Fórum - Zobrazit téma - Kardiostimulator - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kardiostimulator
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kardiostimulator

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lubi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 1:22 pm    Předmět: Kardiostimulator Citovat

Ahojky,poziadam o radu,som v rozpakoch,prihlasila sa mi klientka a nepovedala mi ,ze ma voperovany kardiostimulator,az teraz ,ked sme dohodovali cas,poradte mi,ako s terapiou? Shocked a mozem jej davat energiu?dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanmoon
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 2:49 pm    Předmět: Citovat

Lubi,

a jak rychle potřebuješ odpověď ? Jestli hned, já jsem taky začátečník, tak jsem kontraidikace při Reiki vygooglovala. Mrkni tam.

Jinak Ti určitě rádi odpoví zdejší odborníci. Já odepsala jen proto, kdyby to hooodně spěchalo a že je už pátek.
_____________________________

Kontraindikace - kdy není reiki doporučeno

* pro osoby používající kardiostimulátor
* zlomeniny – až po upevnění do sádry
* diabetiky – reiki má vliv na změnu množství inzulinu
* rakovina (metastázy)
* po požití alkoholu a omamných látek.
http://aurie.cz/reiki/
______________________________

Jako bych nedržela nic. Motýl v hrsti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 3:32 pm    Předmět: Citovat

Reiki používám více jako prostředek svého duchovního rozvoje, a zkušenosti z "léčicí aktivity" během cca 8 let co mám reiki, mám v rámci rodiny a příbuzných, na sousedce a několika známých. A kardiostimulátor jsem neřešila takže bohužel opravdu nevím.

Doma mám starou knížku od W.Lübecka Domácí lékarna, a vždycky jsem se orientovala podle ní, pro mé potřeby mi dobře posloužila.
Diabet se určitě reiki ovlivňovat dá a to příznivě-viz vlákno o cukrovce, které založila Evik/já ho teď nemůžu najít/, kde popisuje své zkušenosti z léčení diabetičky.

Já mám zkušenosti pouze s poskytováním terapie po mrtvici. Dotyčný(75r) však byl a je pasivní, prostě to vzdal od samého začátku a nechává se obskakovat a sloužit si. Takže přestože je to můj příbuzný, vzdala jsem to po určité době také, protože se tam cpalo velké očekávání od okolí, a to jsem začínala neunášet a nebylo to pro mě dobře.

Snad se ozvou ti, kteří poskytují terapie druhým často a kteří se s kardiostimulátorem setkali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 3:55 pm    Předmět: Kardiostimulátor Citovat

sanmoon napsal:
Lubi,
Kontraindikace - kdy není reiki doporučeno

* pro osoby používající kardiostimulátor
* zlomeniny – až po upevnění do sádry
* diabetiky – reiki má vliv na změnu množství inzulinu
* rakovina (metastázy)
* po požití alkoholu a omamných látek.

http://aurie.cz/reiki/
= podivné stránky, je to jen názor jednoho, kdo nabízí své služby a netroufá si na vyjmenované diagnózy. Zeptej se sám(a) sebe. Strach z něčeho je špatný rádce a léčitel. Pokud by tam byl strach, nepouštěla bych se do toho.

Jinak nevidím problém. Jen to začátečníka vystraší, takovýhle seznam. Diabetiků je např. dnes hodně lidí. Reiki jim dělá dobře a mírní vedlejší příznaky této nemoci. Zlomenina ať se sádrou nebo bez, proč ne. U rakoviny nevidím také žádný problém, zrovna mám jednu osůbku nasmlouvanou. Moc se na ni těším. Co se týče alkoholu, záleží na okolnostech. Vím ale, že Reiki pomáhá čistit tělo od toxinů, takže bych do toho také šla. Ale opakuji, záleží na vedlejších okolnostech.
A kariostimulátor? Ten snad léčit nebudeš, ale použiješ Reiki pro toho človíčka. Pokud máš obavy, pochybnosti nebo strach, tak se do toho nepouštěj. Pokud se na to cítíš, klidně do toho jdi, až na ten kardiostimulátor narazíš, tak se mu jen vyhni a s Láskou obdivuj, jak tomu človíčkovi pomáhá. Stejně jako tvé Reiki. Tak to vidím já. Už jsem tu čest také měla.
PS: snad by se dalo dokonce dát Reiki i tomu přístroji, ale nedělám to. Necítím to jako nutnost, potřebu a nebyla jsem o to požádána. Mám z toho i divný pocit. Ani to nenabízím. Jen se mu vyhnu, tiše ho chvilku obdivuji a pokračuji v reikování.
Ahojky a užívej si to s Láskou. Edy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 4:33 pm    Předmět: Citovat

Vnímám to podobně jako Edy... Smile

Jinak k té rakovině. Jeden človíček, který se rád dělí o své zkušenosti a prý komunikuje se svými reiki průvodci, říkal, že při rakovině mu nebylo léčení pomocí reiki doporučeno. Prý při určité fázi takovéhle nemoci není vhodné dávat tělu další energii, protože by se tím podporoval růst nádoru... terapii reiki doporučoval, až když je stav nějak stabilnější. Ale třeba je to nějaká blbost, osobně jsem se s tímto ještě nesetkala, tak nevím...


Naposledy upravil rendyy dne pá červen 26, 2009 4:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lubi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 4:37 pm    Předmět: Citovat

diky za odpovede,ono ,strach tu nie ,skor rozpaky,a ja som z tych,ze si necham -a velmi rada poradit.Zostala som seknuta Very Happy a sups otazkou sem ,paniu som momentalne teda resp.termin odlozila,hm,mozno zdrav.deformacia,aby sa pri cisteni reiki ciev neutvoril krvny hematom a neupchal dolezite arterie ,to bolo prve ,co ma napadlo.Co Vy nato?Myslim ,ze odpovedie nas vsetkych obohatia,dakujem,s laskou Lubi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 6:00 pm    Předmět: Citovat

Lubi,
co by mohlo pomoct lépe, než nejčistější forma lásky, jakou je právě reiki, pokud se nabízí s pokorou a opravdu nezištně bez jakýchkoli očekávání.
Nezatahuj do toho strach, nebo za chvíli začneš zvažovat, jestli třeba na vás při tom nespadne lustr Smile
Zeptej se sama sebe, jestli do toho jít - tím se zároveň ptáš i "nahoře" a poslouchej první odpověď, která se Ti dostane.
Ano, snad existuje teoretická obava, zda se nepoperou signály kardiostimulátoru s energetickým působením reiki. Ale pokud by tato velice nepravděpodobná možnost měla nastat, bude Ti to dáno najevo.

Neboj se Smile
Kámo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 6:00 pm    Předmět: Citovat

EDY: Jsou to podivné stránky.

To máš pravdu.
Jako nováček v Reiki jsem se raději podívala do Googlu, ale podle intuice bych jednala jinak, stejně asi tak, jak píšete vy všichni. Jednak stimulátor by neměl být překážkou a druhak Reiki je inteligentní a myslím si, že si s tím umí poradit sama Smile)
_________________________

Jako bych nedržela nic. Motýl v hrsti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 6:41 pm    Předmět: Citovat

Kardiostimulátor by neměl v ničem Reiki energii vadit. Pracuje na principu, že sleduje signály srdíčka a při nějaké nedostatečnosti nebo nepravidelnosti pulsů, přebere v ten okamžik pulzování k srdíčku a povzbudí ho tím a ustálí jeho funkci. Není tu na to, aby pracoval pořád.

V žádném případě bych se Lubi toho nebál, může to té paní jen pomoc, hlavně když k tobě přišla pro léčení sama. Většinou, pokud tam nic necpeme zbytečně, klienta s reiki jen harmonizujeme a co on pak s tím udělá dál, je jeho/její. Je tu hodně nelásky k sobě... Tady na tom bys měla s ní pracovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lubi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2009 11:54 am    Předmět: Citovat

Ahojte,takze pustili sme sa do toho a terapia prebehla dobre,vse je ok.
Dnes rano,pani si velmi pochvalovala,doficala na bicykli,aj odficala,je to inak ciperka,normalne pracuje ,vo fabrike,a ano,najkoniec sa odhalilo kopec veci zo psyche.Dakujem za rady. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
cedrinka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.5. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 1:04 pm    Předmět: Citovat

Pro Lubi

Smile Smile Smile
Láska,proto ten kardiostimulátor.
pacient nesmí používat např.magnetotrapii....,ale Tvé posílení a léčení
láskou pacienta posílí.Zasela jsi v něm krásné semínko čisté lásky,
které chybělo,nebo se zatoulalo.jen tak dál Smile.
Iva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lubi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2009 5:12 pm    Předmět: Citovat

Cedrinka-ako pekne si to napisala.Takze ideme dalej ,aj s kardiostimulatorom Very Happy ,a pricina navstev ,nuz ,je to ,neschopnost donosit zdrave dieta. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
cedrinka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.5. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2009 12:16 am    Předmět: Citovat

Ahoj Lubi Smile,
pokus se ve tvé pacientce probudit lásku k sobě,tam je ta příčina.Můžu ti pomoct na dálku,ale pouze s jejím souhlasem.V brzké době začínám dělat prožitkové semináře,týkající se těchto problémů a dalších věcí....Všechno je jen o lásce a hlubokém procítění.Pokud se ti podaří semínko s jejím přičiněním rozvinout,prožije dar mateřství.
Sluníčkové dny tobě i budoucí mamince Smile.Iva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lubi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po červenec 06, 2009 10:31 pm    Předmět: Citovat

Cedrinka,draha moja ,dakujem Ti za nabidnutou pomoc,si velmi zlata,snad raz Ta o nu poziadam.Ide nam to ,pani je velmi sikovna ,pricinliva,zasvetila som ju do 1.stupna Reiki,pri terapii vyuzivam psychochirurgiu,plus celostne terapie,no vlastne sme sa uz aj spriatelili,naozaj sa tesim ,ako napreduje,a ked si pomyslim ,ze som ju nechcela vziat Very Happy ,tu ste mi poradili a sup ,super,nic nie je nahoda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund