Fórum - Zobrazit téma - Geopatogenní zóny - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Geopatogenní zóny
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Geopatogenní zóny

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rose
Nováček
Nováček


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 9:23 pm    Předmět: Geopatogenní zóny Citovat

zdravím. Nevíte, jak se odruší geopatogení v určitém místě?
Chtěl bych jednoduchou levnou variantu. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2007 2:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nekdy davno mi bylo receno, ze staci na misto, kde prochazi geopatogenni zona, dat alobal. Pak ho po mesici omyt studenou vodou, tak zase za 3 tydny, 2 tydny, tyden a pak vymenit. Staci v mistech, kde spis (pod postel), nebo kde se zdrzujes dlouho. Jestli to opravdu funguje, jsem zatim nezjistila... mozna by to slo zjistit pomoci kyvadla... (mozna to zkusim, ale neslibuji, vim jaky mam ted "chaos" )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2007 2:56 pm    Předmět: Citovat

nejlevnější metodou je afirmace. Pokud se budeš soustředit na to, že geopatogenní zóna na tebe má nějaký negativní vliv, tak ho taky bude mít. Nefungují ovšem afirmace typu: "nechci, aby na mě geopatogenní zóna působila," vesmír neslyší to NE-, funkční afirmace je pozitivní, např.: "chci být zdravý a silný" "chci mít vyvážené energetické pole". Každá pochybnost ovšem účinek afirmace oslabuje, takže pokud věříš, že geopatogenní zónu zruší mrtvá kočka pod postelí, tak si jí tam dej. Ale obecně není potřeba k vyrušení zóny nic víc než tvá mysl a záměr.

Energie ze zóny se vždycky navazuje na nějakou blokádu v lidském energetickém poli a tu pak zesiluje. Díky téhle přidané energii pak můžou vzniknou nemoci, které by se jinak vyvíjely déle. Ale prvotní příčina nemoci je v člověku ne v zóně. Pokud budeš mít vyvážené energetické pole bez blokád, masek a obran, žádná geopatogenní zóna tě neohrozí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 10:06 pm    Předmět: Citovat

Když nasloucháte těm, kdo "hledají geopatogenní zony" často od nich uslyšíte, že se to naučili už od táty nebo od dědy, kteří lidem hledali vhodné místo, kde postavit dům. Dnes napřed postavíme dům a pak v něm "hledáme" patogenní zóny. Takže: nechejte zóny zónami, většinou je vedle "patogenní" zóny hned někde blízko pozitivní zóna. Můžete odklonit jednu z nich a odkloní se i ta druhá. Jde o polarity vibracví, jako u magnetu.
Odklánět zónu bychom výjimečně měli pouze když ji máme přímo pod postelí a tu postel jinam postavi nelze. Metod je hodně - osvědčily se mi například papírové nebo dřevěné pyramidky aktivované Reiki.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
gogojogo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 11:03 pm    Předmět: Citovat

Nazory odbornikov aj "odbornikov" su rozne. Jedni tvrdia, ze zony dokazu eliminovat specialnymi tvarovymi ziaricmi (vratane pyramidiek, ako hovori Damao), ini tvrdia, ze sa pred zonami da iba utiect = prestahovat postel atd.
Dalsi nazor je, ze sa utiect neda, pretoze zona je len vykonavatel nejakej karmickej zataze a po case sa posunie k tej posteli opat. Atd. Z kazdeho sudka by som mohol citovat nejakeho renomovaneho psychotronika...

Fakt je, ze je lepsie dom postavit na vhodnom mieste, nez to riesit nasledne - a to sa tyka aj inych vplyvov, nielen zon. Patogennnych zon sa ale tiez netreba prehnane obavat - vsetky tie mriezky nielen migruju, ale deformuju sa aj vplyvom roznych predmetov v miestnosti. Je preto dobre vyhodit zo spalne radiobudik, TV a pod. Mnohokrat v miestnosti vadi viac disharmonia, nez tektonicke zlomy. Nieco do seba maju aj zasady Feng-Shui.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: pá květen 11, 2007 10:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.
Podle mých zkušeností máte pravdu všichni. Při práci s GPZ je třeba rozlišovat jejich původ a na něj navazující řešení. Pokud tvoří GPZ tektonický zlom, stačí se přemístit (i s postelí). V případě spodní vody je toto řešení většinou pouze dočasné, protože voda se pod zemí "hýbe". V případě radioaktivity je řešení ještě těžší.
Naši předkové používali mnoho různých způsobů odrušení. Např.plody kaštanu, dubové špalky, minerály. Vše záleží na aktuální situaci. Mě se osvědčilo v praxi řešení na které přišel můj známý - léčitel. Používám ho hlavně pro lidi, kteří neumí pracovat s energiemi. Na pohled je to jen kus látky, která ovšem obsahuje specifické minerály a navíc je aktivovaná energií léčitele. Zcela bezpečně "odklání" všechny druhy "záření" včetně mobilních převaděčů, navíc se na ní skvěle medituje. Připadáte si jak na vrcholku nějaké hory - daleko od lidí. Toto je trvalé řešení. GPZ se lze zbavit i energeticky, většinou je ale tato ochrana po čase zónou "rozbita". Na toto téma bylo napsáno mnoho knih, ale jak už bylo řečeno, kolik autorů tolik názorů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 7:32 pm    Předmět: Citovat

Co se týká stavění domu v místě kde zóny nejsou, to je jistě ideální stav, ale myslím, že většina z nás není v pozici aby si toto mohla diktovat. Já jsem si třeba polohu novostavby s 27 bytovými jednotkami vybrat nemohl...
Co se týká odrušení, zkušenější lidé mi poradili tyto způsoby:
- něco jako pentagram z měděného drátu umístěny pod postel.
- kdo má druhý st. reiki, může si zónu odrušit sám pomocí reiki nebo prý stačí v místnosti někoho zasvětit.
- firma ADAM z Přerova prodává speciální plachty, které se umístí do postele. http://www.adam-pr.cz/ Ale to zrovna levné není...

Jinak jak tu někdo psal, že prvotní příčina nemoci je vždy v člověku a až na ni pokud se napojí energie ze zóny tak pak vznikne nemoc.
Já bych to viděl trochu jinak. Říká se, že tisíckrát nic umořilo osla. Tisíc malých nákladů jednotlivě osel unese, ale všechny zaráz ne.
Tak je to v životě i se vším negativním, všechny faktory se sčítají dohromady a až přesáhnou určitou mez a kalich přeteče, je zle. Tak třeba špatná strava, stres, chlór ve vodě, elektrosmog atd. a když se pak k tomu přidá energie z patogenní zóny, může z toho být nemoc. To je asi můj případ, bydlel jsem dřív v panelovém bytě a měl jsem časté záněty horních cest dýchacích, ráno po probuzení jsem se často cítil, jako "po boji" natož abych byl odpočinutý.
Od listopadu loňského roku (bydlím už jinde) naprostá pohoda. A to mi jeden člověk co umí zjistit geopatogenní zóny na dálku říkal, že i zde mám zóny. Ale jelikož to na sobě nepociťuji, zatím jsem to neřešil. To tedy ta předchozí zóna musela být o dost silnější a třeba mě trochu "vytrénovala", že mi tato slabší nevadí. Ale to je asi blbost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Nency
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 14.7. 2004
Příspěvky: 143

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 4:35 pm    Předmět: Citovat

Na toto téma jsem četla velice pěknou knížku:JAK ODHALIT TAJEMSTVÍ GEOPATOGENNÍCH ZÓN. Napsali ji RNDr Evžen ANDRES a Václav VOKOLEK.
Na základě této knihy jsem si objednala od pana Boháče GEOSAN je to takové zařízení na odrušení geopatogenní zóny.Bydlíme v malém bytě v paneláku a tady opravdu nelze přemisťovat lůžka.Pan Boháč mi zóny našel a odrušil.Nebyla to levná záležitost,ale nelituji.Účinky odrušení byly patrné velmi brzy.Toto zařízení mi už slouží několik let k plné spokojenosti.
Firma Adam nás navštívila také,ale důvěryhodnost ve mně nevzbudila.. V této době jsem ještě ale neměla Reiki,dnes bych to asi nejdříve řešila pomocí Reiki... Wink Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 9:48 pm    Předmět: Citovat

grasshopper napsal:

Jinak jak tu někdo psal, že prvotní příčina nemoci je vždy v člověku a až na ni pokud se napojí energie ze zóny tak pak vznikne nemoc.
Já bych to viděl trochu jinak. Říká se, že tisíckrát nic umořilo osla. Tisíc malých nákladů jednotlivě osel unese, ale všechny zaráz ne.
Tak je to v životě i se vším negativním, všechny faktory se sčítají dohromady a až přesáhnou určitou mez a kalich přeteče, je zle. Tak třeba špatná strava, stres, chlór ve vodě, elektrosmog atd. a když se pak k tomu přidá energie z patogenní zóny, může z toho být nemoc. To je asi můj případ, bydlel jsem dřív v panelovém bytě a měl jsem časté záněty horních cest dýchacích, ráno po probuzení jsem se často cítil, jako "po boji" natož abych byl odpočinutý.

To, že naše zdravotní problémy začínají v nás a jenom v nás, jsem psal já (Damao) a proto mi nedá, abych na Tvoji pochybnost o správnosti tohoto úsudku neodpověděl. Psychika, naše postoje k životu a především životmí motivace, jsou podle mne skutečně nejdůležitější, což nemění nic na tom, že normální, psychicky vyrovnaný a harmonicky žijící člověk se nebude cpát tlustým od šunky nebo sladkostmi, kouřit jednu cigaretu za druhou, pít alkohol či brát drogy. O patogenních zónách a elektronickém smogu ani nemluvě. Normální zdraví lidé to prostě nedělají. Nejsou zdraví proto, že to nedělají, ale protože jsou zdraví, tak to nedělejí. - A to je podle mne velký rozdíl.
Podívej se jenom, kolik lidí ve svém životě požívá nezdravé potraviny, pije alkohol, kouří atd atd - včetně nějaké té lumpárny třeba navrch - a přesto jsou ti lidé zdraví a na první pohled v pohodě. Je to v psychice, věř mi. To, že pohár přeteče není způsobeno ničím z venčí, ale tím, že máme strach - a ten strach může způsobit cokoliv, může to být opravdu geopatogenní zóna, nebo jen naše představa, tušení zla.
Třeba o špatné energii starého kusu nábytku, nějakého předmětu a tak.
Nejhorší jsou takové ty duchovní dušičky, co si vyčítají každou sladkost, pijí vodu jedině diamantovou, mají byt "odrušený" od el- smogu i patogennmích zón a žijí v neustálém strachu, aby je něco zvenčí neohrozilo, nezničilo, jejich duchovní úsilí, aby někde neudělali třeba náhodou něco, co by eventuálně z Vesmírného hlediska mohlo mít nedozírné následky zejména karmické. Žijí život ve strachu a často s pocitem viny nejen za to, co natropili než duchovně prozřeli, ale často ještě - díky všelijakým "karmickým léčením" - za to, co podle nějaké vědmy či jasnovidce napáchali v předchozích životech. K čemu je takové duchovno? - ptala se mě jedna dívenka před lety a měl jsem tenkrát chuť odpovědět rýmem, že takové duchovno je na h...o.
Myslíjm, že nemá cenu se přít o negativních důsledcích určitých energií od patogenních zón přes ten smog až k radioaktivitě. Určitě nebudu vyhledávat prostory zakouřené kuřáky. Jde o pravou míru odpovědnosti k životu a k sobě. Určitě nebudu vyhledávat spaní na geopatogenní zóně a počítač dám někam jinam, než kde spím.
Avšak proti strachu a pocitu viny nám odrušovače, amulety, zaručeně působící symboly, speciální čistící techniky ani kyvadla nepomohou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
hexa
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.12. 2006
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 8:21 pm    Předmět: x Citovat

Damao napsal:
To, že pohár přeteče není způsobeno ničím z venčí, ale tím, že máme strach - a ten strach může způsobit cokoliv, může to být opravdu geopatogenní zóna, nebo jen naše představa, tušení zla.
Třeba o špatné energii starého kusu nábytku, nějakého předmětu a tak.
Nejhorší jsou takové ty duchovní dušičky, co si vyčítají každou sladkost, pijí vodu jedině diamantovou, mají byt "odrušený" od el- smogu i patogennmích zón a žijí v neustálém strachu, aby je něco zvenčí neohrozilo, nezničilo, jejich duchovní úsilí, aby někde neudělali třeba náhodou něco, co by eventuálně z Vesmírného hlediska mohlo mít nedozírné následky zejména karmické. Žijí život ve strachu a často s pocitem viny nejen za to, co natropili než duchovně prozřeli, ale často ještě - díky všelijakým "karmickým léčením" - za to, co podle nějaké vědmy či jasnovidce napáchali v předchozích životech. K čemu je takové duchovno? - ptala se mě jedna dívenka před lety a měl jsem tenkrát chuť odpovědět rýmem, že takové duchovno je na h...o.


Smile súhlas - a nielen s týmto výňatkom, je dobré, že si na tieto veci upozornil.... Z trošku iného súdka - ale nedá mi /prepáčte odbočenie/ Priateľku jedna "liečiteľka" cez SRT a zaručené návody čo má jesť,...... takmer doriadila. Našťastie včas pochopila že sa už bojí pomaly aj jesť - aby jej to neuškodilo a vrátila sa k síce zdravej strave - ale bez extrémov a strachu.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 9:48 pm    Předmět: Psychika vs. fyzično, přetečení poháru Citovat

Damao, já se nebudu přít. Bezesporu je nějaké duchovno a je fyzický svět a tyto dvě skutečnosti jsou spolu provázané hodně složitě. Ten citát tisíckrát nic umořilo osla pochází z knihy MUDr. Josefa Jonáše. To je docela kapacita ve svém oboru.
Silná psychika je dobrým předpokladem pro pevné zdraví, ale pokud bude člověk vystaven mnoha negativním vlivům na fyzické bázi současně ani silná psychika nemusí pomoct. Já měl třeba na bývalém bydlišti geopatogenní zóny. Nevěděl jsem o tom asi 10 let. Hned jak jsem se tam nastěhoval jsem na týden omarodil a ráno jsem se cítil dlouhou dobu jako po boji. Horšil se mi zrak... Až po cca 11 letech mi jeden doktor řekl, že tam mám zóny. Čili nebyl to ten případ, že by mi někdo řekl "Máš tam zóny, ty ti můžou uškodit..." a já na to myslel a v důsledku toho mi to škodilo. Nebo jsem se nechal naočkovat proti tetanu (moje jediné očkování za posledních 12 let) a hned jsem byl pořád nahromadě. A to v době kdy jsem byl pschicky na tom suprově - možná že úplně nejlíp za posledních 12 let. Přesto psychika nepomohla.

Ale vrátím se ještě k první větě mého příspěvku jedním citátem:

"Člověk je podivuhodný výtvor přírody. Není v jeho silách pochopit co je tělo, a ještě méně co je duch, a nejmně jak je duch spojen s tělem. To je vrchol těžkotí - a přece právě v tom je jeho podstata."
--- Pascal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 10:49 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že přít se by nemělo smysl. Ono je to skutečně složitější, než tu bylo vypsáno. Když Ti vyhovuje vidět nebezpečí spíše kolem sebe, máš to tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2007 9:39 am    Předmět: Citovat

Vyhovuje vidět nebezpečí spíše kolem sebe?? Divné vyjádření, nevím jak jsi k tomu dospěl. Já se spíš učím a chci vidět skutečnost a tedy i nebezpečí tam kde právě je.
Chci jenom říct, že ať má člověk jakkoliv silnou psychiku nebo duši či jak to chcete nazývat, nemůže ho to stoprocentně uchránit od negativních čistě materiálních vlivů z okolního světa. Může mu to hodně pomoct nebo snížit míru negativního vlivu, ale ne 100% ochránit. Když to hodně přeženu:
Nevěřím tomu, že jedinci se supersilnou psychikou vůbec neškodí třeba pasivní kouření, chlor a jiné chemikálie ve vodě a potravě, nevěřím tomu, že může pít alkohol aniž by se opil, že se nespálí nenamazaný po X hodinách pobytu v létě na prudkém slunci, že mu po říznutí nožem nepoteče krev atd. Zní to možná hloupě, ale použil jsem tyto příklady záměrně jako extrém, aby to bylo vidět. I když...nedělám si iluze, že to všichni pochopí. To je vše co jsem chtěl říct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund