Fórum - Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reconnection (Eric Pearl)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reconnection (Eric Pearl)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 10:01 pm    Předmět: Re: první zkušenosti Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
Chtěl bych se podělit o první zkušenosti s reconnection.

Když jsem tuhle diskusi četl před rokem, tak jsem z reconnection měl tak trochu strach, protože mi přišlo, že to nemá např. nic společného s anděly atp., Václav tady psal něco ve smyslu, že se nepracuje ani s anděly ani s ďábly, tak se mi to znelíbilo. Navíc hlavní propagátor reconnection, Krabas, mi přišel nesympatický, protože na mě působil jako by měl stále v zadku třísku a ne a ne se jí zbavit, takový neustále podrážděný chlápek Smile.
.


Tou pomyslnou třískou v zadku jsou někteří lidé na tomto fóru. Ale musíš se s nimi nějak naučit žít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 10:05 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Já si hlavně myslím, že splaskla další ooooobrovsky nafouknutá hollywoodská bublina a mnozi se nám vrátili zpátky do normálního světa. Prostě je to (nesmím jmenovat, nemám certifikát!) jen další z mnoha metod, které si můžeme vybrat, někomu sedí, někomu nesedí, někdo u ní zůstane, jiný půjde dál. Dokonce i bezmezný obdivovatel této metody Krabas se stáhl a přestal pět neutuchající chválu a zatracovat pochybovače.


šamanko vrať se ke svému čerstvě absolvovanému semináři včetně těch nových super věcí, který tě teď začali potkávat a nech mudrování nad reconection.

Nikam jsem se nestáhl, pouze pilně pracuju (abych jako někdo nemusel žehrat na nepřízeň života a nedostatek štěstí) a tak méně bojuji s lidskou hloupostí.
Tobě přeji z celého srdce to samé.

Mimoto přečti si svůj nadšený příspěvek ze semináře a můj nadšený příspěvek z reconection nebo ze Shambally. Pořád si na to nepřišla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 5:41 pm    Předmět: x Citovat

Krabasi, Krabasi mícháš hrušky s jablkama.
Ale když už tě mám na drátě (na vláknu), tak bys nám mohl napsat svoje zkušenosti (za tu dost dlouhou dobu!) - to víš přece jenom zachráněné lidstvo se kolem pořád ne a ne vyskytovat. Jestli to teda nebude tím, že na spasitelství nemáš čas!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 10:22 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Krabasi, Krabasi mícháš hrušky s jablkama.
Ale když už tě mám na drátě (na vláknu), tak bys nám mohl napsat svoje zkušenosti (za tu dost dlouhou dobu!) - to víš přece jenom zachráněné lidstvo se kolem pořád ne a ne vyskytovat. Jestli to teda nebude tím, že na spasitelství nemáš čas!

šamanka


Ty hruško/ jabko, koukám, že jedeš pořád se stejnýma frázema Very Happy .

Šamanko máš pravdu, na spasitelství na rozdíl od někoho nemám čas a ani zájem. Každý spasí/ zatratí pouze sám sebe. Druzí můžou dát pouze impuls.

Kdybych věděl, že tvůj zájem o reconection je vážný, tak bych se i namáhal s odpovědí, ale protože tě znám a vím, že by to bylo zbytečný a pro mě ztráta času, tak ti nabídnu jinou možnost. Až se spolu zase někdy potkáme, tak si o tom můžeme popovídat.

ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 10:38 am    Předmět: x Citovat

Very Happy To byla zkouška, jestli tvoje odpověď bude pořád stejná - nekonkrétní a o ničem.
A opravdu! Very Happy

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 10:41 am    Předmět: Citovat

ty se ode mě nic jiného nedočkáš. Pryč jsou ty časy kdy jsem se ti snažil něco - marně - vysvětlit.

Ale jo, na chvilku jsem ztratil obezřetnost a napsal ti poměrně dlouhou odpověď. Pak jsem si to ale rozmyslel a smazal to.

Jo šamanko, každému se dostane té odpovědi, kterou si zaslouží - na kterou momentálně dosáhne.

ps.: už aby se vrátil tvůj bytný a vzal si zase zpátky ten internet, vypadá to, že se doma strašně nudíš a ve spojení s internetem je to nebezpečná kombinace Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lubi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 7:27 pm    Předmět: Citovat

Skus samanku pochopit,Krabas.obcas sem vbehnem pocitat,sama sa cudujem ,kde dokazu niektori najst cas ,sem vsunut take dlhosiahle prispevky,mozno ja si neviem zadelit spravne cas,ten den tak rychlo prebehne,praca ,studium,meditacie...a to som sama,ved deti su prec,ktovie,co samanka preziva,mozno jej internet a toto forum nejakym sposobom pomaha...ktovie...darmo slova su slova a do duse nikomu nevideme ,nech sa navonok reprezentuje akokolvek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Strana 35 z 35

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund