Fórum - Zobrazit téma - Otázka k astrologii - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Otázka k astrologii
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Otázka k astrologii

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 10:18 pm    Předmět: Otázka k astrologii Citovat

Krásný den všem...
Kamarádka se dnes dočetla, že astrologie umí vyčíst, kdy potkáme toho pravého partnera, lásku, popř. kde... a také kdy zemřeme. Trochu o tom pochybuji, je to pravda?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 11:47 am    Předmět: Citovat

Tak v reklamě ti taky tvrdí, že zhubneš do tří týdnů až o 10 kilo....

Štěstí do třech týdnů ze zásilkové služby, tisíce děkovných dopisů, jen jeden chybí...(vybavila se mi písnička Mňágy a Žďorp)

Snad nevěříš tomu, že je to tak jednoduché, když dva jedinci jsou historie dvou rodin, pytle plné vlastností, sklonů, očekávání.

Seriozně bych vsázela na to, že lze najít období, která budou velmi vhodná pro hledání trvalého svazku, kdy to prostě pujde tak nějak samo ... jenže i to předpokládá, že té možnosti budeš otevřena, takže to bude záviset na tvém momentálním stavu.
Určitě pujde vyčíst i to, jaký typ bude vhodný pro návázání pěkného svazku, jenže i tohle je o učení, i dva sice vhodní, ale sebestřední egoisti bez zkušenosti s důvěrnými svazky, ten "ideální svazek" prostě nenavážou...

"Ten pravý" to mi přijde jak koláče bez práce nebo holubi co sami lítají do pusy ... pravých je vždycky víc, jen to často nevidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Kwisatz_Haderach
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 1:13 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestli tohle astrologie dokáže nebo ne, ale je pravda, že spousta věcí, pokud ne skoro všechny, jsou v životě člověka předurčeny. Samotného by mě zajímalo, nakolik vlastně máme šanci se odklonit z předem dané životní linie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 1:35 pm    Předmět: Citovat

Máme a velkou, to je podstata života, umět se přizpůsobit, najít možnost změny, objevit novou cestičku. Zároveň je ale nezbytná určitá stabilita, řád, což může budit dojem osudu, toho co nelze měnit. Pro život je podstatné vyváženost obojího, princip evoluce, neustálý proud přizpůsobování se, ale zároveň aktivního čelení změnám.

U lidí je to o návycích, tendecích jít určitou cestou. Je nesmysl říkat, za rok mě čeká to, či ono, smysl má mluvit o pravděpodobnostech, mém nasměrování, podmínkách té či oné kultury a doby, z té celé polívky vlivů pak díky našim zkušenostem vzniká představa cesty, představa logických souvislostí (jo to se mi dělo protože...). Pravdou ale je, že je nejprve nějaká událost, teprve pak si ji vysvětlíme a zahrneme do naší zkušenosti.

U většiny lidí jde jednoduše předpovídat budoucnost prostě proto, že je možno snadno vyčíst jejich nastavení, nebo skryté souvislosti, které se (pokud nedojde ke změně) prostě projeví později, ale citlivý člověk už teď je dokáže vnímat. A jelikož lidi tíhnou ke stabilitě, budí to dojem, že nemají nad svým osudem kontrolu, že se to prostě děje.

Měla jsem několik věšteckých snů (dokonce i zapsaných) a všechny se s určitým spozděním k mému velkému šoku vyplnily. Faktem, je, že to vše byly události, které se netýkaly mě. Nevím co jsem to zachytila, zda v době snu, už někde existovala nějaký informace (např. nakladatel sestavil ediční plán, aniž dal vědět veřejně že tu knihu chce vydat, kamarád už byl rozhodnut koupit auto v Německu, jen mi o tom neřekl). Těžko říct.

Jednoduše, život je jako hra s kartama, na začátku se rozdá hra, dají se jasná pravidla a pak už je to na hráčích .... hráč se může učit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 2:09 am    Předmět: Citovat

Kwisatz_Haderach napsal:
Nevím, jestli tohle astrologie dokáže nebo ne, ale je pravda, že spousta věcí, pokud ne skoro všechny, jsou v životě člověka předurčeny. Samotného by mě zajímalo, nakolik vlastně máme šanci se odklonit z předem dané životní linie...

"Nemůžeme měnit, co potkáváme, můžeme měnit jen to, jak na to budeme reagovat" říká jedna buddhistická moudrost.
Do života dostaneme jakýsi životní plán (jako plán města) - kam půjdeme a jak si budeme to místo prožívat, je na naší volbě.
Současně je tedy mnoho dáno a současně máme stále svobodnou volbu.
Tak je to i se štěstím - můžeme se rozhodnout být šťastní v kterémkoliv okamžiku bez ohledu na to, co právě prožíváme, nebo si můžeme myslet, že šťastní budeme, až budeme mít to, či ono, potkáme určitého člověka.... a až se to stane, tak můžeme zjistit, že to ke štěstí nestačí.
A kdo je "ten pravý, ta pravá"? Podle čeho se to pozná?
Často nás někdo přitahuje v určitém okamžiku a po uplynutí určité doby už vůbec ne.
Můžeme podle astrologie usoudit, že nás budou přitahovat lidé určitého typu, určitých vlastností, ale to neznamená, že pouze mezi nimi najdeme toho pravého, tu pravou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 11:17 am    Předmět: Citovat

Děkuji za odpovědi.

Je-li tedy napsán ve hvězdách náš osud, pak tam i musí být napsáno, kdy tento život skončí... nebo se mýlím?

Nebo je možné i ovlivnit svoji smrt? Např. vědomým rozhodnutím, že ještě neodejdu, protože si chci tento život prožít dál, i když náš odchod byl předurčen na jindy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 3:02 pm    Předmět: Citovat

Nedá mi to a napíši sem můj nejednotný názor. Je ještě utvářený a v podstatě hledám...
Jsou momenty v životě, kdy se tímto tématem více méně zabývám a uvažuji jak to je. Vede mě k tomu jak zde bylo již řečeno snění, které se vyplňuje. Tato možnost se v mých snech objevila po užívání symbolu gnosa (a zůstala již), jak jsem zde již kdysi psal. Teorie, která se mi zdá možná je ta, že ve snech ukazují alternativní budoucnosti a sny ukazují jak možné nástiny toho "co bude pokud".
Další věc je I-ťing. Na I-ťing mnoho dám a jsou dny, kdy u něj trávím skoro celé (zdá se mi o něm i v noci Smile ). Ptám se na vše - co mi přinese, pokud nyní půjdu do města, pokud udělám to a ono, pokud zavolám, či nezavolám, pokud se nasnídám nyní nebo až poté atd. Pamatuji si, jak mě jednou Iťing říkal od rána až do páté hodiny večerní, že jít ven mi přinese problémy. Až poté mi řekl, že ano. Na mnoho míst a mnoha věcí jsem se díky Iťingu neúčastnil a kam bych jinak určitě šel. Takže myslím, že budoucnost není daná. Možná určitá učební témata.
Napadá mě příběh Eduarda Tomáše, který vyprávěl o své vizi, kde mu bylo ukázáno, kolik má před sebou ještě životů. A poté mu bylo ukázáno, jak všechny budoucní životy mizí díky duchovní práci na sobě.
Myslím, že tohle o nevyhnutelnosti říká své.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2009 11:49 am    Předmět: Citovat

Odkaz na astrologii pro koně nejen pro Džarmi :
http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://st.blog.cz/j/janiss.blog.cz/obrazky/9901543.jpg&imgrefurl=http://janiss.blog.cz/0703/kone-a-znameni-zverokruhu&usg=__37UyY5t-HIzKVnqROYtllnYMKAY=&h=300&w=398&sz=82&hl=cs&start=58&tbnid=HrmH8-ukYqURSM:&tbnh=93&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dastrolog%2Bpictures%26ndsp%3D18%26hl%3Dcs%26sa%3DN%26start%3D54 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2009 11:19 pm    Předmět: Citovat

No to je moc hezké Kájo,vyzjistím si co ti naši koně...

Very Happy Džarmí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 5:33 pm    Předmět: Citovat

Můj kůň je ryba. Vše tomu odpovídá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky.Osud lidí určuje už jejich jméno.Proto si ho vybrali.Proto se taky dává po vstupu na duchovní cestu jméno nové.Určuje všeobecně povahu člověka,jeho zaměření vůči jiným lidem atd.Jméno si vybírá dítě samo a né rodiče.Taktéž je osudem dáno do jaké rodiny se narodíme.Sami jsme si to vybrali a nedá se to zmněnít.Postavení hvězd nám dává přesný návod co a jak dělat,kde najdeme štěstí a kde partnera a taky kde ho nehledat.Je taky dáno kdy zemřeme.To je nezvratný osud.
Ale jen pro mudly.Lidé na duchovní cestě nejsou beránci jdoucí po vyznačené cestě.Neustále svým pochopením řádu věcí,svou pokorou přijímat nové věci za své,svou oddaností Bohu a vesmírné inteligenci si vlastně vzali řízení osudu do svých rukou.Sám jsem nemněl přijmout autoritu Boha ještě mnoho,možná stovky životů.Nemněl jsem být tam, kde jsem.Prostě na začátku mé duchovní cesty se stalo něco a já na to zareagoval jinak,než jsem mněl.Něco jsem už v té chvíli pochopil a jednal jsem podle toho.A proud řeky života jsem vpustil do neprobádaného koryta.Kdo za sebe vezme odpovědnost do svých rukou a cele se odevzdá do vůle boží,tak jen on sám si vytvoří svůj osud,svou karmu a jeho karma skončí až jeho smrtí.Už vím,že každý z nás může v tomto životě rozpustit staré vzpomínky,karmu,a nevrátit se do kola zrození.Nic totiž není dáno a jen svýmy skutky a myšlenkami si bud karmu rozpouštíme nebo zatěžujeme a přidáváme.Na svět si pro něco jdeme,máme svou osnovu,co a kdy zažijeme.Ale zde na zemi si ji sami přepisujeme do života a jen my sami si ji můžeme zmněnit.Teda záleží to i na okolí.Jsme spolu v interakci.Jsme spolu provázáni.Proto třeba mněníme přátelé,protože s těmi starými bychom nemohli jít dál.Třeba.Nebo musíme spáchat naplánovanou sebevraždu,protože tím vyburcujeme okolí.Kdyby se okolí vyburcovalo dříve a zmněnilo se,zmnění nám tím i naše podmínky a my se nemusíme zabít.Když to okolí neudělá,nezbyde nám nic jiného.Nic není dané,vše je propojené a přesto jen my sami rozhodujeme o svém osudu.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 4:45 pm    Předmět: Citovat

Horoskop zrození je mapa, podle které uskutečňujeme a naplňujeme určité vlohy a možnosti. Nic není předem dáno, vždy máme možnost volby. Setkáváme se se situacemi a lidmi, kteří nám k naplnění pomohou. Ale za nás nikdo nic neudělá, tedy ani horoskop není pevně daná cesta.
Vše jsou jen různé možnosti a výzvy a my je přijímáme a učíme se. Tak, jako ve škole.
Na konci života bychom měli být plně rozvinutou osobností. Hodnou pozornosti nebes a duchovních sfér.

http://sumyslem.nolimit.cz/

Jako bych nedržel nic. Motýl v hrsti..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 12:56 pm    Předmět: Citovat

sanmoon napsal:
Horoskop zrození je mapa, podle které uskutečňujeme a naplňujeme určité vlohy a možnosti. Nic není předem dáno, vždy máme možnost volby. Setkáváme se se situacemi a lidmi, kteří nám k naplnění pomohou. Ale za nás nikdo nic neudělá, tedy ani horoskop není pevně daná cesta.
Vše jsou jen různé možnosti a výzvy a my je přijímáme a učíme se. Tak, jako ve škole.
Na konci života bychom měli být plně rozvinutou osobností. Hodnou pozornosti nebes a duchovních sfér.

http://sumyslem.nolimit.cz/

Jako bych nedržel nic. Motýl v hrsti..

Také to tak vidím. Lidé a situace nám přináší příležitost. Zda ji využijeme - to je na našem svobodném rozhodnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund