Fórum - Zobrazit téma - Diskuze o duchovních zákonech - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Diskuze o duchovních zákonech
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Diskuze o duchovních zákonech
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 4:37 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
blani,
stejně na mne zapůsobily Hovory s Bohem. 1.díl - nadšení, 2.díl - dobrý,
3.díl - ???, další jsem už neotevřela.

Já jsem na tom podobně,Od Walsche jsem četla taky pouze HSB 1 (jo a ještě na M.alfě mi kdysi nahlas přečetli "Malinkou duši a slunce", ta je taky od něj) protože jsem objevila M. Ruize a to bylo lepší kafe (pro mě).
Serii 8 knih /Odpouštím si/ jsem začala číst z jednoduchého důvodu, že je kupuje a čte moje kámoška, a tak dlouho o nich pěla, až jsem nevydržela a začala jsem si je od ní půjčovat.
Kupodivu jsem se začetla, a na rozdíl od HSB plánuji dočíst celou serii.

Jojo, všechny duchovní zákony se dají vyjádřit jedním jediným slůvkem LÁSKA.
Mě to trvá, než to a)pochopím jak rozumem tak srdcem a PŘEDEVŠÍM b)odvážím se tak podle toho chovat.
Každý je jedinečný, takže moje jedinečnost je určitě v tomto, že s tím občas/často pěkně bojuju Embarassed
S Láskou pusinkovat Very Happy i řádně profackovat Twisted Evil, pokud je to nezbytné. Hezky se to řekne, ale "pusinkuj a fackuj" nejen svý ale i cizí lidi Very Happy to chce tu odvahu a ta mi někdy zmizí Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 4:40 pm    Předmět: Citovat

Já četla Walsche jako Ty, trojka byla opravdu trochu opakující. Proto jsem si dovolila Ti doporučit knihu, která je pojata velice zajímavě. M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 4:52 pm    Předmět: Citovat

mamka:
obchod je to určitě,ale co na tom?mame srdce a rozum,ne?Smile
na druhou stranu každý potřebuje něco jiného a jak ty si vybereš jednu knihu z těch řekneme třeba 1000 a někdo jiný si vybere jinou a tak dále.myslím,že každá kniha co je napsaná si najde odezvu v nějákém čtenáři a něco nového mu přinese.když si koupím nějákou knihu,tak nevím,že podobné bylo v dalších 10 předtím,ale ke mě se dostane,ta co zrovna je pro mě a těch 10 si vůbec nevšimnu.to,že někdo se ztratí ve čtení knih a zapomene na život,to je druhá věc,za to ale nemohou knihy ani autoři a stejně je to jenom nakonec fáze,kterou si musí projít,tak jako např.ty a naučila ses díky tomu mnoho,i kdyby jediný vysledek všech těch knih byl,že žádnou knihu nepotřebuješ,tak by to stálo za všechny ty peníze;)
Ze LW neco opíse a dáto sem je podle me super,někomu to treba zrovna sedne,otevre nová zákoutí a zalíbí,že si tu knihu koupí.
to že ale na to zareagujes,ze se ti to nelíbí,ze ti to prijde zbytecný,je sice tvoje pravda(diskuze,žeSmile),ale komu to pomůže,koho to obohatí?.pokud si s ní si jistá,tak ji druhým ukazovat nemusíš.Ukázka knihy někomu může něco dát,tvůj názor,že se ti to nelíbí zas tak moc ne.Proto si myslím,že treba LW navrhl,aby to byli samostatný články bez diskuze.
Je fajn,že je reikiweb,který by mohl být místem,kde bysme se od sebe navzájem mohli učit toleranci,pochopení,moudrosti,lásce humoru a obohatit se.Proto bysme možná mohli psát naše příspěvky než jenom jako nějáký naš ventil,nebo prostě plácání,spíš příspěvky se záměrem vzájemnýho obohacení a pokud nemají co říct,tak je nepsat.
Doufám,že to není můj případ:))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 5:22 pm    Předmět: Citovat

Ageusi,
já to pochopila trochu jinak Wink .
[quote="Lightworker
A dávat to jako články, je z mých zkušeností, jako dávat někde něco, co skoro nikdo nečte. Opět opakuji, z mých zkušeností! Confused[/quote]

No a hlavně jsem si už tyhle zákony částečně přečetla na LW diskuzním fóru (tedy ne jeho, ale on ho hlavně zásobuje).
Proto jsem možná reagovala tak, jak jsem reagovala. Asi mám dneska svůj šťourací den Embarassed .
Máš pravdu, že bych před pár lety, nedala na řeči nějaké přemoudřelé mamky a kupovala a četla všechno, co se mi dostane pod ruce Very Happy Very Happy Very Happy .
Tak ahojky a hezký večer.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st listopad 01, 2006 9:05 pm    Předmět: Citovat

Mamko na našem fóru ( www.instantheal.com ) jsem to tam dával pro určitý okruh lidí, který už je většinou zná anebo je mohl poznat. To, že jsem je začal dávat i sem, je z toho důvodu, že tady vždy chodilo mnohem víc lidí než na jiná fóra.

Jsou to univerzální zákony vesmíru a kdybychom je žili, tak by tu nebylo to, co tady na Zemi je. Ale protože jsme se oddělili od "Boha" a zvolili jsme vědění o dobru a zlu, tak je mnozí neznají a ani se jimi neřídí. Což je pochopitelné, protože ani ten Bůh jim nic neříká, natož andělé a jiné bytosti světla. Záleží jen na každém z nás, v jaké realitě žijeme a tu si můžeme určit jen my sami.

Nastává ale období, kdy, pokud tyto zákony známe, se můžeme snáze osvobodit ze své karmy, kterou jsme si nastřádali za ty množství minulých životů, které jsme tu žili... A tyto zákony nám vlastně přiblíží jejich podstatu a závislosti.
Jak nahoře tak dole, jak v mikrokosmu tak v makrokosmu Wink

Mamko jsem rád, že jsi navštěvovala naše fórum i když jen jako čtenář. Doufám, že tě alespoň malinko obohatilo! Razz Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 6:55 pm    Předmět: Citovat

Vite co se mi ted stalo?Po precteni HsB 1 nemam chut na zadnou jinou knizku.Jsem z ni tak nadsena,ze mam pocit,ze ostatni knizky mi zatim v tuto chvili nemohou nabidnout neco,co by me tak uchvatilo a tudiz mi pripadaji nezabavne.....Tak na jednu stranu si to uzivam,ale na druhou bych si rada neco precetla.Asi se tu necham vami inspirovat.Diky za to Wink Dzarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zizka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 29.11. 2005
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 7:02 pm    Předmět: co to je Citovat

co je to HsB1? Já pamatuji tuhové tužky označení HB1 a podobně. Některé se hodily na malování (ty měkké) a jié na technické rýsování (ty tvrdé). HsB je nějaká novinka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 7:37 pm    Předmět: Citovat

HsB1 - Hovory s Bohem, 1. díl.
Myslím, že jsou někde na netu ke stažení.
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 7:45 pm    Předmět: Citovat

Broněk je má tady :
http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zizka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 29.11. 2005
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt listopad 02, 2006 8:12 pm    Předmět: Citovat

Mirek napsal:
HsB1 - Hovory s Bohem, 1. díl.
Myslím, že jsou někde na netu ke stažení.
M.


To je od té Jany Kyslíkové? Měla velikou propagaci před třemi lety na Pražském Hradě, kde tvrdila, že je těhotná s PánemBohem. Nevíte, zda Boží Dítě už porodila?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2006 8:37 am    Předmět: Citovat

žižko,
podle některých učení jsme Bohem všichni, takže p.Kyslíková není žádný zázrak.
Jinak jsem o ní od té doby neslyšela a s HsB určitě nemá nic společného, jak už jistě víš Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zizka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 29.11. 2005
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2006 8:52 am    Předmět: mamko Citovat

já v tom mám desnej guláš. Každý věrozvět tvrdí, že jedině on je bohem vyvolený a jedině s ním mluví pravý bůch a s druhými jen levý bůch.

Taxe raději optám. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2006 8:58 am    Předmět: Citovat

Tak už uvěř tomu, že bůch jsi jen a jen ty a máš po guláši Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá listopad 03, 2006 11:03 am    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Lighte: Nezapomeň uvádět zdroje odkud čerpáš. Bez toho můžeš Být velmi neobjektivní až s tendencemi manipulovat ostatními.

Zeto

na začátku jsou všechny informace,

ale pro tebe ještě jednou:

Lightworker napsal:
budu sem dávat postupně výňatky z duchovních zákonů podle knihy Kurta Teppenweina Duchovní zákony
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: ne listopad 05, 2006 8:41 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
..., takže p.Kyslíková není žádný zázrak.
Jinak jsem o ní od té doby neslyšela a s HsB určitě nemá nic společného, jak už jistě víš Very Happy .


Já se s p.Kyslíkovou setkal na její přednášce v Brně. Působila docela mile, ale už jsem potkal lidi co vyzařovali podstatně více harmonie. Udala tehdy i datum narození nového Mesiáše. Po tomto datu jsem se dozvěděl že údajně nebyla vůbec těhotná a od té doby o ní nejsou zprávy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund