Fórum - Zobrazit téma - Mononukleóza - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Mononukleóza
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Mononukleóza

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ella
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 26.12. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 5:45 pm    Předmět: Mononukleóza Citovat

všechny vás zdravím a chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s působením reiki na mononukleózu. Potýkám se s ní už třetí měsíc a jsem docela hodně unavená. Myslíte, že stačí reiki působit v oblasti jater?
Question Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 8:22 pm    Předmět: Citovat

Držím ti palce.Neodpovím přímo na tvůj dotaz.Každopádně nic nezkazíš reiki pomáhá.Ale doporučím dlouhodobé používání ostropestřce mariánského.Kupuje se v lékárnách,doporučuji mlétý,třikrát denně posypat jídlo.Čistí játra.Pozor,nutné občas něco mastného nebo oleje aby se bordel z jater přes žlučník dostal do střev a ven.Dává se jedna malá lžička na jídlo asi tak 1 rok.Stojí kolem 60 Kč.Znám tuto nemoc,nepodcenuj ji.Žádný alkohol.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ella
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 26.12. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 9:36 am    Předmět: Citovat

Šamane, děkuju. Ostropestřec jsem si koupila v tabletách a už asi měsíc je užívám. Nedávno jsem byla na přednášce paní spisovatelky Věry Nosálové a ta tam "náhodou" na mononukleózu doporučovala chlorelu. Takže přemýšlím i o ní. Confused
Zajímavé je, že jsem nikdy nebývala moc nemocná, no a letos - nejdřív chřipka, pak silný zánět průdušek, něco šíleného střevního (chyceno od dětí), spálová angína a teď ta mononukleoza. Přemýšlím, jestli to má nějakou spojitost se zasvěcením do Reiki (myslím čištění) nebo je to tím, že jsem měla minulý rok hodně psychicky náročný a teď se mi to takhle ukazuje ve fyzické rovině. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 12:36 pm    Předmět: Citovat

Nic se v našem životě neděje náhodou i nemoci nám ukazují, že bychom měli v našem životě něco změnit.. Pokud si nevyčistíme emoce, které se za každou nemocí skrývají, moc nám samotná Reiki přikládaná na dotyčné orgány nepomůže. Budeme se točit v bludném kruhu, pořád dokolečka. Není to o tom orgánu, ten je až jako důsledek našich pochybení a tělo nám je právě začíná ukazovat na příslušné oblasti/orgánu. Pokud pochopíme, proč se nám to děje, nemoc rychle ustoupí i bez energií. Samozřejmě, že když už energii máme, můžeme s ní pracovat na pochopení celkové situace. Stačí pak jakákoli změna v myšlení, ale i stravě a je to i o našich návycích na reakce na jiné...

Podle Louise L. Hay je MONONUKLEÓZA
Pravděpodobná příčina: Zlost z toho, že nedostávám žádnou lásku a pochvalu. Nezájem o svůj vlastní život.

Nový myšlenkový návyk: Mám se rád a jsem se sebou spokojený. Jsem dostatečně dobrý.

nebo Virus Epstein-Barrové
Pravděpodobná příčina: Nadměrné úsilí. Strach z vlastní nedokonalosti. Vysávání veškerých vnitřních rezerv. Virus stresu

Nový myšlenkový návyk: Jsem uvolněný a znám svou cenu. Jsem dostatečně dobrý. Život je snadný a plný radosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ella
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 26.12. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 1:05 pm    Předmět: Citovat

Lighte máš samozřejmě pravdu. Snažím se na sobě pracovat. V mém životě se za poslední dva roky dost změnilo. Změnit životní postoje není záležitost krátkodobá, ale sama na sobě vidím, že člověk dokáže i věci, které se zprvu zdají nemožné. Děkuji za názor Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 1:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Ello Wink ,

myslím si také že to je souvislost se zasvěcením - čištění. Přece jenom asi tělo potřebuje více času na tu změnu. Také jsem nikdy nemarodila. Ihned po mé R2 se na mě vyvalily lahůdky, jedna lepší než druhá. Jako kdyby čekaly, až si hezky v klidu užiju to zasvěcení, což se také stalo Very Happy .

Tyto 2 dárečky v podobě nemocí mě opravdu pomohly. Něco jsem si konečně vnitřně vyřešila. Dlouho jsem to podvědomě potlačovala, ale nakonec musela přijít nemoc, abych tu skutečnost přijala. Proto jsem za ní vděčná.

Kromě toho, že jsem svůj problém opravdu přijala, nerezignuji. Piju bylinkový čaj, přikládám ruce, občas si pošleme energii s kamarády, používám pro sebe i symbol Božího světla, vizualizuju si uzdravený orgán, posílám mu lásku...nedělám všechno denně. Ale proč pro sebe nevyužít všechno, co máme k dispozici ? Dělám všechno, co znám. S nejasným výsledkem.

No a jak to dopadne koncem srpna na kontrole ? Tak, jak má. Věřím, ale, že k mé spokojenosti. I když lékaři už by nejraději řezali a řezali. Ale je to jejich práce, jsou to řezníci Very Happy . ( jo a chemii neužívám Rolling Eyes )

Držím palce.

Eva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

"Myslíte, že stačí reiki působit v oblasti jater?"
Ptáš se, zda stačí, působit v oblasti jater. Mně k tomu napadlo: "nejde o to, co stačí. Stačí, třeba jen počkat a ono to odejde samo". Podle mého pokud chceme mít z reiki maximální užitek a prožitek, je fajn si prozářit celé tělo. Ze všech stran a na každém místě. Pak je to nádhera.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ella
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 26.12. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 9:16 pm    Předmět: Citovat

"myslím si také že to je souvislost se zasvěcením - čištění. Přece jenom asi tělo potřebuje více času na tu změnu. Také jsem nikdy nemarodila. Ihned po mé R2 se na mě vyvalily lahůdky, jedna lepší než druhá. Jako kdyby čekaly, až si hezky v klidu užiju to zasvěcení, což se také stalo "

Eviku, jsem ráda, že píšeš o podobné zkušenosti. Nejspíš opravdu všechno souvisí se vším. Děkuju


to Psychedelic:
myslela jsem spíš, kde nechat ruce působit delší dobu, ale už když to píšu tak mě napadá, že to vlastně ucítím, kde a jak dlouho reiki působí. O tom, že je nejlepší nechat Reiki prozářit celého člověka není pochyb, jen já v poslední době u delšího působení Reiki na sebe usínám, takže v tom mám trošku problém.

Děkuji všem, kteří si udělali čas a reagovali, možná toto vlákno bude číst někdy někdo s podobným problémem a najde si tam něco svého. Jinak přeji všem pevné zdraví
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund