Fórum - Zobrazit téma - MUDr. Josef Hrušovský - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - MUDr. Josef Hrušovský
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

MUDr. Josef Hrušovský

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bolsano
Nováček
Nováček


Registrace: 24.5. 2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 6:50 pm    Předmět: MUDr. Josef Hrušovský Citovat

Zdravím přátelé,
chci Vás požádat o zpětnou vazbu na MUDr. Josefa Hrušovského. Máte nějaké zkušenosti či zážitky? Setkal jsem se dnes s jedním z jeho pacientů (posluchačů), kterého tento pán léčí již několik let svou technikou kvantové homeopatie. Ten nebohý člověk je na tom však tak špatně, že když se na něj podívám připomíná mi to těžce zmučené bytosti z koncentračních táborů. Navíc nad ním je cítit velmi silný magický štít, který se agresivně aktivuje při jakémkoliv pokusu nějak zasáhnout. Při lidské domluvě reaguje jako klasický vyznavač sekty = nedá se s ním vůbec rozumě bavit.
Každý má pochopitelně právo na svou nemoc, ale ... co je moc je moc!
Díky Simon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2007 9:45 pm    Předmět: Citovat

Znám ženy, které jezdily na jeho kurzy a taky na terapie a velce si to pochvalovaly. Že je to "silná" osonost je ovšem nepochybné.
Nakolik je ochoten o svých závěrech diskutovat, nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2007 3:49 pm    Předmět: x Citovat

Nemám s ním přímou zkušenost, ale lecos jsem slyšela - kromě jiného prý je velmi charismatický a na ženy to velmi funguje. S jeho léčebnou metodou stylu "co tě nezabije, to tě posílí" se zásadně neztotožňuju.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 1:31 pm    Předmět: Citovat

Neviděla, neznám.
Mohl by mi někdo naznačit o co jde? Konkrétní zkušenosti nebo něco takového?
Děkuji:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
maruskrat
Nováček
Nováček


Registrace: 24.7. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 1:26 am    Předmět: MUDr. Hrušovský Citovat

Zdravím všchny, s ohledem na datum vím, že je tato reakce tak trošku s křížkem po funuse, ale přece jen . . . Já, má rodina a naši přátelé a známí, kterým jsme pana doktora doporučili jsme s jeho léčbou velmi spokojeni a vždy nám všem pomohla. Jistě zde nemusím zdůrazňovat, že léčit tělo bez léčby mysli, ducha atd. nemá smysl . . . Je mi líto, že Vaše známá byla stále nemocná, ale jak jste napsal, každý má právo na svou nemoc.... Z výčtu nemocí mé rodiny a okolí pomohl doktor Hrušovský a jeho léčba homeopatiky např. s doktory 3 roky nepochopenými vážnými a bolestivými kožními problémy, s hluchotou na jedno ucho po mozkové mrtvici, s nádorem v děloze, s postupným ztrácením zraku (zastavil ho někde na tuším 6-7 dioptriích a po půl roce léčby je pacientka na 4 diopriích byť klasiční lékaři předpovídali úplnou ztrátu zraku během příštích max. 5 let), s nádorem prsu atd.
Pan doktor má úžasnou energii, je napojen na zdroje energie a informací, má neuvěřitelně rozvinuté vnímání (nebo intuici, jak chcete)a proto jsou jeho diaknostiky opravdu přesné a pomáhají. Mě osobně vždy pomohl s vědomým pochopením toho, co je příčinou mého problému nebo situace, do které jsem se dostala. Já s ním obvykle neřeším přímo fyzické nemoci, ale psychické programy či vzorce, které se mi v mém životě nelíbí, nevytvářím si jimi realitu jakou bych chtěla a nevím si s nimi sama rady. Homeopatika, která mi předepsal, mi vždy pomohla a do dvou měsíců je obvykle po problému. Ale je to přímo závislé na víře ve vyšší hodnoty (čistotu, lásku, pravdu atd...)
Doporučuji ho všem, kteří chtějí ve svém životě něco změnit a sami si s tím neví rady (ať už se Vaše nežádoucí programy z dětství či minulých životů vyvinuly ve fyzickou nemoc nebo ne).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund