Fórum - Zobrazit téma - Aisha - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Aisha
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Aisha
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 10:17 pm    Předmět: Citovat

I Praha zní dobře, dobré strategické místo uprostřed Evropy:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 10:19 pm    Předmět: Citovat

Tooro,
však jestli se sejít máme, tak se nakonec všichni sejdeme Smile. Já si kliďánko počkám Wink . Nakonec ...podzim není tak daleko, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 10:42 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Tooro,
však jestli se sejít máme, tak se nakonec všichni sejdeme Smile. Já si kliďánko počkám Wink . Nakonec ...podzim není tak daleko, že?


!!! Tak takto ne!!! To bychom se mohli setkat s takovýmto přístupem až na věčnosti!!!........ Dášo!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 10:44 pm    Předmět: Citovat

Zeto,
to je ale tutovka - ta věčnost! Laughing Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 10:49 pm    Předmět: Citovat

Zetíku, když já nejvíc miluju to těšení se ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 11:08 pm    Předmět: Citovat

Holky jedny!! Nu kdo si počká, ten se dočká!!! Ach.... no..... hmm..... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2007 11:17 pm    Předmět: Citovat

To, bude tedy na dýl, viď Dášo. Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 12:53 am    Předmět: Citovat

toora napsal:

Damao, to já taky, dokonce to mám stále na vědomí, osobně to vidím spíš na tu Prahu. Jen mám teď záda v kalupu a tak to vidím až tak nejdřív na podzim. Když se sejdete jindy a jinde, nevadí, tak vám tam třeba aspoň pěkně zamávám. Wink Smile

Hmm, doufal jsem, Tooro, že bychom se mohli setkat v Chomutově na setkání červnu (viz "radostná spolupráce...), když jsi z Podkrušnohoří, nebo jsem špatně rozuměl?
Nevadí, jednou to vyjde.
Praha je nejméně snadný oříšek - vždycky se platí dost vysoké nájemné. Snad v buddhistickém centru Lotus - ale i tam se platí dost. Dá se ovšem na místě přenocovat, což je výhoda.
Pokud by setkání bylo jen někde v čajovně, pro mě to nemá smysl. Mám pocit, že kdysi proslulá čajová kultura u nás dost zdegenerovala a čajovny se proměňují v kuřárny. Jsem i pro setkání v přírodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 8:48 am    Předmět: Citovat

Damao,
fajn, jen jsem se asi špatně vyjádřila.
Měla jsem na mysli, že kdybych byla v Praze zajdu do té prodejny, kde jednou týdně působíš. Kdyby to vyšlo na nějaké z těch Reikisetkání jinde, tak bych určitě dala včas vědět. Smile
((ano, jsem ze severu Čech)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Srdce
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 4:53 pm    Předmět: Citovat

ilumauir napsal:
vždycky posílám vrahům. Když vidím ty hrůzy v televizi nebo o nich čtu, říkám si, jakou bolest to měli v srdci, že se rozhodli, zabít druhého člověka. Hodně jsem posílal tomu šílenýmu Korejci, těm třem mladíkům, co ubodali svou kamarádku, často do Iráku. Vím, že spousta lidí posílá obětem, ale v mém srdci jsou i ti pachatelé.

Říkám jim: "Miluju Tě. Odpouštím Ti." to je tak jediné, co s tou jejich/svou bolestí můžu dělat. Možná že všechny ty vraždy mají ve mě vyvolat nenávist, ale já se rozhoduju pro lásku v mém srdci.


hm..napadá mě proč posílat jiným něco co sám nemáš vyřešeno...použij Reiki na pomoc sobě tím pomůžeš celému světu než posílat někomu čí osud a život neznáš...

jak píše Zeto...pokud máš spasitelskej komplex tak spas sám sebe...a to jak píšeš o lásce...z tvých písmenek to vyznívá jako prázné fráze....jak mi řekl můj mistr...přestaň o tom všem mluvit a filosofovat a začni to všechno žít....a tak bys měl otevřít srdce empatii, soucitu...apod, ale ne slovy...činy...

tore : psala si o odpovědnosti, že vše má svůj smysl a vše je k něčemu platné...jak hodnotíš to kdfyž člověk tohle všechno ví a úmyslně se zachová "špatně"...protože ví že vše směřuje k dobru dřív nebo později... ??? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Srdce
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 4:55 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
I Praha zní dobře, dobré strategické místo uprostřed Evropy:)


jo jo jsem taky pro Prahu....někdy někde... Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2007 9:40 pm    Předmět: Citovat

Srdce napsal:


hm..napadá mě proč posílat jiným něco co sám nemáš vyřešeno...použij Reiki na pomoc sobě tím pomůžeš celému světu než posílat někomu čí osud a život neznáš...

pokud máš spasitelskej komplex tak spas sám sebe...a to jak píšeš o lásce...z tvých písmenek to vyznívá jako prázné fráze....jak mi řekl můj mistr...přestaň o tom všem mluvit a filosofovat a začni to všechno žít....a tak bys měl otevřít srdce empatii, soucitu...apod, ale ne slovy...činy...


Drahé Srdce, jen když dávám, vím, že mám z čeho. Proto rozdávám plnými hrstmi, každému, ať je jakýkoliv. Protože všichni jsme jeden. Reikwebík je plný písmenek a frází, ale život je tam venku. Žiju ho, jak umím, někdy jsem smutný a jindy mám radost.

Tohle všechno, o čem píšu, žiju v Kruhu srdce...víš Srdce jaké to je, když se empatie mění v telepatii?...nebo když se soucit mění ve společné vědomí?...nebo když tvé srdce drží v dlaních tví přátelé a ty držíš jejich? Nemůžu Ti poskytnout jediný důkaz, že jsem tohle všechno prožil a prožívám, snad jen...těším se na naše setkání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund