Fórum - Zobrazit téma - Prosím o pomoc pro naši fenku Naomi Corso Z Máchova kraje - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosím o pomoc pro naši fenku Naomi Corso Z Máchova kraje
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosím o pomoc pro naši fenku Naomi Corso Z Máchova kraje

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
betty
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.5. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 11:02 pm    Předmět: Prosím o pomoc pro naši fenku Naomi Corso Z Máchova kraje Citovat

Má ta naše holka samou smůlu. Kvůli kloubům neměla štěňata, ale do letoška si vedla velice dobře,jakoby ten nález byl jen na papíře. Ale bohužel někdy před měsícem začala kulhat na přední L.nohu a po vyšetření už to není žádná sranda.Má rakovinu kosti. Boule na noze se nenápadně zvětšuje, někdy na ni došlápne, jindy běhá po třech. Dalo by se říct, že nemoc snáší "dobře", umí se radovat, ráda se proběhne s peským bráškou Brandem a i se s ním chvilku popere. Je prostě skvělá.
Snažím se jí dávat reiki, dávám jí krizovky když chce, dostala Brufen na bolest a víc jí už asi dát nemůžeme. Jsme s ní, máme ji rádi.
Četla jsem o přírodním léku na rakovinu /javorový sirup+soda/, chci jí ho dát. Máte někdo zkušenost? Budu vděčna za jakoukoli pomoc, nebo radu. Díky. Betty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 8:44 am    Předmět: Citovat

Ahoj Betty,

tady nikdo nemá s javorovým sirupem zkušenost. Už jsem se ptala na vlákně o akutní leukémii. Ale tady je odkaz, kde se možná něco dozvíš.

www.tetakaterina.cz

Já jsem se o této metodě dozvěděla od své Mistr reiki, která ho doporučuje. Konkrétní výsledky zatím bohužel nevím.

Já to raději překopíruju:
Léčitelská poradna
!Léčba rakoviny - přírodní chemoterapie!
3 díly javorového sirupu nalijete do kastrolku a vložíte do vodní lázně (větší kastrol s vodou) a zahříváte tak, aby teplota sirupu nepřesáhla 40°C. Do horkého sirupu pak vmícháte 1 díl čisté jedlé sody bez jakýchkoli chemických přídavků. Pozor, směs prudce vypění. Míchejte až se soda v sirupu rozpustí.
Při nádorovém onemocnění užívejte první tři dny 5x denně 1 lžičku směsi a další týden pak 3x denně po jedné lžičce. Tato dávka obvykle vystačí k absolutnímu vymizení nádoru. Je možné užívat i preventivně.

Tato léčba je založena na tom, že rakovinové buňky milují cukr, který do sebe vtahují. Javorový sirup obsahuje čistou glukózu, takže tuhle podmínku dokonale splňuje. Tak se látka dostane přesně do centra nádoru. Jedlá soda pak dokáže díky obrovskému obsahu kyslíku rakovinový nádor doslova rozbít zevnitř. A to už během prvních tří dnů. Dochází tak k naprosté likvidaci nádoru v jakémkoli stádiu, tedy i v konečné fázi rakoviny.

Tento recept jsem měla možnost ověřit osobně a mohu jej vřele doporučit jako skutečně funkční.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
betty
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.5. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 11:29 pm    Předmět: Citovat

Zdravotní stav Naomi se zhoršuje, už má za sebou "sirupovou léčbu", ale zdá se, že se nic nezměnilo.
Jestli mohu poprosit, je tady někdo, kdo je ochoten poslat energii reiki
naší fence? Narodila se 31.12.2002. Děkuji za ni. Betty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 12:11 am    Předmět: Citovat

Ráda pošlu Betty,nebyla by fotka? Smile

Jarmila z Máchova kraje pokud není v Irsku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 12:31 pm    Předmět: Citovat

Též ráda pošlu, doma zrovna také léčíme psí nožičku...

Držte se a moc přeji, aby vše dobře dopadlo...

R.*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 3:43 pm    Předmět: Citovat

A co ty Betty? Každá situace nám má něco ukázat, něco nás "naučit". Přemýšlela jsi již o tom? A reikuješ také sebe, harmonizuješ se ?

Držím Vám oběma palce a pevně věřím, že to zvládnete. Very Happy
Posílám Vám lásku a Reiki.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
betty
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.5. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 3:43 pm    Předmět: Citovat

Díky za podporu, byla jsem mimo,tak se ozývám až dnes. Fotku přidám večer.Je ještě hodně věcí, které se na počítači musím naučit.
Nedávno jsem si uvědomila, jak jsou naši psi "podobní" nám,co s nimi sdílíme domácnost. Každý máme svého psa, já mám Naomi....myslím tím připodobnění povahových rysů. A i já mám v současné době problém s levým kolenem,jako ona s levou přední tlapou. Určitě to není náhoda, jen ještě nemám moc zkušeností, proto jsem požádala o pomoc. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 10:48 pm    Předmět: Citovat

Zajímavé.
levá strana může symbolizovat minulost
a koleno pokoru.

Zvíře může přebírat naše zátěže a často to dělá.

Je něco v Tvé minulosti, k čemu se nemůžeš "snížit" ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 10:13 pm    Předmět: Citovat

Naše astroložka Marta na Reiki 3 nám říkala, že má 2 psi a jeden je napsaný na babičku a jeden na ni. Marta je opravdu výborná v postřezích a v koincidencích. Vyprávěla nám, jak vypozorovala na psovi, který byl napsán na babičku různé babiččiny povahové rysy.

Máme doma 4 různá zvířata napsána na různé členy domácnosti. Začala jsem to zkoumat a na základě zvířat jsem našla některé poměrně překvapivé vlastnosti u různých členů v domácnosti včetně mě.
V momentě, kdy jsem trochu "poupravila" jednu vlastnost u mě, tak další členové mé rodiny se začali k "mému" psu chovat trochu jinak.
Nevím, zda je to shoda okolností, ale zaujalo mě to.


Betty, jistě na to přijdeš Razz . Všichni se učíme a jsme na cestě.
Levá strana je též ženská. Kolena pokora,4.čakra. Žena je mimo jiné pevná, jemná, měkká, odpouštějící, milující, silná ...
Měli bychom přijímat lidi,věci, zvířata s pokorou a vděčností, že nám bylo dáno je poznat a věřit, že vše co se děje je pro naše i všech nejvyšší dobro. Že všechno má svůj smysl. To, že mi nevidíme na konec, neznamená, že vše se pro naše dobro neděje.
Leckdy se otočíme zpět a zjistíme, že něco nepříjemného v našem životě nás posílilo a naučilo nejvíc.

Věřím, že to holky zvládnete a myslím na vás....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 3:26 pm    Předmět: Citovat

Co se týká těch kolen, tak jsem také ve svém životě pozorovala takovou zajímavou věc... Naše babička má problém s kolenem a většina lidí, co jsem poznala a měli problém s koleny, byli podobní té naší babičce, nebo se tomu blížili, protože ještě nebyli tak staří a nebyli v tak pokročilém stádiu. Zvláštní je, že ta podoba byla i v obličeji...

Babička byla možná kdysi - nebo třeba i stále ještě je, nevím - citlivá osůbka, ale pěkně si to zamaskovala takovou tvrdou neústupnou maskou. Jenom ona má vždycky pravdu a všechno musí být po jejím, jinak to nejde... Je to takový generál, možná i zeměkoule... Laughing

Jakoby tam byla i taková zvláštní hrdost, odstup, který nedovolí se více otevřít druhým, neumí dávat najevo lásku, hezká slova nemá ve slovníku a celá je taková negativní. To už se ale víc blíží k souvislosti s tím, že má i cukrovku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
betty
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.5. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 9:14 pm    Předmět: Citovat

Tak jen koukám, jak jste mě odhalili.Některé povahové rysy vašich babiček mám asi taky, ale snažím se s tím něco udělat. Jenže jsou věci, které nelze tak snadno překonat, navíc když ani moc nechcete něco měnit, nebo nevidíte cestu anebo nemáte odvahu. Je to prostě proces, jen nevím jak moje váhání prospěje naší Naomi. Zatím je na tom stejně,reiki jí dávám tak,že ruce držím dál od těla,zdálo se mi, že jí přiložení rukou vadí. Ale přijímá, cítím to v dlaních. Tak všem moc děkuji, kdo jsou s námi. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
betty
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.5. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 10:11 pm    Předmět: Naomi Citovat

16.6.2009 Naomi už není mezi námi. Děkuji všem, kdo jí "ulehčili" svojí pomocí poslední období jejího života. Betty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
riki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.1. 2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 6:48 pm    Předmět: Citovat

Je mi to moc líto Betty, však víš jak to chodí. Dělala jsi, co jsi mohla a jak jsi napsala její odchod byl lehčí.
Mirek


Naposledy upravil riki dne pá červen 19, 2009 7:47 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 7:22 pm    Předmět: Citovat

Přejme jí to,už jí nic nebolí.Neboj,stejně se jednou zase shledáte.Cítím s tebou a nikdy na ni nezapomen,to se ani nedá.Ani čas nedá zapomenout,jen ti pomuze ohladit hrany tvého smutku.Bud štastná za chvíle,které jste spolu strávily.A mysli vždy na ty nejlepší chvíle,kdy ti něco udělala,něco provedla,něco schovala a jakou mněla radost,když tě vítala.I takový je život a jsem rád,že jsem ho mohl strávit s vami.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
betty
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.5. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so červen 20, 2009 11:12 pm    Předmět: Naomi Citovat

Díky za milá slova...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund