Fórum - Zobrazit téma - Dotaz na mistra - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Dotaz na mistra
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Dotaz na mistra

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
simaves
Nováček
Nováček


Registrace: 8.4. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 7:00 pm    Předmět: Dotaz na mistra Citovat

Ahoj lidi, zítra jedu na zasvěcení RI. a nesmírně se těším. Je to až do neděle a povede to Mirek Čapek. Moc dobře na mě působí, hlavně svou dlouholetou praxí. Máte s ním, prosím, někdo nějaké zkušenosti? Děkuju. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 10:27 pm    Předmět: Citovat

Není trošku pozdě se ptát?Smile

Učí ve stylu Reiki alliance, kterou založila vnučka Hawayo Takata, takže nezkreslená tradice...bohužel ta americká. Tajnost nad tajnost, velké peníze, mistr=polobůh (tj. jen ti vyvolení co mají dost peněz na kurz mohou učit). Já v současné době bych už dala přednost jiné výuce. Dostane se ti ale poctivé práce, zkušeností a informací o Reiki, ne andělích, šutrech, channelingách, desítkách symbolů .... takže si myslím, že dobrý začátek.

Ale asi taky informací o špatných zasvěceních (=učení jiných škol, byť třeba s mnohem původnějšími kořeny) a nutnosti učit se u jednoho učitele a pár dalších informacích, které se setrvačností pořád předávají dál. Usui sensei opravdu nebyl křesťan, i když určitě křesťanské učení v té době znal.

Přeju ti ať se ti vše líbíSmile
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
simaves
Nováček
Nováček


Registrace: 8.4. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 10:43 pm    Předmět: Citovat

Díky za odpověď, s tím začátkem máš asi pravdu. Já spíš tíhnu k tomu, aby byly věci odvedené pořádně a dost si medím v disciplíně a řádu, takže to bude O.K. Musím mít pocit nějaké tradice a pevných kořenů, jinak bych to necítila dobře. Takže děkuju za info. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 11:06 am    Předmět: x Citovat

Aneb jak pravil pan Zapletal: jen on a pan Čapek mají v Česku
to pravé, nejpravější reiki. Takže vše OK.
Jinak jak psala Narya.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 2:13 pm    Předmět: Citovat

Mirek Čapek je přísný, zásadový člověk, při výuce dává striktní pokyny a zákazy. Mirek patří mezi ty mistry, kteří jedince před seminářem napřed očistí - pouští do nich energii. Při jedničce jsem to tolik necítila, ale týden před dvojkou mi bylo krušno.
Necítila jsem se s ním příliš uvolněně.
Řekne jen to, co zapadá do jeho semináře, debaty okolo moc nepřipouští, pevně se drží svého předem stanoveného harmonogramu.
Reiki od něj ale pociťuji od prvního dne silně, někdy až příliš. To by mohlo být jeho "kvalitním reiki", o kterém pořád mluví a které neustále zdůrazňuje.

Dnes můžu říct, že už bych k němu vícekrát nešla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: so duben 11, 2009 11:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj simavsi nebo jak se vlastně skloňuješ.Tak za prvé,neznám pana Čapka,ani z doslechu,ale vím,že si sami vybíráme kam máme jít.Když máš dobrý pocit z pana Čapka,tak je to ten nejlepší. Ale tu nejlepší s tou nejdelší tradicí Reiki mám já. A víš proč, protože to říkám.Začal jsem pracovat jako podomní prodejce a co eknu mi lidé věří,protože já jsem odborník.Nikdo z nich neví,jak to dělám dlouho. Nechci se vůbec dotknout pana Čapka,není to jeho případ ani bych se neodvážil psát o někom,koho neznám, ale reaguji na názory některých lidí předemnou. Můj názor jsem tu už psal.Skutečný mistr je v hloučku svých žáků nejméně vidět.protože se od nich neustále učí,stále jim naslouchá a nejméně mluví.Ten největší mistr umí nejlépe naslouchat a tudíš i chápat a prožívat.A jen takový mistr ti může říci tvou pravdu,platnou ale jen pro tebe.A to díky tomu,že naslouchal tvému hlasu a neposlouchá jen ten svůj.Ještě jednou se omlouvám,ale nepsal jsem to proti nikomu,to bych si nedovolil,je to myšleno všeobecně o mistrech a jejich žácích.Znáte to čím víc vím,tak vím, že nic nevím.A to platí stále.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 12:15 am    Předmět: Citovat

Ano - a já jsem Daněk. ....nebo světluška?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 4:24 pm    Předmět: Citovat

A ja jsem z toho (Karle s prominutim) Jelen. Tak kdovi co to teda mam, to abych sel to uplne nejpravejsi z nejpravejsich hledat. A nechat se presvetit.
To mi pripomina reklamni...NOvy, zcela novy JAR. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 11:02 pm    Předmět: Citovat

Hytere, vše je jen zdání,jen klam a mlha před očima.To jsi nevěděl.A ani přezasvěcení tě toho klamu mámení nezbaví.Když něco nechci,tak to nedostanu.Víš,jeden můj kamarád má roztroušenou sklerózu.Je tak mladý,ach bože.. a začal si budovat svou kariéru v AMWAY.pozval si na mítink jednoho pána,a ten přišel jen proto,aby pak napsal článek do novin,on byl totiž redaktor.Celý článek byl jednostraně veden a omýlal se o tom,že ten můj kamarád dělá obrovský byznis a nosí batůžek na zádech.Vysmíval se mu za to několikrát.Víš on totiž používá dvě berle,nemůže moc chodit.Je to pár let,a dnes si ve svém byznisu vydělává mnohokrát víc,něž mu chodí invalidní důchod.Může si kupovat nejkvalitnější vytamíny a léčit se jak to jen jde.Dokázal více než ten redaktůrek,ten novinář.A batůžek musí nosit dál.Probůch hytere,teď nepolemizuji s tebou,ale ukazuji všem,jak se dá vše napsat tak či onak.Něvěřte pravdě druhých. Někdo někumu nesedne a pro jiného je to ten jeho mistr života.Jen to jsem chtěl napsat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 12:17 am    Předmět: Citovat

Citace:
Někdo někumu nesedne a pro jiného je to ten jeho mistr života


Plně s Tebou souhlasím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po duben 13, 2009 9:55 am    Předmět: Citovat

To clovek: Ale rozumim...neboj se. Vse bylo napsano s nadsazkou....proto ta spousta smajliku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
simaves
Nováček
Nováček


Registrace: 8.4. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 9:07 am    Předmět: Vybrala jsem si dobře Citovat

Já - sama za sebe - musím říct, že jsem si vybrala dobře. Celý seminář byl úžasný. Každý dostal prostor se k čemukoli vyjádřit a hlavně, Mirek hned na začátku řekl jednu důležitou větu: Nevěřte nikomu nic, co vám říká, nevěřte knížkám, nevěřte mně. Vše si vyslechněte, přečtěte, ale jen to, co vám zůstane v srdíčku je ta vaše pravda. To, co vám tu budu říkat, je moje pravda - tak jak to cítím já. To co budete cítit vy, je vaše pravda. Každý má tu svou a ostatní by jí měli respektovat... Tak koukám, že to nebyla jen jedna věta, ale pro mě to bylo moc důležité... O reiki jsem se toho dozvěděla moc a dlouho mi nebylo tak dobře, jako tenhle víkend mezi všemi těmi výjimečnými lidmi, se kterými jsem měla čest se tam setkat. Děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
luisa
Nováček
Nováček


Registrace: 6.7. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 5:39 pm    Předmět: učitel v olomouckém kraji Citovat

Dobrý den nevíte o nějakém dobrém učiteli v olomouckém kraji???našla jsem paní Riegerovou ta tam má kurz na jeden den a chtěla bych poprosit jestli jste u ní někdo už nebyl.Moc děkuji za odpovědi Luisa Very Happy Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund