Fórum - Zobrazit téma - REIKI A KYVADLO - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - REIKI A KYVADLO
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

REIKI A KYVADLO

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ANAJ
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.5. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 3:49 pm    Předmět: REIKI A KYVADLO Citovat

PĚKNÉ ODPOLEDNE PŘEJI,KDO UMÍ POUŽÍVAT KYVADLO (KŘIŠŤÁL) ? Shocked JÁ JSEM HO V SOBOTU DOSTALA, JAKO DÁREK A POMALU SE UČÍM,V KNIHÁCH TOHO MOC NENÍ,POTŘEBUJI TO ŘÍCT POLOPATĚ ,TAM JE TO MOC VĚDECKY,DĚKUJI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
llisticka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.9. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 4:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, taky se pokouším sehnat nějaké info. Docela se mi daří na netu. Našla jsem (teď se asi někteří budou smát) jak se drží, co znamenají různé pohyby a taky nějaké podložky, které pomáhají při odpovědích. Ale podrobnosti přivítám. Pa Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Morava
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 12.1. 2008
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 5:19 pm    Předmět: Reiki a kyvadlo Citovat

Doporučuji knihu od Waltra Lůbecka:
Kyvadlo - Základní kniha,Prakické rady a tabulky Very Happy
jsou tam rady jak a co.....
přeji hezké dny s kyvadlem
Morava
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 6:35 pm    Předmět: Citovat

llisticka napsal:
Ahoj, taky se pokouším sehnat nějaké info. Docela se mi daří na netu. Našla jsem (teď se asi někteří budou smát) jak se drží, co znamenají různé pohyby a taky nějaké podložky, které pomáhají při odpovědích. Ale podrobnosti přivítám. Pa Smile

Pokud chcete používat kyvadlo pro znázornění stavu energie (v čakrách, v některé části těla), je dobré si zavést vlastní symboly (mohou být inspirované samozřejmě knížkama, ale pozor aby to nebylo moc složité.
Používání tabulek moc nefandím, protože žádná z nich nemůže obsahovat všechny možnosti - je dobré na to jít jinak. Kdo přesto tabulky "potřebuje", najde jich hodně např. v kurzu SRT. Sám filozofii toho kurzu nevyznávám, ale jsou zase jiní, kterým to vyhovuje.
Osobně bych doporučoval spíše jít cestou rozvíjení znalostí a intuice - což je cesta složitější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ANAJ
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.5. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2009 7:45 pm    Předmět: Re: Reiki a kyvadlo Citovat

Morava napsal:
Doporučuji knihu od Waltra Lůbecka:
Kyvadlo - Základní kniha,Prakické rady a tabulky Very Happy
jsou tam rady jak a co.....
přeji hezké dny s kyvadlem
Morava



Děkuji za radu Laughing od Waltra mám 2 knížky a jsou bezva,určitě si ji koupím. ANAJ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
llisticka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.9. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 1:38 pm    Předmět: Damao Citovat

Děkuji za doporučení. Můžeš prosím blíže rozvést " rozvíjení intuice a znalostí"?
děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 2:29 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:

Osobně bych doporučoval spíše jít cestou rozvíjení znalostí a intuice - což je cesta složitější.


Zato náležitě plodící. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 1:48 pm    Předmět: Citovat

Bez nějakých kursů a dlouhého studia knih jsme si s kyvadlem hned na začátku vyjasnili základní věci jako který směr bude ANO, který NE a co případné neutrální NEVÍM a šlo se na věc. Toto dělám v podstatě pokaždé, protože s ním nedělám třikrát denně, ale podle potřeby sem tam a chci mít jistotu, že z nějakého důvodu nezměnilo orientaci a neodpovídá mi opačně. Pokud mi nestačí tyto základní odpovědi a potřebuji třeba stupnici, určím si buď pomyslnou stupnici, nebo si ji načmárám na papír a když mi ji kyvadlo odsouhlasí - jdeme na věc.

Kyvadlu je třeba zadávat jednoduché otázky, na něž se odpovídá ANO-NE a stejně tak je třeba přistupovat i k práci s ním jako takové - nehledat za tím žádné složitosti. Je samozřejmě dobré si předtím aspoň chvilku zklidnit hlavu, požádat ty nejdotěrnější myšlenky, aby chvíli počkaly a - ano: jít na věc Very Happy . Většinou vím dopředu co chci vědět a proto se na to připravím a napíšu si na papír potřebné otázky, ať se pak nezdržuju a nezmatkuju přemýšlením na co bych se tak ještě zeptal. Někdy se otázky tvoří "samy" přímo při akci.
Každý má svůj způsob držení, každé kyvadélko může být jiné - vybroušený drahokam, přívěsek na řetízek, matička M4... Smile , stejně tak i šňůrka, provázek, řetízek, nit, zkrátka co padne do ruky, třebas i řetízek původně k záchodovému splachovači - taky v pohodě fungoval. Pokud se kyvadlo s námi chce bavit, bude kývat i vařechou na prádelní šňůře. Když ne, nepomůže nám ani pozlacené posvěcené dárkové kyvadélko za spoustu peněz.
Tím nikterak nezavrhuji kursy práce s kyvadlem, SRT atd, třeba si je taky někdy udělám, ale zatím mi stačí tohle.

Moje první a zatím stále používané kyvadlo je řetízkový přívěšek darovaný blízkou osobou a visí na jakési ozdobné niti - protože nic jiného jsem v tu chvíli neměl po ruce. Bylo to provizorní řešení, než si koupím "pořádné profi" nářadí - a už není proč ho měnit.
Možná se zkušenější kývači chytají za hlavu, ale mně to takhle funguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
llisticka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.9. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 3:43 pm    Předmět: Citovat

Kamo, mluvíš mi z duše. Napsal jsi to přesně tak, jak to mám a cítím já.
Měj se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 9:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, popisane je to presne, najprv je potreba zadefinovat si ANO a NIE, pokial kyvadlo voli iny smer, pravdepodobne je to NEVIEM. Niekto ma ANO - kyvanie zlava doprava, niekto kruzky zprava dolava... chce to cvik.

Az sa to naucis a bude ti fungovat, ako tu uz bolo napisane, otazky maju byt take, aby odpoved bola ANo alebo NIE. Pokial kyvadlo odpovie neviem, je to preto, lebo sme sa nepytali spravne alebo jednoducho odpoved nedostaneme...

Taktiez je potreba odosobnit sa... ak sa pytam na nieco a podvedome tuzim, aby mi kyvadlo odpovedalo ANO, mozem to ovplyvnit. Preto je dolezite "vypnut" a nechat ho pracovat "bez nas"... Smile Je to tazke, ale da sa to naucit.

Taktiez nezabudni na ochranu kyvadla a seba, pokial s nim pracujes, neraz sa stane, ze ak sa pytas na niekoho ineho, "pripletie" sa ti do cesty dusicka niekoho ineho... Takze nech kyvadlo je chranene pred vsetkymi takymito vecami a taktiez ty. Ak sa uz nieco alebo niketo pripletie, popros, nech odide a skus to znovu.

Kyvadlo si ta najde samo, bud ho dostanes, ako tu uz pisali ini a ty sa s nim stotoznis, alebo jednoducho pojdes do obchodu a zrazu ho zbadas...ono si ta vyberie Smile Mna si to moje "naslo" v obchode, tusim sa volal Svetluska v Brne, druhe som si kupila asi po 5 rokoch v Grazi, ale dodnes som sa s nim nezzila, darovala som ho mamke a jej krasne funguje (asi to mal byt darcek). S tym prvym pracujem dodnes, ak ho nahodou nemam poruke, kluc na nitke posluzi vzdy Smile

Kyvadlo sa da vyuzit na velmi vela veci, to postupne zistis a najdes si svoju cestu... pekne hladanie a spoznavanie. Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ANAJ
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.5. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2009 10:54 am    Předmět: Citovat

Moje první a zatím stále používané kyvadlo je řetízkový přívěšek darovaný blízkou osobou a visí na jakési ozdobné niti - protože nic jiného jsem v tu chvíli neměl po ruce. Bylo to provizorní řešení, než si koupím "pořádné profi" nářadí - a už není proč ho měnit.
Možná se zkušenější kývači chytají za hlavu, ale mně to takhle funguje.


Ahoj,já měla také první rok kyvadlo řetízek s křížkem a mluvil se mnou, jako toto křištálové kyvadlo, které je určeno k léčení atd.akorát jsem trošku ostražitější,je tu více možností,bratr spodobným dokáže odstranit bolesti během chvilky,je to fakt mezi,nebem a zemí co se dá sním dělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund