Fórum - Zobrazit téma - Odhovarania - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Odhovarania
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Odhovarania

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 4:18 pm    Předmět: Odhovarania Citovat

Mam taku otazocku... Rolling Eyes

Mam pred sebou vaznu dilemu...naskytla sa mi praca, ktora je pre mna velmi lakava, ale treba pomerne vela investovat...priatel ma odhovara, mama podporuje, vidi v tom moju buducnost...
Pisala som sms jednej mojej znamej, ktora sa zaobera tarotom, co na to povie...No, odpisala, ze si mam dat pozor, ze tarot hovori, ze mam na nose prilis ruzove okuliare...viac nie, islo len o sms komunikaciu...
Mam z toho zly pocit teraz...co ak by som mala byt naozaj "opatrna" a vybodnut sa na to...? ale na druhej strane, takto som reagovala doteraz, ze som cuvla...a prinieslo mi to vela chorob a celkom aj nespokojnosti...

Mne samej vysla karta Blazen...vobec sa v tarote nevyznam, mozno je tu niekto, kto poradi...som velmi zmatena a bojim sa...co urobit?

Dakujem mooooc...pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
riki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.1. 2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 5:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Sanayo, však to znáš. Máš nějakou světlou vyhlídku nebo záměr, okolí však na to reaguje všelijak. Tím co píšeš, jsme si snad prošli všichni a procházíme. Dám Ti příklad. Chtěl jsem na zasvěcení Reiki, a kdybych dal na svou mamku, ale i manželku, tak třebas dodnes nevím ani trošičku o co jde. Záleží na tom jaký máš z toho pocit na začátku. Neznamená to však, že třebas u té činnosti zůstaneš, ale posune Tě to dál. A to je na životě to zajímavé. Jestli máš ten pocit silný, tak do toho jdi, je to Tvá intuice. Přeji Ti mnoho štěstí.
Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 6:03 pm    Předmět: Citovat

No ano, dakujem...

Poradila som sa este s kamaratom a ten mi tiez poradil, nech dam na svoj vnutorny hlas...keby som si tu kartu tahala ja, mozno by bola ina...to sa moze aj tak rychlo menit...ale moze to byt aj vyzva...testovanie mojho odhodlania a odvahy...teraz mam pocit, ze uz dlho stagnujem...

Aj som si poplakala...a potom ma napadlo, ze sa obratim na Jezisa Krista, mam tu na stole Jeho obrazok, to boli veci...zrazu taky pokoj a znova sa objavilo nadsenie...nevravim, ze do toho pojdem hned, este sa to riesi...ale aj tak mam z toho dobry pocit...Dakujem este raz...

Vy tu na tomto fore ste taki normalni ludkovia, mam Vas rada... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 6:40 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Sanayo,

kdysi jsem byla v podobné situaci. Dostala jsem příležitost dělat to, co opravdu chci, ale předpokládalo to velkou investici. No nevím jestli velkou, pro někoho to zas tolik penízků třeba není, ale bylo to téměř 100tis.

Zeptej se sama sebe, jestli to opravdu chceš a jestli v tom, co plánuješ, vidíš perspektivu, která může přinést mnoho dobrého Tobě a třeba i ostatním. Já jsem ty penízky tehdy neměla a neměla jsem nikoho, kdo by mě podporoval. Ale tu šanci jsem chtěla. Před tím jsem dělala jenom to, co ode mě očekávali ostatní, frustrovalo mě to, chtěla jsem objevit, co ve mě je a jestli jsem schopná dokázat "víc", opravdu rozvinout a realizovat svoje talenty, živit se prací, kterou bych mohla dělat srdíčkem....

Stálo to úsilí a ty penízky jsem si tehdy sehnala a začala jsem podnikat. Před tím, během toho období, potom a vlastně stále, modlila jsem se k Ježíši Kristu o vedení. Co si budeme povídat, můj podnikatelský plán nevyšel a zůstaly mi dluhy... Byla jsem ve velkém stresu a odnášelo to zdravíčko, nějak jsem se do toho světa nehodila. Našla jsem si potom úplně "obyčejnou" práci, abych mohla ty svoje dluhy splácet a vždycky se to nějak samo udělalo tak, aby mě to zbytečně nezatěžovalo, nebo nestresovalo.

Ale víš co? Já získala mnohem víc, než to, abych byla v práci úspěšná. Získala jsem svojí sílu, přesvědčila jsem se, že jsem schopná dělat svojí práci dobře a poctivě... Tehdy jsem byla naivní a myslela jsem si, že to tak dělá každý, v tom jsem také musela sundat své růžové brýle. Nikdy jsem i přes to všechno nelitovala, že jsem do toho šla, ani že mě to stálo tolik penízků. Úspěch se penízkama až zas tak neměří...

Ty máš podporu ve své rodině, to je další obrovské plus...

Teď jsem zase ve stejné situaci. Už dlouho jsem vnímala, že mě neuspokojuje to, jak chodit jenom mechanicky do práce a stále vydělávat na dluhy. Zůstal ve mě ale strach z podnikání a naučila jsem se ocenit takovou tu krásu toho, jak má zaměstnaný člověk jistotu pravidelného měsíčního příjmu. Tak jsem se modlila a modlila... A pak mi přišly samy penízky, příležitosti a zase stojím před stejným rozhodnutím...

Půjdu do toho? Ano... Možná jsem také "blázen"... Ale když bych to neudělala, tak bych žila jenom napůl a ze strachu bych si nedala šanci. Když člověk dělá to, co opravdu cítí, že dělat má, jde mu to dobře a i ostatním je to prospěšné, je to úžasný balzám na sebedůvěru.

Nech se vést svým srdíčkem a intuicí...

Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 7:50 pm    Předmět: Citovat

rendyyyyyy...wow...

no hej, je to PC diagnostika...nove veci v medicine, ale klasicki lekari to povazuju za pavedecke...ten pristroj s programom stoji 13 000 eur...( Shocked ), ale hned, ked som zacala chodit na tu diagnostiku, vedela som, ze toto je vec, co by ma bavila...viem, ze casom k tomu chcem pridat kus mojej psychologie (uz som uspesne Bc.)...vies, studovala som pred tym aplikovanu biologiu, celych 5 rokov som sa citila ako obet okolnosti, ale dokoncila som to - sice s chorobami na tele a ranami na dusi, moja sebadovera je v kybli...mozno toto je odpoved, preco som to "musela" studovat...ako hovori V.Frankl, ktory prezil koncentak - "a presto rici zivotu ano"...- ci tak nejak Smile ...

mam pocit, ze stagnujem, ina praca sa mi necrta...neviem, kadial ist...preto som sa obratila na Tarot...ale chcela som vlastne od toho, aby mi tie karty potvrdili to, co chcem ja Embarassed tak to tu mam... Crying or Very sad ...a just nie!...musim tu silu najst v sebe...ak to neskusim, zase sa budem povazovat za neschopnu...a pritom, priznam sa bez mucenia, zavidim inym uspesnym terapeutom, proste viem, ze mam v sebe vela pokladov...ze mozem pomoct vela ludom, ze mam proste na to, ale sama sa brzdim tym strachom...

och, tak len drzte palce vsetci...uvidime, co so sebou spravim...

potrebovala by som zdroj tej nedovery v seba najst a odblokovat ho...ale je toho vela poprepletaneho... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
riki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.1. 2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 8:14 pm    Předmět: Citovat

Hezky jsi to napsala Rendyy. Věřit si a zas věřit.Taky to dobře znám. Dříve jsem si dost málo věřil, dnes je to lepší. Jak tu sebedůvěru získat? Někdy je to běh na dlouhou trat. Jedině odvaha srdce to dokáže, jinak to nevidím. Vše od té naší srdeční čakry. O jak jsme si všichni tak podobní! S tím podnikáním jsem to zkusil hned po něžné revoluci, no za moc to nestálo. Neměl jsem dluhy, šel jsem do továrny, kde jsem vydržel pět měsíců a zas jsem šel ke svému řemeslu. Také jsem toho nikdy nelitoval. Jsou to zkušenosti k nezaplacení. Vždyt i ta továrna mi dala dost poznání. Změnu zaměstnání jsem cítil ze začátku roku, kvůli té revoltě s parkem. Občas to člověka popadne, ale vzápětí zároven cítím, že si mám nynějšího zaměstnání vážit.
Tak hodně štěstí při rozhodování. Mirek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 10:40 pm    Předmět: Citovat

Určitě bys měla dát na své pocity a intuici. Zda to chceš nebo ne. Ty sama.
Osobně.

Na semináři u Damaa jsem se naučila, že můžeme požádat vesmír, nechť nám pošle..... třeba min. tři nové možnosti, jaké zaměstnání je pro nás vhodné atd.

Myslím, že můžeš požádat i o další informace k tomuto tématu ohledně kterého se rozhoduješ atd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 12:16 am    Předmět: Citovat

no, je to dlhodobejsia uvaha...uz som sa tesila, ze skoncim skolu a zacnem...a ked je to pred nosom, zrazu prisli akesi strachy...a vyhovorky...a tak...

ale co-to skusim...uvidime...dakujem vam za vsetky rady...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 1:45 pm    Předmět: Citovat

Ja tě nasměruji trochu jinak, pragmaticky. Vidím, že máš touhu, máš nápad, možnost, názory druhých, pocity sebe, ale tak mě napadá máš plán, nějaké nasměrování, dobrá, unvestuješ...fajne, ale co bude dal.
Investice je o energii, kterou vydáš a čekáš, že se bude vracet? Víš jak? komu tu práci budeš nabízet, kde, kolik si budeš žádat peněz, budou lidé ochotni platit,...?

Chtít je věc hezká, ale umět si to prosadit a zrealizovat je věc druhá. Přijde mi, že teď by bylo užitečnější zaměřit energii ne na zda jestli, ale pokud ano, tak jak ... (konkrétní, reálnější kroky) možná to ti ukáže smysl celé tvé touhy, jestli je k nečemu nebo ne a pak se budeš moci rozhodnout, zda tu investici dokážeš reálně využít. Držím ti palce.

Jen tak mimochodem, karta blázen mluví o svobodném, tak trochu bláznivém člověku bez kořenů a zázemí, který nedbá na strach ...ale on vlastně tak trochu nedbá na nic, je v tom ohromná energie a tvořivost, zároveň však ale i trochu chaos ... to mi trochu nesedí k budování živobytí, tam bych spíše čekala trochu zemitější karty, ovšem taky to říká že tam tvořivý potenciál je a proubouzí se a touží po využití. Je na tobe jakou tomu dáš formu...Smile

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 2:51 pm    Předmět: Citovat

Sanaya: Ještě jsem se mrkla do kartiček, jestli se mi tam objeví nějaké nasměrování pro Tebe...

Zajímavé je, že o práci tam nebylo vůbec nic, jen velká momentální potřeba jakéhosi srovnání se, klidu a odpočinku. Možná je to taková výzva, abys chvilku takové věci neřešila a soustředila se hlavně na sebe, na to, co potřebuješ opravdu Ty, více se sladit se sebou sama, s přírodou, zkrátka jít více do nitra...

Potom je tam něco v tom smyslu, jak říká Narya. Dát si čas a získat si hodně informací o tom, co chceš. Udělat si plán, podívat se opravdu realisticky na to, jakým způsobem bys to nové chtěla uplatnit, jestli jsi schopná to zvládnout, jestli to je opravdu to, co právě chceš, nebo taková maska pro úplně jiné touhy a potřeby, to také často bývá.
Podnikání je investice i času, často trvá několik let, než se "rozjedeš", než se Ti začnou penízky vracet. Opravdu ten čas máš? Někdo je šikovnější, nebo má víc štěstí a v tom případě to má trochu jinak.

A potom ještě jedna věc, které jsem úplně tolik nerozuměla a nevím, jestli jsem to pochopila správně. Možná, že byl někdo, kdo Ti byl velmi blízký a už tady na Zemi s námi fyzicky není... Jakoby bylo potřeba nějak nahlédnout i tohle a nějakým způsobem uvolnit emoce ze srdíčka, trochu si to v sobě urovnat, projasnit...

A toho Ježíška se určitě drž. Čím víc budeš s Ním a čím víc na Něho budeš spoléhat, sama uvidíš, že se často okolnosti mění téměř zázračně a budeš vědět, co máš dělat... Držím palce... Smile

***

Já to mám teď trošičku jiném v tom, že investuji ty penízky hlavně do sebe a do svého osobního rozvoje, ne do konkrétních věcí, takže mám jistotu, že se toho mnoho naučím a nebude to pro mě ztráta, i kdyby mi cokoliv nevyšlo. Také se nechávám vést...
Teď si zařizuji takovou svojí "pracovnu" a byt. Z materiálních věcí jsem investovala tak akorát do nového lina a od přítelkyně jsem dostala starší sedačku, kterou si musím vyčistit a dám si na ní nějaký hezký potah...

A teď pssst, až to budou číst realističtěji smýšlející lidé. Nejsem schopná si dělat žádné plány, jenom malinké - já věřím; i když někdy mám slabší chvilky a nevěřím tolik, v tom případě přijde moment přesvědčování a krásné blízkosti. Jediné, co dělám, je to, že se učím být otevřená a naslouchat, abych věděla, jaké další kroky mám udělat. Jinak to neumím a přes to jsem takto dala svůj život dohromady... Díky Němu...
Cool

A to je asi tak celé. Před každým novým začátkem je také důležité mít takový ustálený vnitřní základ a co nejvíce zameteno před vlastním prahem.... Tolik z mých zkušeností.

Určitě se rozhodneš správně, přeji hodně štěstí.... R.*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 10:22 pm    Předmět: Citovat

ahojte...

no tak trochu som premyslala cez vikend...

prisla som domov a hned, co sa mi stalo...na kazdom kroku som videla vyzvy...minulost sa mi premieta pred ocami a ziada si byt prijata...moj priatel si kupil pred 2 tyzdnami motorku...moj oco je fanatik do motoriek a zrucny motorkar v terene...ze sa idu previezt...moja sestra je v tomto ockov milacik, chodia spolu na vyhliadkove jazdy...ja kym som bola mala, som rada sla tiez...potom bolo dlhe obdobie, ze nie...a ked som sla s nim parkrat po tom dlhom obdobi, stale to oco ofrflal..."janka sa nevie motorkovat..." - veru zle sa pri tom citim...aj teraz to spominal a mne sa tisli slzy do oci...nikdy som nic dobre nevedela, kazdy bol lepsi a sikovnejsi...ten isiel do Ameriky, ten si zarobil tolko, ten to...nepovedal nikdy nic priamo, ze "ty si nechopna", ale ja som to tak brala...viem, bola to moja volba a moja reakcia...

Takto som upustila od motoriek, od soferovania auta, a pustala som sa do veci, ktorym on nerozumel...kompenzovala som si to studiom, to mi slo...psychologiou, rastlinkami, bylinkami...akoby stale sa snazim dokazat mu (a sebe tiez), ze som schopna a tak...

Teraz pocitujem silny tlak na to, ze uz by bolo na case nieco robit, proste nejak sa sama zacat zivit...chcem pracovat, aby som ziskala nezavislost...(velakrat sa stalo, ze ma oco vyhanal z domu, ze ho vyciciavam a tak - v opilosti...)...

Priznam sa teda, ze toto, co zazivam, je zmes toho, ze: chcem dokazat, ze som samostatna a sikovna...chcem sa osamostatnit, potom chcem "liecit" inych, pomahat im, byt uzitocna, nielen nasavat vedomosti, ale trochu ich uvadzat konecne do praxe a prispevat pomocou druhym...

A predsa, mam uz 26, celkom cas zacat pracovat...sa citim ako dieta niekedy... Embarassed

Ale mate pravdu asi vsetci...da sa na to pozriet z viacerych uhlov...Je pravda, ze potrebujem aj oddych, urobit si v sebe poriadok...zaroven mozno naivne chcem, aby sa to same nejako vyriesilo, hlavne ten nepokoj vo mne...uff

PS: ide o franchizovu zmluvu, taky typ podnikania...

Aaaaa, este ma napadlo...dnes som mala taky pocit..."tych ludi, ktorych si v minulom zivote odmietla, teraz musis liecit..." nieco v tom zmysle...nebude to lahke, ale oni pridu a ty sa im budes musiet venovat...ako keby ma nieco "karmicke" tahalo tymto smerom...akoby bili hodiny, ze uz je najvyssi cas...aby som nieco nezmeskala...taky nutkavy pocit, ze toto je to, co musis urobit...

mam teraz taky pocit stagnacie, zbytocnosti...mozno trochu potrebu splatit rodicom to, co mi dali...(i ked tu prvu skolu som bola nimi nutena dokoncit...) - mozno ide aj o to, naucit si verit si, stat si za svojim, za svojou cestou...

ale ked na to pomyslim, mam pocit dobry...uvidime este, v priebehu tyzdna sa to rozriesi...ozvem sa vam...Smile

dakujem za vsetky namety, vzdy ked sem napisem, otvoria sa mi nove obzory... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 11:06 am    Předmět: x Citovat

sanya: za realisty se musím přiklonit k Narye. Mám už taky svoje špatné zkušenosti s podnikáním v oboru, který mi moc nešel.
Vidím, že jsi nikdy nepracovala, takže s relativní hodnotou peněz nemáš moc zkušeností.
Pokud půjdeš na volnou nohu, tak nejdřív musíš počítat KAŽDÝ měsíc s náklady jako je nájem, zdravotní, sociální pojištění, později daně a jiné náklady. A úřadům je jedno jestli se ti daří nebo nedaří, ty chtějí svoje penízky pravidelně. Taky jíš, bydlíš a máš určité náklady na základní potřeby. Klienti se nezískávají druhý den po otevření - je potřeba reklama a pokud jsi něco takového nikdy nedělala, tak se nejdřív s tím naučit pracovat.
Takže je fajn mít rezervu na zafinancování nejen přístroje, ale i provozu
v době, kdy bude klientů pomálu.

Držím palce ať ti ideály a optimismus vydrží co nejdéle a realita nepřeválcuje.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 11:30 am    Předmět: Citovat

Hezky jsi to, šamanko, napsala... naprosto realisticky a výstižně... Wink

Sanayo, a Ty bys měla hotovost, nebo bys to řešila úvěrem? Vlastně jsi ve stejném věku jako já. Já bych si třeba ve své situaci nedovedla představit sehnat si někde tolik penízků a tím se zavázat na mnoho dalších let ke splácení a rozjíždění nějakého projektu. Už bych pak neměla prostor pro to, co je pro mě důležitější... pro rodinu. Když bych pak ale byla už starší, děti samostatné a měla nějaký základ zkušeností a klientů, potom bych možná uvažovala i o podobných věcech.

Třeba reiki a všechno kolem toho je také o léčení a zase tolik to nestojí.

Co je to vůbec za přístroj? A teď nevím, co si přesně představit pod franšízovou smlouvou, ale není to takové to, jak jsi vlastně pak "pobočkou", která funguje naprosto stejně jako ostatní takto vedené?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 11:57 am    Předmět: Citovat

ach ano...idem na stretko vo stvrtok, uvidim, co a ako, ake su podmienky...franchizova zmluva je presne to...ze by som bola certifikovanym pracoviskom...je to velky biznis, to je pravda...ale ako tak hladam na nete pracovne ponuky, nic vhodne tam nie je...

a predsa potrebujem niekde robit... Confused a urobit si ako moja kamoska opatrovatelsky kurz a chodit do rakuska s dvomi vyskami - je trochu od veci...nic proti tej praci, ved aj to je potrebne... Rolling Eyes

no uvidime, ako vravim, ozvem sa po tom stvrtku, idem tam s mamou, ona ma skusenosti s ekonomiou a uctovnictvom, tak snad sa rozhodnem dobre...

dakujem vam vsetkym realistom... Wink

papa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
riki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.1. 2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 8:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Sanayo, jak to tu znovu pročítám, tak Ti ze srdce přeji to pravé uplatnění Tvé profese, ale pozor na manipulaci. Naběhla mi totiž situace z mého života. Takže, jak budeš cítit něco nekalého, tak pryč od toho a můžeš hledat dál. Však to jako psycholožka dobře znáš, jak někteří lidé dokážou dar výřečnosti zneužít k vlastnímu prospěchu. A jak jsi psala o těch lidech, které jsi dříve nepřijímala, tak jestli nestačí se jim v duchu omluvit, prosit za odpuštění a když s nimi přijdeš do přímého styku, tak se snažit je přijmout osobně. Takovéto období jsem také prožíval a hodně intenzivně. Bylo to zajímavé a svým způsobem krásné období. Ono je to jakési vyrovnávání.
Tak Ti ve čtvrtek přeji dobré pořízení. Mirek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund