu ukazuje, než pravdu samu.


Ano, dobře jsi to napsala. V souvislosti s tím jsem si vzpomněl na citát člověka jehož si moc vážím:

"It is like a finger, pointing a way to the moon ... don't concentrate on the finger or you will miss all the heavenly glory."

Tohle je potřeba jim připomenout.
No a já příště uvedu svou řeč slovy "Včera se mi stalo..." aby to zase nevedlo k řečem o ničem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund