Fórum - Zobrazit téma - Hudba a filmy, které mě v poslední době oslovily - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Hudba a filmy, které mě v poslední době oslovily
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Hudba a filmy, které mě v poslední době oslovily
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 1:02 am    Předmět: Citovat

K tomu znovu připomínám úžasný zážitek z poslechu čtené Tóry - ke stáhnutí v MP3 na této adrese: http://eretz.cz/content/view/6978/230/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 10:55 am    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Nemohu se s vámi nepodělit o úžasný orchestr

THE UKULELE ORCHESTRA OF GREAT BRITAIN


http://www.youtube.com/watch?v=V3gp7B8WC4Q&feature=related



Enjoy!!!!


Džarmí Cool


No Jarmilko, ty bláho Very Happy to je skvělý. Úplně mi zaplesalo srdéčko. Jsou perfektní a ten film.... ty hrdinové... má přicházejíví puberta... Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 11:08 am    Předmět: Citovat

Mně se líbil český film Ocas ještěrky. Teď nějako běží (běžel) v kinech. Je to o muži, kterému je předpovězen osud. Na cestě je s ním ztělesněný anděl. Film je o jemných rozhodnutích v životě, které jsou právě ta důležitá v tom jaký náš osud bude. Mně se to moc líbilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 1:44 am    Předmět: Citovat

Díky Elhaně jsem získal dvojdílné DVD Matka Tereza - Pero v Boží ruce vydavatelství Paulínky,
Chci upozornit také na DVD seriál o Světových náboženstvích - viděl jsem zatím pouze díl o Buddhismu a mooooc se mi líbil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 1:05 pm    Předmět: Video Citovat

Kratičké video na Overstreamu pro zasmání : http://www.overstream.net/view.php?oid=lcusmalnseit

A tohle mě opravdu oslovilo - Satsang s Gaiou (v Praze) - je toho více, ale dám sem alespoň jedno. Trvá přes hodinu.
http://satsang-gaia.de.tt/


Téma Satsang mne vážně oslovilo a nejen to. Oslovila mne i diskuse v tématu Komunikace čaker. Našla jsem to, co jsem chtěla. Asi na nějaký čas přestanu hledat (cokoliv) a ustanu ve svých aktivitách, včetně Reikiwebíku. Cítím to tak. Chci si nově nalezené informace zažít abych o tom mohla mluvit, psát. Je toho hodně. Mám vás tu všechny moc a moc ráda.


Ahoj, s lááááskou Edy (Jarmila). Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 8:23 pm    Předmět: x Citovat

Opravdu mě dostal film

Až tak moc tě nežere

Pro ctitelky Bridget Jonesové a podobných ponoření do hlubin ženské duše je to velmi vtipná zábava. Sice "neduchovní", komerční s americkým nádechem, ale přesná trefa do toho, jak si my ženské dokážeme komplikovat zbytečně život nádstavbami a příběhy, které si vybájíme nad každou prkotinou, zvláště pokud se týká mužské poloviny lidstva. Shodou okolností hned druhý den jsem se s otiskem filmu potkala v reálu - jedna známá se mi svěřila: víš, on nevolá, možná proto, že se mu něco stalo, je v nemocnici (komatu, přejetý autem, unesený ufony - prostě co vás tak obvykle napadá...). To není ironie, ale způsob, jak si vlastními silami psychicky ubližovat. Pánové pak nechápou (i když někteří pak přijdou s bájí jak byli v komatu, přejelo je auto nebo unesli ufoni, ale to je zase jiná historie).

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 7:14 am    Předmět: x Citovat

Idea
Včera byl v TV pořad o nějakém faráři, který vystudoval psychiatrii
a v praxi spojuje obě tyto profese. Řekl tam něco, co se objevuje čím dál víc nejen u fyzických problémů, ale i u psychiky:

Pane doktore, dejte mi na to pilulku!!!

Uváděl příklad paní, která chtěla jít na pohřeb své sestry se kterou se léta nevidělá, nenáviděly se, ale potřebovala pilulku, aby na pohřbu plakala, protože se všichni budou dívat, jestli plní plán pláče nad hrobem.

A večer jsem hned dostala stejný dotaz: víš o zázračném prášku, který vyřeší bleskově můj problém?

Asi bude čím dál větší fuška lidem vysvětlit, že zázraky na počkání nejsou na skladě.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 8:19 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Idea
Včera byl v TV pořad o nějakém faráři, který vystudoval psychiatrii
a v praxi spojuje obě tyto profese. Řekl tam něco, co se objevuje čím dál víc nejen u fyzických problémů, ale i u psychiky:

Pane doktore, dejte mi na to pilulku!!!

Uváděl příklad paní, která chtěla jít na pohřeb své sestry se kterou se léta nevidělá, nenáviděly se, ale potřebovala pilulku, aby na pohřbu plakala, protože se všichni budou dívat, jestli plní plán pláče nad hrobem.


šamanka


Hmm, na pohřbu tchána jsem neuronila jedinou slzu. Nemohla jsem.

Nevěděla jsem nic o odpouštění ani druhým , ani sobě....Když se mi to před rokem podařilo, už na něj vzpomenu ráda, bez pocitu křivdy a bez hněvu a nenávisti.
Nevím. co bylo příčinou jeho alkoholismu a ani mi nepřísluší jeho chování soudit. Máme to spolu prostě vyřešené, i když k tomu vyřešení došlo až po jeho smrti.

Jinak ta kombinace těch dvou profesí mi připadá skvělá.

Kdoví, na co všechno nebudou lidi za pár let chtít pilulku. Na pláč ...to by mě tedy nenapadlo. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 2:55 am    Předmět: chichi Citovat

Tak jsem tu tak seděla a přemýšlela, na co bych si vyžádala pilulku, kdyby to šlo. Napadaly mě různé věci, ale postupně jsem vše zavrhla. Wink Wink Wink

Já bych prosím pěkně prosila jednu pilulku proti Salku, Pikniku, Jesence a Pikau. Když to na mě přijde, jsem schopná spořádat tohle všechno naráz........ Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 4:38 pm    Předmět: Citovat

http://www.youtube.com/watch?v=ACP-mjyERK0&feature​=related
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund