Fórum - Zobrazit téma - Kam dát tetování - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kam dát tetování
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kam dát tetování
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sadhana
Nováček
Nováček


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 10:13 am    Předmět: Citovat

Hm, docela jsem se musela smát jak píšeš , že měla ta dáma cosi na rameni ani nebylo poznat co to je. Takových tetování je fakt spoustu,ale je to jen a jen volba toho dotyčného,protože on se s tím pak musí vyrovnat po svém. A někdo to hrdě nosí a ani mu to nepřijde . A myslím,že se bez tetování určitě obejdeš. A k tomu kouření to teda máš pravdu já to udělala stejně jako ty a pak mi hodně dlouho trvalo se toho blbého návyku zbavit. Teď nekouřím 10 let,ale bylo to moc krutý ten začátek bez cigarety. Hodně mi pomohly Bachovky a pak Su-Jok terapie. Čauky Sadhana Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 10:20 am    Předmět: Citovat

clovek napsal:
Blankas,když se podivila,že se stopro přijímám.A proč né.Bůh mne stvořil jak nejlépe umněl a já ho nekritzuji.Přijímám jeho výtvor.

Jožko, upřímně Ti přeji, pokud se Ti již povedlo, že se skutečně vždy 100% přijímáš.
Protože já na tom osobně pracuju dost dlouho a mě prostě chvíli trvá, než skutečně změním jistý automatismus v sobě, který objevím a který se spouští právě proto, že bych chtěla být "lepší" než druzí nebo "stejná tj. nevybočovat"atd.
Tak ono se to nejčastěji u mě pozná v situacích "normálního" života, večer, když si probírám film svého dne, tak už přesně vím, "oč šlo". V tu chvíli mě to však ještě občas nachytá Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 10:43 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:

Tak jsem si říkala, jestli se společensky neznemožním, když nejsem tetovaná. Jestli zase nebudu vybočovat z řady jako zamlada, kdy jsem raději začala kouřit, abych mezi ostatní zapadla... Rolling Eyes

Evi, nevím jestli jsou tvé dospělé děti tetované nebo mají piercingy, tipuju však, že ne. Můj dospělý 20r syn a jeho kamarádi z gymplu, kteří k nám chodili a chodí, také nemají žádné tetování, piercingy, dokonce se spokojí se svojí barvou vlasů a nebarvějí si ani vlasy. Řekla bych, že přijímají sami sebe a jsou se sebou spokojení a tak zatím nemají potřebu to vylepšovat Wink
Jo, jsou všichni spíše technicky zaměření a navíc aktivní sportovci, nejsou to žádní bohémové, takže to bych řekla že hraje velkou roli, v jaké společnosti se mladý člověk pohybuje, té se pak prostě přizpůsobuje, u hodně mladých lidí to přizpůsobení se společnosti, kterou vyhledává a jejíž je členem, hodně funguje.
Jeho slečna měla vytetovanou růži na rameni a pak měla ještě nějaký vzor na břiše/aby byl vidět, když měla bokovky a krátké tričko/. tetování měla decentně a moc pěkně provedené, na ní se mi to fakt líbilo. Mladé dívky se nechávají teď hodně tetovat. K džínám je to moc hezké, ženy vždycky dávají víc na módu a rády se zdobí. Wink
Jinak ta vytetovaná kobra, co vypadala zdálky jak spermie, mě rozesmála. když je tetování pěkně a decentně provedené, tak se mi to líbí. Občas však vidím něco nepovedeného na kůži, co spíš připomíná tmavou chaotickou změť či flek nebo nějaký divný obrázek, tak to si myslím, že časem bude trápit i majitele/majitelku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 11:24 am    Předmět: Citovat

Sadhana napsal:
Hm, docela jsem se musela smát jak píšeš , že měla ta dáma cosi na rameni ani nebylo poznat co to je. Takových tetování je fakt spoustu,ale je to jen a jen volba toho dotyčného,protože on se s tím pak musí vyrovnat po svém. A někdo to hrdě nosí a ani mu to nepřijde . A myslím,že se bez tetování určitě obejdeš. A k tomu kouření to teda máš pravdu já to udělala stejně jako ty a pak mi hodně dlouho trvalo se toho blbého návyku zbavit. Teď nekouřím 10 let,ale bylo to moc krutý ten začátek bez cigarety. Hodně mi pomohly Bachovky a pak Su-Jok terapie. Čauky Sadhana Wink


Jak ráda používám rčení o dvou stranách jedné mince...někdo chce mít něco, protože to nikdo jiný nemá, a nebo to chce mít, protože to má každý Very Happy .

Ale důvody jsou různé. Pokud z toho ten člověk nemá špatný pocit, tak proč si neudělat radost ?

Blanko, máš pravdu že mé dospělé děti tetované nejsou. Když jsem se na to ptala kluka, tak mi odpověděl:,, Líbí se mi to, ale proč bych to dělal, když vím, že to bolí...? "
Nechtěla jsem mu říct: ,, Chlapče, větší než fyzická bolest je ta psychická ..."

No a já možná budu mít námět na článek Very Happy . Vidíš, včera to byly dva roky, co nekouřím.

Ahoj a díky všem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 12:23 pm    Předmět: Citovat

Asi stárnu nebo co.
Pamatuju doby, kdy:

- dlouhé vlasy byly symbolem jakéhosi vzdoru a formou touhy po osobní svobodě, vyjadřovaly určitý názor a odvahu je vůbec nosit...dnes, když vidím cukroušky s copánky, nebo dlouhými, rozpuštěnými vlasy, dle lesku evidentně velmi pečlivě ošetřovány posledními výkřiky hair-technology z TV reklam, tak mi na tom něco nesedí

- číro na hlavě nosilo ještě méně lidí, tenkrát to bylo nejviditelnější poznávací znamení pankáčů...dnes, když vidím komicky vyčesané kohoutky na hlavách televizních moderátorů, nebo všelijakých hvězdiček šoubyznysu, musím se tomu řehtat při představě, jak se asi na to tváří oni bývalí tvrdí pankové Very Happy

- tetování bylo znakem kriminálníků (jak nám tvrdily maminky a instruktorky v pionýru), kolotočářů, nebo v trochu lepším případě námořníků, ale každopádně to bylo společensky nepřístojné (ačkoli která dáma i tehdy nesnila o spočinutí na svalnaté a potetované hrudi Wink)...dnes kdo nemá kérku je mimo.

Nevěřím tomu, že tetování by mohlo nějak ovlivnit energetické dráhy v těle. Maximálně tak může po nějakých letech ovlivnit oblékání dotyčného a jeho pohyb po koupališti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 8:57 pm    Předmět: Citovat

Skutečně záleží,kdo to hodnotí.Mne dost dostal film Ďáblova čísla.Mladá židovka v izraeli se má nechat jít tetovat a při určitém zážitku se dostane vžije do role své mrtvé příbuzné,která se obětuje v koncentráku a zachrání nyní žijící tetu.Ona se znovu probere a ostatní jí říkají,že omdlela a tak jí odnesli do postele.Ona svou tetu osloví jménem,které ona od té doby v koncentráku nepoužívala a nikdo ho neznal.Ona pak tímto zážitkem získá svůj náhled na tetování,ale nic neodsuzuje.Je to její volba.
Každýmu co jeho jest.Blankas,ty ženská,je to tak jednoduché.Přijmi každý večer své skutky,ty za které se skutečně můžeme stydět za své.Přijmi je na 100% a poděkuj za ně Bohu.Kdyby tě neučil,tak ten den bys žila zbytečně.Nevyvíjela by jsi se.Žádný den není zbytečný,byla to jen metafora.Sám sobě se upřímně směju,jak jsem se choval hloupě,jak jsem se třeba i rozčílil a nechal vytočit a mám toho člověka rád,že mne vytočil.On přesně ukázal,kde mám svou achylovu patu.A za to mu mám nadávat.Né,děkovat mu musím.Chápeš.To dobré nemusím přijímat,to jde samo.A časem budeš se snažit dělat vše na 100%.A jen tím se dostaneš na 99,99%.Znáš ten pocit,něco moc chceš,jdeš za tím,neznáš překážek,třeba zamilovaní.A pak něco možná chceš,říkáš že jó,ale první překážka tě zastavi a ty se k tomu možná vrátíš.I blbou věc děléj na 100%.Jen tím si vypěstujeme sílu zvyku.A když něco chci na 100%,tak mi ani sousedi na vesnici nezabrání v tetování,vid.To je dobrý pomocník,když nevím ano nebo né.Zeptej se sám sebe,co jsem ochoten pro to obětovat.A na jak dlouho jsem ochoten se něčeho vzdát.Ted se mi to líbí a co bude za 50 let.Jak budu vypadat jako babička.Nebudu si připadat blbě.Člověk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund