Fórum - Zobrazit téma - Koso rays a podobné... - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Koso rays a podobné...
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Koso rays a podobné...
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 10:09 am    Předmět: Citovat

To si piš, že čekají a mají nás rádi a mají radost, když s nimi chceš mluvit...vždycky se na mě usmívají...vždycky. Jeden z nich se přímo chechtá.

Mentálně posílám tak, že požádám bytosti ze Shambally ať tomu dotyčnému energii pošlou, nebo si rozjedeš Sh a pošleš jí (přeedstavíš si toho dotyčného), nebo řekneš svým průvodcům...svému vyššímu já...
Je milion možností, to je přesně to, že to jde jakkoliv, stačí myšlenka.
Mám vyzkoušeno, že mi to takhle jde s každou energií.
...znáš to, když se chce....

Hodně štěstí při odstraňování strachobloků.
A neboj...teď už to půjde rychle...když chceš.


Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 10:23 am    Předmět: Citovat

Ziki, to myslíš tak, že když bys chtěla někomu poslat třeba svazek koso paprsků, tak o ně požádáš.... a dál už není třeba nic víc, všechno se bude dít samo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 10:34 am    Předmět: Citovat

Přesně tak, a ještě komu ho chceš poslat ..
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cedrinka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.5. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 10:38 am    Předmět: Citovat

Ahoj všichni Smile.
Postupně,jak mi to čas dovolí,pročítám vaše zkušenosti s prací s paprsky (světlem).před asi 14 lety jsem byla pozvána na seminář manželů Kozinových z Ukrajiny.Nikdy jsem se nezajímala o léčení,jen si vzpomínám,že lidičky za mnou chodili,protože jim bylo se mnou dobře.Nebo měli velký stres a po chvíli povídání si,stres odešel.Na tom semináři jsme se seznamovali s energiemi.Vše u mne probíhalo spontálně,vnímala jsem události dopředu,dokázala jsem se ponořit hluboko do svého nitra.Učili jsme se měřit tlak,nakoukli jsme i do operace ledvin....Vše mi šlo,jako bych to znala už dávna.nikdo mi nechtěl odpovědět,jak je to možné,že tento dar má daný přirozeně.V očích Slávka K.jsem viděla velký respekt.Dnes jeho výraz už chápu.S paprsky pracuji přirozenou cestou.Dělám meditace pro pár známých a cvičení.Mám dobrý pocit,když napětí z každého spadne a srdíčko se pootevře lásce Smile.Teď musím jít pracovat,až budu mít chvilku,napíši.přeji všem bytostem lásku,sluníčko po všechny dny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 7:07 am    Předmět: Citovat

Cedrinka: Piš, piš... Budeme se těšit na Tvé zkušenosti... Smile

Včera byl oranžový, bylo to moc příjemné. Takový jemný a mazlivý, má mít souvislost s myšlením, možná mi to mělo ukázat, že potřebuji trošku zjemnit někdy takovou tvrdost svého vyjadřování... Smile Ani jsem si nevšimla, že jsem ho přeskočila a před tím zasvětila rovnou červený, tak dnes bude fialový...

Ziki: Nezkoumala jsi, do jaké míry máš ty paprsky integrované? Myslíš, že na tom záleží, nebo je to jen nějaký můj výmysl se tímhle zabývat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 10:23 am    Předmět: Citovat

Ahoj, Rendyy a jak to zkoumáš? Kyvadlem?
Takhle to neřeším, prostě cítím a nemám potřebu se ujišťovat...
Ale to jsem JÁ, každý to máme jinak...


Já už se dostala k červenému a hned jsem včera měla možnost si vyzkoušet jak fungují...je to paráda.
Odpoledne mě začalo bolet pravé rameno a krční páteř..
Tak jsem si lehla na gaučíček, poslala na rameno svazek paprsků Koso, bylo to příjemné, usnula jsem jako špalek a když jsem se probudila asi za 1/2 hodiny, nic mě nebolelo.
A večer jsem paprsky zkoušela na manžela, bolela ho noha...a taky už nebolí...

Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 11:59 am    Předmět: Citovat

Jo jo, kyvadlem. Zajímalo by mě, jestli to má nějaký vliv na působení toho paprsku, jestli bych neměla třeba to zasvěcení projít znovu, nebo se to upraví samo, jak se s tím bude pracovat. Jestli je to vůbec důležité.... A vlastně, proč se nezeptám, že jo... Cool

Já dneska zasvěcovala fialový. To byla nádhera. Vnímala jsem, že bych si měla sednout do křesla, bylo to takové, nelze popsat, krásné a přitom vznešené. Viděla jsem u toho jednu fialovou kartu s ametystovým trůnem, součást andělských karet "srdce a duše".

A zase přišel pejsek, lehl si mi sám od sebe do klína a byl naprosto spokojený, jinak ale nemá moc rád, když se na něj působí energií, teď si to užíval. Byli jsme vlastně spokojení oba, nejspíš známka toho, že ve fialové jsme "doma" a budeme se jí držet, abychom byli spokojení uvnitř i v běžném životě... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 12:58 pm    Předmět: Citovat

Víš, já o tom vím asi tak stejně jako ty, z manuálu...
Takže ti neřeknu, jestli je to tak a nebo jinak, jen ti můžu napsat jak to cítím...

Já být tebou, tak si zasvětím všechny paprsky, pak je budu chvíli používat a pak si to znova překontroluju. A když se ti to nebude zdát úplně úplné, tak si udělej zasvěcení ještě jednou, tím nic nezkazíš a užiješ si to ještě jednou, no vždyť je to příjemné...
Pak můžeš porovnat rozdíly mezi prvním a druhým zasvěcením. Uvidíš, že budou...(to druhé bude ještě hezčí).

Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 1:21 pm    Předmět: Citovat

Jo jo jo, už jsem se zkoušela podívat, jestli bude nějaký rozdíl od naposled. Ukázalo se mi, že až na červený a fialový mám ty zbylé už hotové, takže je to asi tak, že si "dosednou" časem a používáním.

Navíc mám takový pocit, že asi není náhodné, v jakém pořadí se zasvěcují. Každý paprsek mě vždycky naladil nějak, i na určitá životní témata té barvy a jakoby to mělo souvislost a dávalo se to tak do pohybu jako celek. Ta fialová tomu jakoby nasadila "korunu" a celé to zharmonizovala. Takže se moc těším na bílý, zlatý a pak stříbrný. Very Happy

To jsem se toho ze začátku bála a přitom mi to přineslo do života tolik dobrého, za takovou chvilku... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 6:05 pm    Předmět: Citovat

Tak už mám i ten bílý, to bylo krásné, takové jemňoučké. Pak se mi to ale začalo míchat s takovým smutkem, pocitem opuštění...

Nakonec jsem si zkusila říct o svazek paprsků, které jsou nejvhodnější a léčení pro mě. Ze začátku jsem cítila zase ten bílý, jak mi jde do srdíčka... Tak si budu dneska užívat smíšený pocit smutku a zároveň jemné lásky... Cool

Moc se těším na zlatý... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 3:10 pm    Předmět: Citovat

Včera v noci jsem si zase požádala o léčení a v tom mi něco "docvaklo"... Říkala jsem: "Bože, prosím Tě o svazek Koso paprsků, které jsou pro mě právě nejvhodnější..." Nj, jenže proč člověk prosí Boha o Koso paprsky, nebo jiné věci... a nepožádá Ho raději o Jeho samotného... Question Idea

Možná to zní divně, ale tak jsem se nechala Jím prostupovat a bylo to také moc příjemné...

Ráno jsem z toho byla úplně v rozkladu, v noci jsem měla egyptské sny, velice silně emočně nabité, i když tak krásně, zvláštně /vždycky jsem si říkala, jak je fajn, že mě ten egypt míjí a nic mi to neříká, vůbec nic - přitom je tam toho asi tolik/... potom něco s Ježíšem... Ráno jsem zasvětila ten zlatý, ten to jenom podpořil a přišly slzy, slzy, slzy... Ťukala jsem to pomocí EFT celé dopoledne a brečela jsem jako želva, ještě teď mě bolí hlava a jsem úplně přešlá.

Už zbývá jen ten stříbrný a dám zde pokoj, tedy pokud nepřijdou nějaké zajímavé zkušenosti, nebo mě nenapadne zkoumati sokaisi.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 6:46 am    Předmět: Citovat

Od pondělka si zasvěcuji Christic Force, je to moc a moc pěkné.... Uvědomila jsem si, že v mém případě to zasvěcování do různých energií bylo i z toho důvodu, že jsem hledala nějakou, se kterou bych mohla pracovat, které bych se chtěla věnovat opravdu, protože ta různost mě spíš mate.... Asi už jsem našla... Tak jsem z toho šťastná jak bleška a konečně se cítím opravdu dobře... Cool

Pracuji s tím na harmonizaci vnitřního dítěte a VJ podle toho, jak to popisuje Lubeck ve svých knihách a je to opravdu moc fajn....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.44 sekund