Fórum - Zobrazit téma - Vnitřní muž a vnitřní žena s Evičkou a Damaem - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vnitřní muž a vnitřní žena s Evičkou a Damaem
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vnitřní muž a vnitřní žena s Evičkou a Damaem
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 1:50 pm    Předmět: Vnitřní muž a vnitřní žena s Evičkou a Damaem Citovat

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Právě jsem dorazila z týdne na semináři o Vnitřní ženě, Vnitřním muži, partnerských vztazích, rodinných konstelacích apod.
A vypadám přesně takhle jak je uvedeno výše, kromě toho mám stále ještě spadlou čelist!

Bomba Exclamation Až se vzpamatuju napíšu víc - nejen já - zatím jen pár postřehů:
- sešla se ohromná, zajímavá a hodně silná sestava lidí, hlavně žen
(co to může udělat: Dzarmi, Aika, Smart, Polgara,...)
- lektoři byly úúúúžasní, měli ohromné nasazení a konstelace v podání
Evičky Hrušovské byly ohromně silné a skutečně účinné, ohromně
léčivé a osvobozující a jejich vzájemná spolupráce, to se musí vidět!
(Evička a Damao)
- týden byl psychicky a hodně i fyzicky náročný, to víte - když se vám
přestavují průšvihové vzorce, tak i tělo se s tím musí vyrovnat
- pochopitelně změny přijdou u každého různé, to je normální, jsou to
věci na dlouhou trať a myslím, že je to taky otázka, kolik z těch darů,
které jsme dostali si DOVOLÍME přijmout a jak s nimi naložíme
- uvedu jen stručně pár drobností, které se mi přihodily jen za dnešní den,
a už se těším co bude dál:

Very Happy Smart mě vzala do Brna cesto do Vídně a protože mám pocit, že se
k ní pár informací z té obrovské hromady dostalo nedostatečně, tak
mi cestou chodily jedna radost - to víte tam jsme byly zavřené
v plechovce na kolečkách a neměla kam utéct (mimochodem je
výborná řidička!).
Very Happy Ráno mi došla sms, že se dneska odpoledne schází ženy našeho rodu,
máti, sestra a dcera, tak ať dorazím. Tohle je v naši rodině, mimo
svátky dost neobvyklé, v takovém počtu.
Very Happy Cestou mi přišla tak krásná, romantická a milá sms, že se mi skoro
podlomily kolena. Sex se dá v životě najít mnohem snadněji než
romantika, občas mi mooooc chybí.
Very Happy Cestou se mi připletlo do cesty několik kamarádů a neznámí muži
na mě hleděli zvláštními pohledy, zdravili a usmívali se. Dost mě to
přivádělo do rozpaků, zvlášt že to byly opravdu různé druhy mužů,
včetně těch, kterým se zdálky vyhýbám.
Very Happy A nejlepší nakonec - nemám internet, ale přijdu domů a na stole leží
Ufon mého domácího s lístečkem, že na pár dní odjel a tudíž mi dává
k dispozici intertnet:

CHÁPETE, ŽE ZNAMENÍ SE MUSÍ NÁSLEDOVAT???

Kdo ještě nechápe, tak by bylo dobré si přečíst Alchymistu a navštívít některý z kvalitních duchovně ezoterických kurzů podle své nátury.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 2:29 pm    Předmět: x Citovat

PS: Znovu a znovu se mi ověřilo:

PŘESTAŇTE TOLIK ČÍST A MUDROVAT, co za metodu je lepší a začnete to víc žít a prožívat. Když půjdete skutečně do větší hlouby, to teprve budete překvapeni co se může dít za zázraky. Ne ovšem ve smyslu, nic nedělám, oběhnu dvacet kurzů a vy mi vyrobte zázraky. Hezky si mákněte a budete koukat takhle:

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
llisticka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.9. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 2:44 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy

Tak jsem si odsála kousek té jiskrné enrgie sršící z příspěvku!!!
Jdu do toho a čekám na další podrobnosti.

Díky Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 3:31 pm    Předmět: Citovat

teda Mílo a žes mi tu sms nepřečetla, mohla jsem mít také zážitek Cool

jinak potvrzuji, že týden to byl opravdu vydatný
pro mě úplně jiný než vnitřní dítě ale stejně jako z vnitřního dítěte jsem si domů odvezla mnoho darů, z nichž některé si asi ještě neuvědomuji
ještě jednou srdečné díky všem účastníkům i Evičce a Damaovi. Na takovéhle akce se zkrátka nezapomíná

p.s. želva žije
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 7:09 pm    Předmět: Citovat

Teda Šamanko, s Tebou to tedy zamávalo Very Happy ( v dobrém slova smyslu ).
Takovou Tě neznám Very Happy . Třeba to někdy také podstoupím, už kvůli té energii, která z vás vyzařuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 7:43 pm    Předmět: x Citovat

Evik: to si piš! Přihlásila jsem se na poslední chvíli, protože jsem na Damaův seminář chtěla jednou jet a chvála co tu zazněla mě přesvědčila, ale to, co se dělo ještě mnohem předčilo moje očekávání. Mám z toho opravdu moc dobrý pocit. Damao všechno dělá opravdu důkladně a poctivě. Navíc jsou oba moc laskavé bytosti, což při tak hlubokých terapiích je podle mě moc důležité. Navíc se necítím ulítnutá do růžových obzorů, spíš mám praktický návod kam dál. Eviččiny postupy jsou zase trochu odlišné než jsem zažila, ale mám pocit, že fungují dost rychle. Pochopitelně usazování a praxe není den ze dne - to už snad ani není potřeba pořád opakovat.

Líbilo by se ti s náma, ani my jsme se moc nešetřily a poznat místní silné ženy byl zážitek sám o sobě. Kromě Dzarmi jsem je neznala a raděj jsem jim ani neřekla, že jedu. Ovšem věta: aby tuhle sestavu přežili ostatní účastníci zájezdu se ukázala skoro prorocká. Nic pro slabé nátury Laughing Laughing Laughing

Je moc dobré se takhle občas setkat, protože z toho vznikají zajímavé myšlenky a výtečná inspirace, spolupráce.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 9:02 pm    Předmět: ... Citovat

Mílo, vyhrkly mi tady z těch tvých příspěvků slzy do očí. Taková směsice slz od smíchu a slz dojetí.
Věděla jsem, že jede Stáňa, která měla vloni po Vnitřním dítěti přesně jako ty tu spadlou čelist Shocked Shocked Shocked a díky které jsem já letos absolvovala Vnitřní dítě (nádhera), věděla jsem o Jarmilce a o Hance. Takže jsem si na holky v průběhu toho týdne několikrát vzpomněla a to jsem něvěděla, žes tam jela i ty. To bych myslela i na tebe, i když se neznáme osobně....... Wink

No, mě bylo už po Vnitřním dítěti jasné, že za rok pojedu na Ženu - Muže a teď se mi to jenom potvrdilo.

Děkuju za zpravodajství a přeju tobě i všem ostatním účastníkům hodně radosti z načerpaného "materiálu".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 9:05 pm    Předmět: Citovat

teda...
jedním slovem hrůza

hlavně ta pasáž o těch pohledech neznámých mužů, a já myslel, že je šamanka moudrá a vyzrálá žena, tohle spíš vypadá na puberťačku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 9:58 pm    Předmět: x Citovat

Lendulka: to jsem ráda, že jsem tě rozesmála, protože jsme se tam nasmály opravdu hodně. Pochopitelně s vyjimkou chvil, kdy nám nebylo při terapiích až tak veselo. Jaké téma bude příští rok je v rukách Damaa, něco naznačil, ale kdo ví, co nakonec realizuje, nechejme se překvapit.

Krabas: tohle nestojí ani za odpověď.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 8:49 am    Předmět: Citovat

Mílo, já myslím, že Krabas to myslí ironicky.

Osobně jsem po návratu domů pocítila obrovskou únavu a stejně jako po Dítěti mi to šrotovalo celou noc (proč sedání poznatků a prožitků a zacvakávání věcí dělá takový kravál Confused ).

Pro mě nezapomenutelná chvíle je půlden volna, kdy jsme si mj. u rybníčka prožili odevzdání. Stáňo, díky za tohle cvičení!

Eva Hrušková je pro mě od první chvíle symbolem ženství a lásky. Je to přesně ten prvek, který mi scházel k Damaově R3. Jak říkal Petr - okamžiky, kdy se protne Eva s Damaem, stojí za to.

Hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 8:58 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
teda...
jedním slovem hrůza

hlavně ta pasáž o těch pohledech neznámých mužů, a já myslel, že je šamanka moudrá a vyzrálá žena, tohle spíš vypadá na puberťačku Very Happy


A i kdyby. Je na tom něco špatnýho ?

Jak k tomu přijdu
abych pořád musel NĚCO být,
namísto abych prostě jen byl ?
H.Zimmer


On to jaksi každý nedokáže, odhodit tu masku moudré ženy, starostlivé matky, která hledí, aby nevyhasl domácí krb, úspěšného podnikatele nebo manažera. Dosaď si tam co chceš.

A víš Pepo, že zrovna Tobě by slušelo, kdyby ses stal aspoň na chvíli puberťákem... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 10:12 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:


A víš Pepo, že zrovna Tobě by slušelo, kdyby ses stal aspoň na chvíli puberťákem... Wink


No vidíš Evíku a přitom kdyby si mě trochu víc znala, tak bys řekla, že jsem věčný puberťák Very Happy
Tak jako to říkají lidé kolem mě. Ale to si asi chtěla slyšet co?
ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 11:26 am    Předmět: Citovat

Když čtu Tvůj příspěvek, Mílo, tak skoro lituji, že jsem tam nebyl Smile Třeba jednou Damma také navštívím.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 11:49 am    Předmět: Citovat

http://smartik.album.cz/vnitrni-dite/

http://smartik.album.cz/vnitrni-muz-vnitrni-zena/

nevím, jestli to bude fungovat, ale dala jsem sem fotky z Vnitřního dítěte a Vnitřního muže/ženy (ne všechny, nechce se to tam vejít Crying or Very sad )


Naposledy upravil smart dne ne srpen 09, 2009 7:04 pm, celkově upraveno 5 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 12:19 pm    Předmět: x Citovat

Díky Hani, viděla jsem smajlíka, od Krabase tohle neberu.
Ale nahodilo mi to jedno velmi důležité související téma:

Silná žena.

V posledním roce, dvou jich začínám potkávat víc, možná se přestáváme bát projevit nebo se víc přitahujeme? Jasně, pro okolí je to síla a ne všichni to rozdýchají. Dřív se taková energie ničila - upalovala. Přitom je spousta možností jak jí využít jinak než k destrukci a ničení, ale k léčení, povzbuzování, doplňování pro jiné. Je na každé, která jí v sobě objeví, jakou cestu si zvolí. Těch možností je hodně, ale nejhorší je potlačení nebo ji nechat použít druhé proti sobě. Protože pak nastupují těžké nemoci, různá sebedestrukce, nespokojenost, smutek, ...
Všechno tohle znám z vlastní zkušenosti a jen díky darům, které mi existence na moji cestě dává, se mi pomaloučku daří obrátit kormidlo.
Přiznávám, že tenhle týden byl obrovský obrat a já zatím budu moc a moc opatrně našlapovat na naprosto neznámém území...

Víte, spojené silné ženské energie dokážou strašně moc. Ale co se musí nejdřív udělat je obrovský kus práce (já vím, že to někomu asi už leze na nervy, ale zase a zase zdůrazňuju důležitost námahy, učení, trpělivosti - už tyhle samotné fakty odradí spoustu lidí, takže tam dojít nemůžou, proto je to cesta jen pro silné. Tím nemyslím, že pro silné jen od přírody, ale každého hledače síly. Není to o žádné zkratce přes magii nebo kurzech jak se stát šamanem ve třech lekcích!!!).

Ta velká námaha stojí za to. Taky je totiž důležité se postupně s tou silou seznamovat a učit se s ní zacházet. Protože by uměla pořádně setnout (není proč se bát, je potřeba důvěřovat a zase se učit) a dát tvrdé lekce těm, kteří se současně neučí další nesmírně, opravdu nesmírně důležité body:
- pokora
- úcta
- pochopení
Tohle považuju za něco, co by si každý měl pořád opakovat a znovu se učit. Protože jsme lidi se všemi našemi chybami a omyly. Každý děláme "kraviny".

Silné ženy se vyznačují některými společnými znaky, nepříliš obvyklými v dnešní době a společnosti. Např. jsou víc samy sebou. Přestávají se snažit nacpat do škatulek a nechat se ovlivňovat oficiálními trendy jak mají vypadat, jak a co mají cítit, jak se mají chovat - prostě nesnaží se nacpat do role Barbínek. Dost se bavíme i o otázce hubnutí. Pochopitelně každá z nás by chtěla být pro svůj pocit něco jako ženská dokonalost (to už snad máme v genech). Ale mě došlo, že právě ta pestrost a odlišnost dává často našemu životu šťávu a jiné dimenze. Mám kamarádku, která není silná, má takový měkký, příjemný, mateřský vzhled. Je to ohromná ženská a má ohromnou klientelu pacientů, kteří za ní jezdí z daleka na terapie a nikdy se jí nestává, že by měl pacient problémy se jí svěřit s nejintimnějšími problémy. Protože u ní cítí bezpečí a vnímá její péči skoro jako mateřskou. Je to její deviza i když ona osobně to tak nevnímá.
Stejně tak jiná žena, která mi připadá jako jedna velká pramatka rodu. Snad to pochopila správně jako kompliment - ale celou svoji osobností, včetně postavy budí pro mě dojem, že všechno zvládne, zorganizuje, ochrání, nejen svoji rodinu, prostě z ní čiší dojem - všechno bude v pořádku, všechno se zvládne.

Ještě je tu jedna stránka v tom být sama sebou - nebát se prožívat, nebát se být v různých okamžicích svá. To znamená, a Krabas nevědomky uhodil hřebíček na hlavičku, že se přece šamanka ve svém věku a jakožto matka dvou dospělých dětí nemůže chovat jako puberťačka, že? A právě ta ohromná svoboda vlastní vůle je ta, že může. A ještě ustojí, když se bude Krabas blbě tvářit a nebude mít pocit viny nebo studu za svoje projevy.
Moje děti už mě znají, tak je zas až tak nic moc nepřekvapí.
Je určitá hranice a taky záleží na formě a způsobu sebeprojevení. Pokud je to na úkor druhému nebo to někomu ubližuje, tak to není dobře.
I tady je hodně těžké se naučit rozpoznávat kde ty hranice mám já a kde ti ostatní. Ovšem aby nedošlo k omylu - nejedná se o hranice ve smyslu co se líbí nebo co mi budou tolerovat ostatní - jak se na mě budou dívat a co si budou myslet sousedi když nebudu zapadat do jejich představy jak mám vypadat ...

Ani nevíte, jaká je to úleva a příliv energie si dovolit být blázen, šamanka, co si dovolí pustit energii a ostatní vyhecovat do praštěného tance, kdy určitě všichni vypadáme jinak než jako děvčata z Cosmopolitanu, ale kde ta energie běží směrem k uvolněnosti, radosti ze vzájemného setkání....

Opravdu nezapomenutelný byl i výlet do losinského parku, kdy se děvčata proměnila na děti a nymfy v trávě u rybníka, pouštěly se bubliny, objevila se hravost a radost ze života, bylo to moc pěkné, viděla jsem to jako výjev z obrazů starých mistrů a ostatní návštěvníci parku nechápavě zírali, ale nikomu z nás to vůbec nevadilo, ničemu neškodilo nebo neubližovalo. A o tom to je.

šamanka co běhala s vlčicemi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund