Fórum - Zobrazit téma - Pomoooc! - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Pomoooc!
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Pomoooc!

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ivik
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 31.8. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 11:23 am    Předmět: Pomoooc! Citovat

Zdravím a zároveň žádám o pomoc všechny ty,kdo mají zkušenosti s LSVJ a SRT.Stalo se mi něco a ani nevím přesně co.Prosím pomozte,už je to k zbláznění,jsem plna úzkosti a strachu.
Pracovala jsem nějaký čas s touto metodou a nyní jsem plna temných sil,cítím jak mě dusí.Nemohu si sama pomoct,nedokážu se napojit na VJ,kyvadlo ukazuje že je na inkarnační úrovni.Jednou mě ovládají 3 temné síly,pak jich je najednou 30,40,50....ukazuje mi to že je otevřená nějaká brána,informace jsou nepřesné,nepravdivé a mě je čím dál hůř.Bojím se,mám strach a jsem naprosto bezmocná,všechno mě bolí,nemůžu spát,jsem nervozní,a ten vnitřní pocit je šílený.
Nevím kde hledat pomoc,proto se obracím na vás.Může my někdo pomoci?Prosííím,jsem fakt zoufalá a mám pocit že to už dál nezvládnu.
Moc děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 11:27 am    Předmět: Citovat

Myslím, že například lidé z následujících odkazů jsou na SRT (zejména čištění "temných sil") dobří...
http://www.novacesta.sk/
http://www.homolkova.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 6:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj iviku,

pokud bys měla zájem, mohli bychom Ti pomoci. Máme s takovými věcmi zkušenosti a několika lidem s podobnými problémy jsme již pomohli. Můžeš se případně ozvat na 777 181 776, nebo sunnyi@centrum.cz.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 11:21 pm    Předmět: Citovat

Já bych Ti velmi doporučila nechat na chvíli kyvadlo kyvadlem
a uzemnit se a modlit se.
Uzemnění Tě přivede zpátky k Zemi, protože potřebuješ Kořeny
a modlitba Tě spojí s energií Nejvyššího.

Jinak se uvolni, podívej se na nějakou komedii, jestli máš na videu
projdi se v parku, nebo jdi do lesa.

Ještě také můžeš tu úzkost a tlak vstřebat do těla.
Jestli Ti to půjde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ivik
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 31.8. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 8:15 am    Předmět: Citovat

Mockrát vám všem děkuji...za pomoc,za rady.
Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 4:02 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem měl občas takovéhle problémy, řešil jsem to svým způsobem. Evokační rituál, nechat je do sebe kousnout, a pak je nakopat ... vy víte kam. Jednoduché, prosté, 100% učiné. Hlavně to chce nebát se jich, uvědom si, že jsi člověk, jsi bytost, v níž jsou obsaženy všechny elementy, a nějáký borci v kápích tě přece tak nerozhoděj ne ? Arrow Vydýchej se uklidni se, já to vždy dělal v nočních hodinách. Měj se, a dej jim jednu za mě. Very Happy Je to přece jenom energie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 4:04 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem měl občas takovéhle problémy, řešil jsem to svým způsobem. Evokační rituál, nechat je do sebe kousnout, a pak je nakopat ... vy víte kam. Jednoduché, prosté, 100% učiné. Hlavně to chce nebát se jich, uvědom si, že jsi člověk, jsi bytost, v níž jsou obsaženy všechny elementy, a nějáký borci v kápích tě přece tak nerozhoděj ne ? Arrow Vydýchej se uklidni se, já to vždy dělal v nočních hodinách. Měj se, a dej jim jednu za mě. Very Happy Je to přece jenom energie
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ivik
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 31.8. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 11:31 pm    Předmět: Citovat

Filio

Jejda,to snad neee,tak u toho bych nechtěla být ani jako divák.Jsem ráda,že mi Mirek z toho pomohl a již nikdy více.
Já kdysi milovník hororů a krváků.

Já si na toto netroufám ani ve fantaziích. Confused Raděj nohy na ramena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 12:57 am    Předmět: Citovat

ahoj, ivik...nechcem robit bu bu bu...ale Annaka mi dobre poradila...teda mne to pomohlo...dat si chvilu pauzu...dakujem a prajem vela sily Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 12:28 pm    Předmět: Citovat

Ivik, to je asi věc názoru. Mezi kladem a záporem by dle mého měla být harmonie, měli by být vyvážené. Když do tebe vlítnou, tak jen přiložíš závaží na druhou stranu vah. Ted je zase otázka jak rozlišit dobro od zla Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 10:19 pm    Předmět: Citovat

"Mezi kladem a záporem by dle mého měla být harmonie, měli by být vyvážené. Když do tebe vlítnou, tak jen přiložíš závaží na druhou stranu vah."

Filio, z mojí zkušenosti, když se něco takového děje, tak bychom se měli ptát proč. Co nám to má ukázat. Útok sice můžeme odrazit, jsme-li na to dost silní nebo máme-li dostatečně silné pomocníky, podle mne to tím ale není vyřešeno. Ta příčina tam zůstává.

Měli bychom se tedy ptát, proč si na nás vůbec troufli. Kde je má slabé místo? Co mi to má ukázat? K čemu mne to má dovést?

Nevěřím v boj s Temnotou. V některých akutních případech snad jen jako první pomoc. Obával bych se ale takového zaplétání se do magie. To potom snad ani nemá konce. A jaké to může mít důsledky?

Podle mne bychom ji měli brát jako svého učitele a řekněme i sondu, která nám ukazuje naše "trhliny", na kterých bychom měli pracovat.

A moje zkušenost je, jak už jsem psal, že Temnota respektuje Světlo. Čím je člověk vnitřně čistější, tím více ho respektuje. Samozřejmě, nemá to nic společného s naivitou.

"Ted je zase otázka jak rozlišit dobro od zla."

No, právě.

To, co je potřeba, je odevzdání. Když se dokážeme plně odevzdat do rukou Božích, tak máme 100 procentní ochranu. Není to snadné, je ale dobré si to uvědomit.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund