Fórum - Zobrazit téma - reiki 3 a Silvova metoda - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - reiki 3 a Silvova metoda
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

reiki 3 a Silvova metoda

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pet
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 3:10 pm    Předmět: reiki 3 a Silvova metoda Citovat

Ahoj Všem na vebu.Mam Prosbu známa od který mám reiki mě požádala o pomoc ,abych se poptal, kdo by jí mohl poradit .Ona Učí reiki a postupně svému manželovi předala reiki I,II,III on si pak udělal něco čemu se říká Silvova metoda (ovládání mysli) . Nyní je 1,5 roku od něj a asi 6měsíců rozvedená .On se jí údajně napojuje na mysl a škodí jí

já o té to metodě nic nevím a sní mam pocit že to v sobě nemá moc vyřešený ,ale je to možné ,že jí ovlivňuje na dálku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 4:01 pm    Předmět: x Citovat

Dotaz: učí reiki? Ochrany ji nefungují? Co už zkoušela?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
pet
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 4:35 pm    Předmět: Citovat

večer nebo když se unaví tak se kní dostany zkošela i anděli, ale opčas se taky pry unavý ,pak něco zkošela z kamarákou na odpojení vazeb a to fungovalo chvíli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 5:14 pm    Předmět: ty jo Citovat

No teda, ty jo, a zkoušela si promluvit s ním? Samozřejmě je neznám, ale třeba se na něj napojuje podvědomě ona sama, že ho třeba nechce pustit. V tom hrajou určitě velkou roli okolnosti, za jakých se rozešli. Ale já osobně jsem pro konverzaci z očí do očí.

"Prosím tě, napojuješ se na mě? Ovlivňuješ mě? Jestli jo, tak to laskavě nedělej."A hotovo. Osobně nemám zkušenosti se Silvovou metodou, ale přijde mi zvláštní, že by to někdo dělal vědomě a škodil. To zní jako spiritismus apod. Pokud to okolnosti nedovolují (že se třeba spolu nejsou schopni vidět a domluvit se spolu), tak ať jí někdo toho manžela "zahraje" a ona to nemusí říkat přímo jemu, ale zprostředkovaně skrz někoho. Jde to, mám to vyzkoušený.

Jde jen o to, jestli to má v sobě vyřešený a opravdu se toho chce zbavit. Někdy je to těžké od někoho se odpoutat.

Přeju hodně štěstí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 5:18 pm    Předmět: Citovat

myslím si, že ona někde v sobě má stále ještě neukončené vazby sama za sebe vůči manželovi. Pocity křivdy, nevděku, nevyřešené a nevyřčené věci atd,...ty je třeba si plně uvědomit, a pak nevím jestli to půjde vědomě, ale energeticky určitě-určitě pomocí reiki či cílenéí práce s vyšším Já - tyto energetické vazby zrušit. Jinak to ude pořád dokola. A možná by ještě víc pomohlo s uvědoměním si těch vazeb domluvit se s někým, kdodělá individuálně konstelace, tam se ty vazby dají i prožít a tím si je uvědomit a zpracovat je. Pak, když mám já v sobě čistý stůl a nemám v sobě žádné negativní -byť prťavé- energetické prográmky, tak si může na mne myslet kdo chce co chce a mne se to týkat nebude.
V takovém případě je velice dobře mít v ´ukončeném vztahu sečteno a podtrženo, přijato a odpuštěno, uvolněno, patří to do mého života, patřit bude ale nemám k tomu již nejmenší negativní či nevyřešený postoj a nebo jen myšlenku.
A tohle za nikoho nikdo nevyřeší. Energetickým zpřetrháním vazem pomocí práce s VJ - třeba i Reiki to jde , ale jak sama zjistila, jen na chvilku.
Kamarádka bude muset začít pracovat taky sama na sobě, aby si upevnila sama svoje sebeuvědomění, svou sílu, životní prostor a byla si toho plně vědoma. Pak jí nikdo do něj nemůže vstupovat. Možná v partnerství byla ona tím, kdo spíše ustupoval na úkor svéhjo prostoru a manžel ten, kdo si nevědoma své síly stejně jako kamarádka zas prostor vydupával na úkor druhých silou, energií čímkoli. Oba ze stejné příčiny- nevěří ve svou sílu a někde jim chybí láska k sobě, sebepřijetí. pak to úměrně tomu dělá neplechu ve vztazích u druhých. Ustupujeme, bojujeme, očekáváme,...a cítíme se pod psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2009 8:58 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Silvova metoda je vlastně vědomí sestup do hladin podvědomí,alfa,beta a theta.Kdyý spíme tak se v těchto hladinách nacházíme.Na záchodě se přelaďujeme na hladinu alfa.V těchto hladinách se dá dobře pracovat s podvědomím a hlavně s šestým smyslem.Můžeme léčit,můžeme stanovovat diagnózu a mnoho dalších věcí.Klidně bych věřil,že se dá i na dálku ovlivňovat psyché.Je to vlastně jako to léčení.Jen se na člověka napojím a mohu mu vnutit svou myšlenku.ALE,VŽDY PLATÍ,ŽE JÁ S TÍM MUSÍM SOUHLsASIT.nic se neděje bez našeho vědomí.
Když si něvěřím,můžu si stokrát říkat nechci,nemůže ke mně.Doporučuji si naprogramovat podvědomí např. prohlášením mohu a chci zabránit každému,aby mne jakkoliv ovlivňoval.Mohu si kolem sebe vystavět energetickou hráz proti všem útokům. No a pětkrát nahlas,pětkrát úpotichu a 5x v duchu to opakovat několikrát za den aspoň mněsíc a podvědomí to přijme jako fakt a bude to fungovat.Jo lidička náš mozek má takový možnosti o kterých se vám ani nezdá.Podle mne ale stačí se pomodlit a říci si,když Bůh s námi kdo proti nám a požádat o ochranu.Ale zde zase platí,že tomu musím důvěřovat.Držím palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 7:18 am    Předmět: x Citovat

Zase je to tady: člověk si o své vlastní situaci vytvoří nějakou teorii, speciálně takovou, která je pro něho nejméně bolavá a přijatelná.
Proto se všichni rozumní lidi neléčí zásadně sami, ale požádájí o pomoc
druhého. Rady nahoře jsou přesná trefa do černého, klobouk dolů:
podívání se na situaci pohledem rodinných konstelací je přesné, Tam je člověk divák a nemůže si příběh ovlivňovat a říkat: tak to teda určitě NENÍ. Může to být velmi tvrdý a nepříjemný pohled na realitu.
Poučný. Spousta materiálu ke zpracování tím správným směrem.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 7:23 am    Předmět: x Citovat

PS: a ve vytváření teorii, co se děje pokud se týká partnerů jsme my ženy mistryně. Z každé prkotiny dokážeme vytvořit román. A zatím může být všechno jinak. Komunikace, komunikace, komunikace.

šamanka s vlastní čerstvou zkušeností
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
pet
Nováček
Nováček


Registrace: 15.4. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 7:15 pm    Předmět: Citovat

Ahoj díky za rady.Určitě přetlumočim
Přišli jsme společně taky na jedno řešení ,požádali jsme několik známích o pruběžné posílání reiki na dálku .Prý se cítí lépe .
Ono je lepší požádat přátele o pomoc ,než se v tom plácat sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 8:26 pm    Předmět: Re: reiki 3 a Silvova metoda Citovat

pet napsal:
.... On se jí údajně napojuje na mysl a škodí jí
já o té to metodě nic nevím a sní mam pocit že to v sobě nemá moc vyřešený ,ale je to možné ,že jí ovlivňuje na dálku

Podle zkušeností - paralel z jiných podobných terapií bych prověřil, zda to není JEJÍ způsob jak se NEODPOJIT od bývalého manžela. Cítím, že to může být takový úhybný manévr jak dosáhnout toho, aby s ním bojovala přesto, že on o to možná vůbec nestojí. Jak dalece se dokázala s bývalým partnerstvím vyrovnat po jeho ukončení rozvodem?
Každopádně - pokud je učitelka Reiki, tak určitě ví, že je zapotřebí začít u sebe sama a ne hledat, jak ovlivnit druhého, byť se ten druhý může snažit s ní nějak navázat kontakt. Pokud by to měla srovnané a byla oddělená, nepomůže žádná technika vyučovaná v rámci Silvovy metody, aby jí bývalý manžel ovlivnil. Je tam třeba technika komunikace v alfě, ale pokud má vůči svému bývalému v hlavě i v srdci všechno srovnané a je od něj oddělená, tak by to vůbec neměl být problém.
Prostě: doporučil bych jí, aby zapracovala na svém oddělení od ukončeného partnerského vztahu a nehledala chybu u druhých.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 9:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Děkuji Damao.Nemůžu zmněnit nikohoh,jen sám seb,nemůže mi pomoci nikdo,jen já sám.
.Když já nechci,nic nejde.Když já si budu věřit,víra má mne uzdraví.Tak tahle jsem to myslel.Proč bláznům nikdo neškodí,protože sis jsou sami sebou tak jistí,že nepochybují o sobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 1:10 am    Předmět: Citovat

Máš pravdu i recht. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund