Fórum - Zobrazit téma - Reikování zvířat - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reikování zvířat
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reikování zvířat
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bootlog
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 5.9. 2003
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 11:49 pm    Předmět: Citovat

Kůň v činžáku je dost obtížná kombinace, takže posloužím pouze zkušeností se psy.

Kdykoliv jsem se pokusil, vždy se se zjevnou nelibostí uklidili pod kredenc, kam na ně nedosáhnu ani smetákem. A smetákem se navíc stejně dávat nedá.

Kromě toho, ač tak otázka nezněla, zkoušel jsem takhle zachránit rostlinu. Zatím neuschla, ale že by se jí kdovíjak dařilo, to se taky zrovna říct nedá.

Tak nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 9:44 am    Předmět: Citovat

Milý Damao, tehdy jsem dostala na jedničce informaci, že mohu reikovat akvarijní rybičky přiložením pacinek na sklo... Dále ve svém nadšení
pomáhat až do ..... jsem obdobně zase s jedničkou reikovala vodu v bazénu s tím, že všichni, kteří tam plavou, jsou v ráji... Lezla jsem intenzivně na nervy své přítelce, která plavala, po půl hodině byla ráda, že je ráda a já na ni významně pomrkávala s výrazem všeobjímajícího šílence, jak se nám bájo plave. Na druhé straně si myslím, že to byla velmi důležitá etapa mého žití s reiki, šla jsem na dvojku až po roce. Takže, opravdu, ulovené rybičky na prutu jsem nereikovala! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 9:50 am    Předmět: Citovat

Milý Bootlogu, to je trauma z mého dětství. Strýček měl tažné koně, já coby robě jsem nelibě nesla jejich lesní využití . Při jakési oslavě mi strýc slíbil, že když (teď nevím co), tak si toho koníka mohu vzít. Já jsem slib splnila a nastalo šílené období, kdy jsem v předškolním věku sušila seno, vyklízela pokojíček v paneláku a připravovala v botníku místo na uzdu. Možná je to na konstalaci, poprvé nesplněný slib. Ovšem opravdu opravdu jsem nakonec v paneláku koníka neustájila, takže si ráda počtu, jak to máš ty. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Nessy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.6. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 12:29 pm    Předmět: Citovat

Laughing okenko
s tím bazénem jsem se teda nasmála...já mam tak hrozně málo času,že zatím tohle šílenství nechytám,mam co dělat stihnout sebe a kobylu moji a u toho číst teorii Crying or Very sad ,potřebovala bych tet nepotřebovat spát Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Nessy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.6. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 12:55 pm    Předmět: Citovat

mamka
tak to máš úžasný zážitek s koňma Very Happy
no mě se taky stalo,že se koník trochu děsil,když se mi samo spustilo a já se ho chtěla dotknout,asi to vnímaj hodně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bootlog
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 5.9. 2003
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 2:53 pm    Předmět: Citovat

okenko: to já jsem koně v činžáku nikdy neustájil, ani jsem se k tomu nikdy nechystal. Já jsem městskej hejsek, živého koně jsem sice poprvé viděl ještě v předškolním věku, ale nijak jsem pro něj nezahořel. Zvířata obecně pro mě představovala donedávna pouze součást jídelníčku, případně hračku, která má tu nemilou vlastnost, že se nedá v případě dovolené přepnout na 14 dní do režimu stand-by. Žádné zvíře doma nemám, koně, psy ni ryby.

Teď už jsem zvířenu částečně z jídelníčku eliminoval a nahradil je vegetací. Ale stejně nevím, o kolik víc těší třeba takovou papriku, než kuře, být pokrájen do salátu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 3:14 pm    Předmět: x Citovat

Myslím, že lze reikovat jakékoliv zvíře způsobem přizpůsobeným vlastní bezpečnosti a s respektem k osobnosti zvířete. Ono nám dá najevo co
si o našich snahách myslí.
Tedy nikoliv jak se stalo v Indii, kde dva podroušení chlápci vlezli k tygrovi do klece za účelem zbratřování a vzájemné lásky. Dokonce ho jeden hodlal opatřit květinovým věncem kolem krku. Nevděčný tygr se neobrátil na všeobjímající lásku, ale hned ho sežral.

Tolik vsuvka. Ale teď vážně. Považuju za důležité než se pustím do reikování: nezapomenout se přeptat jestli je mi to povoleno a za druhé respektovat přání zvířete. Pokud nechce, tak ho nezachraňovat proti jeho vůli. Pokud přijímá a má dost, pak ukončit. Stejně jako u lidí, přemýšlet nad tím co dělám. Mám výbornou zkušenost s hojením ran, dokážou se třeba velmi rychle zavírat, ale pozor aby rána byla čistá (příliš rychle zavření může být na škodu, pokud je tam náznak hnisání, které nemá kam odtékat apod.). Dobře vnímají i ostatní zvířátka, dokonce i takový flegmatik jako želva se mooooc ráda ohřívala pod mýma rukama. Rybičky nebo třeba křečka byste těžko reikovali napřímo, lepší je posílat do akvárka.

šamanka
PS: kdysi jsme s kamoškou chtěli zachránit ježka proti jeho vůli a ten se
drze vzepřel naším snahám a tak rychle běžícího ježka jste určitě nikdy neviděli!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 4:04 pm    Předmět: Citovat

Před několika roky jsem byl na akci, kde bylo hoodně dětí a taky mládě hroznýše. Děti si chtěli hada hladit, ale ten z toho byl chudál nervózní. Vzal jsem si ho na ruku a poprosil pro Reiki pro něj: natáhnul se tak, aby ležel na celém předloktí a za pár vteřin byl v pohodě. Už se na to moc nepamatuju, jsem se snažil děti nějak usměrnit aby se netlačily ale mám dojem, že si hádě bralo už pak samo podle potřeby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Nessy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 27.6. 2007
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

mamko
tak jsem se taky dnes setkala s čumákem ve dlani,asi jim to tak náramě vyhovuje Surprised
posílala jsem své kobylce.Když jsem k ní vešla,tradičně loudila něco dobrýho,pak jsem požádala o R pro ni a jen stála s rukama směrem k ní,okamžitě se zarazila a vyvalila oči co to jako se děje,trošku se ošívala,pak natáhla nos mě do dlaně ale nešmejdila,jen ho tam měla na dotek.Zkusila jsem jet nedřív dlaní těsně nad tělem a pak se dotknout,to snesla jen několik vteřin a odtáhla se,tak jsem zas nechala ruce jen ve vzduchu,skoro hned si zas opřela nos o dlaň Laughing tak jsem to nechala tak,jak chtěla ona,po pár minutách se jen tak jakoby nic odebrala ke svýmu senu,tak jsem skončila.Teprve po chvilce jako by ji došlo,že vlastně zapoměla loudit a hrnula se zase ke dveřím jako jestli bude něco k mlsu,už zase svůj normální výraz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund