Fórum - Zobrazit téma - kledba na rodině?? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - kledba na rodině??
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

kledba na rodině??

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
evina
Nováček
Nováček


Registrace: 16.4. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 10:19 pm    Předmět: kledba na rodině?? Citovat

Ahoj. Mám pocit, že někdo musel uvalit na naši rodinu nějakou kledbu. Už nevím jak mám ty neustálé špatné zprávy překonávat. Začalo to před 6-ti lety, kdy po třech měsících na ARU zamřela moje švagrová. Nechala po sobě mého bratra, 10-ti letou a 5-ti letou dceru. Brácha si necelých půl roku po pohřbu přivedl domu holku, lterá byla zlem pro celou rodinu. Přišlo mi, že bráchovi musela vymýt mozek, protože jinak by nemohl přistoupovat na to co ona chtěla a to i na úkor svých dcer. Po jejím příchodu do rodiny následovali všechny tyto události: potrat - já, infarkt - otec, záchvaty se zástavou dechu - moje roční dcera - vyléčeno přes léčitelku, embolie - otec, rakovina - matka a konečně těžký úraz hlavy a kóma - opět otec.
Otec spadl "nešťastnou náhodou" do jediného odvodňovacího kanálu v ZOO Liberec a to do hloubky 2 metrů na hlavu. Mamina vůbec nevěděla jak se to stalo. Tvrdila, že to vypadalo jako by ho do té díry něco táhlo. Lékaři podle CT vyloučili mrtvičku i srdeční slabost. Táta byl před tím pádem úplně v pořádku. Teď leží opět na ARU a je už osmý den v komatu. Doktor nám dnes řekl, že to vypadá na to, že se spíš neprobudí a pokud ano, pak to prý vypadá na těžké poškození mozku. Já se jen dokola ptám, proč??!!!!! Nechápu proč a jak mohl spadnou do toho výkopu. Jsme opravdu prokletí. Proč musíme jako rodina tak trpět?? Co jsme provedli?? Umíte nám někdo pomoct prosím??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
betty
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.5. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 12:34 am    Předmět: kledba na rodině?? Citovat

Ahoj Evino, zaujal mě Tvůj příspěvek, je to opravdu "podivné", co všechno se děje,ale všechno má svůj smysl,byť se to zdá být nesmyslné .V tomto by Ti mohly pomoct "Rodinné konstelace".Nevím, jestli jsi o této metodě už slyšela, ale víc se můžeš dozvědět na www.distres.cz /u těch manželů jsem byla/, a nějaký jiný odkaz najdeš, podle toho,co by Tě zaujalo. Kdyby něco,ozvi se. Přeji vaší rodině klid a pohodu. Betty Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 6:02 pm    Předmět: Citovat

Evino, nic z venčí nás nemůže ohrozit, pokud se neotevřeme tomu, že může.
Rozhodně stojí za úvahu projít si tím, co se v rodině děje pomocí některé diagnostické metody - dnes je nejmodernější metoda rodinných konstelací podle Hellingera o které píše betty, ale není jediná.
Nejhorší by bylo vytvořit si program: rodinná (nebo dokonce osobní) prokletí. Jakmile se takové myšlenky budeš držet, dokonce se toho bát, začne to fungovat tak, jak jsi to stvořila ve své mysli.
Můžeš do toho proniknout také prostřednictvím kinezky, nebo vyhledat "rodinné" terapeuty - osobně se těmito tématy také zabývám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 7:05 pm    Předmět: Citovat

Prosím vás, ta diskuze už proběhla tady. O čtyři vlákna níž.

http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=787

Diskutovalo se tam na několika stránkách a jediný, kdo se tedy nakonec neozval, kromě první otázky je Evina. Takže je asi zbytečné pokračovat zde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 9:38 pm    Předmět: Citovat

Evino,Eva má pravdu,tady to nemá cenu pokračovat.Skutečně máš pravdu,to co se stalo dříve,v minulosti,nás skutečně ovlivnuje.Ale je pravda,že ty to můžeš zmněnit.Rodiný konstelace,kineziologie,regresivní terapie.Jen si vybrat a nenaříkat šaman.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund