Fórum - Zobrazit téma - Kdy na reiki III. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kdy na reiki III.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kdy na reiki III.
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 1:15 pm    Předmět: Citovat

Mm pěknéSmile Mě to skoro přijde, jak kdyby sis podvědomě nakázala, že trojku nebereš jen tak automaticky a chceš se na ní zodpovědně připravit:) nástroji obou předešlých stupňů. Pravda možná se to veze i s jarní očistou, to jako provokuje k úklidu a přípravě na nové naprosto všude:)

Tak to příliš nepřeháněj (=netlač na pilu) a přeju ti přínosný seminář 3. stupněSmile
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 7:36 pm    Předmět: III.st Citovat

Aha. Děkuji za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
hanika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 10:52 pm    Předmět: Citovat

krásný večer,
přečetla jsem všechny příspěvky tohoto vlákna a musím říct,že také stojím před rozhodnutím absolvovat R3. Dokonce jsem začla už hledat nového Mistra, nějak jsem měla pocit,že ten původní mi nestačí. Prošla jsem pár setkání a asi u mě také funguje intuice a zatím nejsem rozhodnutá.Zajímavé bylo,že na jednom setkání paní pronesla,jak jsem na tom s mentálním symbolem?? Já vím,že ho mám zasvěcený,ale veškeré použití žádné. Paní byla trochu z ruky a hledala jsem dál až jsem našla milou paní asi 6km od mého bydliště.Sešly jsme se a také se ptala na mentální symbol.Kontrolka se rozblikala a já skončila na přesvěcení R2. Od té doby se můj život ubírá jiným směrem,pocity jsou intenzivnější a hlavně zkoušky na mě číhají na každém druhém kroku.Přemýšlím nad tím a jednám jinak a cítím se lépe - to je hlavní. Na R3 jsem prý vibračně již připravená,tak možná!!!!! o prázdninách?? Uvidím,jak se bude vše vyvíjet a jestli i ty penízky ke mně nějak doputují. Děkuji za vaše příspěvky,je snazší se ujistit v tom,že intuice funguje, když si přečtu,že i ostatní jsou na tom podobně Smile hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 3. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund