Fórum - Zobrazit téma - Borelióza - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Borelióza
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Borelióza

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 12:13 pm    Předmět: Borelióza Citovat

Chtěl bych Vás poprosit o sdílení Vašich zkušeností s léčbou boreliózy. Dík.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 12:27 pm    Předmět: Citovat

Mirku, hodně mi pomohla sada kapiček od firmy Naděje . mgr. Podhorná -
lavní jsou výtažky z pupenů topolu. Ty se musí využívat. V nabídce internetového obchodu je to Kůra K24.
Poprvé jsem zcela nevyužíval ty topolový kapky a nebylo to dobře -l a pak 2x ano - s odstupem 2 let.
Příčinou je zadržovaná emoce (u mě vztek na někoho, koho jsem přitom měl moc rád).
Chválu na topol a tu sadu proti borelióze jsem slyšel pak ještě od mnoha dalších lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 12:33 pm    Předmět: Citovat

Díky Karle,

Tvoji zkušenost jsem vyřídil. Ten člověk je dlouhodobě hodně unavený, mívá silné bolesti hlavy a lékaři jsou, alespoň podle něj, prakticky bezmocní.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mrtvybrouk
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 1:25 pm    Předmět: Citovat

Známý to řešil a vyřešil tady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 1:49 pm    Předmět: x Citovat

Kamarádce pomohl jednak Imuregen na podporu imunity, protože ji dost poničila klasická léčba maxidávkami různých antibiotik a současně se přidala klasická homeopatická léčba. Ale pak se hodně rozčilovala, protože se jí nelíbilo, co se jí dělo v životě - přesně jak píšeš, uvolnila se jí spousta vztekání, nakonec i na léčbu. Kuličky prý už nikdy!
Klidně ať si brble, hlavně že je v pořádku.

Na preparáty paní Podhorné jsem taky slyšela hodně chvály.

šamanka
PS: teď mě napadá, že se občas potkám s někým, kdo zuří a obviňuje kuličky ze všech malérů co se jim v životě dějí (viz i vlákno snad ze začátku roku?). Prý bez nich by byl jejich život jedna velká idylka.
Zapomenou na to, že právě nespokojenost s bývalým životem a potřeba změny byl ten popud proč chtěli do léčby jít. Změna není jen procházka růžovým sadem, kdy trošku zaprší a je zase sluníčko. Změna může hoooodně připomínat kartu "Věž".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Mirku.Z vlastní zkušenosti.Moje bývala manželka v lednu z kozího mléka ( byla prokazatelně 6 případ MuDR. Jonáše nakazený kozím mlékem,jen tak na okraj) nakazila boreliozou.Byla léčená na chřipku.Pak bolesti kyčlí ji znemožnily návrat do práce tak po mněsíci léčby nastoupila do lázní.Bez efektu.Po dvou měsících šla na pravidelnou kontrolu ( chodila po 3 měsících na léčení k MuDr.Jonášovi) k Jonášovi a on jí pomocí Volumova přístroje diagnostikoval boreliozu.Byla to sobota,tak jí dal první inekci,ve středu si měla vzít druhou a tak až do vybrání všech 6 injekcí.V pondělí se měla dát uschopnit a od středy měla být bez problému.Přesto že dělala sestru a stála 12 hodin na nohou,stalo se jak předpověděl Jonáš a od úterý nastoupila na směny.Osvícená naše paní doktorka,ač sama homeopatika nebrala vážně,zajímala se o její léčbu.Dokonce jí v pondělí odebrala krev,ale v krvi zatím nic neprokázali.Ale sama po 14 dnech,kdy si ji preventivně pozvala na kontrolu konstatovala,že to asi byla berelioza,když to tak zabralo.Zkusil bych přímo Jonáše.Má ordinace na několika místech republiky a trvá to tak 3 až 6 měsíců,než se dostaneš na řadu.Ale v něj v tomto případě 100% věřím.Z vlastní zkušenosti.A dovětek.Moje bývalka ochutnávala nepřevařené kozí mléko z lednice,kam jsme ho ukládali od babičky.Já i můj kluk jsme mněli alergii na kravský.A nám ho dávala převařený v pokrmech.Proto jsme to nedostali i my.Jen tak pro vysvětlení.Jožka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 10:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všichni,

jsem velice vděčný za Vaše rady a chci Vám tímto poděkovat. Vše vyřídím a bude na dotyčném, jak se zařídí dál. Vzhledem k rozšířenosti této nemoci věřím, že pokud toho nevyužije on, tak Vaše rady dříve či později určitě pomohou někomu jinému. Ještě jednou díky.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund