Fórum - Zobrazit téma - RA SHEEBA egyptské reiki? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - RA SHEEBA egyptské reiki?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

RA SHEEBA egyptské reiki?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plamen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.4. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 10:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všichni, ještě si pamatujete název diskuse? Čekala jsem, že se tu dozvím více informací, ale je to jak na tržišti. Crying or Very sad Promiňte.
Ra- Sheeba mě velice láká. Máte někdo zkušenosti s Karlem Putzem? Prosím třeba i o soukromou zprávu. Má patent na vše možné, co se duchovna týče.
A jak se koukáte na délku zasvěcení? Někdo nabízí vše v jednom dni, někdo každý stupeň zvlášť, někdo zasvěcení Boha Slunce RA až po půl roce. Prosím, poraďte. Díky. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá duben 03, 2009 10:15 pm    Předmět: Citovat

Ráda bych se optala těch,kteří prošli seminářem a nebo dálkovým zasvěcením,jestli by mohli vyjádřit svůj názor nato,jak je zrovna u Ra sheeby nebo Sheeby ra důležitá účast na semináři či jelikož je to doplňkový systém,základem je pravděpodobně nějaká úroveň práce s reiki,tak je vhodné i zasvěcení na dálku a té teorie k ní není zas tak úplně třeba.

Je podstatou Ra sheeby tolerovat a respektovat,nechat to na vesmíru?

Jak ji vnímáte?

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 5:12 pm    Předmět: Citovat

"...jelikož je to doplňkový systém..."

A na to jsi přišla jak, že je to doplňkový systém?

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 6:19 pm    Předmět: Citovat

To jsem asi někde četla Míro,budu mileráda,když mi ozřejmíš,co to je.
Na internetu se toho moc dočíst nedá,všichni omílají jedno a to samé.

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 6:32 pm    Předmět: Citovat

www.rasheebaofficialsite.com

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 12:03 am    Předmět: Citovat

Thank you very much I appreciate reading it. Very Happy

Good night Jarme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 1:09 am    Předmět: Citovat

Nu tak tedy.Dočetla jsem se tam zcela to samé co na mnoha českých stránkách.Na českých stránkách nalézám stále ten samý překlad.
O tom,že to je doplňkový systém reiki jsem nenašla nic po opětovném pročítání,takže soudím,že tato věta vznikla v mé hlavě nesprávnou dedukcí co to vlastně je,pravděpodobně v souvislosti s tím,že je podmínkou mít alespoň druhý stupeň klasické reiki,jelikož je potřeba určité vibrace,aby jsme zasvěcení do silné Ra sheeby unesly.Tak tedy,Ra sheeba není doplňkový systém reiki.


Vysvětlení na mnoha stránkách ->

Ra~Sheeba is a very powerful section of the Universal Healing Energy.->
Ra-Sheeba je velmi mocnou součástí dosažitelné univerzální léčivé energie.

dále se píše ->

The "SHEEBA" - Sexual, creative, joyful, expression of LOVE, the feminine "part" of this column of Universal Healing Energy which leads straight to the Source.

The "RA" - The Source, from the center of the Great Central Sun.

The “Sheeba” shows the way to "Ra". Only through Sheeba can we access "Ra" and find our true path Home.

The RA~SHEEBA healing works directly on the Chakras. Changing our DNA and electro-magnetics. In doing so it teaches us and connects us to LOVE. Love being the thing that helps us progress on all levels.

We need to hold the Energy and allow the vibration to change us. Hold the Light. Show our Light to all and see who recognises the Light.
->


“Sheeba” - sexuální, kreativní, radostný výraz LÁSKY, ženská “část” tohoto pilíře univerzální léčivé energie, která vede přímo ke Zdroji.

“Ra” - zdroj z centra Velkého centrálního Slunce.

“Sheeba” ukazuje cestu k “Ra”. Jen pomocí “Sheeby” dosáhneme na “Ra” a najdeme naši pravou stezku domů.

Léčení Ra-Sheeba pracuje přímo na čakrách. Mění naši DNA a elektromagnetická pole. Přitom nás učí spojit se s LÁSKOU. Láska je to, co nám pomáhá kráčet kupředu na všech úrovních.

Je nutné, abychom tuto energii udrželi a umožnili vibracím nás změnit.

Ochraňuj Světlo. Ukaž naše Světlo všem a dívej se, kdo Světlo pozná.


Stále nerozumím tomu,o jakou energii se jedná,jak funguje,jak pracuje,jak se chová a jak se s ní zachází.
Je nějaké mě pochopitelnější přirovnání co Ra sheeba je?
Mohl by jsi mi to prosím Míro popsat tvými českými slovy,jak Ra sheebu vnímáš,jak funguje?
Opravdu toužím se dobrat k porozumění,co je to za energii a myslím,že by jsi mi s tím mohl pomoci,ehm tedy za předpokladu,že tu zkušenost s Ra sheebou máš.

Děkuji Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 12:20 pm    Předmět: Citovat

Zvláštní Smile
Nedávno jsem cítil lnutí k Ra Sheebě. Asi po čtyřech měsících, kdy jsem pracoval s jinými energiemi a Ra Sheeba šla úplně mimo mě. Na to mi Mirek (Sunnyi) řekl, že poslední dobou pracuje s Ra Sheebou. Druhý den jsem nad tím přemýšlel a napadla mě taková ta new age vibrační teorie toho, že Ra Sheeba prostě má být teď více v centru pozornosti lidstva.
A nyní - podívám se na reikiwebík a vidím diskusi o Ra Sheebě... no, to jen tak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 12:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jarmilo,

napíši, jen prosím o trochu trpělivosti. Mám teď rozdělanou nějakou práci. Když tak večer.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 4:36 pm    Předmět: Citovat

Jojoj,určitě.Take your time. Very Happy

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 7:59 pm    Předmět: Citovat

Zasvěcuji také do této nádherné energie a cítím ji dost silně a cítím ji v síle hned za Shamballou. Je to nádherná sexuální energie a vyrovnává velice dobře mužskou a ženskou část v nás.

Zasvěcuji většinou na dálku, protože tato energie vyžaduje už trochu delší dobu práce s energiemi a zkušenosti se zasvěcováním do nových energií.

Citace:
Co je Ra Sheeba?

Lidé by se chtěli dozvědět co je „RA SHEEBA“ energie, odkud pochází a co způsobuje. RA SHEEBA je velice mocná část dostupné univerzální léčící energie.

Ve společné vibrační energii lidstva jsme dosáhli potřebnou vibrační úroveň a započal zde pronikat vír z informací a z energií. Naposledy byla tato úroveň přístupná v Egyptě, když konečně tohoto stupně vibrací dosáhli „Strážci“. Hlavní představitelé byli připraveni a ten jediný, který měl moc, ji předat dále na obyvatelstvo, byl faraon. Po smrti faraona bylo všechno ztraceno.

Nyní se vrátili tito strážci opět na scénu života, opět připraveni držet tuto energii. Tentokrát bude od mnohých udržena a bude cennou podporou pro „vzestupový“ stav. Tentokrát by se neměla neoprávněně používat! To se nemůže stát, protože to není jenom jedna osoba nebo jedna skupina osob, která tuto energii zodpovědně udržuje. Když ji velmi mnoho lidí obdrží a jsou schopni ukázat jednotu, potom se nastartuje tok energie, jako nikdy dříve. To je poprvé, co se energie „RA“ spojí s energií „SHEEBA“.

„SHEEBA“ - sexuální, kreativní, radostný výraz lásky, ženská „část“ tohoto sloupu univerzální léčivé energie, která vede přímo ke zdroji. „Ra“ zdroj z centra velkého centrálního slunce. „SHEEBA“ ukazuje cestu k „RA“. Jen skrze „SHEEBA“ můžeme dosáhnout na „RA“ a najít naši pravou stezku domů. Léčení s RA-SHEEBA se pracuje bezprostředně na čakrách. Mění naši DNA a elektromagnetické pole. Tím nás učí se propojit s LÁSKOU. Láska jako bytost, která nám pomáhá dále při rozvoji na všech úrovních. Je nutné, abychom tuto energii obdrželi a abychom dovolili vibracím, aby nás změnili. Opatruj světlo. Ukažte naše světlo všem a dívejte se, kdo to světlo pozná.

Co se stane při zasvěcení?

Změní tvé vibrace, změní barvu tvé duše, tvé aury, tvých čaker a otevře cestu, aby mohla proudit láska tvou bytostí.

Odkud víme, kdy jsme připraveni, dostat „RA SHEEBA“ zasvěcení? Budeš s tou vibrací zároveň rezonovat. Momentálně jsou to ti, kteří se „uvolili“, být opět „Strážci“ a opatrovníky energie RA.

Zasvěcení do Ra Sheeba

Ra Sheeba je velice mocná část použitelné univerzální léčebné energie.

Dálkové zasvěcení obsahuje 2 stupně, mezi 1. a 2. stupněm by měl být nejméně týden rozestup. Zatím k tomu mám manuály v angličtině a v němčině. Na českém překladu se pracuje, ale jeho rychlost bohužel nemohu ovlivnit, je to v jiných rukách!

Lord Buddha:
Učení karmy bylo zrovna tak důkladně nepochopeno, a já jsem sám o tom učil málo. S jednou výjimkou: vysvětloval jsem karmu jako zákon příčiny a následku a nechal jsem to tak. Osvobodit se z kruhu karmy vlastně není těžké. Je to jen na tomto světě taková velká výzva, protože se zde neučí, co znamená nést plnou zodpovědnost za vlastní konání. Odpovědnost a zodpovídání je osobní věc. To je rozhodnutí. Příliš mnoho z vás věří, že existují síly, které nemůžete kontrolovat, a proto se ani také nesnažíte převzít plnou odpovědnost.


tento popis je z fóra http://www.instantheal.com/viewtopic.php?t=82

český překlad ale už je delší dobu, ten článek je z roku 2006 Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 1:49 am    Předmět: Citovat

"Stále nerozumím tomu,o jakou energii se jedná,jak funguje,jak pracuje,jak se chová a jak se s ní zachází.
Je nějaké mě pochopitelnější přirovnání co Ra sheeba je?
Mohl by jsi mi to prosím Míro popsat tvými českými slovy,jak Ra sheebu vnímáš,jak funguje?
Opravdu toužím se dobrat k porozumění,co je to za energii a myslím,že by jsi mi s tím mohl pomoci,ehm tedy za předpokladu,že tu zkušenost s Ra sheebou máš."

Ahoj Jarmilo,

tak jsem přemýšlel nad tím, co Ti k tomu mám říct a uvědomil jsem si, že je to vlastně hodně nevděčný úkol. Představ si, kdyby se Tě někdo zeptal, co je to reiki. Co bys mu odpověděla? Dá se to nějak vysvětlit, aby to někdo, kdo to neprožil, dokázal pochopit? Já se domnívám, že ne, protože to není záležitost rozumu. Podobně, jako se nedá vysvětlit, co to je meditace. Člověk to prostě musí prožít, aby pochopil. A často nejen prožít, ale i dlouhodobě praktikovat, než se mu dostane nějakého hlubšího pochopení.

Člověk může samozřejmě citovat svého učitele, anebo nějakou knihu nebo informace z internetu. Ale co je to doopravdy, na to si může přijít jedině on sám. Vždyť to vidíš sama. Jeden tvrdí, že reiki je univerzální energie = prána = ki = chi = atd., atd. Přijde další, řekne, že to je blud a kdo tohle tvrdí, ten je takymistr (v tom lepším případě). A často to jsou lidé, kteří již praktikují a učí dlouhá léta. A neshodnou se. A sami pořádně nevědí. Nebo si myslí, že vědí.

A stejně i já. Mohu Ti dát svoji definici. Bude to ale jen to, čemu věřím já.
K čemu Ti to bude, když to nebude Tvé vlastní poznání, Tvůj vlastní niterný prožitek? Samozřejmě, své žáky učím dle toho, jak to vnímám já, jak tomu rozumím. Zároveň jim ale říkám, že odpověď, která bude pravdivá pro ně, mohou najít jedině sami v sobě. A to je možné jedině praxí.

Totéž platí i pro Ra Sheebu, stejně, jako pro cokoliv jiného. Vidíš, Lightworker píše, že Ra Sheeba je sexuální energie. A já ji přitom jako sexuální vůbec nevnímám. Pro mě je to o prožívání Jednoty. Nádherná, hřejivá, do Ticha vedoucí energie. Tok Lásky. Tak ji vnímám já. Velice silně.

Nevím, co více bych Ti k tomu napsal. Chceš-li mi porozumět lépe, mému pohledu na život, tak se můžeš podívat na naše stránky. Možná Ti bude zřejmější, jak vnímám reiki, Ra Sheebu nebo cokoliv.

Snad jsi četla knihu The Prophet (Kahlil Gibran). Věřím, že ta kniha byla inspirovaná. Tady je moje krédo:


Potom ho vyzval učitel :

„Promluv k nám o učení.“

A on řekl:

„Žádný člověk vám nemůže odhalit nic, než to co již dřímá v jitru vašeho poznání.

Učitel jenž kráčí ve stínu chrámu, mezi svými následovníky, jim nedává ze svojí moudrosti, ale spíše ze svojí víry a láskyplnosti.

Jestliže je skutečně moudrý, nepobízí vás, abyste vstoupili do chrámu jeho moudrosti, ale vede vás k prahu vaší vlastní mysli.

Astronom vám může povědět o svém chápání vesmíru, ale nemůže vám předat svoje chápání.

Hudebník vám může zpívat o rytmu, který prostupuje celým vesmírem, ale nemůže vám dát uši, které tento zvuk zachytí, ani hlas, který ho napodobí.

A ten, kdo se vyzná ve vědě čísel, může vyprávět o světě hmotnosti a dimenzí, ale nemůže vás do tohoto světa přivést.

Protože vize jednoho člověka nepropůjčuje svá křídla jinému.

A stejně tak, jako každý z vás stojí sám v očích Boha, tak i vy musíte stát sami ve svém poznání Boha a ve svém chápání země.


Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 10:04 am    Předmět: Citovat

Ahoj Míro,
než jsem se tu v tom začala šťourat,byla jsem si velmi dobře vědoma,že mi nemůžeš zprostředkovat zkušenost,že k hlubšímu porozumění dochází až po delším bytím s určitou energií,technikou a podobně.


Koukni se výše Míro.Co byli lidé ochotni udělat pro to,aby nějakým způsobem charakterizovali Ra sheebu?Dokonce i Míla sem nakonec vložil vesměs to samé,co jsem zkopírovala z jiných stránek,a je to text,který najdeš naprosto všude.Pro mě je to neskutečně nudné stále číst dokola tu samou písničku a o něčem,co může být opěvováno různými žánry a texty.

Když se tu ptám co vy a Ra sheeba,tak se ptám s tím vědomím,že se ptám na vaší zkušenost a že pak pouze na mne záleží,co mi přijde inspirativní a pravdivé třeba na základě mé pozdější zkušenosti s ní.
Prosím lidi tady,aby mi řekli o svém prožitku,stejně jako jich tu stovky mluví o svém prožitku s reiki.Nic víc,nic míň.

A proč mne to tak zajímá?Aniž bych tušila při jedné dálkové reiki seanci jsem mohla mít tu zkušenost s Ra sheebou,kterou mi poslal kamarád..Netušila jsem,že mi je posílána přímo Ra sheeba a při své meditaci jsem viděla Isis,věděla jsem,že je nadpozemská a ušlechtilá,najednou jsem prostě věděla,nemohu nějak vysvětlit jak se to stalo,ale prostě věděla,že pro tu chvíli jsem s Ra sheebou a ještě něčím víc.Byl to pro mne zajímavý zážitek.Tu noc jsem se cítila nově.Jako by jsem uchopila nějakou část mne samé,o které jsem předtím nevěděla,že mám.Vnímala jsem se obohacená a nějaký nový prvek.Nemohla jsem poté usnout a cítila jsem se neklidně,možná spíše roztěkaně.

Když jsem pak další den šla hledat na internet něco o Ra sheebě,zklamalo mě,že lidé neustále papouškují to samé a málokdo mluví o svém vlastním prožitku s Ra sheebou.Každý jsme individualitou a já očekávám přirozeně,že každý vloží do mlýna trochu toho svého.

S nadějí,že někdo mi alespoň na webu řekne trochu více ,jsem tady a ptám se:Jaká je tedy vaše zkušenost s Ra sheebou.Jak jí vnímáte?Co si myslíte,jak by se dala nejlépe charakterizovat vašimi slovy?Vědomě se ptám na vaší zkušenost a vím,že mi nemůže nahradit zkušenost mou.
Však už jsem na scéně reiki nějakou chviličku a totok porozumění zkušeností s bytím reiki mám a vím,že to nemůže být nikdy nahrazeno prožitkem někoho jiného.

Krásný den Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 11:51 am    Předmět: Citovat

"Pro mě je to o prožívání Jednoty. Nádherná, hřejivá, do Ticha vedoucí energie. Tok Lásky. Tak ji vnímám já. Velice silně."

A ještě uzemnění, silnější propojení se Zemí. To bylo taky hodně výrazné.

Nic víc Ti k tomu zatím neřeknu. Nepracuji s Ra Sheebou dlouho a pracoval jsem jen asi se sedmi nebo osmi symboly.

Tak aspoň něco...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: st duben 08, 2009 8:35 am    Předmět: Citovat

Taky mě Jarmilo překvapuje, že Ti tady k Ra Sheebě téměř nikdo nic nenapíše. Věřím, že zkušeností s ní má více lidí. Pro někoho je to možná hodně intimní? Věřím, že když poprosíš Psychedelika, tak Ti pošle aspoň něco na SZ. On s ní má více zkušeností než já.

S Ra Sheebou se zřejmě dá i léčit druhé, to jsem ale zatím nezkoušel. Beru ji hlavně jako další formu práce se Světlem, která mi může pomoci při vnitřní transformaci. Jako jeden z nástrojů. A cítím, že v tom mi už pomohla hodně.

Snad ještě zkušenost kamaráda, který s ní pracuje déle: Když jsem se ptal jeho, jak on to vnímá, o čem je Ra Sheeba, tak mi řekl, že o Lásce. A pomohla mu zahojit srdce po rozchodu s přítelkyní.

Víc už toho zatím nevím.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund