Fórum - Zobrazit téma - Vnitřní muž a vnitřní žena s Evičkou a Damaem - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vnitřní muž a vnitřní žena s Evičkou a Damaem
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vnitřní muž a vnitřní žena s Evičkou a Damaem
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 12:56 pm    Předmět: x Citovat

smart: prosím, pro nás neumětele - dostanu se na stránku, kde chtějí registraci - musím se nutně zaregistrovat? Pod čím to pak dál najdu?
díky
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 1:04 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Díky Hani, viděla jsem smajlíka, od Krabase tohle neberu.


Krabas ti o to nestojí šamanko. Poselství vídí jenom ti, co ho vidět chtějí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 10:49 pm    Předmět: ..... Citovat

Pro Hanku:

Hani, koukala jsem na fotky z "Dítěte" i na fotky z "Žena Muž" a hle.........co to vidí oko mé, tam bylo ještě víc známých tváří, než jsem myslela. Zahlédla jsem Moniku a Renatu z "Dítěte" a konečně jsem viděla šamanku aspoň na fotce. Ty jo, řeknu ti, že bych tam chtěla být s vámi. Crying or Very sad Ale není všem dnům konec, že? Wink Laughing Laughing Laughing


Pro šamanku:

Jsi skvělá............... Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 10:53 am    Předmět: Citovat

Hurá,vypadá to,že se mi vzpamatoval počítač po týdnu nepoužívání a já mohu konečně přidat svým dílem.

Milá Mílo Šamanská,krásně ji to napsala o nás ženách.Je na nás opravdu nádherné,jak jsme silné a odvážné a přitom je to zahaleno do roušky porozumění a něhy.

Též jsem se vrátila celistvější.Pozoruji se a nevycházím z údivu z toho kým jsem.Seminář ,,Vnitřní muž a žena '' se svou mocnou hybatelskou energií nenechá nikoho sladce spát.Je plný hry,malování,šamanského tance hihi,divadla,zpěvu,sdílení,pohybu,transformace,lásky,ale i pláče,vzteku,vzdoru a strachu.
Je to průchod pralesem svého rodu a sám sebe.Setkáte se s krásou,ale i děsivým zvířetem.

Úžasná zkušenost prožitku Ženského principu a Božského řádu mě již nikdy nepustí zpět.Průvodkyně Evička a její rodinné konstelace byl naprosto úžasný prvek tohoto semináře.Opět jsem blíže k mým rodičům a mému rodu,jsem na ně hrdá a jsem nesmírně vděčná za mé kořeny,ke kterým se zas a opět budu vracet z krajů vzdálených.
Je tak důležité se podívat na náš vztah k našim rodičům,tam najdeme cestu ke spokojeným partnerským vztahům,pokud budeme ochotní měnit své pozice a nevláčet za sebou haraburdí o kterém si myslíme,že nás zraňuje.
Objev neomezeného rámce možností,jak se na určité životní příhody můžeme podívat a darovat jim emoční náboj,který boří zdi na cestě za láskou a porozuměním,je ten největší dárek,který mi mohl být dán.Za to moc děkuji Damaovi,průvodci s velkým P.
Též uchopení projevu a prožitku pěti jazyků lásky -> slova ujištění,doteky,sdílení,péče a dárky mi otevřelo cestu k bohatšímu prožitku dávání a přijímání lásky druhým a od druhých.Každý den semináře jsme si dovolili na plno s důvěrou prožít každý z těchto jazyků lásky a nechat je v sobě rozeznít.Z mého nerozvinutého jazyku lásky Péče se stal jazyk lásky promlouvající .Uvědomila jsem si poklad jazyku sdílení a slova ujištění rozdávám kudy chodím.Je tak důležité si neustále připomínat jak úžasné a jedinečné bytosti jsme.

Jsem velmi vděčná za to,že jsem mohla strávit týden s tak láskyplnými lidmi.Síla kolektivu je nesmírná,která dovoluje otevřít se všem prvkům Života a nebát se je prožívat.

Mohla bych psát ještě dlouho kolik mi tento seminář,jeho průvodci Evička a Damao a jeho kolektiv darovali.

Pro potěšení vkládám několik fotek s ženami,které běhali s vlky.

Krásné dny vám všem Džarmí
Very Happy


Aika,Šamanka,Smart,Petra a Polgara


Aika a Polgara


Smart


Náš hravý ženský spolek.


Petra,Polgara,Aika,Renča a já.


Naposledy upravil Dzarmi dne út srpen 11, 2009 2:05 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 11:24 am    Předmět: Citovat

Teda Dzarmi, fotky to jsou opravdu nadherne a plne radosti a krasy!!! Diky, budu se na ne divat a nabijet pokazde, kdyz budu potrebovat vzpruhu. A svete div se, libim se sama sobe Embarassed Very Happy Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
gruoch
Nováček
Nováček


Registrace: 1.3. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 12:36 pm    Předmět: Citovat

Seminář Vnitřní žena - Vnitřní muž je luxusní záležitost. Skláním se před lektory, kteří své znalosti předávají s láskou a otevřenými srdíčky. Díky Evičce a Damaovi jsem zas o kousek dál na své cestě. Děkuji Smile

A vám ženy vzkazuji: Bylo mi ctí vás poznat a prožít s vámi tento nádherný týden. Smile Všechny jste báječné a jste mou velkou inspirací! Smile

Petra Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 10:03 pm    Předmět: Citovat

Aika s Polgarou tancující v trávě-málem jsem se počural!
Dámy jste všechny naprosto úžasné,muselo to být fajn,děkuji za foto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 10:04 pm    Předmět: Citovat

taky chci poděkovat za foto, je zajímavé se takhle podívat. Šamanku a Dzarmi jsme poznal hned Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Houbik
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.7. 2008
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 5:25 am    Předmět: Citovat

Nazdáár holky, kluci, děcka ... objímám váš všecka

Vylezl jsem po dlouhé odmlce, ze svého brlohu nepsaní na RW. Na fotečkách vám to holky moc sluší a je mi ctí, že převážnou většinou vás, znám osobně.

Moc jsem si přál na tento seminář jít, zatím mi však hodně dává Nový Zéland, kam se asi znovu nepodívám. Něco mi našeptává, že za rok to bude neméně zajímavý seminář, tákže za rok budu vážně uvažovat.

Je krásné vás znovu holky vidět na obrázku. Vždy, když si na vás zpomenu, začne to ve mě tak krásně zářit

Milá Jarmilko, Šamaněnko, Polgaro, Aiko, Smartíku, Damao, Vladěnko, Kryštůvku ...
Díky za připomenutí zázraků nevšedních ve "všedních věcech"

Krásné zase vidět Vladěnku s Kryštůvkem, je vidno,
že se jim daří Kájo.

Papajdáá Houbík Hobit

www.houbik.estranky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 1:16 pm    Předmět: Citovat

někteří lidé na mě působí, jak kdyby jeli na nějakých houbičkách Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

Hehehehehehee Krabásku,asi víš o čem mluvíš.Hhehehe

Hihihi Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 7:05 pm    Předmět: Citovat

Zdravím Vás po týdnu rodinné dovolené.
Šamanka - filuta jedna nám udělala překrásné překvapení. Moc jsem se s ní přála seznámit a ejhle - přijela. Něco Vám na ní prozradím - je to báječná, příjemná a hodná žena, současně i velký živel se spoustou energie a stále dobré nálady.

Semináře Evičky a Karla jsou opravdu zlomové, asi se budu opakovat, ale je to opravdu o tom, že když si člověk chce "dovolit" se poléčit, tak oni jsou ti naprosto úžasní průvodci.

Já osobně jsem ráda za každého člověka který tam byl, díky každému z nich si během roku budu vyzvedávat dárky. Buď ve formě vzpomínky, jeho životního příběhu nebo nastaveného zrcadla. Každý z nich byl pro druhé velkým poselstvím a darem. Cítila jsem jak každý kdo tam byl dal část své energie ve prospěch celku a všem se nám krásně pracovalo. Každému do té míry nakolik si dovolil a nakolik to mohl zvládnout.
Takže těm, kteří se zde vyskytují posílám své poděkování a vzdávám jim velkou úctu a pokoru a současně jsem hrdá nato, že jsem s nimi mohla pobýt. Díky Aiko, Dzarmi, Gruoch, Smart a Šamanko.

Vím, že mi to změnilo život a nikdy už nebudu stejná. Stala jsem se tou, která jsem. Poslední dny mi přicházela neustálá uvědomnění a neustálý proud informací. Hodně jsem se o sobě dozvěděla a vím, že z toho budu čerpat ještě dlouho a dlouho. Od druhých lidí mi chodila neustála poselství o tom kdo a jaká jsem a já odhazovala iluze, které jsem žila a začala se na sebe dívat "jejich"očima a začala vidět kdo,co jsem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 7:11 pm    Předmět: Citovat

Zip napsal:
Aika s Polgarou tancující v trávě-málem jsem se počural!
Dámy jste všechny naprosto úžasné,muselo to být fajn,děkuji za foto.


Hihihi, to jsem ráda, že jenom málem......

JO... a to si představ, že Dzarmi tam měla bublifuk a ještě jsme tam chytali bubliny a fotili se s nimi... Shocked Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 7:14 pm    Předmět: Re: ..... Citovat

Lendulka napsal:
Pro Hanku:

Hani, koukala jsem na fotky z "Dítěte" i na fotky z "Žena Muž" a hle.........co to vidí oko mé, tam bylo ještě víc známých tváří, než jsem myslela. Zahlédla jsem Moniku a Renatu z "Dítěte" a konečně jsem viděla šamanku aspoň na fotce. Ty jo, řeknu ti, že bych tam chtěla být s vámi. Crying or Very sad Ale není všem dnům konec, že? Wink Laughing Laughing Laughing


Pro šamanku:

Jsi skvělá............... Laughing Wink


Leni, byla tam určitě ještě i Dagmara.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 7:17 pm    Předmět: Re: ..... Citovat

polgara1 napsal:


Leni, byla tam určitě ještě i Dagmara.... Laughing



Potvůrka jedna...........schovala se mi za fotky.......... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund