Fórum - Zobrazit téma - DOPORUČTE TEN NEJZAJÍMAVĚJŠÍ KURZ, SEMINÁŘ, PROŽITKOVOU AKCI - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - DOPORUČTE TEN NEJZAJÍMAVĚJŠÍ KURZ, SEMINÁŘ, PROŽITKOVOU AKCI
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

DOPORUČTE TEN NEJZAJÍMAVĚJŠÍ KURZ, SEMINÁŘ, PROŽITKOVOU AKCI
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 2:31 pm    Předmět: x Citovat

polgara: no to teda bude silná sestava a kdo ví, kdo se ještě přidá!
Jen aby takovou sílu rozdýchali ostatní účastníci zájezdu Laughing Laughing Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 11:49 am    Předmět: Citovat

polgara1 napsal:

být na terapeutickém semináři, kde je podporující prostředí. Energie lidí pohromadě, kteří chtějí spoustu věcí změnit a s tím do toho jdou. Energii semináře už určuje i učitel

Před časem jsem chodila rok a půl každý měsíc na 1 intenzívní víkend (ke konci se dokonce začínalo již v pátek odpoledne) na podobné terapeutické semináře a to ve stálé skupince lidí, počet se ustálil na 8. První víkend se naše energie ladily a vytvářela se energie skupiny (nedělali jsme to rozumem Wink nýbrž meditací, různými cvičeníčky a prožitky a o energii skupiny jsme se dozvěděli díky tomu, že nám to lektorka vysvětlovala).

Každý měsíc jsme měli 1 víkendový seminář v této stejné skupince lidí, další se nepřibírali. Uzdravovali jsme všechna témata čaker, vniřní dítě, žena, muž, vztahy obecně-k Zemi, k sobě, k rasám, k ostatním, prostě probíralo se tam toho hodně Idea
Já jsem do té doby byla spíš takový ten vlk samotář, měla jsem kurzy alfy, reiki, kreslení, srt, meditační, pravidelně jsem však žádné esoter.semináře nenavštěvovala. Pracovala jsem na sobě tedy dlouhou dobu sama - deníky, sny,reiki,alfa, pravidel.krátké meditace apod.

Proto mohu porovnat/samozřejmě hodnotím svoji osobní zkušenost/, individuální práci na sobě a práci na sobě v podporující energii skupiny, vedené lektorkou a především jejími energiemi.

Skupina byla pro mě velkou zkušeností, a hodně mě obohatila. Mnoho věcí pro mě nebylo nových, znala jsem je, takže na rozdíl od ostatních jsem neprožívala tolik "aha" momentů, že je něco jinak, než jsem si do té doby myslela a žila. Využila jsem to však plně k tomu, že jsem se do svých a zděděných vzorců dostala hlouběji než kdy předtím tj.při individuální práci.

Lektorka nám odešla, takže se znovu věnuji sama sobě individuálně. Sama za sebe jsem opravdu ráda, že jsem v té ustálené skupince a energiích, které tam byly, mohla být a zpracovat to, co se mi tam objevilo.
Takže týdenní pobyt ve stejném kolektivu lidí, kteří na sobě pracují pod vedením od rána do večera/noci, to bude intenzivní, kolektivní energie nenásobí, ta rovnou umocňuje Exclamation

Tak vám přeji ať vám to ve skupině ladí abyste se dostali do hloubky a měli možnost co nejvíc uzdravit a zharmonizovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 1:19 pm    Předmět: Vnitřní dítě Citovat

Fascinuje mě, kolik lidí se tu shodlo na jednom konkrétním kurzu i člověku! A to jsou stovky a stovky dalších...Dává mi to motivaci jít to zkusit. Zřejmě až příští rok, ale budu s tím počítat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 5:34 pm    Předmět: x Citovat

Nejdůležitější je ochota vnímat a poslouchat druhé. Absolvovala jsem už za svůj život nejednu akci a už dávno spíš někam zavítám nárazově. Ale mám svoje stálice, kam se ráda vracím.

V poslední době třeba na konstelace k sunnyimu, je kolem něho zajímavá skupina lidiček, schopných vnímat, naslouchat a dát pozornost těm druhým. Možná je to tím, že jsou to lidi kolem jogy a meditací, kteří mají víc trpělivosti a schopnosti souznění, nevím.
Protože tohle je často právě kámen úrazu - dneska je ezoterik, znalý veškeré dostupné literatury každý druhý na všech možných kurzech, ale chvíli poslouchat někoho jiného je pomalu nemožné.

A je pravda, že velice záleží na tom, kdo to vede: laskavost Elišky Holubové na ženských skupinách, síla samanských i tantrických energii jakou jsem zažila na vyjimečné akci s Johnem Hawkenem nebo skromnost, zklidnění a potěšení z osoby Míry Kašpara....
Možná i ta vyjimečnost, rituály a slavnost vyjimečného setkání, oslavy, svátečnosti jsou další kamínky do téhle krásné mozaiky.
Pokud bych obrážela každý týden něco, tak mám jakýsi mišmaš zážitků, sbírku, která mi nic nedá.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 11:21 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
polgara: no to teda bude silná sestava a kdo ví, kdo se ještě přidá!
Jen aby takovou sílu rozdýchali ostatní účastníci zájezdu Laughing Laughing Laughing


...cítím v kostech, že to bude opravdu síla, moc "ostatních" účastníků tam nebude, samí pardálové.... takže pokud se v týdnu po 2.8. pohne zemská osa, víte, čím to je Very Happy Embarassed Rolling Eyes

a abych neodradila případné zájemce - po Vnitřním dítěti nezažívám dělobušné změny, spíš takové něžné a pevné současně, je to moc fajn.... takže odvahu a nebojte se to příští rok také zkusit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2009 9:07 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
polgara: no to teda bude silná sestava a kdo ví, kdo se ještě přidá!
Jen aby takovou sílu rozdýchali ostatní účastníci zájezdu Laughing Laughing Laughing

šamanka


hihihihi - pevně věřím že to zvládnou, mají moji plnou důvěru .....

Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 11:50 am    Předmět: Zkušenost Citovat

Abych nesosala pouze zkušenosti jiných, tady jedna pozitivní: návštěva u p. Homolkové v Plzni. Byla jsem tam 2 hodiny, tak se to nedá nějak jednoduše vypsat, ale to nejdůležitější: přišla jsem tam v mizerné náladě, která se mě držela dlouho, s pesimismem, s obrovským smutkem v duši, s neschopností si zazpívat, abych necítila obrovskou vinu...
Odcházela jsem s písní na rtech, s touhou poznávat říši přírodních duchů, i vztek na jistou osobu, který byl neustále přítomen, se kamsi ztratil...
Ještě jdu na Chironovu astroterapii, tak po určité době napíšu do diskuse, kterou jsem na toto téma založila, svoje zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 11:52 am    Předmět: Zkušenost 2 Citovat

Velmi dobrou zkušenost mám i Petrou Nel Smolovou, výborná astroložka. Byla jsem na její přednášce a jednou, když byl Den otevřených dveří v Domě u slunce, mě i kamarádce dělala malý horoskůpek. Seděl perfektně!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 1:51 pm    Předmět: Re: Zkušenost Citovat

Rigi napsal:
... s touhou poznávat říši přírodních duchů


Rigi, proc chces poznavat cizi rise?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 3:04 pm    Předmět: x Citovat

Rigi: došlo mi to a mám pro tebe velmi smutnou odpověď:

Exclamation Neexistuje žádný nejzajimavější a nejlepší seminář! Exclamation

Důležité je:
- pořádně si zjistit o co jde a kdo seminář vede (reference známých)
- co se libí mě, může být pro druhého nuda
- na co jsem nastavená a připravená teď nemusí platit za rok
- jakmile z něčeho nemám dobrý pocit, nejdu do toho i kdyby název
byl sebelákavější
- čím víc peněz, tím lepší duchovno - neplatí
- dávat si pozor na přehnané sliby, fráze, reklamy: čím barevnější, sladší,
andělštější, tím lepší - neplatí
- zapojit jak intuici, tak zdravý rozum
- počet obražených seminářů, počet amuletů, kamenů či knih
s ezoterickou literaturou nedělá člověka lepšího či duchovnějšího
- nedělat stopadesát věcí naráz, aby z toho nebyl dort od pejska
a kočičky nebo mělké "nakukování pod pokličky"
- nechat si čas mezi akcemi a terapiemi na doběhnutí toho, co se událo
nebo je ještě v chodu, jedna pořádně hluboká léčebná reakce může
s člověkem pořádně zamávat, natož snaha otevřít a vyřešit všechno
možné naráz. Je sice teorie, že existence nikoho nepustí dál, než
zvádne, ale človíček koumáček, když se tohle pravidlo snaží obejít,
ať už povzbuzovadly nebo plácáním jednoho přes druhé,může si hezky
naběhnout.



šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

Šamanko je dobře, že jsi připomněla tyhle skutečnosti. Cítím to úplně stejně. Hlavně nechci dělat stopadesát kurzů zároveň nebo krátce po sobě. Na reiki 2 jsem šel rok po jedničce a stále mě to na trojku neláká. Myslím, že jsem k tomu ještě nedospěl nebo prostě zatím není vhodná chvíle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so srpen 01, 2009 12:46 pm    Předmět: Zkusím zvolnit.. Citovat

Pravda je ta, že až do doby, než jsem začala pracovat, jsem na drahé semináře a pomůcky neměla peníze. Pak se to vše změnilo a chtěla jsem dohnat "ztracený" čas. Proto to tak ženu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund