Fórum - Zobrazit téma - Kam dát tetování - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kam dát tetování
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kam dát tetování
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 7:37 am    Předmět: Kam dát tetování Citovat

Dobrý den všem,
chtěla bych si nechat malé tetování, ale bojím se, že tím můžu přerušit nějakou energetickou dráhu, pokud to tak funguje? Můžete mi prosím poradit, jestli může toto tetování ovlivnit... Nebo naopak může vhodné tetování energii pomoci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
stane
Nováček
Nováček


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 2:00 pm    Předmět: kam dat tetovani Citovat

ano muzes klidne na leve rameno , ja mam r 3 stupne a vubec to nevadi. Tak bez obav male ti nemuze vubec uskodit je to v pohode. ahoj steve
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po červenec 13, 2009 10:51 am    Předmět: Citovat

Znám léčitele, který je zásadně proti piercingu, piercing dle jeho slov i zkušeností by si neměl nikdo nechat dělat.
O tetování se nikdy nezmínil.
Tetování je na povrchu kůže, takže bych řekla, že když si s rozmyslem vybereš něco, o čem budeš přesvědčena, že bude tvé tělo zdobit i za 20,30,40 let, tak by to nemělo vadit z hlediska zdravotní stránky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2009 12:39 am    Předmět: tetování Citovat

Ahoj, já mám 4 tetování - všechna z dob "před Reiki".
Osobně si dnes myslím, že je velice důležitý motiv - námět obrázku. Je to jako se symboly, každý je na něco dobrý. Jsem přesvědčená o tom, že pokud si dáš vytetovat smrtku, lebku, obrácený kříž a tak něco, budeš se určitě cítit energeticky jinak, než když si dáš vytetovat, nějakou kytku, motýlka, nebo jemný ornament.

Zkrátka všechno má svůj význam a svou sílu - energii.
Jinak co se týče kůže, zase každý to snáší jinak. Někoho to bolí, někoho ne.

A celé je to o tom, jestli jsi přesvědčená o místě a motivu ty sama a jsi si jista, že ti to nebude NIKDY vadit a že TO chceš opravdu napořád.

Osobně se mi moje obrázky líbí, ale u jednoho dnes vím, že to nebyla šťastná volba místa.

No co už, je tam a já si už dlouho zvykám.

Chce to dobře promyslet. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2009 12:41 am    Předmět: Citovat

Jo a ještě k piercingu. Naušnice jsou přece taky piercing.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2009 10:22 am    Předmět: Citovat

Lendulka napsal:
Jo a ještě k piercingu. Naušnice jsou přece taky piercing.... Laughing

Jeden vpich v lalůčku nevadí. Tedy za podmínky, že si do uší nezavěsíš kruhy(čím větší tím horší), pak někdo může časem pociťovat problémy i tak.
Pokud má někdo kroužky po celém obvodu ucha tak také může mít časem problémy. Dnes se piercing se dává všude jak na obličeji tak po těle, je to každého věc, co si o tom zjistí dopředu, navíc každý organismus reaguje jinak, někdo může mít problémy brzy, jinému se jakoby vyhýbají.

Mě osobně "svlékl" léčitel ze všech šperků, které jsem nosila, když jsem k němu kdysi poprvé přišla. Pak mi povolil z mých šperků pouze zlatý řetízek s křížkem, ostatní mé šperky podle jeho virgule byly k mému tělu stále nekompabitilní.
Od té doby šperky téměř nenosím a když jsem si po letech kupovala drobné náušnice, tak v době, kdy ve zlatnictví nikdo nebyl a já jsem si náušničky testovala kyvadlem Idea

Protože jsi, Lenko, z Prahy, tak pokud by tě to zajímalo, tak v Městské knihovně mají knihu
http://www.portalknihy.cz/detail/16172/s-milanem-koukalem-o-lubomiru-krizovi-a-magickych-energiiich
K tomu pánovi jsem chodila a v té knížce se o piercingu a špercích mimo jiné také zmiňuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 11:02 am    Předmět: Citovat

Ahoj,

k tetování a piercingu nemám nijak vyhraněný vztah, je to módní záležitost. Většinou u těchto lidí však běží nějaký program sebetrestání a také touha vyniknout - "už aby si mě konečně všimli".
Ale abych přidala tip, tak mám kamarádku, která má vytetován na zátylku malý čínský znak pro energii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 4:05 pm    Předmět: Citovat

blankas napsal:

Tetování je na povrchu kůže, takže bych řekla, že když si s rozmyslem vybereš něco, o čem budeš přesvědčena, že bude tvé tělo zdobit i za 20,30,40 let, tak by to nemělo vadit z hlediska zdravotní stránky.


Sice starej, ale pořád dobrej:

Přijde jedna mladá kočka k tatérovi a říká mu, že chce vytetovat na každé ňadro hlavu indiána. Tatér kouká na ty její prsa, začne si to poměřovat, jak to tam nakreslí a do toho se pobaveně uchechtává. Holku už to po chvilce prudí a tak se ho zeptá, čemu se jako pořád chechtá. A on jí odpoví: "No představuju si slečno, jak za nějakých dvacet let budou mít ti indiáni pořádně protažený ksichty".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 10:05 pm    Předmět: Citovat

Děkuji všem za názory... Motiv, který si chci nechat tetovat, je malý, a pramení z dlouholeté lásky, takže má pro mě spíš duchovní význam. Není to rozmar nebo chvilková záležitost.

Lendulko, kam jsi dala tetování, že máš pocit, že není na správném místě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 9:48 am    Předmět: Citovat

Krabíku, ty indiáni jsou fakt dobrý Very Happy
Mě se líbí tetování henou, můžete mít na stejném místě pokaždé jiný motiv, podle nálady, to se mi líbí.

Jen tak na okraj: v naší ulici bydlí tento pán:
http://vladimirfranz.eu/
takže na tetování jsem zvyklá již z doby, kdy nebylo módní jako dnes Very Happy
Nicméně když jde po chodníku a já zrovna kouknu z okna, tak mě první upoutají jeho růžové uši, vypadá to z výšky(bydlím v 1.patře) legračně. Je zajímavé, proč nemá potetované i uši....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 12:52 am    Předmět: Citovat

Ameria napsal:


Lendulko, kam jsi dala tetování, že máš pocit, že není na správném místě?


Ahojky Amerio,

první tetování mám na pravém rameni- rybičku - moje znamení;
druhé od levé půlky hýždě k žebrům vpravo - takový ornament a i když je poměrně velký, působí jemně;
třetí mám na levé kotníku lilii vybarvenou tyrkysovou barvou.
No a poslední mám na levém předloktí na vntiřní části - mořského koníka. Původně jsem tam měla takový malý ornament, ale rozčilovalo mě doslova, že se mě KAŽDÝ ptal, jestli to mám obtisknuté ze žvýkaček, Rolling Eyes . No a protože můj kamarád je tatér - autor mých tetování, požádala jsem ho o předělání. Byl to takovej můj vzdor.............. Hmmmmmmmmmmmmmmm

Kromě toho posledního tetování, jsou všechna poměrně dobře "schovatelná", když nechci, vidět nejsou, ale to poslední je vidět hodně a je dost nápadné. Díky jeho nápadnosti dnes přemýšlím i nad takovými hloupostmi, jako je třeba vícebarevné tričko.................Prostě to vypadá BLBĚ. Shocked Shocked Shocked

Nemůžu říct, že se za svoje tetování stydím, ale k plesovým šatičkám taky asi nepůjde Embarassed .
Třeba někomu moje "zkušenost" pomůže pochopit dříve, než mě, že to chce fakt promyslet Idea Idea Idea a ne být hrrrrrrrrrrr Wink Wink Wink

Nojono............Pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Sadhana
Nováček
Nováček


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 9:18 am    Předmět: Citovat

Ahoj , ráda čtu příspěvky , které mě velmi zajímají a občas tam najdu něco, co mě také poučí .Já mám tetování na levém rameni a to znak reiki který mám na certifikátu.Bylo to velmi zvláštní,protože jsem nikdy neměla pocit že bych si nechala udělat tetování a pak po zasvěcení jsem prostě měla neodolatelnou touhu mít znak reiki vytetovaný . Byl to skvělý pocit ,když jsem odcházela od tatéra a i když to nebylo nic příjemného měla jsem z toho radost a pořád jsem si to prohlížela a připadalo mi , že teď teprve začíná nová etapa mého života. Je pravda , že díky reiki se toho v mém životě hodně změnilo a to k dobrému. Tak si myslím , že pokud to někdo cítí tak jako já ať si klidně tetování nechá udělat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 8:21 am    Předmět: Citovat

Možná jsi si ho dala vytetovat,aby jsi se přijala.Mně třeba prasknou kalhoty a nebo se mi udělá flek na oblečení a jsem venku mezi lidmy.Během chvilky na to zapomenu,prostě to neovlivním tak proč ns to myslet.A ostatní lidi.Ty mají dostatek problémů s tím,co si o nich myslí ostatní,že si toho ani nevšimnou.A když jo a já si toho všimnu,že mne na to svým pohledem upozornili,tak se usměju a za chvíli na to zapomenu.At jsem jakýkoliv,přijímám se.Líbila se mi Blankas,když se podivila,že se stopro přijímám.A proč né.Bůh mne stvořil jak nejlépe umněl a já ho nekritzuji.Přijímám jeho výtvor.Je přece dokonalý.A já taky.A taky o tom uvažuji,o tetování.Co by mněli dělat kluci od krišnů.Taky se nehodí k plesovým šatům.Ale je to jejich rozhodnutí a nestydí se zaněj.Člověk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Sadhana
Nováček
Nováček


Registrace: 14.8. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 9:40 am    Předmět: kam dát tetování Citovat

Ahoj , máš asi pravdu s tím tetováním,protože i když je ni 55 let vůbec mi nevadí pohledy některých lidí. Pár lidí z mého okolí tím bylo dokonce šokováno a mysleli si , že jsem se dala k nějaké sektě.Bydlím v malé vesnici na moravě a tak na mě někteří koukali jak na exota . Už jen to že jsem byla na zasvěcení reiki bylo tady úplná rarita,ale já jsem na zasvěcení šla ne proto , že to má dneska kde kdo , ale trvalo několik let než jsem dozrála a uskutečnila to. Dneska už je to 2 roky od druhého zasvěcení a okolí si na to zvyklo a většina mě bere takovou jaká jsem a ty ostatní neřeším.Dokonce se mi stalo,že když jsem měla se svým mistrem domluveno druhé zasvěcení , tak se to náhodou dozvěděla jedna paní tady od nás a přišla za mnou abych prý to nedělala a šla za panem farářem , že mě bude mít ve své moci satan a podobný řeci. Nechala jsem jí vypovídat,pak jí poděkovala za její starostlivost usmála jsem se na ni a popřála hezký zbytek dne a dál jsem to s ní neřešila. Je to mladá žena,která je od malička vedená až fanaticky k víře v Boha.Dokonce paní inženýrka. Její rodina / má 3 děti/ je velmi upjatá jen na modlení a kostel, ale když to sleduju tak nechápu proč jen klečí a modlí se když potom dělají něco co není správný.Třeba její nejstarší syn v kostele ukradl část peněz vybraných při mši,její dcera zase časopis který byl jen na půjčování pro všechny. O tom určitě víra není jen se modlit a pak dělat tohle. Tak moc díky za odpověď a někdy zas písni budu ráda. Bohužel tady v mém okolí není nikdo s kým bych mohla o reiki diskutovat a tak jsem vděčná tomu kdo mi napíše. Srdečně zdraví Sadhana Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2009 9:55 am    Předmět: Citovat

clovek napsal:
Možná jsi si ho dala vytetovat,aby jsi se přijala.Mně třeba prasknou kalhoty a nebo se mi udělá flek na oblečení a jsem venku mezi lidmy.Během chvilky na to zapomenu,prostě to neovlivním tak proč ns to myslet.A ostatní lidi.Ty mají dostatek problémů s tím,co si o nich myslí ostatní,že si toho ani nevšimnou.A když jo a já si toho všimnu,že mne na to svým pohledem upozornili,tak se usměju a za chvíli na to zapomenu.At jsem jakýkoliv,přijímám se.Líbila se mi Blankas,když se podivila,že se stopro přijímám.A proč né.Bůh mne stvořil jak nejlépe umněl a já ho nekritzuji.Přijímám jeho výtvor.Je přece dokonalý.A já taky.A taky o tom uvažuji,o tetování.Co by mněli dělat kluci od krišnů.Taky se nehodí k plesovým šatům.Ale je to jejich rozhodnutí a nestydí se zaněj.Člověk.


Nejsem zastáncem ani odpůrcem tetování. Je to každého věc. Včera jsem viděla dámu, která měla vytetovaného cosi na rameni. Vypadalo to jako spermie . Když prošla kolem mě, zjistila jsem, že to je při dobré vůli kobra Rolling Eyes . Tak jsem si říkala, jestli se společensky neznemožním, když nejsem tetovaná. Jestli zase nebudu vybočovat z řady jako zamlada, kdy jsem raději začala kouřit, abych mezi ostatní zapadla... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund