Fórum - Zobrazit téma - Nibiru - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nibiru
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nibiru

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 7:07 am    Předmět: Nibiru Citovat

Tohle tu u nás někdo vyfotil: http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9151

Co si o tom myslíte? Upečeme se všichni, jestli k nám něco takového přiletí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 7:52 am    Předmět: Slyšte, kdo slyšíte, hleďte, kdo vidíte! Citovat

Ano,
už není co tajit a zastírat, všichni podvědomě cítíme, že se něco blíží a signály o proměně nabývají konkrétních rozměrů. Betonové bunkry hluboko pod zemí nejsou řešením, neboť živí budou závidět mrtvým, doživotně uzavřeni ve svých bunkrech časem propadnou šílenství končícímu sebevraždami.

Ale je zde jedno řešení! Jen já a nikdo jiný mohu tuto katastrofu odvrátit a tím zachránit lidstvo! Jen já, Vyvolený Spasitel mohu zasáhnout do chodu vesmírného stroje! Nikomu jinému nevěřte! Jednoduše se falešných spasitelů zeptejte co je to Huaguaredan a pokud vám neodpoví, že je to pozpátku Naderaugauh, tak máte důkaz jeho falešnosti! Bohužel nemám dostatek času koncentrovat své nesmírné duševní síly, protože mě rozptylují zcela přízemní, leč nezbytné záležitosti jako chození do práce a vydělávání na obživu, košení zahrady atd. Pokud zajistíte mé hmotné potřeby a budete se starat o tu blbou trávu, postarám se já o vás. Tudíž zasílejte mi peněžní dary, převádějte na mne své domy, voďte mi své dcery, nedopusťte, abych místo přípravy na odvrácení Armagedonu třeba musel jet na nákup a platit složenky a já vám za to nabízím, že tato planeta nic nepozná. Chci za její záchranu tak moc? Připomínám, že budu muset dát výpověď v práci a zaměstnavatel mne pak už asi nevezme zpátky (protože kde by ho napadlo, že zrovna díky mně se dožil dovolené v roce 2013, že...), takže je nutné mě hmotně zaopatřit doživotně.
Pomníků, oslavných básní a hromadného uctívání netřeba, zůstanu ve své skromnosti zcela stranou.

Takže přemýšlejte a sledujte východy slunce!
Dříve "kámo", nyní "Spasitel".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 12:03 pm    Předmět: Citovat

Co takhle třešničky z naší zahrádky - na podzim budou švestičky....!
Můžeme si přitom broukat: ... Už panikáři jedou....!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 2:33 pm    Předmět: Citovat

Když byste místo těch srandiček radši řekli svůj názor k tomu, co na té fotce tedy je....

Osobně to neberu jako paniku, když by něco podobného bylo nevyhnutelné, nezbývá, než se s tím asi smířit... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 3:51 pm    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing

Já bych docela brala dvě sluníčka,tady v Severním Irsku bych to převelice uvítala hehe.


Páček Džarmíí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 7:29 pm    Předmět: Citovat

Já bych v tom neviděl něco záhadného.Může to být tisíce věcí,ale všechny jsou ryze materialni povahy.Jo takhle moje fotografie z dřívějších let,kdy byla videt energie,ale vlastně i ona je jen fyzikální jev,jak říkám,nic zvláštního.A jestli myslíš na tu zničenou planetu,která chybí astronomům ve sluneční sostavě,tak věř mi,ta už je fakt zničená,ta se nevrátí,maximálně v podobě meteoritu.Já to musím vědět když jsem tam byl.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
gogojogo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 8:29 pm    Předmět: Suďba čeloveka Citovat

Odkedy som pred par rokmi na serveri osud.cz cital spoved americkeho veterana, ktory napriek slubu mlcanlivosti odhalil holu pravdu, ze 20 rokov sluzil na vojenskej zakladni - na Marse!!!, priatelia, nuz od tych cias tento hodnotny a plateny zdroj informacii nenavstevujem.

S takymi uvahami ake sa krutia okolo uvedenych zaberov (slnka) by som dokazal zatocit aj s fyzikou zakladnej skoly. Takze klidek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2009 12:21 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Rendyy, najdi si to tady http://ukazy.astro.cz/ je ohromna spousta jevu mezi nebem a zemi co přívádějí člověka k úžasu, zákony vesmíru v praxi. Tohle mi přijde jako forma zrcadleni (princip fata morgany).

Já také byla dosti zmatená, když jsem poprvé viděla polární záři u nás doma na kopci, nebo když mi přítel ukázal dost divnou duhu (šlo o specialni formu hala - obvykle jen kruh okolo slunce, mesice).

Jinak nibiru je ohromny hoax, dosti dramaticky spojeny se sumerskou mytologii. Tahle zeme pamatuje lecos, ale lidska logika je bohužel v tomhle dosti kreativní a umí velmi snadno utéct k mimózním výkladům, i když v pozadí jsou skutečné události.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
sanmoon
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 4:55 pm    Předmět: Citovat

Říká se tomuto halovému jevu VEDLEJŠÍ SLUNCE - PARHELIA. Některé obrázky zde.Slunce taky umí krásná kouzla. Při pohledu na západ Slunce se přes oči v mozku dělá lithium.

http://ukazy.astro.cz/galerie-parhelia.php

Jako bych nedržela nic. Motýl v hrsti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 1:33 pm    Předmět: Citovat

sanmoon napsal:
Slunce taky umí krásná kouzla. Při pohledu na západ Slunce se přes oči v mozku dělá lithium.

Jako prvek Lithium? Pochopila bych provokaci k syntéze nějakého neurotransmiteru, nebo hormonu, ale Lithium?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
sanmoon
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 2:26 pm    Předmět: Citovat

Rok 2004, Austrálie, John Cade, dokumentární film - Trápení mysli.

Lithium (lithium carbonicum) je lék, který se používá ke stabiliza­ci bipolární afektivní poruchy. Možno ho podávat nepřetržitě i po mnoho let, a jeho vysazení nevede ke vzniku abstinenčních příznaků. Nástup profylaktického účinku lithia je pozvolný a teprve po dvou až třech měsících podávání je účinek plně vyjádřen.
Po chemoterapii se nasazuje Lithium k léčbě nedostatku bílých krvinek.
-----------------------------

Jako bych nedržela nic. Motýl v hrsti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund