Fórum - Zobrazit téma - Transplantace orgánů a reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Transplantace orgánů a reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Transplantace orgánů a reiki

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 8:24 am    Předmět: Transplantace orgánů a reiki Citovat

Zajímal by mne názor zkušených praktiků, jak se chovat v případě ošetřování reiki u pacienta po transplantaci orgánů.
Konkrétně mi jde o transplantaci ledvin a slinivky a to současně v jednom těle.
Nemůže dojít k obranné reakci (odmítání cizího orgánu) a tím člověku spíš ublížím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 11:53 am    Předmět: Citovat

Mamko, nech se vést intuicí, nech to prostě vést tam zeshora....... začni u aury nahoře a postupně dolu. Nedotýkal bych se těla, aby nedostal šok a jemně působit na informační tělo, podotýkám na co největší počet aurických těl. Mno prociť si to a uvidíš.......a bude to chtít hodně pokory a lásky.Smile))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 12:10 pm    Předmět: Citovat

Zetíku,
já už toho človíčka pod rukama měla. Souhra byla úžasná, dotyčný si doslova vrněl. Ta pochybnost se vloudila až dodatečně.

Víš, já vědomě nevnímám žádná jiná těla, než to fyzické, takže jsem působila přímo na něj. Je fakt, že na místa, kde jsou transplantované orgány uloženy, jsem si netroufla ruce přímo položit a obcházela jsem je.
Je taky fakt, že jsem si k tomu přidala ještě svoje malé "čarováníčko" , to pro jistotu Embarassed .

Tohle téma je, myslím docela aktuální, vzhledem k rostoucímu počtu různých transplantací, včetně umělých kloubů.
Takže, pokud máte někdo další zkušenosti, sem s nimi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: út říjen 31, 2006 2:35 pm    Předmět: Citovat

Byl jsem u toho když jeden můj přítel léčíl jedné dívce rameno,v kterém měla šrouby a rozbolelo ji to jako čert-to byla prvotní reakce,ale potom skvělý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 3:51 pm    Předmět: x Citovat

mamka:
proč ta pochybnost, když bylo všechno v pořádku? A co vzít do ruky človíčka celého a nechat ať si reiki dělá co potřebuje a kde potřebuje?
Jinak tě zase zdravím po dlouhé době a jsem ráda že to tu začíná ožívat.

samanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 4:00 pm    Předmět: Citovat

Šamanko, i já tě moc ráda vidím Very Happy .

No právě...proč ta pochybnost? Snažím se tomu přijít na kloub. Tak doufám, že mi to docvakne, když se pár lidiček přidá s názory. Mám podezření na příliš "rozumových" informací - při transplantaci se téměř likviduje obranyschopnost organizmu, aby nevypudil orgán. No a reiki uvádí tělo do rovnováhy. Něco jako nedávat reiki při narkoze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 5:42 pm    Předmět: x Citovat

I při klasické léčbě se stává, že tělo nový orgán nepříjme. Právě dneska jsem nad tím dumala, jak přijímat i prohry, protože nebylo v plánu existence nebo dotyčného člověka vyhrát boj s nemocí nebo.... Ty jsi psala, že všechno bylo v pořádku. Pokud jsi požádala a dostala souhlas s posíláním, pak jsi udělala co jsi uměla nebo mohla. Ostatní už není tak v našich rukách (aspoň to tak vnímám). Jsi dost zkušená - asi bys vnímala nebo by ti energie přestala proudit, pokud by bylo něco špatně. Co myslíš?
samanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 10:21 am    Předmět: Citovat

Milá šamanko,
víš, všechno to, co píšeš, si taky říkám. Nemám strach z toho, že mé působení dopadne špatně. Alespoň v tomto případě ne.
Jenže jsem si vědoma, že nejsem neomylná, že můžu přehlédnout nějaký signál.
Je něco jiného, když jde o nemoc, při které buď pomůžu, nebo nepomůžu a nebo jestli nastartuju destruktivní pochod v těle (např.odmítnutí orgánu) . Tady by mi asi nepomohlo vědomí, že se děje to, co se dít má z vyšší vůle. Jsem sama pro sebe asi alibista. Vím, že bych se s tím nedokázala smířit.

Taky vím, že jsou "léčitelé", kteří (jistě s dobrým úmyslem) člověku hodně ublížili.
Obdivuji každého, kdo dokáže odpovědnost hodit na vyšší síly a svůj vliv jednoduše nevnímat. To, že i reiki ovlivňujeme, o tom jsem přesvědčena - viz např. diskuze o tom, že nejčistěji proudí reiki, když usneme.
Já své vlastní vědomí nedokážu úplně vypnout.

Na druhou stranu je fakt, že když se mi dostane hodně nemocný člověk pod ruce, tak se svých pochybností naprosto zbavím a vím, co dělat.
A ne vždy je to jen reiki, přichází to také jinými cestami Embarassed .

Při té příležitosti bych se chtěla zeptat ( a nejen šamanky), stává se vám, že musíte někoho odmítnout, protože dostanete informaci, že na toho člověka nemáte sahat, že si svou nemoc prostě musí pěkně celou prožít?
Nebo vidíte člověka a víte, že se s ním máte dát do řeči a nabídnout mu svou pomoc, protože má problém a vy mu můžete pomoci?
Je tohle přirozený vývoj, který se dostaví, když pracujete delší dobu s energiemi - to, prosím, o odpověď hlavně Mistry Reiki.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 2:18 pm    Předmět: x Citovat

mamka:
možná jsi právě trefila ten hřebíček na hlavičku. Svolení.
Když si člověk dá čas a klid na dotaz jestli může použít to co umí a nenechá se převálcovat chtěním, dostane ho a když dá věci do chodu, už se prostě nedají vrátit a je na existenci kam se všechno posune. Ano, respektuju když se mi nedostane povolení.
Mám takové dilema s vlastní dcerou (a myslím že jsou chvíle kdy je mnohem lepší požádat o pomoc někoho druhého komu věříme než se vrtat ve vlastní rodině vlastními silami - osvědčené pravidlo: nikdo není doma prorokem). A moje chtění je stejně na nic. Vždycky se něco semele aby na léčení nemohla dorazit. Už po několikáté, takže když není povolení, tak kdybysme se na hlavu postavili...
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 9:27 pm    Předmět: Citovat

mamka: jo, stalo se mi to. Povolení jsem nedostala. Stalo se mi to u Reiki (ruce nic-moje drahá polovice si řekla o teplíčko a jelikož jsme nějakou dobu před tím byli ve při a jeho Já to ještě nevstřebalo, tak ruce nic. A na otázku jak to, že jindy to táhne jak komín a teĎ ani ťuk jsem řekla že holt asi seš na mně ještě naštvanej. Very Happy . U kinezky jen při předtestech, kdy se ptám jednotlivých úrovní, zda jsou připraveny na práci a na odblokování - tam třeba podvědomá úroveň dala odpovědˇ že ne. Klient to odůvodnil tím, že má myšlenky někde jinde, měl starosti s dítětem. Nebo tělesná úroveň taky zaječela že ne, tělo bylo unavené, klient měl rýmu, bolela ho hlava apod. A td. Takže pak se zrovna v téhle metodě provedou po svolení určité cviky-korekce a pak se ptám znovu. Pakliže je znovu odpověď svalu "neee", domluvím se na jindy. Taky se ptám jestli můžeme spolu pracovat-co já vím, vědomě bude chtít a podvědomí bude stávkovat, že se mu nebude něco na mně líbit.... V SRT se mi to stalo taky, kdy mi VJ sdělilo už mnohokrát -ne-ne. Vyhledat info můžeš, čistit ne-ne.
Když se vrátím k Reiki, řeším to alibisticky - Jestli chceš, tak si vezmi co chceš a kolik toho chceš a využij to k svému užitku, jak uznáš za vhodné. A nechám to proudit a víc neřeším. ALe to už tu bylo na mnoha místech mnohokrát napsáno, je to zlaté pravidlo pro Reiki.

Šamanka: když jsem měla a nebo ještě mám problémy s dětmi, vyplatilo se mi to řešit se sebou. Tedy, ten komu něco vadilo jsem byla já, tedy to byl můj problém a tak jsem zpracovávala (a dělám to vždycky, když mám nějaký problém s nějakou osobou který nedokážu přejít s nadhledem)svoji stranu. Vždycky se dostavilo uvolnění i z druhé strany a neměla jsem pocit, že zasahuju tam kam nemám. Většinou se mi pak dařilo podívat se a jednat trochu jinak, dovolila jsem si tím opustit naučené nebo převzaté jednání a postupy od mých rodičů. Vlastně jsem pak sama na svojí kůži poznala, jak jsou propletence v rodině důležité a že vždycky je odpověĎ v rodičích. Cokoli se týče mých současných vztahů v rodině, to souvisí s rodiči, jejich vztahem mezi sebou, mým vztahem k nim, jejich vlastnosti které jsem převzala a nepřijala je, popírala atd. A i když jsem si mnohokrát myslela, že už je mi všechno jasné, vždy se našla nějaká blbost, která mi ukázala, jak se mýlím. Tedy, teorie mi byla jasná od začátku, ale to zažití na vlastní kůži, to moje Heuréka-už to chápu i srdcem a nejen rozumem, to bylo teprve to řešení.

A ještě něco. Každý v rodině má právo na svoje tajemství. A ani moje děti, i když vědí, že jim s nějakým problémem můžu helfnout, netíhnou k tomu, řešit je se mnou. To už jim musí týct hodně do bot. Řekly mi nezávisle na sobě, že mají pocit, že najednou do nich kouknu a vytáhnu z nich všechno nebo že jsou jako na rentgenu. A pochopitelně, kdo má o tohle zájem - v rodině. Já se jim nedivím, já bych svoje problémy taky neřešila se svými rodiči, hledala bych pomoc někde jinde. Nestála bych o to, aby mi rodiče, byť by byli šamani 1. kategorie, viděli do mých osobních karet, do mého soukromí.Do mých proher, vnitřních konfliktů, do toho, co nehodlám s nimi řešit.
Takže nechávám na dětech, s čím přijdou že pomoci chtějí nebo poradit co by pomoct mohlo. Oni ať si to zařídí a oběhají podle své volby samy. Pokud mě o pomoc požádají, můžu se pak jako většina z matek přetrhnout, to ale všechny matky znají, že? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 1:33 pm    Předmět: x Citovat

Renata: ano máš pravdu. Ale všechno se nedá řešit jen přes rodiče. Velké děti už mají svůj život a své problémy o kterých si (přesně jak píšeš a jak bych to cítila já jako dítě) chtějí popovídat s někým nezaujatým. Pro některé zátěže je dobrý sáhnout ještě dál: k prarodičům, ženské nebo mužské línii předků a projeví se to i u potomků. Pro tebe to není nic nového, ale ráda bych tady tuto výbornou zkušenost připoměla.
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund