Fórum - Zobrazit téma - ESENCE - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - ESENCE
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

ESENCE
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 12:03 pm    Předmět: Citovat

Rigi, a co konkretniho od esenci ocekavas?
Ja jen jestli necekas kopnuti konem a on misto toho motyl zatrepota kridly, takze mas pocit, ze NIC .....

Ja jsem driv take byla aktivni vyzkouset vsechno, co jsem potkala a cekala jsem, kdy se mi zacnou dit/zjevovat veci, ktere jsem slysela od ostatnich a ono nic a trochu me to deptalo, ze jsem slepa, malo citliva, na me to nefunguje atd. Tak jsem si rekla, ze nebudu cekat "ty velke veci", ze to mam proste jinak. zkratka jsem smazala svoje predstavy a ocekavani, jak maji veci (dosad si treba esence) vypadat/pusobit. no a ted se mi zda, ze postupne obcas pocitim to mavnuti motylich kridel, ktere mi neviditelne zato vsak podstatne meni zivot....
Mym tematem je take byt aktivni a pritom netlacit na pilu, nechat veci at se deji a pritom nebyt pasivni.... myslim, ze bez pruvodce/ucitele bych to sama nedokazala. Pisu to sem proto, ze mam pocit, jestli to take neni trochu tvoje tema.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 11:47 am    Předmět: Pravda Citovat

Máš pravdu, asi jsem čekala pořádný kopanec! Za ty prachy..Very Happy Něco silného. Ale nedělo se nic, jen asi dvě vize večer před spaním, to je na celou vypotřebovanou lahvičku trochu málo myslím...
Teď mě láká pro změnu orgonit. Uvidíme, třeba to bude koní nakopnutí, třeba ne.
Dnes večer mi kamarád "nabije" na dálku křišťál tachynonou energií. Uvidíme, zda to bude kůň či zase jen závan.
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 1:14 pm    Předmět: Citovat

Rigi,
jen jestli toho do sebe netlačíš trochu moc najednou a naprudko, asi máš dost času, když každý večer můžeš dělat všecko to co píšeš a ještě do toho esence - snad na posílení toho, co se Ti pořád nedaří? To už je snad lepší láhev Rumu, po ní budeš mít vize jedna radost... Very Happy
Pouvažuj jestli se spíš zpočátku nezaměřit na jednu věc, ale dělat ji pořádně a naplno a ne si přibírat další věci a další urychlovače vnímání, to pak můžeš skončit třeba u LSD. Je docela možné, že máš naopak ucpané "vnímací otvory" přílišnou snahou.
Číst motlitby je fajn, ale ještě lepší je si vytvořit své vlastní, skutečně osobní a ne leckdy prefabrikáty sepsané někým jiným a už jen při jejich psaní můžeš zažít leccos zajímavého a dosud nepoznaného. Navíc není nutný dril typu "každý večer musím", když se do toho tlačí, protože se zrovna nechce atd, už je to k ničemu. Je to jako s fyzickým cvičením - raději jednou vynechat a užít si večera jakýmkoli jiným způsobem, než se k tomu nutit a dělat to jen pro fajfku v diáři. Druhý den se mi třeba bude chtít o to víc a bude to o to přínosnější.
Takže méně je někdy více. Ale tímhle si, jak tak tady občas čtu, prošlo více lidí, což mě uklidňuje, bo ja tež Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 1:56 pm    Předmět: Re: Pravda Citovat

Rigi napsal:
Dnes večer mi kamarád "nabije" na dálku křišťál tachynonou energií. Uvidíme, zda to bude kůň či zase jen závan.
Very Happy


... a kdyz nepomuze tohle, je jeste hooodne veci, ktere muzes koupit a vyzkouset, abys nakonec zjistila, kde ten poklad lezi...

napada me, cetla si Alchymistu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2009 2:35 pm    Předmět: x Citovat

Rigi: jak to tady čtu, tak mám silný pocit, že se snažíš moc tlačit na pilu.
Co všechno chceš honem, honem vyzkoušet a rychle zvládnout? Odblokovat všechno možné, naráz, hned, rychle ještě navíc s pořádnými zážitky, napadá mě příklad: jako když pejsek s kočičkou dělali dort. Co tam honem ještě přidat za kurz, esenci, působení, terapii - ale honem.

Nevím kam se ženeš, jestli tě tlačí čas či co? Navíc mám pocit, že první co bys měla trénovat je právě ta intuice. Nenechat se vláčet vším co ti kdo, koho momentálně potkáš a tváří se dost duchovně, nakuká a ty neleníš dát energii, trošku času a spoustu peněz za cokoliv, co ti slíbí okamžité výsledky nečekaných rozměrů. Navíc ani nečekáš jestli ty výsledky přijdou a ženeš se za dalším slíbeným zázrakem. Už chápu tvůj netrpělivý dotaz, které kurzy a semináře jsou ty NEJ.

Některé terapie jsou nutné nechat doběhnout i půl roku, než se usadí to, co se dělo. A pokud děláš tak rychle po sobě takovou spoustu věcí, můžeš si spíš na další nové, nečekané problémy hezky zadělat.
Je to jako když si dáš panáček rumu, nic moc, tak tam hodíš Bechera, ale po něm taky slabý, tak Vodečku a pak pivínko a pak... Každý sám o sobě třeba nic moc, ale ta rána přes hlavu a žaludek když se to namixuje!

Za sebe bych řekla: odpověď na otázku "Co ještě, ještě přidat"?
By byla: "Ubrat".

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund