Fórum - Zobrazit téma - Učitelé mimo linii Hayashi - Takata - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Učitelé mimo linii Hayashi - Takata
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Učitelé mimo linii Hayashi - Takata

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
XCL
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 21.2. 2005
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 10:25 pm    Předmět: Učitelé mimo linii Hayashi - Takata Citovat

Nevíte někdo o učiteli reiki, který by nepocházel z linie Hayashi-Takata a učil by v ČR?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 10:16 am    Předmět: Citovat

Je mnoho ucitelu v CR co uci v jine linii nez Hayashi - Takata.
Pokud ti teda nevadi to prvni jmeno (Haashi Smile ) Jsou to napriklad ucitele Komyo reiki senseie Inamota. Tam je linie Usui- Hayashi - Yamaguchi- Inamoto ....
Zkus hledat a uvidis, pokud by te zajimalo neco konkretniho ohledne Komyo, klidne se ptej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
johanka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 10.4. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Zdravíčko,

Ja poznám vetvu: Mikao Usui(zakladateľ)-Kanichi Taketomi(3.gakkai prezident)-Kimiko Koyama(6.gakkai prezident)- Hiroshi Doi(člen gakkai)-Tom Rigler-Tokár Radovan(komyo reiki)

Inak túto vetvu obsahujú v sebe aj žiaci: Mr.Hyakuten Inamota.Nejde len o to kto ma akú vetvu..Mr.Hyakuten Inamoto je žiak Hiroshi Doi. Mr. Doi ma v sebe nespočet linii a genealogii v sebe. Včetne -žiarivá technika (1991), Usui-Teaté(1982-1984), Bhagvan Shree Rajnesh (OSHO REIKI), Jikiden ReiKi(2000), Neo ReiKi, Ushida ReiKi(2.gakkai prezident).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 3:53 pm    Předmět: x Citovat

Aaaa bude vzrůšo, po dlouhé době dorazil ze zahraničí pan Tokár!
Ovšem Osho reiki slyším poprvé v životě! Nejaký dovozový plagiát?
Osho dělal spoustu věcí, ale reiki??? Hmmm...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 11:57 pm    Předmět: Citovat

Jejda, poučení je na cestě! Už to tu chybělo. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 11:24 am    Předmět: Citovat

samanka:
http://www.oshoneoreiki.com/index2.htm

Smile 150 x silnejsi nez normalni reiki Smile

The Osho Neo Reiki was developed by Osho Rajneesh himself in 1988. The Osho Neo Reiki includes more powerful meditations and also the attunement. The Osho Neo Reiki also provides an opportunity to heal any one on faster rate and work on Kundalini as well. This program also offers different Levels like Junior Healer, Senior Healer and Reiki Master etc. The Osho Neo Reiki is about 150 times more powerful than the Traditional Reiki and The Karuna Reiki. SHRI SHIV SAI has guided me to attune people in 400 different ways for all levels upto the Grand Master Level. The Osho Neo Reiki is for those who wish to excel in the field of spirituality. Everyone is spiritual to the some extent. You can find new avenues for spirituality within your heart. All attunements in the Osho Neo Reiki are done on the lower chakras.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
johanka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 10.4. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 2:47 pm    Předmět: Citovat

Tu Vám prikladám poučenie Very Happy

Usui - Hayashi - Takata - Mary McFadyen - Himani - Bhagwan Shree Rajneesh (Osho) - Alpan - Masona - Doi

Inak pripravujem nový článok, kde sa skúsim rozobrať pohľad ako sa rozvinulo reiki v Japonskom svete.Článok bude určený pre skúsených reiki praktikov. Čoskoro na reikiwebíku. Vychodzie poznatky vznikli spoluprácou s mojimi učiteľmi. Nechajte sa teda prekvapiť...

Zdravím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Bootlog
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 5.9. 2003
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 2:50 pm    Předmět: Citovat

Já, coby racionální člověk, libující si v přesných údajích a číslech přímo hořím zvědavostí, jakže kdo došel k závěru, že The Osho Neo Reiki je asi 150x mocnější, než to 'obyčejné'.

Co to znamená 150x mocnější? Znamená to, že k vyléčení je potřeba 150x kratší čas, než u obyčejného? Jak je definováno v takovém případě vyléčení? Nebo to znamená, že iniciace stojí 150x víc? Jak se měří účinnost obyčejného reiki, s nímž se tu The Osho Neo srovnává? Je po uvedeni The Osho Neo ještě nějaký důvod ztrácet čas s obyčejným reiki, nebo je naopak lepší počkat na uvedení The Osho Neo Super Turbo Double Effect, které by ve verzi 2.0 mělo být aspoň 300x účinnější?

Víc otázek než odpovědí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 4:31 pm    Předmět: Citovat

Bootlog: Můžeš to vyzkoušet a porovnat si to.

Já věřím tomu že reiki co jsem dostal já je to nejlepší co jsem dostat mohl.... to co z něj já udělám a k čemu se dostane už je moje cesta a moje práce. Vnímám to tak, jako bych dostal malé semínko, semínko reiki. To jestli ho zasadím a budu o něj pravidelně pečovat, zalévat, vytrhávat plevel okolo(je-li to vůbec třeba), mluvit na něj a dávat mu co nejvíce prostoru, tak to vše bude záležet opravdu jen a jen na mě.

Také můžu dostávat jiná semínka, větší, menší, obrovská(jen bych dával pozor aby sáček nebyl 1000x větší než obsah), také ne každé semínko má stejnou klíčivost a některá jsou bohužel neklíčivá už od výrobce a dodavatele(například nešetrnou sklizní, porušením pravidel pro uchování života v semínku).

Také můžeme semínko zasadit, dejme mu dobrou půdu, lépe poroste (i v písčité půdě poroste, záleží přeci na jednotlivém druhu), můžeme se o něj pečlivě starat, ale můžeme ho nechat růst bez dozoru,nechat ho napospas ostatní flóře a fauně.

Věřím tomu že v počátcích je semínko a malá rostlinka velmi křehká, stačí málo a může zajít úplně. Proto bychom ho měli opatrovat co nejvíce, dělat mu prostor od rostlin co by mu rády zabrali místo a živočichů, kteří by ho rády sežrali.

Také soused může závistivě koukat přez plot, nebo se mu nemusí líbit, že naše rostlinka roste a má se k světu, může se bát že by zastínila jeho zahrádku, nemusí chápat jakou zázračnou moc ta rostlinka má, může závidět když to pozná, může se bát že on nikdy takové nezíská, může dělat vše proto aby naše rostlinka nerostla. Záleží zda k ní bude mít přístup.

Věřím že jednou nám vykvete a bude mít plody. Ty spadnou do země, soused si řekne o samínko, vítr nějaké odnese do dáli a ptáci je roznesou po krajině. Možná se zvedne velký vítr a semínka odnese do jiné země. Můžeme jít na trh a ovoce prodávat, jelikož máme z čeho dávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bootlog
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 5.9. 2003
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

zeto: No úplně souhlasím. Jen mi tam k tomu neseděl ten údaj '150x účinnější', tak jsem si rýpnul. Prostě se mi to zdálo jako neadekvátně exaktní údaj na to, o čem to tu mluvíme.

Pominu-li skutečnost, že jsem přesvědčen, že všechny směry a systémy reiki mají společnou podstatu, pak připouštím, že něco může fungovat líp a něco hůř, něco jen za nějakých podmínek nebo jen pro někoho. A každý si přijde právě pro to, co zrovna potřebuje. V tom, myslím, není mezi námi sporu. Ale subjektivně něco ohodnotit jako 150x účinnější, to bych si netroufal. Navíc to svádí k představě, že je tomu tak vždy, pro každého a za všech okolostojícností.

Pravda, údaj '313.7x účinnější' by zdvihl moje obočí ještě výše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 11:10 pm    Předmět: Citovat

Bootlog napsal:
Pravda, údaj '313.7x účinnější' by zdvihl moje obočí ještě výše.


Dle mého stejné jako reklama v televizi typu: Nový a ještě lepší než ten původní. 2x více účinější. Ještě levnější.

Tady se asi projeví mé ekologické já Smile Továrna na výrobu výrobku byla přesunuta do rozvojové země, kde si nemusí lámat hlavu s levnou pracovní silou a minimálními náklady na ekologii výroby. Z nejlevnějších chemikálií stvoří ještě levnější a účinější prostředek pro vaše krásné a jemné ruce, aby vaše kůže měla opět pěkný vzhled:) Jejich prostředek otráví vodu a mi kvůli tomu musíme platit daleko větší účty za vodu(čisté je čím dál méně), za čističky odpadních vod, za další zdroje, které byli použity pro dodání výrobku na trh (doprava z druhého konce světa, distribuce do zemí, měst a obchodů, ze supermarketů autama domů.

No to jen tak pro dlouhé večery na zamyšlení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 7:18 am    Předmět: x Citovat

bootlog: nevím, jak dlouho sem chodíš, ale spousta z nás už to tady mockrát zažila: nejlepší a nejsilnější, nejreikovatější reiki nad reiki. Kdysi v tom byl největší přeborník LW. Doba, kdy mě něco takového může překvapit a nechala jsem se strhnout do šílených debat o ničem, je pryč. Myslím si to co zetík. Klid a nohy v teple. Nakonec propagátor potřebuje spíš nalákat další jedince do svých kurzů než by ses dozvěděl něco konkrétního mimo chvalozpěvů.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2007 9:47 am    Předmět: Citovat

johanka napsal:
Tu Vám prikladám poučenie Very Happy

Usui - Hayashi - Takata - Mary McFadyen - Himani - Bhagwan Shree Rajneesh (Osho) - Alpan - Masona - Doi

Inak pripravujem nový článok, kde sa skúsim rozobrať pohľad ako sa rozvinulo reiki v Japonskom svete.

Ten článek určitě rádi uvítáme.
Měl jsem ovšem dojem, že diskuze byla o linii Reiki bez Takaty a Hayashiho.
Dobrá - kdo si počká, ten se dočká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund