Fórum - Zobrazit téma - živnostenský list - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - živnostenský list
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

živnostenský list
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 10:50 am    Předmět: Citovat

Samanka: Ja vim ze jsem si nabehl, sel jsem tam s tim....Diky ale prave tohle jsem slyset nechtel.....bohuzel to asi opravdu jinak nejde. Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes
Aika: Diky. Ten prehled mi pomohl.... tohle nema normalni, jednoduche a logicke reseni Smile

Mozna casem pribudou ty spravne kolonky...a my se tu za par let budeme usmivat pri vzpominkach na tohle tema.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 2:49 pm    Předmět: x Citovat

Však to znáš: český člověk si vždycky poradí, nějaké kolonky nejsou vyjimkou. Laughing Laughing Laughing
Docela jsem se pobavila tou představou, jak tam s nadšením vrazíš
a snažíš se těm úřednicím výsvětlit cože to vlastně hodláš provozovat Very Happy
Ale hodně lidí pracuje pod spoustou různých názvů, třeba ještě z dřívějška. Ostatně je tam i kolonka a jiné...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miguraj
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 16.11. 2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 8:17 pm    Předmět: živnostenský list Citovat

ahojky,jsem tu nová,na tyhle stránky jsem narazila teprve předevčírem a jsem ráda,že existují,uý jsem se tu dozvěděla hodně věcí ohledně reiki.Mám R1 a chystám se na R2.
Ale k mému dotazu.Chtěla bych si udělat na reiki ŽL a věnovat se tomu touto cestou.Stačí mi začít jenom s reiki,nebo to nestačí a musím si udělat ještě něco k tomu,třeba masáže?Děkuji moc za odpovědˇ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
JANAA
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 3:13 pm    Předmět: Citovat

Snad by reiki mohlo spadat pod živnost "SLUŽBA LIDEM", dnes kolem mne tato informace proběhla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út prosinec 02, 2008 10:08 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Smile ,

od doby, kdy jsem tento dotaz pustila do éteru se mnohé událo, takže už mám taky rekvalifikaci a živnosťák na masáže a "Reikuje "se u toho celkem fajn Very Happy .
Zdravím Aikooo Very Happy , teda...Alenko Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2008 6:17 am    Předmět: x Citovat

Nedávno jsem na tohle téma narazila s mým kartářem. Je spousta možností, např. je tam jakási rubrika něco jako služby osobního charakteru apod. K tomu pochopitelně se může přiřadit další jako nákup a prodej (mastičky, kapky atd.), protože často to je spojené. Jen je tam nějaký zádrhel v tom, že se při reiki člověka dotýkáme, ale s masážema je to ošetřené. Jen je pak člověk vázaný pravidelnou obnovou -rekvalifikací - nebo už je to zrušeno?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 5:59 pm    Předmět: Citovat

...mě by docela zajímalo, jak je to teď vůbec právě s živností na masáže. Vím, že dřív to bylo tak, že stačilo mít certifikát a na úřadě vydali žl hned, ale nezměnili to teď? Nemusí být odborný garant už i na tyhle služby? Moc díky za odpověď. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 6:02 pm    Předmět: Citovat

Rendyy: Zalezi na typu masazi....na relaxacni garanta nepotrebujes. na sportovni a rehabilitacni ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 6:11 pm    Předmět: Citovat

Hyter: Děkuji, děkuji... Na certifikátu je ale myslím že "masér pro sportovní a rekondiční masáže" a na to tedy je potřeba garant? A když jim řeknu, že nebudu dělat tyhle masáže, ale pouze relaxační, tak mi žl dají a můžu pak relaxačně masírovat a i případně reikovat jak budu chtít - pochopila jsem to správně? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

To se lisi tim jaky mas kurz. Pokud mas jen na relaxacni masaze, nemuzes delat rehabilitacni ani sportovni. Tento kurz je obsahove mene narocny.
Samozrejme pokud mas kurz na rehabilitacni a sportovni masaze, muzes delat i relaxacni. Na relaxacni garanta nepotrebujes, pokud bys chtela mit zivnost na rahabilitacni nebo sportovni, pak musis mit nejprve praxi pod garantem. Jak dlouhou nevim....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2008 10:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
na certifikátu opravdu stojí "masér pro sportovní a rekondiční masáže" a garant není potřeba, myslím tím rekvalifikaci pro nezdravotnická zařízení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st prosinec 10, 2008 10:37 pm    Předmět: živnostenský úřad - velké změny Citovat

ahojky Smile
tak jsem byla na živnostenském úřadě. Příjemně mě tam překvapili. Protože již mám živnost, k rozšíření nepotřebuji ani výpis z rejstříku trestů, ani peníze! Smile Mám volné živnosti, takže v podstatě na jednom ŽL mohu mít třeba 10 různých volných činností. jen je nutné na úřadě specifikovat činnosti - potrpí si na tom Smile Já jich mám tedy zatím pouze 6 Smile))) Předělání ŽL zdarma. Navíc - výpis z rejstříku je ideálně nezískávat (Check point na úřadech - super rychlá věc - 10 min/ 50,- Kč a jdete s lejstrem v ruce) - a na živn.úřadě si výpis z rejstříku zajistí sami Smile

Na našem ŽL měli nový přehled, kde je ca 70 vypsaných základních volných živností a určitě vám ochotně poradí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
mruze
Nováček
Nováček


Registrace: 22.10. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 9:25 am    Předmět: Citovat

ahojky,já s reiki podnikám na vedlejší pracovní poměr a mám ji zapsanou jako Poradenská činnost v oblasti společenských věd a rozvoje osobnosti. Smile Posílám hezký den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund