Fórum - Zobrazit téma - prudi neprudi prudi neprudi - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - prudi neprudi prudi neprudi
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

prudi neprudi prudi neprudi

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
palos
Nováček
Nováček


Registrace: 28.3. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 1:16 pm    Předmět: prudi neprudi prudi neprudi Citovat

mam reiki 2stup. a niekedy mam pocit, ze energia prudi uplne fantasticky a niekedy nie. Daval som Reiki jednemu kamaratovy a tak isto ako ja tak ani on necitil nic Rolling Eyes . Viem, ze uz sa tu takato tema rozoberala 1000krat ale prosim o nejake utesenie moc mi to pomoze. A prosim este o radu nemate niekto nejake skusenosti s reiki a liecbou exemu? lebo jedine co mi doposial na exem pomohlo su kortikosteroidove maste Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 1:27 pm    Předmět: Citovat

Chce to detoxikaci celého organizmu, exém je pláč kůže, duše, těla. Je to na úrovních které protínají dráhy které jsem popsal, pláč těla, pláč duše.

Chce to vyčistit organizmus, zařadit co nejvíce hodnotných potravin, ovoce a zeleninu.

Tělo se jen snaží eliminovat odpady, kůže je jeden z největších čistících orgánů. Pokud jsou zaneseny střeva, tělo používá více i kůži, plíce.

Doporučuji změnit stravování, hlavně vynechat veškeré mléčné výrobky. Ty s tím mají mnoho společného.

Doporučuji přečíst následující weby.

http://www.vitarian.cz/view.php?cisloclanku=2004031202
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 3:22 pm    Předmět: x Citovat

Neboooj v intenzitě není vždycky ta největší síla. Nikdo nemusí nic cítit a přesto to může fungovat. Je to lepší???
Když do něčeho člověk nemá vrtat, dostane zprávu "z vyššch míst" nebo cítí, že se nic neděje, ale rozdíl mezi děje se na velmi jemných úrovních a nemá se dít je patrný. Aspoň mě to tak funguje.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 6:32 pm    Předmět: Proudy a prudiči. Citovat

Když jsem přečetla jen název vlákna,
tak si tak říkám - koho kdo prudí? Shocked

Vidím, že nikdo nikoho, tak to je fajn. Very Happy

Teda občas někoho z okolí prudí,
když to někomu proudí, ale i to je O.K. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 9:42 pm    Předmět: Re: prudi neprudi prudi neprudi Citovat

palos napsal:
... niekedy mam pocit, ze energia prudi uplne fantasticky a niekedy nie. ....

To, co vnímáme jako zvláštní teplo, není nějaké proudění Reiki, ale informace o tom, jak na Reiki reaguje naše pránická energie. Protože to je intuitivní vjem, vnímáme ho tím silně, čím méně jsme v té chvíli v levé mozkové hemisféře, tudíž, když nemáme žádné představy a nic nevymýšlíme. Radím prožívat působení Reiki spíše jako meditativní stav pozorující a co nejvíce prázdné mysli.

palos napsal:
A prosim este o radu nemate niekto nejake skusenosti s reiki a liecbou exemu? lebo jedine co mi doposial na exem pomohlo su kortikosteroidove maste Crying or Very sad

Kortikoidy nebrat!!! Ekzémy jsou výrazem nezpracované lítosti - pláče kůže naše nevyplakané slzy. Je dobré projít si terapií, v níž je nalezena příčina - pozor, může jít o genetické zděděné "nevědomé emoce - prostě emoce někoho z linie naší rodiny. Je to dosti obšírné téma, takže jen stručně závěr: najdi si někoho, kdo umí pomocí Reiki zpracovávat emoční blokády a mentální programy, eventuálně zajdi na kinezku.
Jinak se můžeš mazat čím chceš, nic nepomůže a ty kortikoidy Ti možná "vyhladí" ekzémy, ale platí se za to tvrdě. Zvlášť při dlouhodobém užívání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 10:25 pm    Předmět: Citovat

Damao: Mám vyzkoušené (samo že na mě samém) že léčba může probíhat obousměrně. Respektive může se začít léčit tělo, které pak navede člověka k léčbě ducha, náprava energetických bloků všeho druhu.

Obráceně to funguje také zajímavě. Vyléčí se duch, odblokuje příčina a dušička nás pak sama vede kudy kam i k nápravě těla.

Asi nejlepší kombinací co jsem zažil a zažívám je spolupráce obou složek, těla i ducha. Takový vědomý zázrak sebe sama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2007 10:53 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Damao: Mám vyzkoušené (samo že na mě samém) že léčba může probíhat obousměrně. Respektive může se začít léčit tělo, které pak navede člověka k léčbě ducha, náprava energetických bloků všeho druhu.


Ano, Zetiku.
Ovlivnitelnost tu je oběma směry, resp. z obou směrů.

Spíš bych řekla, že záleží na přístupu - tedy jestliže to tomu dotyčenému
není už všechno zcela šuma fuk, tak tím spouštěcím mechanismem obrody těla i ducha může být naprosto cokoli.
Když ale všechny tyhle inpulzy ignoruje - ve smyslu "mouchy snězte si mne", tak se do něj může "prát" Smile Reiki, tachyon, Shamballa, k tomu pět celý andělský kůr, omývat svěcenou lurdskou vodou, a kde nic tu nic.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 1:00 am    Předmět: Citovat

Nejen že tu je ovlivnitelnost z obou stran, ale dokonce imperativ zabývat se "neharmoniemi" ze všech stran - z duchovní, mentální, emoční i tělesné. Nelze se vyléčit jen tím, že si mažu tělo nebo polykám chemii, ani jenom tím, že budu na téma onemocnění meditovat. Skutečným vyléčením podle mého názoru je vždy to, když pochopím (aha -efekt) a rozhodnu se to, co není v souladu s Řádem, duší nebo Bohem - jak chcete, změnit.
Takže - SOUHLAS!
Připomíná mi to podobenství, jak se kdysi žáci jednoho mistra v čajovně hádali, co je lepší, jestli rozvíjet tělo nebo ducha. Oba už studovali samostatně své koníčky - jeden byl buddhistickým mnichem a cvičil mysl, druhý zase navštěvoval školu Kung fu. Hádali se a hádali a hádka ještě zesílila, když si všimli, že do čajovny si přišel vypít šálek čaje jejich bývalý mistr. Venku pršelo a ten "bojovník" povídá? "Podívej, dosáhl jsem takové dokonalosti, že vyběhnu ven do deště, oběhnu čajovnu a budu se pohybovat tak, že na mě nedopadne ani jedna dešťová kapka. Vyběhl ven a skutečně - byl suchý, ovšem přece jen - jeho šat byl dole urousaný a na zádech stopy dvou kapek. Teď se měl předvést druhý, mníšek, vyběhl ven a vrátil se jak zmoklá slepice. Jeho kolega se smál až se za břicho popadal, ale mníšek vysvětloval: Navenek jsem sice mokrý, ale uvnitř jsem zcela suchý!
Když viděli, že se neporovnají, obrátikli se na svého mistra: Jak byste to udělal vy, Mistře?
Mistr na ně pohlédl s pousmáním, zaplatil za čaj a když vycházel z čajovny OTEVŘEL SI DEŠTNÍK!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund