Fórum - Zobrazit téma - kledba na rodině?? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - kledba na rodině??
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

kledba na rodině??
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 1:01 am    Předmět: Pro Sunyiho Citovat

sunnyi napsal:

Jde mi prostě o pozornost. O pozornost k tomu, co se ten druhý snaží říct. A nevytvářet si kolem toho domněnky, nepodsouvat něco, co v tom vůbec není. Buď si to sám opravdu prožít, anebo to vůbec nehodnotit. (Tím nechci říct, že mně se to vždy daří).

Mirek


Mirku, ano, uhodil jsi hřebíček na hlavičku. Tohle mi totiž běželo hlavou celý den poté, co jsme se tu "dohadovali". I mě jde o pozornost. Také jsem měla dojem, že si vytváříš vůči mě domněnky a podsouváš mi něco, co jsem nepsala.............Záměrně teď opisuji to, jak jsi to napsal ty, aby zase nedošlo k nedorozumnění! Sama jsem opravdu prožila a proto hodnotila, to jak bys postupoval ty. A i kdyby ne, tak kdo mi může zakazovat se k něčemu vyjadřovat, i kdybych to nezažila, neprožila?

Můj pocit, že ti nerozumím nepramenil z toho, že bych nechápala o čem píšeš, ale z toho, že překrucuješ. Já o sobě vím, že umím používat slovíčka a tím s lidmi manipulovat. Nevím, jestli to o sobě víš ty, každopádně to bylo to, co mě na tobě dráždilo. To bylo to nastavené zrcadlo!!! MUSET MÍT ZA KAŽDOU CENU PRAVDU........ Děkuju ti za tu zkušenost, protože já teď na tom budu pracovat.

A tvoje poslední věta v závorce je moc důležitá, ani si tu závorku nezaslouží. Laughing Laughing Laughing



Určitě je tvoje práce hodnotná a důležitá. Ne každý člověk by uměl dělat např. překlady knih. Já jsem obyčejná ženská. Ale dobrý MISTR by se měl umět sklonit i před těmi nejposlednějšími. (znáš to o lvu a myši?)

Neumím si představit, že by se například Ježíš bavil s lidmi tak svrchu jako ty např s Filiem, s Damaem a v jiných vláknech s jinými. Tohle prosím neber jako kritiku. Pouhé konstatování a MŮJ dojem z tebe.

Sám píšeš, že by byla nuda, kdyby všichni souhlasili se vším, co kdo píše. ANO, proto je svět tak krásný, že je tak rozmanitý, ANO. ANO, každý máme svoji cestu, ANO.

Určitě není úkolem mistra ukazovat lidem, co mají špatně, ale svým příkladem jim ukazovat, jak je to dobře. S moudrostí a laskavostí.


Přeju ti, Mirku, vše dobré. Lenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 2:16 am    Předmět: Re: Pro Sunyiho Citovat

sunnyi napsal:

Jde mi prostě o pozornost. O pozornost k tomu, co se ten druhý snaží říct. A nevytvářet si kolem toho domněnky, nepodsouvat něco, co v tom vůbec není. Buď si to sám opravdu prožít, anebo to vůbec nehodnotit. (Tím nechci říct, že mně se to vždy daří).

Mirek


To je moudré a ocenitelné.Předchází se tak k nedorozumění a blábolům.Sama jsem tu už povídala nějaké bludy,které stály za opravu.


Lendulka napsal:
Určitě je tvoje práce hodnotná a důležitá. Ne každý člověk by uměl dělat např. překlady knih. Já jsem obyčejná ženská. Ale dobrý MISTR by se měl umět sklonit i před těmi nejposlednějšími. (znáš to o lvu a myši?)

Neumím si představit, že by se například Ježíš bavil s lidmi tak svrchu jako ty např s Filiem, s Damaem a v jiných vláknech s jinými. Tohle prosím neber jako kritiku. Pouhé konstatování a MŮJ dojem z tebe.


Lendulka napsal:
Určitě není úkolem mistra ukazovat lidem, co mají špatně, ale svým příkladem jim ukazovat, jak je to dobře. S moudrostí a laskavostí.


S tím též souzním.Včera jsem v noci dlouho přemýšlela nad tím samým po přečtení příspěvků tady.

To bude určitě jeden z rozdílů Míro mezi Tebou a Karlem.Teda pardon,Karel se vlastně za mistra nepovažuje a pardon,jestli Ty také ne.Dejme tomu,že učitelé,průvodci.

Eskamotérství ,nu Míro,myslím,že to ti jde i z celými větami a úryvky.Jsi to chytrý lišák. Smile

Good night Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 12:32 pm    Předmět: Mistr tu není proto, aby naplinil naši představu o něm Citovat

Lendulka napsal:
Určitě není úkolem mistra ukazovat lidem, co mají špatně, ale svým příkladem jim ukazovat, jak je to dobře. S moudrostí a laskavostí.


"Nejdůležitější částí dne je však rozjímání, které probíhá v meditační místnosti zvané zendó. Mniši sedí potichu na zkřížených nohou na rákosové podložce a usilují o meditaci s vnitřním soustředěním na koán. Pokud někoho začne zmáhat únava, zvedne ruku a dohlížející mistr ho udeří holí, aby osvěžil jeho smysly.

Výcvik trvá nejméně tři měsíce a po tomto období přezkouší mistr každého žáka a doporučí, nebo zamítne jeho další pobyt."



Apropo....Lendulko, kde se mezi přispěvateli tohoto vlákna vyskytuje nějaký "žák" ?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 5:22 pm    Předmět: Re: Mistr tu není proto, aby naplinil naši představu o něm Citovat

toora napsal:
Lendulka napsal:
Určitě není úkolem mistra ukazovat lidem, co mají špatně, ale svým příkladem jim ukazovat, jak je to dobře. S moudrostí a laskavostí.


"Nejdůležitější částí dne je však rozjímání, které probíhá v meditační místnosti zvané zendó. Mniši sedí potichu na zkřížených nohou na rákosové podložce a usilují o meditaci s vnitřním soustředěním na koán. Pokud někoho začne zmáhat únava, zvedne ruku a dohlížející mistr ho udeří holí, aby osvěžil jeho smysly.

Výcvik trvá nejméně tři měsíce a po tomto období přezkouší mistr každého žáka a doporučí, nebo zamítne jeho další pobyt."



Apropo....Lendulko, kde se mezi přispěvateli tohoto vlákna vyskytuje nějaký "žák" ?

Smile



Tooro, promiň, ale myslím, že jsi právě použila Sunyiho metodu.......
Když to tak vnímáš............ Rolling Eyes

Taháš za slovíčka.

A všichni jsme "žáci"........

A i kdyby ne, tak já myslím, že není hezké chovat se k druhým nemile..........žák nežák.........mistr nemistr........ Idea Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 5:41 pm    Předmět: Citovat

Nechápu, proč se zde sešlo tolik příspěvků na Mirkovu adresu. Napsal své zkušenosti, které jsou v rozporu s jinými.... Mirka znám pět let a za tu dobu jsem nikdy neměl pocit, že by se na někoho díval zvrchu. V jeho přítomnosti vždy cítím pochopení, mír a klid.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 9:20 pm    Předmět: Citovat

Lenko a Jarmilko,

díky za Váš názor.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 10:59 pm    Předmět: Re: Mistr tu není proto, aby naplinil naši představu o něm Citovat

Lendulka napsal:

Tooro, promiň, ale myslím, že jsi právě použila Sunyiho metodu....:

Nevím co je "Sunyiho metoda". Question


Lendulka napsal:
Taháš za slovíčka.
A všichni jsme "žáci"........
A i kdyby ne, tak já myslím, že není hezké chovat se k druhým nemile..........žák nežák.........mistr nemistr........ Idea Rolling Eyes



Vidím, že zde, v rádoby „diskusi“, sice prezentuješ svoje názory, ale ochotna o nich dále diskutovat nejsi, ani se držet samotného předmětu diskuse.

Vnímat prezentování určitých zkušenost, jako „nemilé chování“, bez ohledu na jím předkládaná fakta, je dáno jistým nastavením osobního filtru, podobný nevědomému vnímání sebe sama jako jakési oběti (zde např. onoho domělého „násilníka“).
Reakce na věcný příspěvek, která je hodna dvouletého dítěte, ve smyslu „neci – eanej - nemám ráda - nemluvim s tebou…“ je toho způsobu „vnímání“ pouze přímým důsledkem.

O Tvém nepochopení hovoří věta „A všichni jsme "žáci"“. Toto obecné duchovní zaklínadlo je v kontextu Tvého příspěvku o „mistrovi a žákovi“ tzv. mimo mísu. Jeho všeobecná platnost je ovšem například v tom, že, kdo (co) nás nenechává v klidu, tedy v nás vyvolá jakousi nelibou emoci, toho jsme si tímto za našeho učitele opravdu sami zvolili.

Vztah Mistr-žák je ale něco úplně jiného, než jsou tyto, a podobné, internetové diskuse.
Vyznačuje se, mimo jiné, tím, že Mistr žáka vede vždy takovým způsobem, který je pro tohoto konkrétního žáka tím nejpříhodnějším. Žákova důvěra v Mistrovo vedení a konání je absolutní.
Faktem je, že salónnímu „ušlechtilému" duchovňákovi se toto vedení může jevit jako něco velmi nelaskavého.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 11:32 pm    Předmět: Re: Mistr tu není proto, aby naplinil naši představu o něm Citovat

toora napsal:
Lendulka napsal:

Tooro, promiň, ale myslím, že jsi právě použila Sunyiho metodu....:

Nevím co je "Sunyiho metoda". Question


Lendulka napsal:
Taháš za slovíčka.
A všichni jsme "žáci"........
A i kdyby ne, tak já myslím, že není hezké chovat se k druhým nemile..........žák nežák.........mistr nemistr........ Idea Rolling Eyes



Vidím, že zde, v rádoby „diskusi“, sice prezentuješ svoje názory, ale ochotna o nich dále diskutovat nejsi, ani se držet samotného předmětu diskuse.

Vnímat prezentování určitých zkušenost, jako „nemilé chování“, bez ohledu na jím předkládaná fakta, je dáno jistým nastavením osobního filtru, podobný nevědomému vnímání sebe sama jako jakési oběti (zde např. onoho domělého „násilníka“).
Reakce na věcný příspěvek, která je hodna dvouletého dítěte, ve smyslu „neci – eanej - nemám ráda - nemluvim s tebou…“ je toho způsobu „vnímání“ pouze přímým důsledkem.

O Tvém nepochopení hovoří věta „A všichni jsme "žáci"“. Toto obecné duchovní zaklínadlo je v kontextu Tvého příspěvku o „mistrovi a žákovi“ tzv. mimo mísu. Jeho všeobecná platnost je ovšem například v tom, že, kdo (co) nás nenechává v klidu, tedy v nás vyvolá jakousi nelibou emoci, toho jsme si tímto za našeho učitele opravdu sami zvolili.

Vztah Mistr-žák je ale něco úplně jiného, než jsou tyto, a podobné, internetové diskuse.
Vyznačuje se, mimo jiné, tím, že Mistr žáka vede vždy takovým způsobem, který je pro tohoto konkrétního žáka tím nejpříhodnějším. Žákova důvěra v Mistrovo vedení a konání je absolutní.
Faktem je, že salónnímu „ušlechtilému" duchovňákovi se toto vedení může jevit jako něco velmi nelaskavého.

Smile


Promiň, Tooro, čti víc pozorně.

Jinak no comment....... a klidně si to vysvětli jako moji neochotu dál diskutovat........... To je vážně na tobě.


PS: A co vlastně tebe dráždí na mě??? Laughing Laughing Laughing Nemusíš odpovídat, ale můžeš se zamyslet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 12:57 am    Předmět: Citovat

Lendulka:

"PS: A co vlastně tebe dráždí na mě??? Nemusíš odpovídat, ale můžeš se zamyslet. Laughing Laughing Laughing"

Nemyslím si, že by to bylo k smíchu.

To je stará známá hra. Zaútočit podsouváním. Jak jsi přišla na to, že tooru na Tobě něco dráždí? Že odpověděla jasně a řízně na Tvoji manipulaci? Na to, že člověku podsouváš překrucování skutečnosti jen proto, že řekl něco, co Tobě se nelíbí?

Časem třeba přijdeš na to, že Mistr pozná Tvoje slabiny a v případě potřeby Tě na ně upozorní. Bylo by však dětinské vmést mu do tváře, že on je má taky.

Já sám bych to tak ostře nenapsal. V tomto případě je to však podle mne zcela na místě.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 6:33 am    Předmět: Re: řetěz Citovat

toora napsal:

Ptáš se, zda někdo může pomoci.
V každé rodině existují temná „místa“, která je dobré „provětrat“. K tomu slouží, jak už tady bylo řečeno, například rodinné terapie apod. Záleží na Tobě, zda se ve svém okolí po něčem takovém porozhlídneš. Jejich prostřednictvím lze ledascos pochopit a uvolnit.



Ahoj Evino,
tady je jedna z možností. Rodinné konstelace jsou myslím už 25.4. v Praze, ale je nutné si to ověřit.

http://www.duhovacesta.cz/jednodenni-konstelace-praha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 9:32 am    Předmět: TŘEBA ČASEM.... Citovat

Lendulka napsal:
A co vlastně tebe dráždí na mě??? Laughing Laughing Laughing Nemusíš odpovídat, ale můžeš se zamyslet.


Lendulko,

vzrušit by mne ještě možná mohlo něco, co se nedá předem jasně očekávat.

K tomu, co, a jak, píšeš.myslím neuškodí připomenout, čím se vyznačuje manipulace:

http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=547&sid=b7f1eeaa1cc2de7413bff3d52be229b0


Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 11:24 am    Předmět: Citovat

Karle,

měl jsem pocit, že je lepší nechat to být, ale snad přece jen bude lepší si pár věcí připomenout. Třeba i proto, že i Jarmilka už mě též obviňuje z "lišáctví".

Damao:

"Mirku není to poprvé, co já píšu o jednom a Ty mi odpovídáš o jiném. Nechápu, kde se v Tobě bere ta jistota, pokud jde o můj světonázor. Jsem si jist, že o ničem takovém jsme spolu nikdy nediskutovali."

Starší příspěvek:

"Mandisi, ctím Tvé nadšení, ale myslím, že přesnější je konstatovat, že duše je ta část Boha, která drží "pohromadě" nás, pokud jsem od Něj odděleni. Je-li Bůh Láskou a Řádem, pak touto láskou a řádem uvnitř nás je to, čemu říkáme duše. Vznikla na počátku našeho oddělení se od Boha, Jednoty a zaniká jako poslední. To, co se znovu emanuje (rodí) je On sám tím, že odděluje malé části sebe sama z jednoty a vysílá (emanuje) je do duality. Ani On však není nějakou osobou, je jen Láskou a Řádem.

Kdo chce věřit na metemsychózu čili stěhování duší, ať si to tak žije.
Myslím si, že reinkarnace je mnohem hlubším jevem.
Dejme si filozofickou otázku: Co v nás se asi bojí svého záníku?
Je to Duše? Ta určitě ne, protože je částí Boha a po smrti se s Ním opět spojí.


Jen naše ego - soubor našich představ, strachů a ambicí by nejraději přetrvalo tělo, vědomí i duši a honem přeskočilo někam jinam, aby zase mohlo vládnout."Na jiném místě zase píšeš, že přicházíme ze Světla a vracíme se do Světla.

Za ta léta těch diskusí, kdy jsme projevovali náš pohled na život tady bylo dost a dost. Možná víc a přehledněji, než co by se stihlo probrat při jedné osobní diskusi. Tady jsem vybral jen malou, i když podstatnou část.

Každopádně podstatnou pro to, aby důvod, proč jsem napsal to, co jsem napsal, byl zřejmý: Člověk, který vidí život způsobem, jak je citováno výše, nemůže pracovat s mojí metodou. Moje metoda stojí právě na tom:

"Kdo chce věřit na metemsychózu čili stěhování duší, ať si to tak žije."

"Vedeš diskusi úplně někam jinam a já nemám chuť Ti na tohle, co jsem z Tvého příspěvku ocitoval, odpovídat. Mým krédem je vést lidi k řešení praktických problémů života, o nichž píšou. nejde mi o nějaké eskamotérství se slovy. To není otázka světonázoru. Piš si co chceš, ovšem o tom, o čem je řeč, prosím."[/b]

Takže Tvoje slova, že nejde o světonázor, jsou naprosto nepravdivá. Tedy v případě, že se shodneme alespoň na tom, že toto je podstatnou součástí toho, čemu říkáme světonázor.

Z toho důvodu jsem cítil potřebu svůj příspěvek rozvést. A také v kontextu toho, o čem se tady na RW diskutovalo v různých vláknech již dříve.

Jsem obviňován z demagogie, kulantně řečeno z eskamotérství či žonglování se slovy.

Moje svědomí je však čisté. Vím, že jsem byl často tvrdý ve svém projevu. Pokud vím, tak jsem se však vždy postavil k věci přímo.

Když jsi se posmíval Renatě za to, že věří takovým "bludům", jako je SRT, tak jsem Ti na rovinu řekl, co si o tom myslím.

Když nás bylo víc, tak ses přiznal, že o SRT vlastně nic nevíš. Doslova: "Musí to být úžasná metoda..."

To Ti však nebrání v tom, aby jsi ve svém arogantním hodnocení věcí, s nimiž evidentně nemáš žádnou zkušenost a zřejmě je "pod Tvoji úroveň"
je alespoň vyzkoušet, nepokračoval, jen co Ti trochu "otrne".

Přitom však mentoruješ jiného člověka za to, že by se měl vyjadřovat pouze k věcem, o nichž něco ví.

A mne pokáráš, že Ty se nikdy nevyjadřuješ k ničemu, co nemáš sám prožité, když Tě na tyto věci opakovaně upozorním.

Co je to? Arogance, licoměrnost,...? Pokora určitě ne.

Když tady Psychedelic popisuje své zkušenosti se zasvěcováním, tak to apriori odmítneš, že to tak nejde. A když Tě upozorním na to, jestli je v tom pokora, tak mi to vytkneš.

O lidech, kteří pracují s jinými systémy reiki než je Usui, jsi se vyjádřil, že si jen pěstují své ego. Přitom je známo, že sám používáš přinejmenším symboly z Karuna Ki a v poslední době i Reconnection. Takže dvojí metr?

Píšeš o "takymistrech", kteří věří, že minulost se dá přelakovat na růžovo. Ty je tak dobře znáš? Co když některým z nich nesaháš ani po kotníky?

Když jsem se se chtěl při našem osobním setkání podělit s Tebou o zajímavou zkušenost, týkající se toho, že lidé často berou kombinace léků, které mohou jejich zdraví dost poškozovat a nevhodné antikoncepce, tak to dopadlo podobně. Jen jsem začal o tom, že znám starého pána v Brně, který je léčitel a používá kyvadla... tak jsi mi skočil do řeči a řekl tónem a s výrazem, který hovořil sám za sebe: "A k čemu to je?" Přístup, s nímž se u tebe setkávám opakovaně, a který u Tebe vnímám jako typický.

Jiný příklad:
"A proč bys používal Dai-Ko-Myo?"

To bys snad měl vědět Ty, anebo ne?

Je mi jasné, že svým otevřeným a nekompromisním přístupem k demagogii mě řada lidí tady na RW vnímá negativně (Lendulka a spol).

A že lidem, pro něž Láska je za každých okolností něco růžovoučkého a jemňoučkého, nahrávám na smeč, když jsem tvrdý.

Jsem jaký jsem. Jednám ale přímo a na rovinu. Něco, co Tobě evidentně chybí.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 11:45 am    Předmět: Citovat

Hmmm, tak to si opravdu zásadně nerozumíme. Stále je to já o koze, Ty o voze. Nechejme to být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 11:59 am    Předmět: Citovat

pro Lendulku:
Nenech se vytočit, tady na reikiwebíku je zvykem chytat druhého za slovíčka a dost lidí tady prostě vehementně prosazuje "svojí pravdu".
To si vždycky vzpomenu na čtyři dohody, hlavně druhou a třetí: neber si nic osobně a nevytvářej si doměnky.
S tím, že jsme všichni žáci naprosto souhlasím. Stejně tak jsme všichni mistři. (teď určitě dojde na definici žáka a mistra). Každý den se od druhých lidí něco učíme a stejně tak oni od nás.

A lidi, to dohadování o slovíčkách....
Štěkáte na sebe jak psi....Nějak se debata zvrtla v osočování, co kdo kdy a jak řekl. ..a zase jde o ty kyblíčky a lopatičky...

možná by neškodila troška pokory...

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 12:33 pm    Předmět: Citovat

Sunnyi, Tooro.. Plně s vámi souhlasím a moc dobře vám rozumím, ale bohužel je to tady někdy jak se říká "jako hluchému do vrat", když někdo nechce slyšet...
To je potom asi zbytečné vůbec řešit, protože to stejně nikam nepovede, bohužel..
Ziki, jestli ta tvoje věta "možná by neškodila troška pokory... " patřila Sunnyimu, tak ho asi určitě osobně neznáš, to by si tohle napsat vůbec nemohla. Krásně Mirka vystihl Psychedelic Wink
Ono je lehké lidi soudit a odsoudit jen tak.. , aniž bychom je poznaly, myslím doopravdy poznaly Idea
Přitom nesoudit je tak osvobozující pocit.. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund