Fórum - Zobrazit téma - Prasečí chřipka-příčina ? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prasečí chřipka-příčina ?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prasečí chřipka-příčina ?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: so srpen 01, 2009 6:49 pm    Předmět: očkování Citovat

Jak budete mít 2 hoďky čas, podívejte se na tento záznam, týká se to očkování:

http://www.auria.sk/titulky-ockovanie

P.S. pro ty, kteří to shlédnou-nevěděla jsem, co je to "mumps", tak to jsou příušnice a podívejte se na namátkou vygooglenou stránku, kde je psáno o ČR, a o tom, že všichni nemocní mladší 20 let byli očkováni http://www.solen.cz/artkey/ped-200703-0005.php
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so srpen 01, 2009 9:22 pm    Předmět: Citovat

Díky za link.

Minulý týden jsem tady (ve Vídni) v metru (tedy spíš v U-bahnu) viděla krátkou upoutávku na podobné téma. Docela mě zarazilo, že se taková myšlenka takhle veřejně prezentuje. Evidentně to má hlubší odůvodnění než jen rozčeření okurkové sezóny.

...i když sama na to ještě názor utvořený nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2009 6:54 pm    Předmět: Citovat

Co se týká očkování a imunity, jsou mé zkušenosti asi takovéto. Když jsem chodil na základní školu, absolvoval jsem spousty povinných očkování a přímé negativní účinky jsem nepozoroval. I když já to tenkrát ani moc nesledoval. Ale tak mě až dnes napadlo, co když třeba očkování způsobilo zhoršování mého zraku (v kombinaci s jinými faktory např.) nebo co když díky nějakému očkování má můj bratranec od 15 let cukrovku? To už asi nikdo nezjistí. Mé poslední dvě očkování byly tyto:

1) v 17 letech proti zarděnkám - jakmile začala zima, objevily se opakované záněty dýchacích cest a ty trvaly tak 8 let vždy několikrát za rok (třeba 7x což je dost, každá takováto nemoc se pak léčila minimálně 2 týdny, v součtu to dělá více než čtvrtinu z celého roku). Před očkováním jsem snad dva roky neměl ani rýmu...

2) V 26 letech očkování proti tetanu - to už mě doktorka pomalu vynadala, že na to jdu o 2 roky později, já se tedy nechal naočkovat a opakovalo se to samé co po očkování na zarděnky, nemoci, bolesti u srdce, neschopenky, marodění atd. Opět skoro dva roky předtím jsem byl v pohodě.

Proto jsem nepřítelem jakéhokoli očkování a už bych se nenechal očkovat ani proti tomu tetanu. Na serveru osud.cz jsem četl, že se do očkovacích sér přidává rtuť, pak nějaké látky, které jsou v zemědělství zakázané, ale dávat je přímo do krve asi našim doktorům nevadí... a pak prý ještě látky, které mohou poškozovat nervovou soustavu. Kamarádka pracovala na výrobě vakcín a když viděla jak se vyrábí a co se do nich dává, tak očkování na tetanus také odmítla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 3:32 pm    Předmět: Citovat

grasshopper napsal:
Na serveru osud.cz jsem četl, že se do očkovacích sér přidává rtuť, pak nějaké látky, které jsou v zemědělství zakázané, ale dávat je přímo do krve asi našim doktorům nevadí... a pak prý ještě látky, které mohou poškozovat nervovou soustavu. Kamarádka pracovala na výrobě vakcín a když viděla jak se vyrábí a co se do nich dává, tak očkování na tetanus také odmítla.

O těch látkách, které se do očkovacích vakcin dávají, a nejen o tom je právě ta přednáška, na kterou jsem dávala výše odkaz, a kde mě právě nejvíc zaujalo, že ani ve schvalovacím procesu ti kdo schválí vakcinu, že se smí používat/že pomůže a že má přijatelné vedl.účinky/, tak neznají její přesné složení, protože to je "obchodním tajemstvím"!!!
Vzhledem k tomu, že tato přednáška je založena na zkušenostech z německy mluvících zemí/Švyýcarsko,Německo,Rakousko/ tak u nás to je nemlich to samý Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund