Fórum - Zobrazit téma - Nevěra - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nevěra
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nevěra
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 11:22 pm    Předmět: Re: Tak nevěra po roce.......... Citovat

Citace:

Nu,snad jsem dobloudila. Smile Spousty jsem toho přehodnotila a si uvědomila.
Dnes by ta debata vypadala trochu jinak.Tato debata mi pomohla se vyprostit z nefungujícího vztahu na který jsem hledala odpovědi.
Zajímavé si to připomenout musím říci.




No jo člověk moudří celej život.... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 12:14 am    Předmět: jo jo Citovat

Minulý týden jsem měla v práci zážitek: Pracuji v obchodě s nábytkem, kde je také restaurace. Tak si tak pěkně sedím, vychutnávám oběd, když ke stolu vedle přisedl pár. Mladí lidé tak do 30ti. Jedli mlčky. V tom zazvonil muži telefon:"ano, miláčku, no jistě, že to zařídím, spolehni se, miluju tě, papapa" Slečna vedle nehnula ani brvou, tak jsem si říkala: aha, to jsou asi kolegové z práce, co si odskočili na oběd.

No, ale jaké bylo pro mě za chvilku překvapení, když dojedli a on si sedl vedle ní, vzal jí kolem ramen a začal jí tam pusinkovat....

Asi jsem musela vypadat legračně, protože až když na mě ten mladík zamával a se širokým úsměvem mi řekl: copak, nezaskočilo vám?, tak jsem si uvědomila, že tam sedím s pusou otevřenou dokořán.......a zírám na ně. Shocked Shocked Shocked

Hlavou mi sice proběhlo něco nevybíravého o tom muži, ale daleko víc jsem se zamýšlela nad tou slečnou. Co to je za vztah, že jí tohle nevadí?
To je tak tolerantní, nebo tak blbá? Každopádně nechápu, jak si může sama sebe vážit.... A ten mladík by sebevědomí mohl rozdávat.....

Jo jo........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 1:24 am    Předmět: Citovat

Lendulko, myslím, že ta správná otázka zní: "Proč jsem byla zrovna já svědkem toho zvláštního rande?" - vždyť víme, že žádná setkání nejsou náhodná (zvlášť pokud jsme četli jsme Kay Pollaka) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 1:39 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Lendulko, myslím, že ta správná otázka zní: "Proč jsem byla zrovna já svědkem toho zvláštního rande?" - vždyť víme, že žádná setkání nejsou náhodná (zvlášť pokud jsme četli jsme Kay Pollaka) Very Happy



Hmmmmmm, tak takhle na to kouknout mě nenapadlo. Ale je fakt, že už když jsem svůj příspěvek psala a napsala jsem větu, jestli si ta slečna sama sebe váží, něco ve mě zarezonovalo.............. Sama jsem svému bývalému muži "nevědomky, nevidomky, se sklopenou hlavou" tolerovala i nemožné!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 1:41 am    Předmět: Citovat

Pokud si teď mysůíš, že "tohle bych už nikomu nedovolila", tak se stalo, co se mělo stát a srdečně blahopřeji. Ber to jako takový psycho-testík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 1:43 am    Předmět: Citovat

Nedovolím!!!! Dneska už se mám totiž ráda!!!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 11:38 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Pokud si teď mysůíš, že "tohle bych už nikomu nedovolila", tak se stalo, co se mělo stát a srdečně blahopřeji. Ber to jako takový psycho-testík.


Óóó, Kájo posílám Ti poděkování za tvá slova, teď mi něco docvaklo. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 11:51 pm    Předmět: Citovat

Sice to není přesně k tomuto tématu, ale dovolím si napsat čeho jsem byla svědkem dnes já, protože mě to zaujalo.

V dětské čekárně byli 2 děti cca 2-3 roky. Chlapeček byl aktivní, komunikativní a k holčičce se pěkně měl, představil se jí a ona nic. U stolu byli hračky a holčička přišla k tomu stolu a u něj si ten chlapeček hrál s autem. Holčička říkal, že s tím autem musí jet sem a ukázala na určité místo mezi stavebnicemi, že to je "garáž". Chlapeček řekl kategoricky NE. A holčička ANO. A on zase ne a ona zase ano. Pak se do toho vložila maminka holčičky, že má být rozumná, že jejich auto je u nich v garáži, ale tady to je jinak. Tady že nemusí. Maminka chlapečka říkala, že by měl být vstřícný a na chvíli tam to auto třeba dát a pak s ním zase jezdit. Chlapeček začal vypadat vstřícně..... a pak vzala holčička do ruky vrtulník a začala ho chlapečkovi ukazovat, ten vykulil oči, popadl vrtulník a začal se s ním točit dokolečka tak rychle až se mu točila hlava a padal. .... no a holčička šla, zajela s autem do "garáže" a spokojeně si sedla vedle maminky. A všichni byli spokojení...

?? Jestlipak to takhle chodí vždycky ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 11:59 pm    Předmět: Citovat

Pořídím si vrtulník!!!! Laughing Laughing Laughing

Odvedu pozornost a všichni budou spokojení........... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
JANAA
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 6:05 am    Předmět: Citovat

Téda, holka to s chlapama umí už odmala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund